رفتن به مطلب

پشتیبانی جالب های وب

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان قصد نداشتم این تایپیک رو بزنم ولی واقعا دیگه صبرم تموم شد 

قصد خراب کردن شرکتی مثل های وب رو هم ندارم ولی دیگه قابل تحمل نیست اگه نگم منفجر میشم

من تقریبا یک سال و نیم هستش که اشتراک اینترنتم رو از های وب میگیرم و خداروشکر نیاز به پشتیبانی نداشتم تا یک هفته پیش که دقیقا بعد از خرید یک بسته فشفشه یهو متوجه شدم که سرعت دانلود تقریبا یک سوم شده اولش فکر کردم ممکنه از لینک دانلود باشه از سایت های دیگه هم تست کردم باز هم مشکل پا برجا بود چند روز ادامه داشت تا اینکه با های وب تماس گرفتم

بعد از دقیقا 30 دقیقه پشت خط بودن وقتی مشکلمو باهاشون در میون گذاشتم عرض کردند که بخاطر نویز هستش و مشکل از اونا نیست و گفتن که مودم رو از سر خط وصل کنم و باهاشون تماس بگیرم

جالب اینجاست که این خطی که برای اینترنت استفاده میکنم مستقیم به مودم وصله یعنی با یک کابل از جعبه مخصوص مخابرات مستقیم متصل شده به مودم حالا بماند با چه دردسری رفتم سر خط و باهاشون تماس گرفتم عرض میکنن که بازم نویز داری باید جعبه کابل های مخابرات رو بررسی کنی!!!

منم مجبور شدم با 117 تماس بگیریم و اعلام خرابی تلفن کنم اونام بنده خدا ها اومدن ده بار چک کردن گفتن هیچ مشکلی نداره باز تماس گرفتم گفتن که نویز داری باید کابل هاتو چک کنی مراحلی رو که انجام داده بودم براشون گفتم برگشتن میگن مشکل از کل کابل کشی اون منطقس که دچار نویز شده! گفتم پس چرا این مشکل برای همسایه ها و یا بقیه پیش نیومده برگشته میگه مشکل شما بخاطر نویز هستش

من موندم الان چیکار کنم ؟

برم همه کابل کشی های مخابرات رو عوض کنم؟ :D

یا بشینم از این سرعت اینترنت لذت ببرم

لینک به دیدگاه

منم های وب دارم مشکلاته زیادی هم باهاش دارم ولی مشکله نویز نداشتم تاحالا.

این مشکل نیم ساعت پشت خط موندن های وب هم دیگه ظاهرا براشون  عادی شده  :mad:

اقا مشکل نویز رو که خیلی راحت میشه از تنظیماته مودم چک کرد.

من چند روز قبل با مودمم مشکل داشتم و اولین چیزی که بررسی کردم همین نویز خط بود.

کارشناس مخابرات گفت اگه تو تنظیمات مودم فلان گزینه از 20 به بالا باشه نویز خط خوبه اگه پایین تر باشه مشکل داره.

من چک کردم نویز خطم 32 بود که گفتن نرمال هست.

بعدش فهمیدم مشکل از درایور لن سیستمم بود و مشکلم حل شد.

شمام خیلی  راحت میتونین برین  نویز خط رو چک کنین اگه تو مودم عدد  نویز رو پایین نشون بده معلوم میشه حق دارن اگر نه هم که مشخص میشه حق با شما بود.

اگه مودمتون tp link هست 

تو قسمت SNR Margin مودمتون باید مقدار حداقل بالای 15 باشه پایین تر از این عدد میشه نویز خط

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

منم دقیقا مشکل شمارو دارم.. البته نتم های وب نیست adsl هستش ولی مال یه شرکت دیگه
سرویس بنده 2مگ هستش ولی دان استریمم تو مودم به 2000 هم نمیرسه
دو سه روز قبل زنگ زدم مشکلم رو اعلام کردم میگه برو مودم رو از سرخط وصل کن! اینا همش پیچوندنه بخدا چون میدونن وصل کردن مودم سرخط چه بدبختی داره با خودشون میگن شاید بیخیال قضیه شدن.

البته منم مثل شما رفتم سر خط و وصل کردم دیدم هیچ تاثیری نداره همچنان مشکل دارم. دوباره زنگ زدم گفتن در حال پیگیری هستیم الان روز سومه اصلا هیچ تاثیری ندیدم

لینک به دیدگاه

سلام

هر دم از این باغ بری میرسد

یعنی هر روز تو فروم یه نفر مشکلش رو با یکی از این اپراتور های ADSL می نویسه و تا حالا من ندیدم کسی بگه راضیه

من میگم همینجا یه کمپین بزنیم که همین لیون کامپیوتر خودش بیاد شرکت ADSL  هم بزنه خیال ما رو راحت کنه :D

لینک به دیدگاه

منم دقیقا مشکل شمارو دارم.. البته نتم های وب نیست adsl هستش ولی مال یه شرکت دیگه

سرویس بنده 2مگ هستش ولی دان استریمم تو مودم به 2000 هم نمیرسه

دو سه روز قبل زنگ زدم مشکلم رو اعلام کردم میگه برو مودم رو از سرخط وصل کن! اینا همش پیچوندنه بخدا چون میدونن وصل کردن مودم سرخط چه بدبختی داره با خودشون میگن شاید بیخیال قضیه شدن.

البته منم مثل شما رفتم سر خط و وصل کردم دیدم هیچ تاثیری نداره همچنان مشکل دارم. دوباره زنگ زدم گفتن در حال پیگیری هستیم الان روز سومه اصلا هیچ تاثیری ندیدم

خطتون به شدت نویز داره پخ دادم بهتون @};-

لینک به دیدگاه

خطتون به شدت نویز داره پخ دادم بهتون @};-

بله مثل اینکه مشکل از نویزه واقعا

چون الان سیم لختارو باز کردم خط رو به یک پریز وصل کردم SNR دانلود شد 6 دان استریم از 2000 شد 2400 سرعت هم افزایش پیدا کرد

سیم من 4 رشته است میخوام هر 4 تا رشترو به پست و پشت مودم وصل کنم شاید نویز کمتر شد

لینک به دیدگاه

چون الان سیم لختارو باز کردم خط رو به یک پریز وصل کردم SNR دانلود شد 6 دان استریم از 2000 شد 2400 سرعت هم افزایش پیدا کرد

سیم من 4 رشته است میخوام هر 4 تا رشترو به پست و پشت مودم وصل کنم شاید نویز کمتر شد

adsl mode  تو مودم بذاری روی G.DMT  مقدار SNR دوبرابر میشه بستگی به خطوط مودمت داره فقط اپلود در این حالت کم میشه 

در مورد وصل کردن سیم ها تلفن حتما خیلی محکم سیم ها وصل کن حتی سیم یکم شل باشه نویز میندازه با انبردست سیم ها بیچون خلاصه همه چی چک کن 

شل نباشن

لینک به دیدگاه

adsl mode  تو مودم بذاری روی G.DMT  مقدار SNR دوبرابر میشه بستگی به خطوط مودمت داره فقط اپلود در این حالت کم میشه 

در مورد وصل کردن سیم ها تلفن حتما خیلی محکم سیم ها وصل کن حتی سیم یکم شل باشه نویز میندازه با انبردست سیم ها بیچون خلاصه همه چی چک کن 

شل نباشن

بعدا میرم سرپست اوکی میکنم هر طور شده

کاری که گفتی انجام دادم نویز خط بهتر شد ولی دان استریم 1600 اومد رو این حالت

لینک به دیدگاه

منم مشکل شما رو داشتم، خط خونم قطع شده بود بعدش اینترنت همش قطع و وصل میشد، زنگ می زدم 2020 میگفتن خطت نویز داره، بعد از چند روز اینترنت قطعی نداشت، هر سری پهنای باند مختلف وصل می‌شدم ، بعد از مدتی اینترنتم هم قطع شد، زنگ زدم خرابی تلفن 20117 خطم درست کردن. الان دان استریم شده 20000! آخرش هم نفهمیدم از چی بوده!

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

دوستان مودم بنده d-link هستش اگه راهی هست که خودم بتونم نویزش رو کم کنم یا ی روشی حرکتی چیزی هست بمنم یاد بدید ثواب داره

لینک به دیدگاه

دوستان مودم بنده d-link هستش اگه راهی هست که خودم بتونم نویزش رو کم کنم یا ی روشی حرکتی چیزی هست بمنم یاد بدید ثواب داره

از تو مودم هیچ راهی نداره دوست عزیز... مشکل برمیگرده به سیم کشی خطوط به پشت مودم یا خود خط یا اینکه پست دم در خونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...