رفتن به مطلب

عکس کارت صدا & هدفون و اسپیکرهاتونو توی این تایپیک بذارین(مشاوره در خرید هم خواستین بگین)

CREATIVE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• 1 ماه بعد...
  • ارسال 315
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

0fmbqwsmrb9awjjkvb4m.jpg

کارت صدا: Creative X-Fi Titanium Fata!lity Pro

در کنار اسپیکرا های نیکو خخخ

0sm88txsstbmhyhphf3b_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، OC Formula گفته است :

0fmbqwsmrb9awjjkvb4m.jpg

کارت صدا: Creative X-Fi Titanium Fata!lity Pro

در کنار اسپیکرا های نیکو خخخ

0sm88txsstbmhyhphf3b_thumb.jpg

خخخخ دقیقا الان کارت صدا کجاست...؟

شوخی کردم

عجب سیستمی ماشاا..

ان شاا.. در اینده یه اسپیکر عالی هم به این بچه غولت اضافه کنی

ممنون که شرکت کردی..

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام  . 

آقا تو فروشگاه لیون آقا مهدی توی صفحه ی فروش  یکی از کارت صدا ها فرمودند که بعضی از کارت صداهای آنبورد امرزوی قوی تر از خیلی از کارت صدا ها  خارجی  ظاهر شدن ... این دلیل  خاصی داره ؟؟؟

من به کیفیت صدا خیلی اهمیت میدم . موزیسین هم نیستم . علاقه دارم بیشتر با هدست با کیفیت موزیک با فرمت FLAC  و موزیک آرام هم گوش میدم ... در اینده قصد خرید اسپیکر با کیفیت دارم.. شما برای لذت بردن از بهترین کیفیت و شنیدن  زیر و بم موسیقی راهنمایی میفرمایید بنده رو . با تشکر

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، t.A.T.u گفته است :

با سلام  . 

آقا تو فروشگاه لیون آقا مهدی توی صفحه ی فروش  یکی از کارت صدا ها فرمودند که بعضی از کارت صداهای آنبورد امرزوی قوی تر از خیلی از کارت صدا ها  خارجی  ظاهر شدن ... این دلیل  خاصی داره ؟؟؟

من به کیفیت صدا خیلی اهمیت میدم . موزیسین هم نیستم . علاقه دارم بیشتر با هدست با کیفیت موزیک با فرمت FLAC  و موزیک آرام هم گوش میدم ... در اینده قصد خرید اسپیکر با کیفیت دارم.. شما برای لذت بردن از بهترین کیفیت و شنیدن  زیر و بم موسیقی راهنمایی میفرمایید بنده رو . با تشکر

سلام دوست عزیز

در مورد اینکه گفتی اقا مهدی گفتند کارت صداهای روی مادبردهای امروزی از کارت صداهای خارجی بهترن فکر کنم دلیلش نوع خازن هایی هست که توشون استفاده شده که بیشتر روی محصولات لوکس هستش

اما من به شخصه کارت صدای خارجی رو ترجیح میدم

در مورد فرمت flac هم باید بگم با یه کارت صدای 300 تومنی راحت میتونی ریزو بمشو تشخیص بدی مگر اینکه بخوای یکم تخصصی تر بری جلو که میره توی جرگه ی کارتهای ساخت موزیک و تخصصی تر

اما برای کارت صدا من به شخصه این مدل رو پیشنهاد میدم :

creative x-fi titanium pci-e و یا titanium hd

که البته دومی به صورت انالوگ 2.1 و در حالت اپتیک 5.1 ساپورت میکنه و اولی در حالت انالوگ تا 7.1 و اپتیکم ساپورت میکنه

در مورد اسپیکرم اگر بخوای جزییات رو بشنوی با صدای پایین فقط باید سراغ اسپیکرهای استریو

اگرم میخوای اسپیکر چند تیکه بگیری یه سری مدل هست که بسته به مقدار هزینه ات میتونم بهت پیشنهاد بدم

من نظر خودمو گفتم

بقیه دوستانم نظر میدن تخصصی تر

با ارزوی موفقیت

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز
ایا این کارت صداهای کریتیو قابلیت تبدیل به اکسترنال دارن؟ مثلا با پنلی تبدیلی چیزی

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، mad4tex گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز
ایا این کارت صداهای کریتیو قابلیت تبدیل به اکسترنال دارن؟ مثلا با پنلی تبدیلی چیزی

سری های تیتانیوم x-fi و سری های قدیمی تر x-fi از طریق کابل یا روی خود بردشون یه پنل بهشون میخوره اما خب پنل هاشون به صورت جداگانه نیست

لینک به دیدگاه

این هم کارت صدای جدید ASUS Raid DLX

خروجیش فوق العاده قوی هست. ماژول ولومش هم بعضی وقتا بکار میاد و جالبه.  هدفونی که دارم واقعا کمه و یه هدفون حرفه ای و در حد خودش نیازه. امپدانس هدفون رو هم میشه توی نرم افزارش انتخاب کرد. یه نکته عجیب داره نرم افزارش که Reverb بطور پیش فرض روشنه البته روی مقدار پایین هست. صدای نابی رو توی تنظیمات گیم ارائه میده. برای فیلم و موسیقی حتما باید خود یوزر تنظیم کنه تا به صدای دلخواهش برسه و Preset های خود برنامه و Bass boost و Reverb در حالت پیشفرض این کارت صدای خوبی ارائه نمیدن بنظرم. از لحاظ میکروفن بسیار عالیه و تنظیمات جالبی داره.

دارای DAC  ESS 9016 و اپ امپهای LME 49720

20161118_185435.jpg

20161118_185250.jpg

12548954.png

ویرایش شده توسط captcha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، captcha گفته است :

این هم کارت صدای جدید ASUS Raid DLX

خروجیش فوق العاده قوی هست. ماژول ولومش هم بعضی وقتا بکار میاد و جالبه.  هدفونی که دارم واقعا کمه و یه هدفون حرفه ای و در حد خودش نیازه. امپدانس هدفون رو هم میشه توی نرم افزارش انتخاب کرد. یه نکته عجیب داره نرم افزارش که Reverb بطور پیش فرض روشنه البته روی مقدار پایین هست. صدای نابی رو توی تنظیمات گیم ارائه میده. برای فیلم و موسیقی حتما باید خود یوزر تنظیم کنه تا به صدای دلخواهش برسه و Preset های خود برنامه و Bass boost و Reverb در حالت پیشفرض این کارت صدای خوبی ارائه نمیدن بنظرم. از لحاظ میکروفن بسیار عالیه و تنظیمات جالبی داره.

دارای DAC  ESS 9016 و اپ امپهای LME 49720

سلام مبارک باشه

دو تا سوال :

-هیس داره؟ مثلاً ایرفون شور یا ایرفون حساس با درایو قطر کمتر از 10 میل صدای هیس در پس زمینه داری؟ یا اینکه کاملاً بک گراند سایلنت هستش؟

-هدفون با امپدانس بالا مثلاً 250 اهم باهاش تست کردی؟ راحت درایو می کنه؟ روی کاغذدو تا 49720 باید درایو کنه صدا هم بالانس باشه مخصوصاً که بخش امپ این کارت خوبه بخاطر کاندنسرهای ویما اما در عمل فکر نمی کنم بیش از 150 اهم بتونه درایو کنه

پ.ن:

اینکه خیلیا می گن ضعف این کارت استفاده از 9016 هستش و ایسوس می بایست 9018 بکار می برد به نظرم زیاد مهم نیست. ایسوس دنبال صدای سرد و فاقد رنگ شدگی نبوده. هدف این کارت مشخصه.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، mm65 گفته است :

سلام مبارک باشه

دو تا سوال :

-هیس داره؟ مثلاً ایرفون شور یا ایرفون حساس با درایو قطر کمتر از 10 میل صدای هیس در پس زمینه داری؟ یا اینکه کاملاً بک گراند سایلنت  هستش؟

-هدفون با امپدانس بالا مثلاً 250 اهم باهاش تست کردی؟ راحت درایو می کنه؟ روی کاغذدو تا 49720 باید درایو کنه صدا هم بالانس باشه مخصوصاً که بخش امپ این کارت خوبه بخاطر کاندنسرهای ویما اما در عمل فکر نمی کنم بیش از 150 اهم بتونه درایو کنه

پ.ن:

اینکه خیلیا می گن ضعف این کارت استفاده از 9016 هستش و ایسوس می بایست 9018 بکار می برد به نظرم زیاد مهم نیست. ایسوس دنبال صدای سرد و فاقد رنگ شدگی نبوده. هدف این کارت مشخصه.

سلام.سپاس.

هیس در بیکاری کامل با هدست گیم 40 میل (Steelseries 9H)  و ایرفون ال جی نداره. در موسیقی In the air tonight-Phil Colins  فرمت mp3 با هدست گیم  تست کردم در اینتروی آهنگ کمی هیس داره. با ایرفون ال جی هیس بمراتب بیشتر هست. ولی در بک گراند بدون هیچ فعالیت توی ویندوز، کامل سایلنت هست.

هدفونم امپدانس 30 هست و  250 که میگن بهترین امپدانس هست نتونستم تست کنم خودمم تصمیم دارم DT990 pro 250 بگیرم. ریویوها میگن که درایو میکنه تا 600 نمیدونم تا چه حد درسته. برق 6 پین میخوره کارت و بدون اون اصلا درایورش نصب نمیشه.مدار هدفون49720 ها 3 تا سوکتی هستن و 4960 ها 2 تا لحیم شده.

ویرایش شده توسط captcha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، captcha گفته است :

سلام.سپاس.

هیس در بیکاری کامل با هدست گیم 40 میل (Steelseries 9H)  و ایرفون ال جی نداره. در موسیقی In the air tonight-Phil Colins  فرمت mp3 با هدست گیم  تست کردم در اینتروی آهنگ کمی هیس داره. با ایرفون ال جی هیس بمراتب بیشتر هست. ولی در بک گراند بدون هیچ فعالیت توی ویندوز، کامل سایلنت هست.

هدفونم امپدانس 30 هست و  250 که میگن بهترین امپدانس هست نتونستم تست کنم خودمم تصمیم دارم DT990 pro 250 بگیرم. ریویوها میگن که درایو میکنه تا 600 نمیدونم تا چه حد درسته. برق 6 پین میخوره کارت و بدون اون اصلا درایورش نصب نمیشه.مدار هدفون49720 ها 3 تا سوکتی هستن و 4960 ها 2 تا لحیم شده.

حالا اگه برعکس بود خیلی بهتر بود. در حالت بیکاری هیس داشته باشه میشه تحمل کرد چون دلیلی نداره وقتی چیزی پخش نمیشه هدفون روی گوش باشه.ولی این وضعیت شاید تجربه زیاد جالبی نباشه. مثلاً در فاصله پخش دو ترک یا ...

درایو کردن مسئله پیچیده ای هستش. فقط هم آمپدانس مهم نیست. باید ببینی مثلاً در 30 اهم چند میلی وات تامین میکنه در 300 چند و در 600 چند؟ یه مثال می زنم idsd  با اون قدرت و تبلیغات در 300 اهم 212 میلی وات و در 600 اهم 106 میلی وات تامین می کنه. برای همینه که واقعاً نمی تونه مثلاً hd800 رو کامل درایو کنه. اما در تبلیغات یه جور دیگه بیان می کنن! برای یوزر هم همیشه قابل تشخیص نیست چون باید مقایسه بشه. یکی می گه idsd یا موجو یا هوگو hd800 رو درایو کرد. بعد همون فرد بعد از تجربه بر فرض مثال استودیو سیکس میگه نه حتی هوگو هم نمیتونه hd800 رو کامل درایو کنه.B| (این مورد رو دیدم که میگم)

ایسوس می تونست در DLX یه مقداری هم به DIY توجه کنه . مخصوصاً که 49720 شبیه به 49600 هستش! یعنی ایسوس می تونست با تعبیه سوکت برای آپ امپ قابل تعویض امکان کومبو کردن دو تا 49720 رو با امپ های OPA1611 و OPA604 قابل تعویض توسط کاربر فراهم کنه! در هر صورت کارتتون یکی از بهترین های pci هستش برای گیمینگ با درایورهای جدید ایسوس.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام.

بین لاجیتک z623 و کریتیو t3 کدوم بهتره بیشتر موزیک و فیلم و اینکه بیسش هم برام مهمه که بیس نرم و عمیقی داشته باشه.

کارت صدا برای این اسپیکرا چی خوبه ممنون میشم راهنمایی کنین.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اساتیدی ک تجهیزات حرفه ای و هدفونای میلیونی دارین زحمت بکشین برنامه  های پلیری هم ک استفاده میکنین رو اشاره کنین 

حالا چ تو موبایل چ تو پی سی 

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Bloodyfury گفته است :

اساتیدی ک تجهیزات حرفه ای و هدفونای میلیونی دارین زحمت بکشین برنامه  های پلیری هم ک استفاده میکنین رو اشاره کنین 

حالا چ تو موبایل چ تو پی سی 

?

بدون شک محبوب ترین پلیر دنیا Jet Audio با بیشترین دانلود از سایت سی نت !

البته در کنارش باید یکی از پک های کمکی K-Lite رو هم نصب کنی تا تمام فرمت ها رو پوشش بده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/09/20, 18:19:31، Mr.PeeP گفته است :

با سلام.

بین لاجیتک z623 و کریتیو t3 کدوم بهتره بیشتر موزیک و فیلم و اینکه بیسش هم برام مهمه که بیس نرم و عمیقی داشته باشه.

کارت صدا برای این اسپیکرا چی خوبه ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام دوست عزیز

از نظر بیس و عمیق بودنش فقط و فقط تی3

ولی اگر میخوای پنجره بلرزونی برو سراغ زد 623

به نظر من بهترین اسپیکر 2.1 دنیا t3 هستش

خودمم دارمش حدودا 7 سال

کیفیت صداش بی نظیره بخصوص اگه کارت صدای خوبم داشته باشی

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، CREATIVE گفته است :

سلام دوست عزیز

از نظر بیس و عمیق بودنش فقط و فقط تی3

ولی اگر میخوای پنجره بلرزونی برو سراغ زد 623

به نظر من بهترین اسپیکر 2.1 دنیا t3 هستش

خودمم دارمش حدودا 7 سال

کیفیت صداش بی نظیره بخصوص اگه کارت صدای خوبم داشته باشی

ممنون از پاسختون. برای این اسپیکر کارت صدا چی پیشنهاد میدین؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1395/10/17, 13:26:57، Mr.PeeP گفته است :

ممنون از پاسختون. برای این اسپیکر کارت صدا چی پیشنهاد میدین؟

سلام زنده باشی...

کارت صدایی که باهاش بتونی بهترین خروجی رو بگیری فقط سری تیتانیوم کریتیو سری اینترنال

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اینم ست 5 طبقه کنوود بی نظیر ...

البته cd و tape و radio ش بیشتر جنبه ظاهری داره و اصلش باند های 120 w rms و امپ و اکولایزرش هست  ...

ولوم چرخشی ریموت دار ، ورودی aux و component و optical

تغذیه ترانس 110 ولتی ... خروجی دو باند + سوراند و سنتر و قابلیت سوپر میدرنج

که اگه به کارت صدای قوی مثل کریتیو هم متصل بشه غوغا میکنه ولی حیف تو خونه نمیشه ولومش رو از 3 بالاتر برد

البته از دوستان نظر میخوام در مورد اینکه :

اولا میخوام مودش کنم و کلا باند ها رو سفید کنم و امپ و اکولایزر رو هم با یه چیزی براش قاب بسازم و با نورپردازی RGB  بهش جلوه بدم ...اون رو دیگه شما نظر بدین چیکار کنم

دوما نیازمند یه سیستمی هستم که بتونم هم بصورت وایرلس و بلوتوثی و هم بصورت درگاه USB بهش متصل بشم  ... جنسای چینی و برد های زیادی توی بازار موجوده ولی اگه صرفا یه دستگاه باشه بهتره اونم برند ...

Ashampoo_Snap_2017_02.18_20h46m37s_001_.thumb.png.b5b310df722c50a1e2c6c2ea09d7d9c9.pngAshampoo_Snap_2017_02.18_20h47m09s_002_.thumb.png.b7bab32837cc1f59cbb0abc715af3e01.pngAshampoo_Snap_2017_02.18_20h47m40s_003_.thumb.png.d3d7e82a8694a93438ee4d482e8b8238.png

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان ، نظرتون درباره  کارت  چیه؟ 

Creative Sound Blaster Recon3D Pro PCIe Internal Sound Card

برا موزیک میخوام سری  تیتانیوم  رو هر چی گشتم پیدا نکردم. اسپیکرم microlab  fc 390 2.1 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

هدست تا 250 یکم بالا پایین واسه گیم و در درجه بعد موزیک چی پیشنهاد میکنین.یه هدست که واسه گیم ( pc و ps4) خوب جواب بده و برای موسیقی هم صداش زیاد بم نباشه که نشه جزئیات رو شنید! تفکیک صدا برام مهم تره تا بیس

مدل های زیر نظرمو جلب کردن

SteelSeries Siberia 200 قیمت 260

SteelSeries Siberia 150  قیمت 200

A4Tech Bloody G501 Gaming Headset  قیمت 180

ASUS CERBERUS  قیمت 220

مدل سایبریا 200 با رابط 3.5 mm وصل میشه و مدل 150 با usb و با مدل 200 نمیشه به برنامه system engine شرکت استیل سریز وصل شد.حالا نمیدونم این برنامش تاثیر خاصی تو کیفیت صدا داره یا نه....یا این که رابط usb کیفیتش بیشتره یا جک 3.5mm

مدل a4tech حالت صدای 7.1 کاناله داره! با usb متصل میشه. ولی برندش معروف نیست و کسی رو ندیدم تا حالا داشته باشه.ولی مشخصات و قیمتش وسوسه انگیزه

ایسوس هم هیچ اطلاعی ازش ندارم فقط میدونم صدای بمش خیلی زیاده و درایو 60 میلی متری داره!

نقاط قوت مدل های استیل سریز راحتی استفاده ازشون هست که در طولانی مدت میگن اذیت نمیکنه

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/22, 17:33:40، iman0013 گفته است :

سلام

هدست تا 250 یکم بالا پایین واسه گیم و در درجه بعد موزیک چی پیشنهاد میکنین.یه هدست که واسه گیم ( pc و ps4) خوب جواب بده و برای موسیقی هم صداش زیاد بم نباشه که نشه جزئیات رو شنید! تفکیک صدا برام مهم تره تا بیس

مدل های زیر نظرمو جلب کردن

SteelSeries Siberia 200 قیمت 260

SteelSeries Siberia 150  قیمت 200

A4Tech Bloody G501 Gaming Headset  قیمت 180

ASUS CERBERUS  قیمت 220

مدل سایبریا 200 با رابط 3.5 mm وصل میشه و مدل 150 با usb و با مدل 200 نمیشه به برنامه system engine شرکت استیل سریز وصل شد.حالا نمیدونم این برنامش تاثیر خاصی تو کیفیت صدا داره یا نه....یا این که رابط usb کیفیتش بیشتره یا جک 3.5mm

مدل a4tech حالت صدای 7.1 کاناله داره! با usb متصل میشه. ولی برندش معروف نیست و کسی رو ندیدم تا حالا داشته باشه.ولی مشخصات و قیمتش وسوسه انگیزه

ایسوس هم هیچ اطلاعی ازش ندارم فقط میدونم صدای بمش خیلی زیاده و درایو 60 میلی متری داره!

نقاط قوت مدل های استیل سریز راحتی استفاده ازشون هست که در طولانی مدت میگن اذیت نمیکنه

استیل سریز خیلی برند خوبیه ولی نه این دو مدلش و با این قیمتای فضایی که تو این 3 4 ماه رشد 60 70 درصدی داشتن با اون قیمت اصلا از اونا رضایت نخواهید داشت

من پیشنهادم مدل A4TECH هستش

لینک به دیدگاه

SOUND BLASTER RECON3D

SOUND BLASTER RECON3D WIRELESS HEADSET

photo_2017-02-15_13-56-18.jpg.658e46d371be704691135ed9203274a7.jpgphoto_2017-02-15_13-56-08.thumb.jpg.d3331ee9939bf464a9ab54c7e0480319.jpg

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...