رفتن به مطلب

خنک کننده skylake i5 6400

Recommended Posts

دوستان ببخشید .نمی دونم اینجا جاش هست یا نه

برای skylake i5 6400 حتما باید از خمیر حرارتی استفاده کرد.من یدونه خیلی رزونش رو خریدم میترسم استفاده کنم.اگه راهنمایی کنیید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام

کار خمیر حرارتی انتقال دقیق حرارت جهت رفع حرارت است حالا این نوع خمیرها انواع مختلفی دارن که میتونن باعث افت کارایی بشن پس سعی کنید با تهیه یک خمیر با دفع حرارت بالا میتونه کمک کنه که کالا در شرایط خوبی به سر ببره

http://lioncomputer.ir/category/595/%D8%AE%D9%85%DB%8C%D8%B1%20%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C/

ویرایش شده توسط farzinfree
لینک به دیدگاه

من نمیدونم تو بسته سی پی یو های اسکای فن هست یا نه ولی اگه نیست احتمال اینکه تو بسته فنی که براش جدا میخرید باشه وجود داره

مدل خیلی گرون نمیخواد بخرید یه چیزی خیلی معمولی یا اینکه برید خدمات کامپیوتری محل بگین خمیر بزنه یه ذره

خمیر خوبو فقط موقعی میزنن که بخوان سی پی یو رو اور کنن اونم قیمتش از 30 تومن ضروع میشه تا ....

البته هر خمیری که میخریدو میشه بالای ده بیست بار استفاده کرد من خودم یه CF III خریدم تا حالا رو بیستا سی پی یو زدم

اگر فن داخل باکس سی پی یو های سوکت 1150 نصب میشه رو مینبرد های سوکت 1151 یدونه از اون فنا بگیرید بازار

قیمتش 20 تومنه خمیر هم هست روی فن . استفاده نشدشو بخرید

من شنیدم فنهای سئکتای 1156 و 1155 و 1150 و 1151 همه به هم میخورن . نمیدونم فقط کولراش همه به هم میخورن یا فنهای داخل باکشون که محل پایه هاش ثابته هم به هم میخورن

لینک به دیدگاه

درود.اخیرا پردازنده 6300 i3 رو گرفتم.فن فابریک اینتل روش داره. خمیر سیلیکون هم Z5 از لیون تهیه کردم. دمای پردازنده از 28 بالاتر نرفت!!! اصلا عالیه!!!

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید .نمی دونم اینجا جاش هست یا نه

برای skylake i5 6400 حتما باید از خمیر حرارتی استفاده کرد.من یدونه خیلی رزونش رو خریدم میترسم استفاده کنم.اگه راهنمایی کنیید ممنون میشم

درود

دوست عزیز اون خمیر ارزونی که خریدید احتمالا چینی بی کیفیت هست و بدرد نخور!

پیشنهاد میکنم یک خمیر خوب تهیه کنید، مثلا TR CF III‏ که هم قیمت مناسبی داره ( 26 تومن ) و هم یکی از بهترین و بصرفه ترین خمیر سیلیکون های موجود در ایران هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

داداش خمیرای بی کیفیت خیلی اختلاف دما دارن با خمیرای خوب.

احتیاجیم نیست یه خمیر حرفه ای بگیری، حتی deepcool z3 هم هست که هم قیمت مناسبی داره هم دما رو بخوبی کنترل می کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...