رفتن به مطلب

مشاوره برای ایجاد وبلاگ یا سایت؟

HARE46
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه ی دوستان لیون

میخوام برای مغازه م (مغازه نرم افزار و گیم کامپیوتر) یه وبلاگ یا سایت ایجاد کنم فعلا نمیخوام هزینه زیادی کنم به همین خاطر میخوام وبلاگ درست کنم ولی تردید دارم چون سایت هم جالب تره و هم امکانات بیشتری داره، به نظر شما کدومش بهتره و آیا سایت با هزینه کمی راه اندازی میشود؟

ولی خودم هم تا حالا سایت یا وبلاگ درست نکردم و نمیدونم ولی اگه یکی از دوستان راهنمایی کنن یا فایل آموزش رو برام بذارن ممنون میشم

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بسته به انتظاراتی که شما دارید باید انتخاب کند

اگر قصد فروش اینترنتی محصولات و امکانات بیشتری مد نظرتون هست بهتون سایت رو پیشنهاد میکنم

که هزینه همچین سایتی فک نکنم با هاست و دامنه و .. 200 تومن بشه البته در صورتی که خودتون همه کارهاشو انجام بدید

لینک به دیدگاه

میخوام برای مغازه م (مغازه نرم افزار و گیم کامپیوتر) یه وبلاگ یا سایت ایجاد کنم فعلا نمیخوام هزینه زیادی کنم به همین خاطر میخوام وبلاگ درست کنم ولی تردید دارم چون سایت هم جالب تره و هم امکانات بیشتری داره، به نظر شما کدومش بهتره و آیا سایت با هزینه کمی راه اندازی میشود؟

ولی خودم هم تا حالا سایت یا وبلاگ درست نکردم و نمیدونم ولی اگه یکی از دوستان راهنمایی کنن یا فایل آموزش رو برام بذارن ممنون میشم

این مورد بستگی به انتظارت شما داره از کارایی که میخوای با سایت انجام بدی

چیزی که شما مطرح نکردی اینه که میخوای فروشگاه راه اندازی بشه یا حالت خبری داشته باشه

این مورد ذکر کنید بهتر میتونم کمکتون کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بسته به انتظاراتی که شما دارید باید انتخاب کند

اگر قصد فروش اینترنتی محصولات و امکانات بیشتری مد نظرتون هست بهتون سایت رو پیشنهاد میکنم

که هزینه همچین سایتی فک نکنم با هاست و دامنه و .. 200 تومن بشه البته در صورتی که خودتون همه کارهاشو انجام بدید

200 هزار تومان برای هرماه یا کلاً؟ ، چون هزینه ی هم باید ماهانه یا سالانه داد

این مورد بستگی به انتظارت شما داره از کارایی که میخوای با سایت انجام بدی

چیزی که شما مطرح نکردی اینه که میخوای فروشگاه راه اندازی بشه یا حالت خبری داشته باشه

این مورد ذکر کنید بهتر میتونم کمکتون کنم

نه فعلا قصد راه اندازی فروشگاه ندارم فعلا میخوام حالت خبری داشته باشه 

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

اگر یک وب سایت حالت خبری می خواهید بهتره برید سمت وردپرس چون هم کار باهاش راحته و هم هزینه ی خیلی زیادی نمیخواد. اگر راهنمایی بیشتر میخواهید پ.خ بدید.

لینک به دیدگاه

می تونید از رزبلاگ استفاده کنید کار کردن باهاش راحت خودم 3 ساله دارم ازش استفاده می کنم یک دونه دامین می تونید براش تهیه کنید که مثل سایت بشه

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

200 هزار تومان برای هرماه یا کلاً؟ ، چون هزینه ی هم باید ماهانه یا سالانه داد

نه فعلا قصد راه اندازی فروشگاه ندارم فعلا میخوام حالت خبری داشته باشه 

مورد استفادتون را بگید تا راهنمایی کنم.

لینک به دیدگاه

مورد استفادتون را بگید تا راهنمایی کنم.

موارد مورد استفاده :

1. قیمت و توضیحات لوازم جانبی

2. لیست اجناس مغازه مثل نرم افزار و گیم و ... برای تبلیغ 

3. قرار دادن نقد و بررسی یا توضیحاتی از بازی ها ...

لینک به دیدگاه

شما برو یه هاست با قیمت 10 هزار تومان و یه دامنه با قیمت 5 هزار تومان بخر (هاست هزینه اش ماهیانه است و دامنه سالیانه) و بعدش برو wp-persian.com وردپرس رو دانلود کن و روی هاستت نصبش کن، بعدشم یدونه تم رایگان بنداز و روش و باهاش کار کن! توی یک ماه میفهمی دقیقا چی به چی هست! با وردپرس میتونی تقریبا هر کاری بکنی! ولی اینا همش شروع کاره! مهم ترین چیزی که یه سایت نیاز داره بازدید کننده است و جذب بازدید کننده سخت ترین کار ممکن! یه چیزی به اسم سئو یا همون بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو وجود داره که افراد متخصص این کار من ندیدم که کمتر از 2 تومان برای این کار بگیرن! و البته بگم خود وردپرس پلاگین داره که تا حدی نیازتو برطرف کنه!

اگه نخوایم تخصصیش کنیم باید بگم که،
اگه واقعا بخوای یه وب مستر شی و از همه چی سردر بیاری حداقل باید 6 ماه توی این کار باشی! اگه حوصله ی این کارا رو نداری و فقط یدونه ادیتور میخوای واسه نوشتن بهترین کار اینه که بری سمت وبلاگ! اگه خواستی میتونم با هزینه ی کم واست یه سایت وردپرسی راه اندازی کنم! 

لینک به دیدگاه

شما برو یه هاست با قیمت 10 هزار تومان و یه دامنه با قیمت 5 هزار تومان بخر (هاست هزینه اش ماهیانه است و دامنه سالیانه) و بعدش برو wp-persian.com وردپرس رو دانلود کن و روی هاستت نصبش کن، بعدشم یدونه تم رایگان بنداز و روش و باهاش کار کن! توی یک ماه میفهمی دقیقا چی به چی هست! با وردپرس میتونی تقریبا هر کاری بکنی! ولی اینا همش شروع کاره! مهم ترین چیزی که یه سایت نیاز داره بازدید کننده است و جذب بازدید کننده سخت ترین کار ممکن! یه چیزی به اسم سئو یا همون بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو وجود داره که افراد متخصص این کار من ندیدم که کمتر از 2 تومان برای این کار بگیرن! و البته بگم خود وردپرس پلاگین داره که تا حدی نیازتو برطرف کنه!

اگه نخوایم تخصصیش کنیم باید بگم که،

اگه واقعا بخوای یه وب مستر شی و از همه چی سردر بیاری حداقل باید 6 ماه توی این کار باشی! اگه حوصله ی این کارا رو نداری و فقط یدونه ادیتور میخوای واسه نوشتن بهترین کار اینه که بری سمت وبلاگ! اگه خواستی میتونم با هزینه ی کم واست یه سایت وردپرسی راه اندازی کنم! 

لینک خرید هاست و دامنه رو برام میذاری؟؟؟

حوصله کارش رو دارم ، خودم هم رشته م کارشناسی نرم افزار هست ولی ترم دو هستم زیاد فعلا نمیدونم

فقط اگه بفرض مثال یکی دو ماه پول رو واریز نکنی همه زحماتت به باد میره؟؟؟

لینک به دیدگاه

لینک خرید هاست و دامنه رو برام میذاری؟؟؟

حوصله کارش رو دارم ، خودم هم رشته م کارشناسی نرم افزار هست ولی ترم دو هستم زیاد فعلا نمیدونم

فقط اگه بفرض مثال یکی دو ماه پول رو واریز نکنی همه زحماتت به باد میره؟؟؟

اگه پول رو 3-4 روز دیرتر بریزی تمام زحماتت بر باد میره :)) میتونی از mehrhost.com خرید بزنی که جای مطمئنی هست و من خودم ازش خرید داشتم!

البته میتونی به صورت لوکال و روی سیستم خودت واسه تست سایت راه بندازی! واسه این کارم راحتترین کار اینه که xampp رو دانلود و نصب کنی و بری یاد بگیری که چی جوری کار میکنه (فوق العاده آسونه)!

شما اگه رشته ات نرم افزاره توضیه من اینه که بری زبان های برنامه نویس HTML, CSS, PHP, Javascript رو یاد بگیری که واسه آینده و در آمدزایی خیلی خوبه!

لینک به دیدگاه

به نظر من شما سایت بزنی خیلی بهتر هست

http://www.webhostingtalk.ir/

برای هاست و دامنه هم اینجا تاپیک بزن

ماهی 1500 هم هاست پیدا میشه

دامنه هم سالی 5 تومن

لینک به دیدگاه

اگه پول رو 3-4 روز دیرتر بریزی تمام زحماتت بر باد میره :)) میتونی از mehrhost.com خرید بزنی که جای مطمئنی هست و من خودم ازش خرید داشتم!

البته میتونی به صورت لوکال و روی سیستم خودت واسه تست سایت راه بندازی! واسه این کارم راحتترین کار اینه که xampp رو دانلود و نصب کنی و بری یاد بگیری که چی جوری کار میکنه (فوق العاده آسونه)!

شما اگه رشته ات نرم افزاره توضیه من اینه که بری زبان های برنامه نویس HTML, CSS, PHP, Javascript رو یاد بگیری که واسه آینده و در آمدزایی خیلی خوبه!

خیلی ممنون

لینک نرم افزار xampp رو برام میذاری فعلا باهاش کار کنم ببینم چطوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...