رفتن به مطلب

عکس کارت صدا & هدفون و اسپیکرهاتونو توی این تایپیک بذارین(مشاوره در خرید هم خواستین بگین)

CREATIVE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به به چه سیستمی

کارت صدایی که داری خوبه اما سری های جدید از نظر قدرت خروجی و رابط نرم افزاری خیلی بهترن و کلا یه صدای دیگه بهت میدن

من اسپیکرتو ندیدم مشخصاتشو...ورودی اپتیکال داره؟ تا حالا با ایپسکر دیگه ای مقایسه اش کردی؟

ممنون دوست عزیز  والا نمیدونم چه قدر میتونه این کارتم با کارتای دیگه تفاوت داشته باشه البته توی سیگنال به نویز بله برای من 109 دسیبل هست جدید تر ها 124 دسیبل و اینکه تو بیت ریت برای من 92 هست جدید تر ها 192  حالا چه قدر میتونه تفاوت ایجاد کنه و ارزش هزینه کردن داره یا نه رو نمیدونم    نه تاحالا اسپیکرم رو با چیزی مقایسه نکردم چون نداشتم که مقایسه کنم ولی خروجی کلیش 70 وات هست آخرین مدل سری c هست البته با سرچی که کردم دیدم تو سایت خود تولید کنندش سری جدید c  هم تولید شده با چهره جدید و امکانات جدید 

در مورد خروجی اپتیکال اگه منظورتون spdif  هست  خیر برای من نداره      حالا در مورد کارت صدا اگه بازم مطلبی دارید بگید و راهنمایی بیشتر  و تفاوت ها واقعا چشمگیر هست یا خیر

اینا هم مدل های جدید سری c هستن ولی تو ایران من ندیدم

c3x_8c8f802f-8be5-4cd5-881e-ad5d4f99e733

c6xd-1_0bd73310-d8ee-4f34-b2a7-645489660

ویرایش شده توسط scorpion8
لینک به دیدگاه

• ارسال 315
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون دوست عزیز  والا نمیدونم چه قدر میتونه این کارتم با کارتای دیگه تفاوت داشته باشه البته توی سیگنال به نویز بله برای من 109 دسیبل هست جدید تر ها 124 دسیبل و اینکه تو بیت ریت برای من 92 هست جدید تر ها 192  حالا چه قدر میتونه تفاوت ایجاد کنه و ارزش هزینه کردن داره یا نه رو نمیدونم    نه تاحالا اسپیکرم رو با چیزی مقایسه نکردم چون نداشتم که مقایسه کنم ولی خروجی کلیش 70 وات هست آخرین مدل سری c هست البته با سرچی که کردم دیدم تو سایت خود تولید کنندش سری جدید c  هم تولید شده با چهره جدید و امکانات جدید 

در مورد خروجی اپتیکال اگه منظورتون spdif  هست  خیر برای من نداره      حالا در مورد کارت صدا اگه بازم مطلبی دارید بگید و راهنمایی بیشتر  و تفاوت ها واقعا چشمگیر هست یا خیر

اینا هم مدل های جدید سری c هستن ولی تو ایران من ندیدم

c3x_8c8f802f-8be5-4cd5-881e-ad5d4f99e733

c6xd-1_0bd73310-d8ee-4f34-b2a7-645489660

در مورد مدل های جدید ادیفایر حرفو حدیث زیاده که ترجیح واردش نشم اما اینی که شما دارید از بهترین های ادیفایر هست..

در مورد کارت صدای خودت و تفاوتش با کارت های جدید فقط اینو میتونم بگم : مثه اینه که از پراید بری سوار پژو بشی..

و مطمعن باش ارزشه هزینه کردن داره و من فقط و فقط سری x-fi کریتیو رو بهت پیشنهاد میدم اینم این مدل :

http://lioncomputer.ir/product/4532/Creative+Sound+Blaster+X-Fi+Titanium+PCIe+7.1+Sound+Card/

البته مدل های دیگه ام هستن اما خب توقف تولید شدن و گیر اوردنشون سخته مثله این مدل : X-Fi Titanium Fatal1ty Professional

ولی خب همون مورد اولو میتونی گیر بیاری

قیمتشم حدودا 350 هست توی تهران

اونوقت متوجه میشی چقدر فرق هست بین مدل های کارت صدا و لذت بیشتری می بری

لینک به دیدگاه

در مورد مدل های جدید ادیفایر حرفو حدیث زیاده که ترجیح واردش نشم اما اینی که شما دارید از بهترین های ادیفایر هست..

در مورد کارت صدای خودت و تفاوتش با کارت های جدید فقط اینو میتونم بگم : مثه اینه که از پراید بری سوار پژو بشی..

و مطمعن باش ارزشه هزینه کردن داره و من فقط و فقط سری x-fi کریتیو رو بهت پیشنهاد میدم اینم این مدل :

http://lioncomputer.ir/product/4532/Creative+Sound+Blaster+X-Fi+Titanium+PCIe+7.1+Sound+Card/

البته مدل های دیگه ام هستن اما خب توقف تولید شدن و گیر اوردنشون سخته مثله این مدل : X-Fi Titanium Fatal1ty Professional

ولی خب همون مورد اولو میتونی گیر بیاری

قیمتشم حدودا 350 هست توی تهران

اونوقت متوجه میشی چقدر فرق هست بین مدل های کارت صدا و لذت بیشتری می بری

دوست عزیز منظورتون رو از حرف و حدیث متوجه نشدم  میشه بگید چیه  جالب شد برام  و اینکه این مدلی که پیشنهاد کردید رو که خودم همینو دارم  من منظورم در مقایسه با همون مدل ولی مدل hd  یا مدل های قرمز رنگش فکر کنم سری z   یا مدل که راکون 3d  هست   یا همون fatality  با اینا چه فرقی داره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظورتون رو از حرف و حدیث متوجه نشدم  میشه بگید چیه  جالب شد برام  و اینکه این مدلی که پیشنهاد کردید رو که خودم همینو دارم  من منظورم در مقایسه با همون مدل ولی مدل hd  یا مدل های قرمز رنگش فکر کنم سری z   یا مدل که راکون 3d  هست   یا همون fatality  با اینا چه فرقی داره

عه پس چرا نوشتی 5.1؟؟ من فک کردم از اون سری اکسترنال رو داری شما

تیتانیوم اچ دی که به اسپیکر شما اصلا وصل نمیشه چون مخصوص اسپیکرهای 2.1 و مانیتورینگ و اسپیکرهایی هست که ورودی اپتیکال دارند و میشه گفت بخاطر داشتن خازن های جامد یکم کیفیت صداش بیشتره اما خب بعضی دوستان که تست کردن گفتن که خیلی تفوتی نداره با سری های معمولی تر

در مورد حرفو حدیث هم بازم میگم هیچی نمیگم...بذار سربسته بمونه

سری های قرمز رنگ یا همون سری z و recon 3d که کلا افتضاحی بیش نیستن از طرف کریتیو چون تست کردم یه مدلشو و فقط یه ذره عمق داشون بیشتره ولی در کل منو که ناامید کردن و ثابت شد بهم بهتری سری کریتیو همین سری x-fi هستن که واقعا بی نظیرن

سری فتالیتی معمولا یه درجه قوی تر و با کیفیت ترن بخصوص توی خروجی و رابط نرم افزاری چون اسمه فتالیتی گیمر معروف روشونه و به قول خودمون مدله لوکس کریتیو محسوب میشن

کارت صداتو تنظیم کردی شما؟

لینک به دیدگاه

عه پس چرا نوشتی 5.1؟؟ من فک کردم از اون سری اکسترنال رو داری شما

تیتانیوم اچ دی که به اسپیکر شما اصلا وصل نمیشه چون مخصوص اسپیکرهای 2.1 و مانیتورینگ و اسپیکرهایی هست که ورودی اپتیکال دارند و میشه گفت بخاطر داشتن خازن های جامد یکم کیفیت صداش بیشتره اما خب بعضی دوستان که تست کردن گفتن که خیلی تفوتی نداره با سری های معمولی تر

در مورد حرفو حدیث هم بازم میگم هیچی نمیگم...بذار سربسته بمونه

سری های قرمز رنگ یا همون سری z و recon 3d که کلا افتضاحی بیش نیستن از طرف کریتیو چون تست کردم یه مدلشو و فقط یه ذره عمق داشون بیشتره ولی در کل منو که ناامید کردن و ثابت شد بهم بهتری سری کریتیو همین سری x-fi هستن که واقعا بی نظیرن

سری فتالیتی معمولا یه درجه قوی تر و با کیفیت ترن بخصوص توی خروجی و رابط نرم افزاری چون اسمه فتالیتی گیمر معروف روشونه و به قول خودمون مدله لوکس کریتیو محسوب میشن

کارت صداتو تنظیم کردی شما؟

ممنون از پاسخت   منظورت از تنظیم چیه ؟  تنظیمات خاصی نداره یک صدای کریستالی داره یکی سوراند  یکی هم باس چیز خاص دیگه ای نداره تو حالت اینترتیمنت    

حالا درمورد اسپیکر میگی سر بسته بمونه مگه چی شده کلا من در جریان نیستم آخه یه جوری میگی سربسته آدم شک میکنه خب بیا تو پی وی برام توضیح بده

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخت   منظورت از تنظیم چیه ؟  تنظیمات خاصی نداره یک صدای کریستالی داره یکی سوراند  یکی هم باس چیز خاص دیگه ای نداره تو حالت اینترتیمنت    

حالا درمورد اسپیکر میگی سر بسته بمونه مگه چی شده کلا من در جریان نیستم آخه یه جوری میگی سربسته آدم شک میکنه خب بیا تو پی وی برام توضیح بده

پ خ شد :)

لینک به دیدگاه

سلام

بنده کارت صدای سیستمم زیاد سرحال نیست سرحال هم باشه صدای خوبی نداره برای همین نیاز دارم به دیواسی که صدای خوبی به هدفونم بده هدفونم هم سونی 70 اهم هست. برای همین طبق نظره یکی از دوستان میتونم از amp/dac هم استفاده کنم و کارت صدا در این حالت از مسیر خارج میشه و به نوعی بای پس میشه.

حالا میخواستم بدونم چقدر درسته این صحبت و اینکه برای اینکه صدای درست و حسابی از هدفونم بگیرم خرید کارت صدا منطقی تره یا amp/dac مثل E10k ؟ در ضمن برنامه برای استفاده از 2 کانال بیشتر ندارم و هدفون فقط مدنظرم هست.

دوستان لطف کنن راه حلی در حد 250 تومن ارائه بدید که خروجی خوبی داشته باشه و هر هدفون قوی و گرون دیگری وصل کردم صدای خوبی و عالی بهم بده.

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام

بنده کارت صدای سیستمم زیاد سرحال نیست سرحال هم باشه صدای خوبی نداره برای همین نیاز دارم به دیواسی که صدای خوبی به هدفونم بده هدفونم هم سونی 70 اهم هست. برای همین طبق نظره یکی از دوستان میتونم از amp/dac هم استفاده کنم و کارت صدا در این حالت از مسیر خارج میشه و به نوعی بای پس میشه.

حالا میخواستم بدونم چقدر درسته این صحبت و اینکه برای اینکه صدای درست و حسابی از هدفونم بگیرم خرید کارت صدا منطقی تره یا amp/dac مثل E10k ؟ در ضمن برنامه برای استفاده از 2 کانال بیشتر ندارم و هدفون فقط مدنظرم هست.

دوستان لطف کنن راه حلی در حد 250 تومن ارائه بدید که خروجی خوبی داشته باشه و هر هدفون قوی و گرون دیگری وصل کردم صدای خوبی و عالی بهم بده.

با تشکر از دوستان

سلام دوست عزیز

من در مورد امپلی و کارت صداهای مختلف خیلی اطلاعی ندارم و بیشتر برند کریتیو کار کردم

توی 250 تومن میتونی دست دوم این کارتو تهیه کنی که بهترین خروجی رو بهت میده و میتونه تا هدفون های 1 میلیونی رو راحت درایو کنه :

اینم هست :

X-Fi Titanium Fatal1ty Professional

البته مورد دوم یکم سخت تره پیدا کردنش چون هر دو بی نظیرن

ولی خب دوستانی هستن که امپلی های خوبی سراغ دارن توی انی رنج قیمت

منم چیزی رو که خودم تست کردم گفتم

موفق باشی

لینک به دیدگاه

بعد از کش و قوس های فراوان :D  یه ظبط 125 وات RMS سونی از پرشین تولز پیدا کردم.انصافا صداش عالیه

dseos7rxzevcv2u4y970_thumb.jpg

قیمتش هم زیر 100 تومن بود.حالا با 100 تومن اسپیکر 20 وات هم گیر نمیاد :laughing: 

بعد از کش و قوس های فراوان :D  یه ظبط 125 وات RMS سونی از پرشین تولز پیدا کردم.انصافا صداش عالیه.BASS قوی که اتاق رو میلرزونه.دو تا تریبل که کیفیت صدا رو بالا برده.کابل AUX و چند حالت صدای مختلف :cool:

قیمتش هم زیر 100 تومن بود.حالا با 100 تومن اسپیکر 20 وات هم گیر نمیاد :laughing:

لینک به دیدگاه

بعد از کش و قوس های فراوان :D  یه ظبط 125 وات RMS سونی از پرشین تولز پیدا کردم.انصافا صداش عالیه

مبارکت باشه ولی ضبط هیچوقت صدایی رو که اسپیکر بهت میده رو نمیده

بازم جای شکرش باقیه یه چیزی پیدا کردی

موفق باشی :)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من در مورد امپلی و کارت صداهای مختلف خیلی اطلاعی ندارم و بیشتر برند کریتیو کار کردم

توی 250 تومن میتونی دست دوم این کارتو تهیه کنی که بهترین خروجی رو بهت میده و میتونه تا هدفون های 1 میلیونی رو راحت درایو کنه :

اینم هست :

X-Fi Titanium Fatal1ty Professional

البته مورد دوم یکم سخت تره پیدا کردنش چون هر دو بی نظیرن

ولی خب دوستانی هستن که امپلی های خوبی سراغ دارن توی انی رنج قیمت

منم چیزی رو که خودم تست کردم گفتم

موفق باشی

سلام

اره این دو کارت کم گیر میان و اینکه ظاهرا کسی هم برای فروش نداره. به نظر شما تیتانیوم اچ دی خوبه؟ یکی از دوستان داره 300 تومن. البته من بودجم حدود 250 هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

اره این دو کارت کم گیر میان و اینکه ظاهرا کسی هم برای فروش نداره. به نظر شما تیتانیوم اچ دی خوبه؟ یکی از دوستان داره 300 تومن. البته من بودجم حدود 250 هست؟

اره کم پیدا میشن اما خب میشه گیر اورد

اره تیتانیوم اچ دی که عالیه بخصوص که خازن های جامد داره و با کیفیت

برای هدفون عالیه

با دوستت صحبت کن همون 250 ازش بگیر

فوقش بعدا بقیشو بهش میدی

لینک به دیدگاه

اره کم پیدا میشن اما خب میشه گیر اورد

اره تیتانیوم اچ دی که عالیه بخصوص که خازن های جامد داره و با کیفیت

برای هدفون عالیه

با دوستت صحبت کن همون 250 ازش بگیر

فوقش بعدا بقیشو بهش میدی

از بچه های همیجاست . بهش میگم و یه طوری شاید کنار اومدیم

نمیدونم فرق خازن کارت صداها با بقیه خازن ها چیه که در همه کارت ها استفاده نمیکنن با این قیمت زیاد. الان ارزون ترین مین برد هم کلا جامد هستن و با کلی دم و دستگاه و چیپست نصف یه کارت صدا قیمت دارن.

تازه !!! مثلا توی کارت های گرون قیمت هم از خازن های ژاپنی مخصوص صدا استفاده نمیکنن همون خازن های زرد رنگ که روی مین برد های جدید هست nichia باید باشه برندش.

به نظرم روی کارت صدا های 100 تومنی هم باید جامد باشه و اینکه خازن جامد هم گرون نیست توی ایران میشه 400 500 خرید در صورتی که عمده دیگه چیزی نمیشه.

یا واقعا فرق دارن خازن های صدا ولی تا جایی که من میدونم خازن خازنه ظرفیت فقط فرق میکنه.

یه سوال هم دارم اینکه واقعا مین برد های جدید مثلا ایسوس که نوشته روی مین برد suprem-xfi اینا خوب نیستن ؟ میتونن جای کارت صدا رو بگیرن؟

لینک به دیدگاه

خسته نباشید میخواستم بدونم من یک امپ Fiio E17k دارم ....

لزومی داره یک کارت صدا هم تهیه کنم یا امپ کارم رو را میندازه ؟ 

لینک به دیدگاه

داداش نیاز نداره دیگه کارت صدا. خورجی دیجیتال میگیره و اصلا کاری به کار کارت صدا نداره. اگه بخری بی استفاده میمونه و مگه اینکه بخوای کاری دیگه

جز وصل کردن هدفون انجام بدید که اونم کارت صدا میخواد. داداش اگه امپت رو خواستی بفروشی قیمتش رو پی ام کن برام. هدفم کارت صداس ولی قیمت مناسب باشه برش میدارم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

از E17k چه استفاده ای میکنید؟

به طور ساده که بخوام توضیح بدم آمپلیفایر برای افزایش حجم صدا استفاده میشه و برای هدفون هایی که اهم بالایی دارند استفاده میشه ولی کارت صدا نقش داک رو داره و روی کیفیت صدا تاثیر میذاره

لینک به دیدگاه

از E17k چه استفاده ای میکنید؟

به طور ساده که بخوام توضیح بدم آمپلیفایر برای افزایش حجم صدا استفاده میشه و برای هدفون هایی که اهم بالایی دارند استفاده میشه ولی کارت صدا نقش داک رو داره و روی کیفیت صدا تاثیر میذاره

این مدل ای 17 دک هم داره . برای E17 مطمئنم داره ولی E17k رو نمیدونم. دک متوسطی هم داره زیاد عالی نیست. معمولی ترین دکی هست که در کلاس این دستگاه ها استفاده میشه

لینک به دیدگاه

ایشون نگفته که برای چه استفاده ای و همینطور با چه هدفون یا اسپیکری میخواد استفاده کنه که خیلی مهم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مبارکت باشه ولی ضبط هیچوقت صدایی رو که اسپیکر بهت میده رو نمیده

بازم جای شکرش باقیه یه چیزی پیدا کردی

موفق باشی :)

ممنون @};-

چرا این حرفو میزنی؟مگه تو اسپیکر ها تکنولوژی خاصی نهفته؟ :-?  منظورم اسپیکر های ارزون قیمته

لینک به دیدگاه

از بچه های همیجاست . بهش میگم و یه طوری شاید کنار اومدیم

نمیدونم فرق خازن کارت صداها با بقیه خازن ها چیه که در همه کارت ها استفاده نمیکنن با این قیمت زیاد. الان ارزون ترین مین برد هم کلا جامد هستن و با کلی دم و دستگاه و چیپست نصف یه کارت صدا قیمت دارن.

تازه !!! مثلا توی کارت های گرون قیمت هم از خازن های ژاپنی مخصوص صدا استفاده نمیکنن همون خازن های زرد رنگ که روی مین برد های جدید هست nichia باید باشه برندش.

به نظرم روی کارت صدا های 100 تومنی هم باید جامد باشه و اینکه خازن جامد هم گرون نیست توی ایران میشه 400 500 خرید در صورتی که عمده دیگه چیزی نمیشه.

یا واقعا فرق دارن خازن های صدا ولی تا جایی که من میدونم خازن خازنه ظرفیت فقط فرق میکنه.

یه سوال هم دارم اینکه واقعا مین برد های جدید مثلا ایسوس که نوشته روی مین برد suprem-xfi اینا خوب نیستن ؟ میتونن جای کارت صدا رو بگیرن؟

همش که فقط خازن نیست

توی بخشی از قطعاتشون هم تغییراتی ایجاد میکنن وگرنه دیگه انقد احمق نیستن که بخوان دوتا کارت یکسان تولید کنن

تیتانیوم اچ دی مثلا خروجی اپتیکالش از مدل های قبلی خیلی قوی تره

در کارت صداهای مادربرد ها هم اینو بگم حتی اگه چیپ صوتیشون هم کریتیو باشه بازم جای کارت صدای جداگانه رو نمیگیره

دقیقا مثه گرافیک آنبرده که هیچوقت قدرت گرافیک جداگانه رو نداره

ممنون @};-

چرا این حرفو میزنی؟مگه تو اسپیکر ها تکنولوژی خاصی نهفته؟ :-?  منظورم اسپیکر های ارزون قیمته

منظورم اینه صدای ضبط ها ( بجز اون ضبط های قدیمی چند طبقه) یه جورایی محدود شده ست و دست کاری شده و مصنوعی

ولی اسپیکر محدودیتی نداره

یه چیزایی هست توی ذهنم که نمیتونم با جمله بگم

حس کردنیه

لینک به دیدگاه

منظورم اینه صدای ضبط ها ( بجز اون ضبط های قدیمی چند طبقه) یه جورایی محدود شده ست و دست کاری شده و مصنوعی

حس کردنیه

والا من که محدودیتی حس نکردم :ph34r:

کیفیتشون خوبه.نمیدونم شاید ظبطی که شما تست کردین خراب بوده یا جنس قلابی بوده.من دو تا ظبط سونی داشتم هر دوشون عالی بودن :D

لینک به دیدگاه

ایشون نگفته که برای چه استفاده ای و همینطور با چه هدفون یا اسپیکری میخواد استفاده کنه که خیلی مهم هست

این دک امپ کیفیتش خوبه.تا 300 اهم میتونه هدفون ساپورت کنه فک نکنم بیشتر از این هم نیاز باشه ولی برای اسپیکر فک نکنم زیاد به دل بشینه. کلا خروجی خوبی برای هر هدفونی میده ( تنها کاریه این دستگاه ها درست و خوب انجام میدن) .

همش که فقط خازن نیست

توی بخشی از قطعاتشون هم تغییراتی ایجاد میکنن وگرنه دیگه انقد احمق نیستن که بخوان دوتا کارت یکسان تولید کنن

تیتانیوم اچ دی مثلا خروجی اپتیکالش از مدل های قبلی خیلی قوی تره

در کارت صداهای مادربرد ها هم اینو بگم حتی اگه چیپ صوتیشون هم کریتیو باشه بازم جای کارت صدای جداگانه رو نمیگیره

دقیقا مثه گرافیک آنبرده که هیچوقت قدرت گرافیک جداگانه رو نداره

حس کردنیه

خروجی اپتیکال که به کارم نمیاد حالا حالا . برای هدفون 70 اهم میخوام ولی بعدا هدفون بهتر میگیرم ظاهرا هم برای اسپیکر های 5.1 زیاد مناسب نیست. کیفیتش بیشتر از نیاز من یا هر کاربر معمولی . فقط برای بازی و صدای ساروند و سه بعدی خوب باشه دیگه گزینه خوبیه برام

کارت هایی که گفته بودید دست دو نیست و نوش هم 370 بعضی جاها دارن که گرونه برام. ( واقعا کارت صدا گرونه ) . یدونه کارت صدا با کیفیت بالا تولید نمیکنن که فقط یه هدفون بخوره و برای کار هدفون اپتیمایز باشه که دیگه بخاطر چیزای دیگه و امکانات اضافی هزینه نکنیم.

ویرایش شده توسط 121rebyc
لینک به دیدگاه

داداش نیاز نداره دیگه کارت صدا. خورجی دیجیتال میگیره و اصلا کاری به کار کارت صدا نداره. اگه بخری بی استفاده میمونه و مگه اینکه بخوای کاری دیگه

جز وصل کردن هدفون انجام بدید که اونم کارت صدا میخواد. داداش اگه امپت رو خواستی بفروشی قیمتش رو پی ام کن برام. هدفم کارت صداس ولی قیمت مناسب باشه برش میدارم.

با تشکر

ممنون ، موزیک زیاد گوش میدم و PC رو هم ارتقا میخوام بدم که بازی هم انجام بدم باهاش ....

امپ رو تازه خریدم 1 ماهه و ببخشید قصد فروش هم ندارم  .....

هنوز که PC رو ارتقا ندادم همیشه موزیک گوش میدم ...

این مدل AMP/DAC هستش و تا 150 OHM رو ساپورت میکنه 

هدفون ام  Senheiser HD8 DJ هستش...

اینم عکس امپ  و هدفون ...

http://uupload.ir/viewer.php?file=cq8v_1.jpg

http://uupload.ir/viewer.php?file=i98e_2.jpg

http://uupload.ir/viewer.php?file=jtys_3.jpg

برای بازی لزومی نداره کارت صدا بخرم ؟ 

این مدل ای 17 دک هم داره . برای E17 مطمئنم داره ولی E17k رو نمیدونم. دک متوسطی هم داره زیاد عالی نیست. معمولی ترین دکی هست که در کلاس این دستگاه ها استفاده میشه

این مدل AMP/DAC هستش و دیل خرید هم این بود که فرمت موزیک ام 90% موارد MP3 320  و بقیه موارد FLAC هستش ...

امپ های HIGH END نیاز به فرمت های عالی مثله DSD داره تا اون هارو Decode کنه ....

من هم چون فرمت بالاتری ندارم همین امپ کارم رو خیلی راه انداخته ....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

تا سقف 300 هدفون برای موزیک چی پیشنهاد میدید دوستان؟

سبک موزیک بیشتر لایت و بی‌کلام هست اما اگه بشه تعادلی بین تفکیک و بیس برقرار کنه عالیه

با سپاس

لینک به دیدگاه

دوستان تا قیمت 150 تومن هدست چی معرفی میکنید؟موزیک و گیمینگ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...