رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد مادربرد x79

car20pc.ir
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان قیمت حدودی برد msi x79 xpower رو اگه میدونید راهنمایی بفرماید یکی از دوستان ما برای فرپش داره ایا ارزش خرید داره نصب به گزینه های جدید بازار

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خودم سیستم X79 دارم ولی خرید 1 سال پیش هست

اگر حالا میخواستم بخرم مطمعن باش X99 میخریدم چون خیلی با هم فرق دارن و این فرق در Port ها و قدرت پردازش و انتقال اطلاعات هست و هیچ توجیهی نداره که برای اختلافی مابین 500 تا 800 هزار تومان سیستم قدیمی را تهیه کنی

در کل این سیستم را بخوای جمع کنی و سیستم خوبی هم باشه حدودا 4500 خرج داره پس همون X99 را تهیه کن و اگر پول کم داری کمی صبر کن یا کارکرده تهیه کن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خودم سیستم X79 دارم ولی خرید 1 سال پیش هست

اگر حالا میخواستم بخرم مطمعن باش X99 میخریدم چون خیلی با هم فرق دارن و این فرق در Port ها و قدرت پردازش و انتقال اطلاعات هست و هیچ توجیهی نداره که برای اختلافی مابین 500 تا 800 هزار تومان سیستم قدیمی را تهیه کنی

در کل این سیستم را بخوای جمع کنی و سیستم خوبی هم باشه حدودا 4500 خرج داره پس همون X99 را تهیه کن و اگر پول کم داری کمی صبر کن یا کارکرده تهیه کن

کاملا توجیح شدم ممنون

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...