رفتن به مطلب

◄من یک گیمر هستم! (عکس شما و سیستم گیمینگتون)►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من هم به شدت با طرز فکر شما مخالف هستم متاسفانه(پون از یک طرف می گید به هر حال دو مقوله در ارتباط دو طرفه هستن_که من هم موافقم_  از یک طرف هم میگید که پوستر چسبونده نشونه گیمر حرفه ای بودنه_که به نظر من میلنگه) و همونطور که نظر شما محترمه نظر دیگران هم می تونه محترم باشه

بهترین بازیهای من همیشه توی ذهن هستن و از فکر گردن بهشون غافل نمیشم! و پوستر چسبوندن از نظر من جهت یادآوری به دیگرانه و من نیازی ندارم که به دیگران القا کنم که من چون پوستر میچسبونم گیمر حرفه ای و... هستم

چه من چه افراد دیگه از روی عکسهای دیگران راحت  متوجه میشن  که به شدت هاردکور گیمر هست کسی ، که خیلی هم خوبه اما بعضی هم با دیدن صرفا پوستر ها (و به علاتوه  با در نظر گرفتن  حرف شما که پوستر چسبوندن نشانه گیمر بودن و نچسبوندن نشانه گیمر نبودنه) بیشتر به نظرمون میاد که با پوستر چسبوندن قصد دارن نمایش بدن تا همه گیمر بودنشون  رو به رسمیت بشناسن و در واقع هایپ کنن وضعیت رو! در حالی که خیلی از گیمر های حرفه ای که ادعای خاصی هم ندارن و تنها شناسشون یوزر کاربریشونه و بازیها رو خوردن نیاز نداشتن که جار بزنن من چون این همه پوستر میچسبونم گیمر واقعی ام و از همه بالاترم! البته قصد همه این نیست از پوستر چسبوندن! پوستر چسبوندن خیلی هم خوبه اما تاکید کردن به اینکه فقط این نشونه گیمر بودنه به نظر من بدجوری میلنگه..... گیمرهای پرو پوستر میچسبونن درست، اما فکر نکنم خودشون هم باور داشته باشن اگه پوستر نچسبونن دیگه حرفه ای دیده نمیشن! بلکه این حرفِ "کاپی کت" کاراست که میخوان شبیه حرفه ای ها باشن!  اگه واقعا به قول شما pro باشه میدونه که دیده شدنش در جایی که پوستر یک بازی نصب شده به اون بازی اعتبار میده (معنی گیمر pro همینه!)و تا اسپانسرش نشن پوستر رو نمیزنه!

والا من از طریق اورکلاک با گیمر های گروه fnatic هم اشنا هستم(که خودشون استاد جار زدن هستن!) و اتاقهای شخصیشون همچین چیزهایی ندارن طبق عکسهایی که به اشتراک میذارن(چرا عکس خفن ریحانا یا عکس دو نفره جنیفر و ایگی آزالیا در پوزیشن ترانه "بوتی"رو میچسبونن اما از گیم نه) و پوستر چسبوندن گاه و بیگاه شون توی جاهایی که عکس میندازن واسه اسپانسرینگه! 

اگر "پوستر چسبوندن" انحصارا" مربوط به گیمرها بود می شد بگیم پوستر چسبوندن نشانه گیمر بودنه.. اما در هر زمینه ای پوستر باز داریم...

چ ن : من همیشه موافق با احترام به نظر دیگران و محترمانه برخورد کردن با اونها هستم وعلاقمند بودم به عکس های سیتمتون مثبت بدم با اینکه نظرتون مخالف بنده بود، منفی و مثبت برای من اصلا مهم نیست چون فایده ای نداره برام اما با توجه به منفی دادن شما به ایده ی مخالفتون من هم مثل شما عمل کردم  :x  @};-

با عذرخواهی از دوستان که مسیر تاپیک رو به بیراهه بردم  @};-

قربونت برادر من خداشاهده من نه قصد توهین دارم نه توهین میکنم به کسی...

اما شما فرجام جان...اشتباه برداشت کردی از حرفام...من هیچ وقت نگفتم گیمر حرفه ای حتما حتما باید پوستر بچسبونهدیوار من گفتم گیمر حرفه ای یکی از ویژگی هاش همین چسبوندن پوستر به دیوار هستش ... من خودم هیچ موقع از ظاهر گیمر بودن طرف رو تایید نمیکنم...هیچ وقت...گیمر واقعی کسی که عشق باطنی یا درونی نسبت به بازیها داشته باشه و صرفا جنبه ظاهری ملاک نیست...منم قصد تعریف از خود ندارم اما توی این چند سالی که از خدا عمر گرفتم بازی های زیادی رو تجربه کردم شاید بیش از 150 عنوان حرفم سر اینکه من گیمر حرفه ای رو طوری میبینم که ویژگی ها خاصی داشته باشه مثل همین پوستر یا نمیدون استیکر یا نمیدونم بعضی مسائل دیگه که جاش نیست بگم...

اقا فرجام حرفت رو قبول دارم گیمر به چسبوندن پوستر رو دیوار نیست...به هرحال پوستر یه چیزیه که شاید بضی ها مثل شما خوششون نیاد و بعضی ها مثل من عاشقش باشن..حالا باید بگیم من گیمر نیستم و ظاهرا اینکارو میکنم یا شاما گیمر نیستید و این حرفا رو میزنید اگر کسی چنین طرز فکری رو برداشت کنه واقعا از کوته فکر بودن طرفه!

ایشالله هرجا هستین موفق باشین...

من گیمر نیستم ولی گیمرهارو دوست دارم خخخخ (گیم میزنم نه به اون صورت که خوره بازی باشم)

پوستر چسبوندن هم خیلی قشنگ میکنه فصارو من که خودم بیشتر خوره فیلم و سریالم اگه پوستری بخوام بزنم به دیوار پوستر اونارو بیشتر ترجیح میدم.

ولی به نظرم بهتره که کل اتاق و اکوستیک کنی.(یه مدت دیگه اینکارو انجام میدم) :D

چه عجب یک با من موافق بود :D قربونت دادا سعید...دقیق همینطور پوستر واقع دنیای خودش رو داره و همه نمیتونن عشقی که در این کار هست رو درک کنن!

گیمر بودن به داشتن اتاق چهارتا مانیتور و دکور نیست 

گیمر بودن به تموم کردن بازی ها روز و همیشه به روز بودن نیست 

اینا اسمش گیم خور هست کسی که گیم انجام میده به صورت زیادو بی وقفه

یک عده هستن گیمر انلاین هست این گروه گیمر هستن رکورد ها جابه جا میکنن 

یا عضو گروه خاصی هستن در کل به نظر من گیمیر کسی هست که تو سطح جهانی

یا حداقل در یک بازی بین چند نفر اول باشه حداقل 50 نفر اول 

بازم میگم من نگفتم گیمر با داشتن 4 تا اتاق و نمیدونم دکور هست ... اینها بخشی از علایق و ویژگی های گیمر هستش...

بزار اینطور بگم طرف میره 10 میلیون میده کیس اسمیل میکنه و بازی هم میکنه اما بدون هیچگونه عشق و ... اما یه گیمر داریم با یه سیتسم متوسط وقتی بازیها رو روی تنظیمات مدیوم میازاره و یه فریم ریت خوب میگیره چنان خوشحال میشه که اوندارنده سیستم 10 میلیونی یک ثانیه این دوستمون هم نمیشه... حالا بنظرتون کدوم گیمر واقعیه!!

در مورد بعدی...درسته بگیم خوره گیم نه گیم خور...اما گیمر حرفه ای تنها مربوط به بازیکنان تیم مسابقات فوتبال فیفا یا pes یا مسابقات کانتر یا کال آف دوتی و یا بتلفیلد  نمیشه...گیمر کلا اسمش روشه گیمر اون دسته بندیش هست که نسبت به سایز گیمرها متمایزش میکنه...

بازیکنی داریم خودش رو با تعداد بازیهایی که تموم کرده گیمر حرفه ای میدونه...

بازیکنی داریم با مدت زمان بازی که در طول روز انجام میده خودش روگیمر حرفه ای میدونه

بازیکنی داریم که با توجه به تجربه ای که با اکثر کنسول که داشته خودش رو گیمر حرفه ای میدونه

بازیکنی داریم که با یک بازی و حرفه ای بودنش در اون بازی (مثل بازی pes و مسابقاتش) ودش رو گیمر حرفه ای میدونه(چیزی که شما گفتین تقریبا)

اما بازیکنی داریم به اسم بازیکنان تفننی...بازیکنان دقیقه ای کاری با اینا نداریم...

امیدوارم متوجه حرفام شده باشین بچه ها (البته شاید تو پیام قبلیم اشتباه کرده بودم ولی خب این پیامم کاملا صادقانه گفتم)

@};- @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

پوستر خوب جایی هست بشه انلاین سفارش داد؟؟

یکی پوستر خشکل بتلفیلد میخوام *dry#

لینک به دیدگاه

پوستر خوب جایی هست بشه انلاین سفارش داد؟؟

یکی پوستر خشکل بتلفیلد میخوام *dry#

آره هست دادا ولی خیلی گرونه...کلا یدونه سایت معروف و درست و درمون هست و به جز این دیگه سایت معتبری تو زمینه چاپ پوستر نمیشناسم یعنی گشتم پیدا نکردم...(چون پیگیر اینجور موارد هستم میگم)

http://po3ter.com/index.php?categoryID=121/

من قراره بدم یکی از آشناها چاپ کنه البته a3 نمیدونم چند حساب کنه...

لینک به دیدگاه

این هم عکس بنده به همراه سیستم جان :D

شما بهتر بود جای بتمن آرخام نایت میرفتی

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بعضی ها نمیدونم چهرشون بد هست عکسشونو نمیزارن [emoji5]

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام.دوستان چرا پوستر.روی بنر چاپ کنید.البته قبلش یه عکس باکیفیت از اون عکسی که علاقه دارید تهیه کنید بعدشم بدین براتون روی بنر باهر سایزی که دوس دارین چاپ کنید.خیلی هم ارزونتر درمیاد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

اقای علی داداش نژاد این صندلیو از کجا خرید?راستش من مدت زیادی بار کامپیوتر کار میکنم ولی صندلی مناسبی ندارم و کمر درد گرفتم دیگه!

اگه میشه یه صندلی به بنده پیشنهاد بدید که از درد کمر درد خلاص شم!!!میدونم بی ربطه ولی ممنون میشم کمکم کنید

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

یه سر به سایت ایران میز بزنید. صندلی های خوبی داره... من خودم اینو سفارش دادم ازش و بسیار باهاش حال میکنم... 

ویرایش شده توسط fararash
لینک به دیدگاه

یه سر به سایت ایران میز بزنید. صندلی های خوبی داره... من خودم اینو سفارش دادم ازش و بسیار باهاش حال میکنم...

سلام ممنون بابت پاسخ بعد از یک ماه[emoji23]

من هم صندلی داتیس رو خریدم خیلی عالیه روش چرم مصنوعی گودی کمرم میگیره و دسته هاشو همه جوره میشه تنظیم کرد

لینک به دیدگاه

گیمر بودن به داشتن اتاق چهارتا مانیتور و دکور نیست 

گیمر بودن به تموم کردن بازی ها روز و همیشه به روز بودن نیست 

اینا اسمش گیم خور هست کسی که گیم انجام میده به صورت زیادو بی وقفه

یک عده هستن گیمر انلاین هست این گروه گیمر هستن رکورد ها جابه جا میکنن 

یا عضو گروه خاصی هستن در کل به نظر من گیمیر کسی هست که تو سطح جهانی

یا حداقل در یک بازی بین چند نفر اول باشه حداقل 50 نفر اول 

به نظر من گیمر اونیه که عاشق بازی کردن باشه حتی اگر کامپیوتر یا کنسول نداشته باشه یا جز 50 نفر آخر باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

تنها راهی که بتونم موقع خواب هم بازی کنم (literally) یعنی واقعا دراز کش

d5dd8titml31cvgny4b8_thumb.jpg

(البته یه کم به سمت راست زاویه پیدا میکنه تا وقتی سرم رو بالش تشریف داره هم زاویه دید مناسبی داشته باشم (*) )

دکتر 1 ساعت فورمول وان قبل از خواب برام تجویز کرده  :D بعدش هم که میرم تو کما 

صبح هم که بیدار میشم میبینم سیستم روشنه ، تلویزیون رو هم کسی نبرده  و هنوز دمه دستِ حیفه که یه دست GTA online نزنم :|

پ ن

با تشکر از بلند بودن سیم کنترلر XboxOne :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

(البته یه کم به سمت راست زاویه پیدا میکنه تا وقتی سرم رو بالش تشریف داره هم زاویه دید مناسبی داشته باشم (*) )

صبح هم که بیدار میشم میبینم سیستم روشنه ، تلویزیون رو هم کسی نبرده  و هنوز دمه دستِ حیفه که یه دست GTA online نزنم :|

پ ن

اخ قربون تو گل پسر گیمر  =))  @};-  @};-  :x

لینک به دیدگاه

پ ن

اون سیم دسته ی وان چیه؟خجالت بکش یه دانگل وایرلس براش بخر :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اون سیم دسته ی وان چیه؟خجالت بکش یه دانگل وایرلس براش بخر :D

=))

اتفاقا همش میخوام بخرم اوکی نمیشه(دانگل + کیت play and charge)...یه بار میخوام بخرم یهو با همون پول مودم ایرانسل میگیرم... یه بار یهو مادربورد عوض میکنم بعدش هم رم رو... این سری هم که میخواستم بگیرم یهو دیدم از بس دانلود داشتم هاردام تا خر خره پره یه هارد اکسترنال+ یه اینترنال خریدم(خدا برکت بده ایرانسل رو با 4G)  :D یک بار هم که چیز دیگه ای نخریدم با پولش و همه چیز اوکی بود دیدم همه سایتهایی که برای فروش داشتن یا شیلتر شدن یا الان موجود ندارن  :D  دانگل وایرلسش احساس میکنم بدون کیت Play and charge اش جالب در نیاد ، نه؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))

اتفاقا همش میخوام بخرم اوکی نمیشه(دانگل + کیت play and charge)...یه بار میخوام بخرم یهو با همون پول مودم ایرانسل میگیرم... یه بار یهو مادربورد عوض میکنم بعدش هم رم رو... این سری هم که میخواستم بگیرم یهو دیدم از بس دانلود داشتم هاردام تا خر خره پره یه هارد اکسترنال+ یه اینترنال خریدم(خدا برکت بده ایرانسل رو با 4G)  :D یک بار هم که چیز دیگه ای نخریدم با پولش و همه چیز اوکی بود دیدم همه سایتهایی که برای فروش داشتن یا شیلتر شدن یا الان موجود ندارن  :D  دانگل وایرلسش احساس میکنم بدون کیت Play and charge اش جالب در نیاد ، نه؟

مگه چنده ؟ من قیمت کردم 480 هزار تومن 

لینک به دیدگاه

=))

آقا این دانگل شده مثل الماس اصلا پیدا نمیشه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این دانگل شده مثل الماس اصلا پیدا نمیشه!!!

پایتخت طبقه دوم یه مغازه بزرگ هست فقط کنسول کارمیکنه اون داره و قیمتش هم 480 هزارتومنه  :(

لینک به دیدگاه

پایتخت طبقه دوم یه مغازه بزرگ هست فقط کنسول کارمیکنه اون داره و قیمتش هم 480 هزارتومنه  :(

یا خدا!آقایون با همین سیم بسازید غلط کردم :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

سلام...تاپیک کاملا از هدفش منحرف شده..دوستان لطفا رعایت کنن  @};-

هر سری میایم به امید اینکه ببینیم دوستی عکسی از خودش گذاشته اما همش........

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام.

اینم سیستم گمینگ و 24/7 بنده که شامل :

Gigabyte Z87X-UD5H

CPU i7 4770K @ 4.4Ghz پردازنده به طور کامل IHS برداشته شده و به صورت مستقیم روی پردازنده قرار گرفته و به طور مستقیم روی خنک کننده Deepcool Gammaxx 300 قرار گرفته است و حداکثر دما تا 65 درجه بالا میره.

2x Sapphire R9 270X 4GB @ Crossfire

4x4GB DDR3 2666Mhz

Enermax Revolution X't 730W

Cooler Master Cosmos SE Limited Edition

2x  SSD 850 Evo 256GB @ Raid 0

2x 1TB Seagate 7200.12

BenQ XL2730Z 1ms 144Hz 2K

Asus V222H 1080P 5ms

میز هم به صورت دستی طراحی و ساخته شده و صفحه کلید هم GSKILL Ripjaws KM780 RGB هست.

jz0t_my-pc.jpg

post-3224-0-91746700-1468700309_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Arman
لینک به دیدگاه

سلام.

Gigabyte Z87X-UD5H

CPU i7 4770K @ 4.4Ghz پردازنده به طور کامل IHS برداشته شده و به صورت مستقیم روی پردازنده قرار گرفته و به طور مستقیم روی خنک کننده Deepcool Gammaxx 300 قرار گرفته است و حداکثر دما تا 65 درجه بالا میره.

4x4GB DDR3 2666Mhz

2x 1TB Seagate 7200.12

Asus V222H 1080P 5ms

میز هم به صورت دستی طراحی و ساخته شده و صفحه کلید هم GSKILL Ripjaws KM780 RGB هست.

jz0t_my-pc.jpg

+1

درود .  @};-

بسیار عالی ، چقدر میزتون تمیزه و برق میزنه  !! :D  انقدر پولیش کاری شده مثل آینه عمل میکنه !  :D  :D

جدا از شوخی ، صفحه کلید در ایران موجوده ؟ یا از خارج سفارش دادید ؟ با چه قیمتی تهیه کردید ؟

ممنون .

@};-

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

Gigabyte Z87X-UD5H

4x4GB DDR3 2666Mhz

2x 1TB Seagate 7200.12

Asus V222H 1080P 5ms

jz0t_my-pc.jpg

این همون میزه که گفتی؟ اتاقه جدیده دیگه آره؟

خیلی خوب شده  :x  :D

لینک به دیدگاه

سلام.

Gigabyte Z87X-UD5H

CPU i7 4770K @ 4.4Ghz پردازنده به طور کامل IHS برداشته شده و به صورت مستقیم روی پردازنده قرار گرفته و به طور مستقیم روی خنک کننده Deepcool Gammaxx 300 قرار گرفته است و حداکثر دما تا 65 درجه بالا میره.

4x4GB DDR3 2666Mhz

2x SSD 850 Evo 256GB @ Raid 0

2x 1TB Seagate 7200.12

Asus V222H 1080P 5ms

jz0t_my-pc.jpg

سلام، بسیار زیبا وعالی، مبارک باشه، پشت میز شوفاژه؟ [emoji15] جان هرکی دوست داری قبل از پاییز جای میز رو تغییر بدین

Sent from my C2105 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

+1

درود .  @};-

بسیار عالی ، چقدر میزتون تمیزه و برق میزنه  !! :D  انقدر پولیش کاری شده مثل آینه عمل میکنه !  :D  :D

جدا از شوخی ، صفحه کلید در ایران موجوده ؟ یا از خارج سفارش دادید ؟ با چه قیمتی تهیه کردید ؟

ممنون .

@};-

سلام.

ممنونم ، 

ولیش نیست ، جنس میز های گلاس هست که اینطوری براق به نظر می رسه.کیبرد هم داخل ایران فعلا موجود نیست ، از دوبی می تونید تهیه کنید.

این همون میزه که گفتی؟ اتاقه جدیده دیگه آره؟

خیلی خوب شده  :x  :D

آره خودشه  :D  با اردلان طراحی و ساختش رو انجام دادیم 

سلام، بسیار زیبا وعالی، مبارک باشه، پشت میز شوفاژه؟ [emoji15] جان هرکی دوست داری قبل از پاییز جای میز رو تغییر بدین

Sent from my C2105 using Tapatalk

ممنون.

بله ، مشکلی نیست فاصله با شوفاژ زیاده.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

بنظرتون این سیستم ارزش عکس گذاشتن داره؟!

CPU :: Intel Core i7 6700K

Motherboard :: Asus ROG Maximus VIII

Ram :: Corsair 64 GB 3000MHz CL15

VGA :: Asus ROG GTX1080

SSD :: Samsung 950 Pro 512 GB + SanDisc Extreme Pro 960 GB

Optical :: Asus Bluray RW External

Power :: Corsair HX1000i

CPU Cooler :: Corsair H80i v2

Case :: Corsair SPEC-ALPHA Gaming

Monitor :: Asus MX299Q

Keyboard & Mouse :: Logitech MK520 + Logitech Anywhere MX2

Sound Card :: Motu 4Pre

Speaker :: Presonus Eris E8

Headphone :: AKG K171 MK2

Windows 10 Enterprise x64

من تو سیستم بستن واسه خودم یه قانونی دارم! بغیر از CPU که فقط میتونه Intel باشه بقیه قطعات باید حتما Corsair و Asus باشن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...