رفتن به مطلب

انتخاب بین چند کارت گرافیک.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. @};-

میخوام کارت گرافیک واسه گیم بخرم و نظر شما در مورد انتخاب بین این چند مورد رو میخوام.

یا اگه گزینه مناسب تری مد نظر دارین بگین.

مانیتورم رزولیشن Full HD هست.

فکر کردم 970 کار کرده بگیرم ولی قیمت نجومی میدن و بیخیال شدم.

Gigabyte GTX 960 G1 4GB

http://lioncomputer.ir/product/5312/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA++GTX+960+G1+4GB

EVGA GTX 960 FTW ACX2.0+ 4GB

http://lioncomputer.ir/product/6577/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+evga+GTX+960+FTW/

MSI GTX 960 Gaming Twin Frozr V OC 4GB

http://lioncomputer.ir/product/7152/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%D9%85+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%DB%8C++GTX+960+Gaming+4GB/

Gigabyte GTX 770 OC

http://meghdadit.com/Product/1835/GigaByte-GV-N770OC-2GD/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D9%86-770-%D8%A8%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9/

EVGA GTX 950 FTW GAMING ACX 2.0 2GB

http://lioncomputer.ir/product/6568/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+evga+GTX+950+FTW/

GIGABYTE GTX 950 XTREME GAMING WF 2X OC 2GB

http://lioncomputer.ir/product/6602/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA++GTX+950+XTREME/

پیشاپیش از نظرات و راهنماییتون ممنونم. @};- :x

لینک به دیدگاه

درود

بنظر من 380x نسبت به قیمش کارایی خوبی داره ولی اگر نظرتون geforce-gtx هست 960 g1 کارایی خوبی نسبت به بقیه 960 ها داره.

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام دوستمون بالاتر توضیح کامل و دقیق دادن

380x بهترین گزینه

اگر فن انویدیا هستید و کلا قفل شدید رو گزینه های بالا 960G1

در اخر بازی کرکی دیگه نمیاد برای pcپولتون رو حروم نکنید برید یکعدد ps4بخرید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

دادا ام اس ای رو من چندین مدلش رو داشتم بیشترین تاکیید ام اس ای بر سایلنت بودن فن هاش هست

درسته که دو فنه هست و طول زیادی هم نداره اما خنک کنندگی عالی هست

جی وان که هم که امتحانشو پس داده

Evga نداشتم نمیدونم

اما برند قابل اعتمادی هست

شما هم بد نیست اگه یه نیم نگاهی هم به 380x بندازی

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با دوستان موافقم

اگه میتونی یه نیم نگاه به 380x بنداز

حداقل 15% جلوتر از 960 به قیمت 4 گیگ 960

لینک به دیدگاه

دوست من شما Zotac 950 بگیری اختلاف فریم درون بازی با 960 خیلی کمه

لینک به دیدگاه

درود

بنظر من 380x نسبت به قیمش کارایی خوبی داره ولی اگر نظرتون geforce-gtx هست 960 g1 کارایی خوبی نسبت به بقیه 960 ها داره.

Sent from my D5503

ممنون دوست عزیز. @};- @};- @};-

با سلام دوستمون بالاتر توضیح کامل و دقیق دادن

380x بهترین گزینه

اگر فن انویدیا هستید و کلا قفل شدید رو گزینه های بالا 960G1

در اخر بازی کرکی دیگه نمیاد برای pcپولتون رو حروم نکنید برید یکعدد ps4بخرید

ممنون واسه توضیحات @};-

خب عزیز اگه بازی کرکی نیاد و من PS4 بخرم هم باید بازی اورجینال تهیه کنم. پس همون پولو میدم واسه PC اورجینال میگیرم. :)

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز اینا خیلی کمک کرد. :x @};-

دادا ام اس ای رو من چندین مدلش رو داشتم بیشترین تاکیید ام اس ای بر سایلنت بودن فن هاش هست

درسته که دو فنه هست و طول زیادی هم نداره اما خنک کنندگی عالی هست

جی وان که هم که امتحانشو پس داده

Evga نداشتم نمیدونم

اما برند قابل اعتمادی هست

شما هم بد نیست اگه یه نیم نگاهی هم به 380x بندازی

خیلی ممنون بابت راهنمایی @};-

اتفاقا برای من هم سایلنت بودن زیاد ملاک نیست. کیفیت ساخت و کیفیت برد و خنک کننده و قطعاتی که توش استفاده شده و.... مهم و ملاک انتخابه و بیشتر واسه این این تاپیک رو زدم چون خودم در مورد اینا زیاد اطلاعات ندارم.

شدیدا هم EVGA دوست دارم و از کارت های قدیمیش داشتم و راضی بودم ولی کار با جدیدا رو تجربه نکردم.

چشم به 380X هم تمام نگاهی میندازم. @};-

منم با دوستان موافقم

اگه میتونی یه نیم نگاه به 380x بنداز

حداقل 15% جلوتر از 960 به قیمت 4 گیگ 960

ممنون بابت نظر. حتما این مورد رو هم در نظر میگیرم. @};-

دوست من شما Zotac 950 بگیری اختلاف فریم درون بازی با 960 خیلی کمه

بله بنچمارک و اینجور چیزا زیاد دیدم و متوجه این هستم. یکی از دلایل زدن تاپیک هم این بود که ببینم چند نفر 950 انتخاب میکنن و چند نفر 960. و البته درسته تو فریم دهی تفاوت زیادی ندارن ولی قیمتشون هم تفاوت زیادی نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بین 960 ها evga و گیگا

770 دیگه قیمت گذ اری معقولی نداره و باید به 390 فکر کرد

در کل 380ایکس پیشنهاد میشه./

لینک به دیدگاه

چند تا نکته رو هم بگم
کارت های amd چون هسته پردازشی بیشتری دارن با بالا بردن جزئیات در تنظیمات گرافیکی بازی افت فریم کمتری دارن و تاثیر اور هم خیلی بیشتر هست
باگ درایور های amd و دماش بیشتره تا انویدیا
380ایکس حدود 13% قوی تر از 960 هست
پرفورمنس 380ایکس و 280 ایکس هیچ فرقی نداره و فقط کیفیت چیپ ها بالا رفته و مصرف هم کمتر شده
یکی از دوستان کارت زوتک 950 amd رو داره میگه کاملا بی صداس مکس دماش هم حدود 60 هست ( تهویه کیسش زیاد جالب نیست )
فن هاش هم تا وقتی که کارت خنک باشه خاموش هستن
توین فروز 5 msi صداش خیلی کم هست اما دماش هم عالیه درش شک نکن خودم میخوام بگیرم
در کل من با این قیمت ترجیح میدم 380 ایکس بگیرم چون پرفورمنسش به میزان قابل توجهی بالاتره
770 رو کلا ول کن ساپورت چندانی نداره

960 کارکرده بگیری خیلی بهتر از 950 هست حتی مدل amp

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

بین 960 ها evga و گیگا

770 دیگه قیمت گذ اری معقولی نداره و باید به 390 فکر کرد

در کل 380ایکس پیشنهاد میشه./

خیلی ممنون جناب کریمی. @};- :x

حالا بین 960 ها دقیقا EVGA یا گیگا؟

و تو 380X که هیچی نمیدونم در موردش که کدوم برندا خوبن شما چه برندی رو پیشنهاد میدین؟

حدس میزنم ASUS :D ولی به جز اون؟

لینک به دیدگاه

چند تا نکته رو هم بگم

کارت های amd چون هسته پردازشی بیشتری دارن با بالا بردن جزئیات در تنظیمات گرافیکی بازی افت فریم کمتری دارن و تاثیر اور هم خیلی بیشتر هست

باگ درایور های amd و دماش بیشتره تا انویدیا

380ایکس حدود 13% قوی تر از 960 هست

پرفورمنس 380ایکس و 280 ایکس هیچ فرقی نداره و فقط کیفیت چیپ ها بالا رفته و مصرف هم کمتر شده

یکی از دوستان کارت زوتک 950 amd رو داره میگه کاملا بی صداس مکس دماش هم حدود 60 هست ( تهویه کیسش زیاد جالب نیست )

فن هاش هم تا وقتی که کارت خنک باشه خاموش هستن

توین فروز 5 msi صداش خیلی کم هست اما دماش هم عالیه درش شک نکن خودم میخوام بگیرم

در کل من با این قیمت ترجیح میدم 380 ایکس بگیرم چون پرفورمنسش به میزان قابل توجهی بالاتره

770 رو کلا ول کن ساپورت چندانی نداره

960 کارکرده بگیری خیلی بهتر از 950 هست حتی مدل amp

ممنون. توضیحات خوبی بود. @};- @};-

دقیقا به دلیل اون خط بالایی که قرمز کردم و مصرف بیشتر زیاد تمایلی حداقل الان واسه خرید AMD ندارم. باید ببینیم تو نسل بعد چیکار میکنه.

اصلا متعصب نیستم ولی به این دلایل زیاد تمایل ندارم به سمت AMD برم. راستش راحتی و لذت بردن از کارت گرافیک بدون دنگ و فنگ بیشتر برام ارزش داره تا 10 15 فریم بیشتر تو بازی.

این رو هم در نظر دارم که در مقابل پولی که میدم باید از کارت توقع داشته باشم و لزومی نداره با یه 960 با حد اکثر تنظیمات بازی ها تو فول اچدی فلان قدر فریم بگیرم. همیشه تو هر بازی قفل میکنم رو 60 فریم و تا جایی کارت کشش 60 فریم رو داشته باشه تنظیمات رو بالا میبرم.

لینک به دیدگاه

ممنون. توضیحات خوبی بود. @};- @};-

دقیقا به دلیل اون خط بالایی که قرمز کردم و مصرف بیشتر زیاد تمایلی حداقل الان واسه خرید AMD ندارم. باید ببینیم تو نسل بعد چیکار میکنه.

اصلا متعصب نیستم ولی به این دلایل زیاد تمایل ندارم به سمت AMD برم. راستش راحتی و لذت بردن از کارت گرافیک بدون دنگ و فنگ بیشتر برام ارزش داره تا 10 15 فریم بیشتر تو بازی.

این رو هم در نظر دارم که در مقابل پولی که میدم باید از کارت توقع داشته باشم و لزومی نداره با یه 960 با حد اکثر تنظیمات بازی ها تو فول اچدی فلان قدر فریم بگیرم. همیشه تو هر بازی قفل میکنم رو 60 فریم و تا جایی کارت کشش 60 فریم رو داشته باشه تنظیمات رو بالا میبرم.

کار خوبی میکنی منطق هم درسته که باید در نظر گرفته بشه اما همیشه اون چیزی رو که دوست داری تهیه کن وگرنه لذتی از خریدت نخواهی برد

مسکول 2 هم عالیه خیلی خوش اوره همین 960 رو شما تهیه کنی خیلیم کارت خوبیه همین هفته پیش خبات یه 960 به قیمت 950 فروخت مورد خوبی بود

لینک به دیدگاه

کار خوبی میکنی منطق هم درسته که باید در نظر گرفته بشه اما همیشه اون چیزی رو که دوست داری تهیه کن وگرنه لذتی از خریدت نخواهی برد

مسکول 2 هم عالیه خیلی خوش اوره همین 960 رو شما تهیه کنی خیلیم کارت خوبیه همین هفته پیش خبات یه 960 به قیمت 950 فروخت مورد خوبی بود

دارم حداکثر زورمو میزنم پول جور کنم و یه 970 بگیرم و دیگه واسه چندین سال راحت شم و حال کنم. یعنی تا 970 روزی کاراییش در حد 560TI الان برسه به فکر عوض کردنش میوفتم :D  ولی اگه نشد اره کلا 960 رو خیلی دوست دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون جناب کریمی. @};- :x

حالا بین 960 ها دقیقا EVGA یا گیگا؟

و تو 380X که هیچی نمیدونم در موردش که کدوم برندا خوبن شما چه برندی رو پیشنهاد میدین؟

حدس میزنم ASUS :D ولی به جز اون؟

سلام دوست گرامی

شخصاً EVGA رو با کمی اور بین همه 960 ها  ترجیح میدم

380x اگه سافایر بود سافایر بگیر اگه نه جی وان گیگا.

خیر من رو کارت AMD شخصاً نظر جالبی نسبت به ایسوس ندارم مگه Dc III

@};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

دارم حداکثر زورمو میزنم پول جور کنم و یه 970 بگیرم و دیگه واسه چندین سال راحت شم و حال کنم. یعنی تا 970 روزی کاراییش در حد 560TI الان برسه به فکر عوض کردنش میوفتم :D ولی اگه نشد اره کلا 960 رو خیلی دوست دارم.

بهترین کارو میکنی منم خواستم بگم که970 تهیه کنی گفتم شاید پولت نرسه و حسرت بخوری
لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

شخصاً EVGA رو با کمی اور بین همه 960 ها  ترجیح میدم

380x اگه سافایر بود سافایر بگیر اگه نه جی وان گیگا.

خیر من رو کارت AMD شخصاً نظر جالبی نسبت به ایسوس ندارم مگه Dc III

@};-

ممنون از راهنماییتون. @};-

بهترین کارو میکنی منم خواستم بگم که970 تهیه کنی گفتم شاید پولت نرسه و حسرت بخوری

انشالله که این کارت خوب رو زود تر تهیه کنین

نه بابا من دیگه به حسرت خوردن عادت کردم. ولی خداییش حسرت خوردن و تلاش برای رسیدن به چیزی بهترین قسمتشه :D

ممنون لطف داری. برای شما هم ارزوی موفقیت میکنم و از کمک و راهنماییتون خیلی ممنونم @};- :x

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون. @};-

نه بابا من دیگه به حسرت خوردن عادت کردم. ولی خداییش حسرت خوردن و تلاش برای رسیدن به چیزی بهترین قسمتشه :D

ممنون لطف داری. برای شما هم ارزوی موفقیت میکنم و از کمک و راهنماییتون خیلی ممنونم @};- :x

خواهش میکنم خیلی ممنون

منم دنبال 390X هستم وقتی گرفتم به برسی میزارم ازش با فریم ریت در چند بازی

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم خیلی ممنون

منم دنبال 390X هستم وقتی گرفتم به برسی میزارم ازش با فریم ریت در چند بازی

اوف ایشالا زود تهیه کنین. شما سرو کارتون با غول ها هست. :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...