رفتن به مطلب

عکس کارت صدا & هدفون و اسپیکرهاتونو توی این تایپیک بذارین(مشاوره در خرید هم خواستین بگین)

CREATIVE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

قبلا فکر میکردم کارت صدای انبرد و اسپیکر خوب کافیه و تمام لذت صوتی رو ارضا میکنه

از وقتی مادربرد جدید خریدم و کارت صدای انبرد کریتیو رو لذت صوتیش رو دیدم پی به اشتباهم بردم

و تصمیم کبری گرفتم که در اولین فرصت ممکن یه کارت صدای عالی تهیه کنم و هیچ وقت خودم رو محدود به آنبرد نکنم

چرا واقعا چرا ما برای گرافیک چند میلیون پرداخت میکنیم در حالی که کارت صدا همیشه آنبرده؟؟

صدای اسپیکرهام تازه دراومده واقعا  :)

ببینید من کجای ماجرا بودم !!!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 315
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه سوال از حضور دوستان دارم.میخوام سیستم ماشینمو ارتقاء بدم و یه ساب به مجموعه اضافه کنم.امپو تبدیل به 4 کانال mb acoustic 9900LX2 با بیشینه توان اسمی 4900 وات کردم.حالا میگن که بهتره کابل هم تعویض شه و انتهاب های زیادی مثل 4 گیج ، 6گیج و 8 گیج هست.یه سوال واقعا نیازه کابل برق عوض شه و کدوم مورد بهتره استفاده شه و تفاوتشون چیه  و مورد دوم اینکه از همون کابل قبلی نمیشه استفاده کرد و چرا؟ضمنا اگه فروشگاه اینترنتی واسه خرید کابل سراغ دارین لطفا معرقفی کنید.ممنون

ویرایش شده توسط hepta_pc
لینک به دیدگاه

قبلا فکر میکردم کارت صدای انبرد و اسپیکر خوب کافیه و تمام لذت صوتی رو ارضا میکنه

از وقتی مادربرد جدید خریدم و کارت صدای انبرد کریتیو رو لذت صوتیش رو دیدم پی به اشتباهم بردم

و تصمیم کبری گرفتم که در اولین فرصت ممکن یه کارت صدای عالی تهیه کنم و هیچ وقت خودم رو محدود به آنبرد نکنم

چرا واقعا چرا ما برای گرافیک چند میلیون پرداخت میکنیم در حالی که کارت صدا همیشه آنبرده؟؟

صدای اسپیکرهام تازه دراومده واقعا  :)

ببینید من کجای ماجرا بودم !!!!!

سلام دوست عزیز

مدت ها بود که منتظره این اعتراف بودم از جانب یه کسیکه حرفه ای هست و همه چیش در حد بنز اما کارت دا تهیه نکرده بوده

ممنون بابت دردودلی که کردی :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

مدت ها بود که منتظره این اعتراف بودم از جانب یه کسیکه حرفه ای هست و همه چیش در حد بنز اما کارت دا تهیه نکرده بوده

ممنون بابت دردودلی که کردی :)

ممنون عزیز شما لطف داری.

والا سیستم ما پراید هم نیست در مقابل سیستم های دوستان

فدات

Sent from my P01V using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام یه مشاوره برای خرید کارت صدا میخواستم . از بین موارد زیر( 300 تا 450)  . اگه هم مورد بهتر سراغ دارین با این قیمت بفرمایید . برای گیم و کمی هم موزیک. فقط هم با هدفون میخوام استفاده کنم اونم هدفونی در حد 300-400

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium HD THX TruStudio Pro

Creative Sound Blaster Z

Asus Strix Soar 7.1

Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional

Creative Sound Blaster Recon3D Fat Pro

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium PCIe 7.1

Creative Sound Blaster Recon3D Pro Audio

تنکس

ویرایش شده توسط sdx123
لینک به دیدگاه

اسپیکر edifier R2000DB ....کیفیت صداش خیلی خوبه فقط نیاز به آمپلی فایر داره که یکم گرونه!

آمپ موردنظر

http://iranonkyo.com/index.php?route=product/product&path=59_66&product_id=63

post-12596-0-14756300-1470499524_thumb.jpg

post-12596-0-59332500-1470499573_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام یه مشاوره برای خرید کارت صدا میخواستم . از بین موارد زیر( 300 تا 450)  . اگه هم مورد بهتر سراغ دارین با این قیمت بفرمایید . برای گیم و کمی هم موزیک. فقط هم با هدفون میخوام استفاده کنم اونم هدفونی در حد 300-400

Creative Sound Blaster Z

Asus Strix Soar 7.1

تنکس

سلام توتاپیک  مشاوره  وخرید  تواین زمینه زیاد صحبت شده  اگر مراجعه کنید

ولی برا هدفون  مورد اول بعد مورد ششم و بعد مورد سوم 

فقط همین سه مورد 

کلا سری x fi  کریتیو  و برخی مدلهای حرفه ای ایسوس

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

ممنون عزیز شما لطف داری.

والا سیستم ما پراید هم نیست در مقابل سیستم های دوستان

فدات

Sent from my P01V using Tapatalk

بحث مقایسه نیست

پس اینجوری در مورد سیستمت حرف نزن دوست من

هرچی باشه بالاخره ازش صدا در میاد

ولی اینکه صادقانه حرف زدی مهم بود

در ضمن پراید هم الان دیگه برای خودش زانتیاست... :)

Creative Sound Blaster Z

Asus Strix Soar 7.1

تنکس

سلام عزیز

این مدل رو پیشنهاد میکنم بهتون :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58207&page=3

و این مدل : 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61180

تفاوت قیمتشون تقریبا 3 برابره

لینک به دیدگاه

سلام توتاپیک  مشاوره  وخرید  تواین زمینه زیاد صحبت شده  اگر مراجعه کنید

ولی برا هدفون  مورد اول بعد مورد ششم و بعد مورد سوم 

فقط همین سه مورد 

کلا سری x fi  کریتیو  و برخی مدلهای حرفه ای ایسوس

مرسی . فقط این مورد اول و ششم یک مقدار قدیمی نشدن؟ مشکلی بابت درایورهاشون پیدا نمیکنم؟

بحث مقایسه نیست

پس اینجوری در مورد سیستمت حرف نزن دوست من

هرچی باشه بالاخره ازش صدا در میاد

ولی اینکه صادقانه حرف زدی مهم بود

در ضمن پراید هم الان دیگه برای خودش زانتیاست... :)

سلام عزیز

این مدل رو پیشنهاد میکنم بهتون :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58207&page=3

و این مدل : 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61180

تفاوت قیمتشون تقریبا 3 برابره

ممنونم . این x-fi fatality Champ و x-fi fatality pro به بودجم میخوره . چه فرقی با مدل hd thx دارن

ویرایش شده توسط sdx123
لینک به دیدگاه

مرسی . فقط این مورد اول و ششم یک مقدار قدیمی نشدن؟ مشکلی بابت درایورهاشون پیدا نمیکنم؟

ممنونم . این x-fi fatality Champ و x-fi fatality pro به بودجم میخوره . چه فرقی با مدل hd thx دارن

عزیز در مورد درایورهاشون هرچی خواستی من بهت لینک میدم اخرین ورژن های سازگار با ویندوز 10 هم موجود هست

در مورد فرقشونم اون مدله اچ دی بیشتر اکسترنال محسوب میشه و قدرت خروجیش کمتره

شما همون fatality pro رو بگیری تا 15 سال کارت صدا لازم نداری خیالت راحت فقط باید تنظیم بشه که اونم خودم در خدمتت هستم

حالا فک نکنی میخوام تبلیغ کنم تا کارت اون دوستمون فروش بره

هدف فقط کمکه.. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام

من میخوام در کنار اسپیکر ۵۵۰۰م یدونه اسپیکر ۲تیکه ارزان قیمتم برای مغازه بگیرم.

چی پیشنهاد میدین؟

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

من میخوام در کنار اسپیکر ۵۵۰۰م یدونه اسپیکر ۲تیکه ارزان قیمتم برای مغازه بگیرم.

چی پیشنهاد میدین؟

چقد میخوای هزینه کنی عزیزدل؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقد میخوای هزینه کنی عزیزدل؟

در حدود صد الی صد و پنجاه

راستی شرمنده یه سوال دیگه

من اسمیکرای خودم یعنی ۵۵۰۰ رو وصل کردم به تلویزیون ولی ماشاالله تلویزیون ۴میلیونی کیفیت خروجیه صداش اندازه یه مادربورد ۴۰۰ تومنی نیس و اصلا آهنگ گوش دادن بهش با اون حال نمیده.

میخواستم ببینم راهی چیزی هست من بتونم ازش به صورت کامل استفاده کنم؟مثلا یه چیزی شبیح به کارت صدای اکسترنال

لینک به دیدگاه

عزیز در مورد درایورهاشون هرچی خواستی من بهت لینک میدم اخرین ورژن های سازگار با ویندوز 10 هم موجود هست

در مورد فرقشونم اون مدله اچ دی بیشتر اکسترنال محسوب میشه و قدرت خروجیش کمتره

شما همون fatality pro رو بگیری تا 15 سال کارت صدا لازم نداری خیالت راحت فقط باید تنظیم بشه که اونم خودم در خدمتت هستم

حالا فک نکنی میخوام تبلیغ کنم تا کارت اون دوستمون فروش بره

هدف فقط کمکه.. :)

خیلی ممنون عزیز . اتفاقا نظر خودمم رو همین fatality هست . نه قربان اختیار داری. ببینم قیمتا چجوره اگه دست دو به صرفه بود حتما مزاحم اون دوستمون میشم . شما عزیزی لطف داری

لینک به دیدگاه

من اسمیکرای خودم یعنی ۵۵۰۰ رو وصل کردم به تلویزیون ولی ماشاالله تلویزیون ۴میلیونی کیفیت خروجیه صداش اندازه یه مادربورد ۴۰۰ تومنی نیس و اصلا آهنگ گوش دادن بهش با اون حال نمیده.

میخواستم ببینم راهی چیزی هست من بتونم ازش به صورت کامل استفاده کنم؟مثلا یه چیزی شبیح به کارت صدای اکسترنال

100 و 150 فک کنم بتونی یه اسپیکر لاجیتک جمو جور بگیری مگر اینکه بخوای 2.1 باشه یا بیشتر

در مورد تلویزیون هم باید بگم شما تلویزیون 50 میلیونی هم بخری خروجیش برای یه اسپیکر 10 تومنی هم جواب نمیده

فک کنم از این امپلی های اسکترنال باشه که وصلش کنی به تی وی و ازش خروجی بگیری اما در کل بهتره یه دستگاه گیرنده که خروجی 5.1 میده یا ایتیکال داره استفاده کنی

من که نظرم اینه ادم کارت تی وی بخره از کامپیوتر استفاده کنه اونوقت دیگه محدودیت نداری چون کارت صدا میتونی راحت بندازی رو سیستمت حالشو ببری اونم سیستمی مثه زد 5500

اسپیکر های پیشنهادی من برای شما دوست عزیز :

http://lioncomputer.ir/product/2727/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1+%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D9%88+A60/

http://lioncomputer.ir/product/4232/Logitech+Multimedia+Speakers+Z200/

100 و 150 فک کنم بتونی یه اسپیکر لاجیتک جمو جور بگیری مگر اینکه بخوای 2.1 باشه یا بیشتر

در مورد تلویزیون هم باید بگم شما تلویزیون 50 میلیونی هم بخری خروجیش برای یه اسپیکر 10 تومنی هم جواب نمیده

فک کنم از این امپلی های اسکترنال باشه که وصلش کنی به تی وی و ازش خروجی بگیری اما در کل بهتره یه دستگاه گیرنده که خروجی 5.1 میده یا ایتیکال داره استفاده کنی

من که نظرم اینه ادم کارت تی وی بخره از کامپیوتر استفاده کنه اونوقت دیگه محدودیت نداری چون کارت صدا میتونی راحت بندازی رو سیستمت حالشو ببری اونم سیستمی مثه زد 5500

اسپیکر های پیشنهادی من برای شما دوست عزیز :

http://lioncomputer.ir/product/2727/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1+%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D9%88+A60/

http://lioncomputer.ir/product/4232/Logitech+Multimedia+Speakers+Z200/

خیلی ممنون عزیز . اتفاقا نظر خودمم رو همین fatality هست . نه قربان اختیار داری. ببینم قیمتا چجوره اگه دست دو به صرفه بود حتما مزاحم اون دوستمون میشم . شما عزیزی لطف داری

اره اون مدل خیلی عالیه

دیروزم یکی از دوستانه لیون تهیه کرده بود دست دومشو و انلاین براش تنظیم کردم بسایار عالی بود

دست دومش حداقل 300 ارزش داره چون واقعا عالیه

در خریدش شک نکن

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوستان این ظبط های قدیمی بود چند طبقه...

الان میشه به امپلی فایراشون کابل aux اضافه کرد.از کجا میتونم این امپلی فایر ها رو گیر بیارم؟فقط خود آمپش رو میخوام

لینک به دیدگاه

شما باید آمپلی و اکولایزر باهم بگیری تا نتیجه بهتری داشته باشه.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

مشکل اینه که نمیدونم از کجا گیر بیارم!!!!
لینک به دیدگاه

این کارتو بتازگی برای استفاده از هدفون تهیه کردم. امپ و دک خوبی داره. نرم افزار هم بدون مشکل کار میکنه و خیلی روون.

گین بالایی داره و اگه ولوم ویندوز از 70 بالاتر بره هدفون رو تبدیل میکنه به اسپیکر :D. احتمالا چون درایور هدفون 29 اهم هست خیلی گین بالاست و براحتی درایو شده.  توی گیم که واقعا عالیه و از کارت صدای خود هدفون که بهتره. از Scout mode هم استفاده نمیکنم و اکولایزر پیشفرضه. من تا الان فکر نمیکردم هدفونم بتونه همچین بیسی بده توی آهنگها تازه هدفون یه نفسی کشید #-o. ویز حالت بیکاری نداره اصلا.

میکروفون همراه کارت صدا فقط از نزدیک خوب کار میکنه برا همین کلا بیخیالش شدم و از مایک خود هدست استفاده میکنم. برای اهنگ فکر کنم بشه رو اکولایزرش یه حرکتی زد که صدای دلنشین تری بده من هنوز دستکاریش نکردم.

1d6r_20160801_130652.jpg

3u4m_20160801_130709.jpg

لینک به دیدگاه

این کارتو بتازگی برای استفاده از هدفون تهیه کردم. امپ و دک خوبی داره. نرم افزار هم بدون مشکل کار میکنه و خیلی روون.

گین بالایی داره و اگه ولوم ویندوز از 70 بالاتر بره هدفون رو تبدیل میکنه به اسپیکر :D. احتمالا چون درایور هدفون 29 اهم هست خیلی گین بالاست و براحتی درایو شده.  توی گیم که واقعا عالیه و از کارت صدای خود هدفون که بهتره. از Scout mode هم استفاده نمیکنم و اکولایزر پیشفرضه. من تا الان فکر نمیکردم هدفونم بتونه همچین بیسی بده توی آهنگها تازه هدفون یه نفسی کشید #-o. ویز حالت بیکاری نداره اصلا.

میکروفون همراه کارت صدا فقط از نزدیک خوب کار میکنه برا همین کلا بیخیالش شدم و از مایک خود هدست استفاده میکنم. برای اهنگ فکر کنم بشه رو اکولایزرش یه حرکتی زد که صدای دلنشین تری بده من هنوز دستکاریش نکردم.

1d6r_20160801_130652.jpg

3u4m_20160801_130709.jpg

متاسفانه این سری زد تنها مشکلشون رابط نرم افزاری افتضاحشونه

من خودم عاشقه برند کریتیو هستم اما این مدلو شخصا تست کردم و واقعا تنها حسنش این بود که یکم صدارو عمیق تر بیرون میده

اگه روی رابط نرم افزاریشون کار میشد خیلی بهتر بود بخصوص که قیمتشونم به شدت بالاست

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

متاسفانه این سری زد تنها مشکلشون رابط نرم افزاری افتضاحشونه

من خودم عاشقه برند کریتیو هستم اما این مدلو شخصا تست کردم و واقعا تنها حسنش این بود که یکم صدارو عمیق تر بیرون میده

اگه روی رابط نرم افزاریشون کر میشد خیلی بهتر بود بخصوص که قیمتشونم به شدت بالاست

نرم افزار رو خیلی ها باهاش مشکل داشتن ظاهرا رو خیلی از سیستمها باگ داره. ولی محیطش از سری x-fi بنظرم بهتره.

لینک به دیدگاه

نرم افزار رو خیلی ها باهاش مشکل داشتن ظاهرا رو خیلی از سیستمها باگ داره. ولی محیطش از سری x-fi بنظرم بهتره.

اتفاقا برعکس سری x-fi بهترین رابط نرم افزاری رو در بین مدل هایی که از کریتیو ساخته شده دارن

3 تا محیط مختلف

3 تا محیط جذاب با تنظیمات مختلف

اما سری زد شما فقط یه پنل داری و بیشتره گزینه هاشم غیر فعالن

نمیدونم چرا کریتیو فکری به حاله رابط نرم افزاری سری زد نکرده تا الان

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان گرامی اینم از سیستم و اسپیکر های من  خداییش با اینکه 5  6 سالی میشه خریدمش ولی واقعا عالیه  عالی و حرف دوستان رو تایید میکنم ادیفایر تا بهش کارت صدای خوب نبندی کیفیت خوبی بهت نمیده  ولی با کارت صدا محشره       البته من کارت صدام xf titanium 5.1 هست  قدیمیه همون 5 سال پیش خریدم  ولی میخواستم بپرسم  این مدل های جدیدتر که اومده چه تفاوت هایی بهم میده اگه بخوام بخرم اصلا توجیهی داره خریدش یا کیفیتش مثل همینه   ضمنا مدل اسپیکر های من edifier c6 hcs5640  هست

Edifier-C6.png

ljye_20160819_163338.jpg

لینک به دیدگاه

سلام من یه هدست میخوام خودم دوست دارم بیسم باشه ولی تجربه ای ندارم و نمیدونم معایبش چیه،

کیفیت جنسش برام مهم تره نمی خوام دوروز کارکنه خراب شه،

البته رده معمولی باشه نه گروناش مثلا زیر 150 تومن

سلام این هدفون عالی هستش و بیس خوبی هم داره ولی باید ازش خوب مراقب کنین ....

نسبت به قیمتش میصرفه ....

http://iranheadphone.com/sennheiser/sennheiser-hd-202?sort=p.price&order=ASC&page=8

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گرامی اینم از سیستم و اسپیکر های من  خداییش با اینکه 5  6 سالی میشه خریدمش ولی واقعا عالیه  عالی و حرف دوستان رو تایید میکنم ادیفایر تا بهش کارت صدای خوب نبندی کیفیت خوبی بهت نمیده  ولی با کارت صدا محشره       البته من کارت صدام xf titanium 5.1 هست  قدیمیه همون 5 سال پیش خریدم  ولی میخواستم بپرسم  این مدل های جدیدتر که اومده چه تفاوت هایی بهم میده اگه بخوام بخرم اصلا توجیهی داره خریدش یا کیفیتش مثل همینه   ضمنا مدل اسپیکر های من edifier c6 hcs5640  هست

Edifier-C6.png

ljye_20160819_163338.jpg

به به چه سیستمی

کارت صدایی که داری خوبه اما سری های جدید از نظر قدرت خروجی و رابط نرم افزاری خیلی بهترن و کلا یه صدای دیگه بهت میدن

من اسپیکرتو ندیدم مشخصاتشو...ورودی اپتیکال داره؟ تا حالا با ایپسکر دیگه ای مقایسه اش کردی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...