رفتن به مطلب

فروش سی پی یو 4790K قیمت پایه 950

xoma
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

تقریبا 6 ماه کارکرده . کولر نوکتوا روش بوده . اور با ولتاژ و فرکانس امن .

قیمت پایه 950 . کمتر نگهش میدارم دوستان . سی پی یو خوب و خوش قلقی هست . ازش راضیم .

fhj6cy7ehgj7qlcvidkm_thumb.jpg

ارسال با تیپاکس و شیراز حضوری .

با احترام

لینک به دیدگاه

اگر اور نشده بود خریدار بودم . اور امن یعنی چی . باید بگی تا چه ولتاژی دادی . زیر نیترو رفته . این ها مهمه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر اور نشده بود خریدار بودم . اور امن یعنی چی . باید بگی تا چه ولتاژی دادی . زیر نیترو رفته . این ها مهمه .

سلام 

دوست بزرگوارم این طرز برخور شما باعث میشه فروشندگانی مثل ایشون در مورد کالاشون راستش رو نگن 

اگر ایشون میگفتن اور نشده مثل خیلیهای دیگه شما از کجا میفهمیدید ؟ ااین که ایشون در مورد کالاشون و وضعیتش چیزی رو پنهان نمیکنن خودش با ارزشه 

اگر خریدار نبودید دیگه نیازی نبودید اون جمله قرمز رو به کار ببرید و سوالاتتون رو در پیغام خصوصی میپرسیدید 

به هر حال از استارتر عزیز و شما بابت این مطلب عذر میخوام 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

اورکلاک امن یعنی فرکانس و ولتاژی که در دراز مدت باعث ایجاد مشکل و ضایعه برای سی پی یو نشه .

با ولتاژ 1.100 که ولتاژ امنی برای این مدل هست اور شده(و نه بیشتر).سی پی یو به هیچ وجه جز کولر نوکتوا خنک کننده دیگری به خودش ندیده ؛ یعنی به هیچ عنوان زیر نیترو و پات و ... نرفته .

البته تقریبا 2 ماهی هست که با فرکانس دیفالت استفاده شده و اصلا اور نبوده . اگر دقت کنید دارم این باندل رو با یه باندل ضعیف تعویض میکنم .چون مدت هاست واقعا نیازی به این رده سی پی یو و برد ندارم.

با احترام

لینک به دیدگاه

اون دوستمون که میگه فروشندگان راست را نگن .

اولا کسی پردازنده سری k خرد که اور نکند . پس اگر استوک میخری پس حتما اور شده داری میخری

دوما فروش کالا با دروغ چه ارزشی دارد .

اون کسی هم که خریدار است میفهمد که . یعنی این قدر از پس کوه نیومده نتونه بفهمد زیر نیترو رفته یا نه .

دو نوع اور داریم یک اور معمولی که پردازنده k را تا حدود فرکانس 4.5 اور میکنند . برای استقاده 

و دومی اورکلاک برای ثبت رکورد است که سوزاندن cpu هم براشون مهم نیست . یک سری اورکلاکر این کار را میکنند . هر هفته هم ممکنه cpu بخرن

من واقعیت را دارم بیان میکنم . . سی پی یویی که اور نشده یا box است یا روی مادر برد سری h بوده که قابلیت اور نداشته .

باید ببینی چقدر ولتازداده . هدفش از اور چی بوده . رکورد ثبت کنه 

سی پی یو نیم سوز که نداریم حنی آور شده اش هم تا حالا حا برای ادم کار میکنه . زیر نیترویی ها شاید به مشکل بخورن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون کسی هم که خریدار است میفهمد که . یعنی این قدر از پس کوه نیومده نتونه بفهمد زیر نیترو رفته یا نه .

شما به عنوان یه خریدار که مدعی هستید اطلاعات بالائی دارید میشه بگید چه گونه میشه فهمید که یه سی پی یو زیر نیتروژن رفته یا نه ؟

لینک به دیدگاه

شما به عنوان یه خریدار که مدعی هستید اطلاعات بالائی دارید میشه بگید چه گونه میشه فهمید که یه سی پی یو زیر نیتروژن رفته یا نه ؟

حتما پروندشو بررسی میکنند ایشون :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

اون دوستمون که میگه فروشندگان راست را نگن .

اولا کسی پردازنده سری k خرد که اور نکند . پس اگر استوک میخری پس حتما اور شده داری میخری

دوما فروش کالا با دروغ چه ارزشی دارد .

دو نوع اور داریم یک اور معمولی که پردازنده k را تا حدود فرکانس 4.5 اور میکنند . برای استقاده 

و دومی اورکلاک برای ثبت رکورد است که سوزاندن cpu هم براشون مهم نیست . یک سری اورکلاکر این کار را میکنند . هر هفته هم ممکنه cpu بخرن

من واقعیت را دارم بیان میکنم . . سی پی یویی که اور نشده یا box است یا روی مادر برد سری h بوده که قابلیت اور نداشته .

باید ببینی چقدر ولتازداده . هدفش از اور چی بوده . رکورد ثبت کنه 

سی پی یو نیم سوز که نداریم حنی آور شده اش هم تا حالا حا برای ادم کار میکنه . زیر نیترویی ها شاید به مشکل بخورن

بسیار سپاس گزار هستم اما باید چند نکته را نیز اضافه کنم :D

شومایی که پردازنده سری کا میخری اگه ظاهرش سالم باشه و کار کنه عمرا بفهمی اور شده یا نه یا اصلا چه قدر

پردازنه ای که سری کا نباشه رو هم میشه با بیس کلاک اور کرد خودم i7 950 زو از 3 بردم رو 3/7 پس هر پردازنده ای ممکنه اور شده باشه تا زمانی که ولتاژ بیش از حد بهش نخورده باشه یا دمای فضایی ندیده باشه مشکلی نیست

در مورد فروش کالا با دروغ هم بگم که بله ممکنه وجدان من و شما قبول نکنه اما متاسفانه هر روز شاهد چنین مواردی هستیم به خود منم جنس انداختن...

خیلی از اور کلاکر ها پردازنده رو زیر نیترو بردن و الانم دارن به صورت عادی استفاده میکنن ( میشناسم) پس این تفکر غلط رو بندازیم دور که اور= خرابی یا بد کارکردن پردازنده ( البته اینم نمیگم که پردازنده نو با کارکرده یکیه بالاخره هر قطه ای عمری داره)

لینک به دیدگاه

از اونجایی که تاپیک فروش با حضور اساتید عزیز و تبادل نظرات اونها مقداری به تاپیک بحث و بررسی نزدیک شده ، بد نیست عرض کنم این سی پی یو رو بعضا با ولتاژ 1.28 تا 1.34 با فرکانس های بالا با واتر کولینک یا حتی ایر کولینگ های قدرتمند مورد استفاده قرار میدن که طبیعتا فرکانس قابل دستیابی به Low Voltage بودن یا نبودن پردازنده ارتباط مستقیم داره. از همین رو واضحه که ولتاژ 1.1 برای این پردازنده خطری نداره.

در مورد صداقت در معامله هم باید عرض کنم ؛ هیچ دلیلی نمیتونه بنده رو قانع کنه که به جای تو سطل اشغال انداختن یه قطعه کاملا سالم ؛ اونو با دروغ به کسی دیگه بفروشم...

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام با 1.1 ولت چه فرکانسی رو کاملا پایدار بود؟

لینک به دیدگاه

سلام . دقیق خاطرم نیست ؛ همون طور ک عرض کردم مدت هاست دیگه اور هم نشده ؛ اما بین 4.2 تا 4.3 رو میزد.

لینک به دیدگاه

بالا بردن فرکانس پردازنده مشکلی برای پردازنده ایجاد نمیکند . شما اگر با ولتاژ کم تا 10 گیگا هرتز هم ببری فرکانس به پردازنده ربه نمیزند مهم اینه برای استیبل کردن ولتاژ چقدر بدی.

دوم عمر قطعات الکترونیک . حافظه های غیر فلش و ssd ها 

عمر قطعاتی مثل cpu و رم این ها عمر نمایی دارند و عمرشون بالاست . مگر این که بسوزند .. اون هم به علت ولتاژ زیاد از حد .. 

پس اگر قطعه ای زیر نیتروژن هم رفته باشه و کار کنه  مشکی ندارد.

مثل لامپ نیست که عمر مفید خاموش روشن کردن یا دمایی داشته باشد.

cpu که زیر نیترو رفته باشد خیلی واضح است . یکی از روی ihs , و یکی از روی تغییرات tj max.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تاپیک فروش این دوستمون به فنا رفت! اگه کسی تو تاپیک فروش خودتون چیزی گفته بود صد بار گزارش کرده بودین.

تاپیکه فروشه نه بحث و تبادل نظر. همینه که هست اگه مایل هستید بخرید مایل هم نیستید جالب نیست تو سرش بزنید!

سوال خاصی هم هست باید تو پخ پرسیده بشه.

البته به منم مربوط نمیشه اما جالب هم نیست ... @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام

تقریبا 6 ماه کارکرده . کولر نوکتوا روش بوده . اور با ولتاژ و فرکانس امن .

قیمت پایه 950 . کمتر نگهش میدارم دوستان . سی پی یو خوب و خوش قلقی هست . ازش راضیم .

fhj6cy7ehgj7qlcvidkm_thumb.jpg

ارسال با تیپاکس و شیراز حضوری .

با احترام

طبق قوانین سایت شما موظف هستید از خود قطعه و باکس آن عکس بگیرید و نام کاربری و اسم انجمن رو روی کاغذی نوشته و کنار قطعه یا جنس مذکور قرار بدین.این عکسی که شما گذاشتین با کمی جستجو در نت پیدا میشه

لینک به دیدگاه

عزیز قانونمند :)  ؛ اگه دقت کنید مدیر ارشد انجمن تو همین تاپیک چندین پست دارن ؛ چنانچه لازم بود ایشون میفرمودن برای اصلاح ؛ نیازی به تذکرات شیرین قانونی شما نبود . بعد هم سرچ کردن عکس تو اینترنت و قرار دادن اون رو بنده بلد نیستم ؛ اگر شما بلدید به خودتون مربوطه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...