رفتن به مطلب

برترین هدست ها و هدفون هایی که می‌شود با 100 تومان خرید

Recommended Posts

با سلام.
من قصد خرید یک هدست زیر 100 تومان (گیمینگ) دارم. چون به بازار خرده فروشی  زیر 100 تومان آشنا نیستم میخواستم از اساتید یه کمکی گرفته باشیم (البته خودم Razer Kraken Neon دارم و راضی هستم) میخواستم برترین پیشنهادهایتان را پذیرا باشم ممنون. @};- :D

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

سلام یه سوال از شما داشتم

شما خود درگیری دارید؟

خود این هدفون(Razer Kraken Neon) قیمتش 250 تومنه,اون وقت شما یه هدست میخوای زیر 100 تومن که از razer 250 تومنی خوب باشه!!!!

من رفتم از خدا بترسم

67913474589662784831.jpg

با سلام.
من قصد خرید یک هدست زیر 100 تومان (گیمینگ) دارم. چون به بازار خرده فروشی  زیر 100 تومان آشنا نیستم میخواستم از اساتید یه کمکی گرفته باشیم (البته خودم Razer Kraken Neon دارم و راضی هستم) میخواستم برترین پیشنهادهایتان را پذیرا باشم ممنون. @};- :D

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

تا 100 تومن جنازه یه هدفون نسبتا خوب رو میتونی برداری. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه هدفون A4Tech MK-690 iSecureFit بگیر 20 تومنه خلاص. شاید مسخره به نظر بیاد اما این هدفون 20 تومنی از خیلی از هدفون های 200 تومنی کیفیت بهتری داره! امتحان کنید. بلندگوی neodymium  (آهنرباش) داره و فوق العاده با کیفیته، حتی هدفون آیفون 6 هم انقد با کیفیت نیست.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

شما خود درگیری دارید؟

خود این هدفون(Razer Kraken Neon) قیمتش 250 تومنه,اون وقت شما یه هدست میخوای زیر 100 تومن که از razer 250 تومنی خوب باشه!!!!

من رفتم از خدا بترسم

67913474589662784831.jpg

برای هدیه میخوام

یه هدفون A4Tech MK-690 iSecureFit بگیر 25 تومنه خلاص. شاید مسخره به نظر بیاد اما این هدفون 25 تومنی از خیلی از هدفون های 200 تومنی کیفیت بهتری داره! امتحان کنید. بلندگوی neodymium  (آهنرباش) داره و فوق العاده با کیفیته، حتی هدفون آیفون 6 هم انقد با کیفیت نیست.

جدی میرم بخرم :eek:

یه هدفون A4Tech MK-690 iSecureFit بگیر 20 تومنه خلاص. شاید مسخره به نظر بیاد اما این هدفون 20 تومنی از خیلی از هدفون های 200 تومنی کیفیت بهتری داره! امتحان کنید. بلندگوی neodymium  (آهنرباش) داره و فوق العاده با کیفیته، حتی هدفون آیفون 6 هم انقد با کیفیت نیست.

هدفون دور گوش عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای هدیه میخوام

جدی میرم بخرم :eek:

عزیز این مدل A4Tech MK-690 iSecureFit رو بگیر مطمئن باش هیچ وقت کیفیت صداش رو باورت نمیشه!

اینو یه خوره موزیک بهم معرفی کرد اولش خودم هم مسخره اش میکردم!!! یه دونه دارم حدود 2 ساله استفاده میکنم.

هدفون دور گوش عزیز

بله اینی که گفتم ایرفون هست در اصل.

لینک به دیدگاه

عزیز این مدل A4Tech MK-690 iSecureFit رو بگیر مطمئن باش هیچ وقت کیفیت صداش رو باورت نمیشه!

اینو یه خوره موزیک بهم معرفی کرد اولش خودم هم مسخره اش میکردم!!! یه دونه دارم حدود 2 ساله استفاده میکنم.

بله اینی که گفتم ایرفون هست در اصل.

یه لینک میدی عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
  • 1 ماه بعد...

شما خود درگیری دارید؟

من رفتم از خدا بترسم

67913474589662784831.jpg

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...