رفتن به مطلب

جناب حسینی شرایط اقساط رو لطفا قرار بدید

rasha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز.حرف آقای حسینی کاملا درسته.این بلا سر دوست خودم اومد گفت طرف سیستم رو برده بعد از چند مدت اومده گفته پول رو نمیدم به من گرون فروختی :-? :-? :-? .گفت به بدبختی پولمو گرفتم

لینک به دیدگاه

تو این زمونه نمیشه به نزدیکترین دوستت اعتماد کرد که 50 هزار تومن پس بده

انتظار دارین طرف رو زندگیش شرط بندی کنه

اقا انتظار نداشته باشین

من سربازی تو سازمان زندانها بود و 1 سالی مشغول بکار بودم

دیدم طرف یه پول کلان میزنه جیب بعد بیچاره شاکی بیوفته دنبال پولش طرف یه مدتی میره حبس ف بعد شاکی که ورشکسته شده به نصف پولش راضی میشه

طرف با 1 سال حبس 200 میلیون کاسب میشه

و ....

چک تضمین دار هم بدی

اگه برگشت بخوره کلی باید بدویی تو دادگاه اینا

آخرش هم قسط بندی میکنن ، انگاری آب داغ ریخت روت !!!!!!!!!!!!!!!!

....

ای رحمت

قسطی حرامه حرام

لینک به دیدگاه

اگه نظارتی چیزی رو ی این بازار قاراشمیش متورم بازار کامپیوتر بود یا اینکه بانک ها اعتباری رو به مشتری میدادن من حق به به کاربراومشتری های لیون میدادم ولی تو این بازاری که قطعه دیروزش با امروزش 100 هزار فرق معامله است چه انتظاری ازلیون دارین که با کل ایران معامله میکنه بعد اعتبار خودشو ببره زیر سوال اگر بانک بعنوان میانجی هم باشه بازهم واسه فروشنده دربرگیرنده ضرره

معامله قسطی خوبه که تو تورم انجام نشه قیمت قطعه وارزش پول و وارد کننده قیمت بالا وپایین نکنه یک معامله دوسر سود باشه نه اینکه سرمایه و اعتباری که با جون دل به دست اورده ازبین ببره

من از خدام لیون قسطی بده ولی یک طرفه به قضیه نگاه نکنید 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

خب برید وام بگیرید از بانک

الان همه بانک ها با کمال میل وام میدن با سود ۲۲ درصد

لینک به دیدگاه

چند ماه دیگه آقای حسینی یه تایپک می زنه با این نام "به چند نفر زورگیر و خف گیر نیازمندیم ، با سابق کاری مرتبط "

لینک به دیدگاه

چند ماه دیگه آقای حسینی یه تایپک می زنه با این نام "به چند نفر زورگیر و خف گیر نیازمندیم ، با سابق کاری مرتبط "

به چند عدد Hitman نیازمندیم[emoji1] [emoji1]

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به نظر من قسطی خوبه اما به شرطی که چند فروشنده معتبر جمع بشن و بتونن یه قراردادی مثلا با بانک ها داشته باشند که دیگه فقط در قسمت فروش اولیه و خدمات با خریدار سر و کار داشته باشند و مبلغ اقساط ماهیانه از طریق بانک به حساب فروشنده واریز بشه و دیگه بابت اقساط سروکاری با خریدار نداشته باشند .

البته بانک ها می تونن از طریق همین وام هایی که میدن اقدام کنند . یعنی پول نقد رو به فروشنده بدن و اقساط رو خودشون از خریدار وصول کنند . 

البته اگه فروشنده ها درست و حسابی اقدام کنند مثلا از طریق اتحادیه و ... . نه اینکه مثلا یه صاحب مغازه ای دنبال این مسایل باشه . البته همینم شاید با صندوق های قرض الحسنه امکان پذیر باشه . 

این بحث نقد چیز خوبیه و کسی هم منکر نیست ولی اینم در نظر داشته باشید که تو ایران زندگی می کنید . ممکنه یک بنده خدایی با همین کامپیوتر قسطی خرج یه خانواده رو تامین کنه یا یه بابایی دنبال خرید یه کامپیوتر واسه فرزند دانشجویش باشه . 

ویرایش شده توسط дяэнжа
لینک به دیدگاه

درود دوستان

قبلا در این رابطه تاپیک زده شده و جناب حسینی توضیحات لازم و به عزیزان دادند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...