رفتن به مطلب

روشی برای غیرفعال سازی هارد بصورت موقت؟

HARE46
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

میخوام با وارد کردن دستور ریجستری یا ... هارد های اینترنال و اکسترنال رو بصورت موقت غیرفعال شود یا بهتر بگم داخل دیسک منیجمنت و هارد دیسک ها شناسایی نشود ، آیا روشی هست این کار رو انجام داد؟؟؟

دوستان عزیز من نمیخوام داخل تنظیمات هارد رو غیر فعال کنم چون این کار نزدیک به 20 ثانیه وقت میبره ، من میخوام با دستور ریجستری یا کلید های میانبر غیرفعال کنم تا نهایتاً دو یا سه ثانیه وقت ببره.

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

از داخل بایوس میتونید غیر فعالش کنید

لینک به دیدگاه

از داخل بایوس میتونید غیر فعالش کنید

نه اونو میدونم ، داخل ویندوز بصورت لحظه ی میخوام انجام بدم

لینک به دیدگاه

توجه داشته باشید فقط هاردی که سیستم عامل روی اون بوت نشده باشه قابل غیرفعال سازی یا Disable کردن هست.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

میخوام با وارد کردن دستور ریجستری یا ... هارد های اینترنال و اکسترنال رو بصورت موقت غیرفعال شود یا بهتر بگم داخل دیسک منیجمنت و هارد دیسک ها شناسایی نشود ، آیا روشی هست این کار رو انجام داد؟؟؟

مادربورد های ازراک یه قابلیت دارن به اسم hdd saver که اینکار میکنه و توی محیط ویندوز میتونید هاردی که میخواین خاموش کنید ولی بقیه شرکت هارو خبر ندارم که همچین چیزی دارن یا نه
لینک به دیدگاه

از دوایس منجر هارد رو disable کیند

روشی سریعتر میخوام

توجه داشته باشید فقط هاردی که سیستم عامل روی اون بوت نشده باشه قابل غیرفعال سازی یا Disable کردن هست.

منم همین رو میخوام ، هارد ویندوز رو غیرفعال نمیکنم

مادربورد های ازراک یه قابلیت دارن به اسم hdd saver که اینکار میکنه و توی محیط ویندوز میتونید هاردی که میخواین خاموش کنید ولی بقیه شرکت هارو خبر ندارم که همچین چیزی دارن یا نه

مادربورد من ایسوس ه 

لینک به دیدگاه

روشی سریعتر میخوام

داداش روش سریعتر فکر نکنم باشه مگر اینکه از نرم افزار های قفل گزار استفاده کنید که کلید میان بر دارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...