رفتن به مطلب

عکس گیم های اورژینال شما

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خب هر کی هر چی بازی اورژینال اعم از games استیم توربین psn و... و هر چی پک بازی و... کالکتر limit edition پک بازی ها داره بفرستم عکسش رو

مال خودم: این اکانت دوم هست اولی رو بدلیل رنک بالا در دوتا و کانتر فروختم 80 تا بازی هم داشت

این اک دوم هست و بازی هاش رو توی یک عکس میزارم عکس رو با موبایل ادیت کردم باسه همین بد شد ببخشید کامپیوترم رو بدلیل کنکور بستمpost-22419-0-46528800-1455057813_thumb.jpg

post-22419-0-45523800-1455091019_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

sy1q3vl2h3hcrjfhnla1.jpg

بیشتر  بازی هام پریمیوم یا season pass دارن  :D   

و قرار هست بیشتر بشه 

لینک به دیدگاه

بازی اورجینال چی چی هست؟؟؟ :))
نه پول داریم بخریم، نه اینترنت داریم که دانلودشون کنیم!

لینک به دیدگاه

عکس بازی های خودمم پیوست کردم

بازی اورجینال چی چی هست؟؟؟ :))

نه پول داریم بخریم، نه اینترنت داریم که دانلودشون کنیم!

پولی که نمیخواد فقط کافی هست بزارید موقع حراج بازی 40 دلاری که دو دلار میشه رو بخرید مثلا من یک سال و نیم پیش liberty city رو خریدم دو دلار

یا خیلی از بازی های دیگه همینطوری هستن

فقط کافی بیست دلار استیمتون رو شارژ کنید و موقع حراج ها بازی بخرید :D

لینک به دیدگاه

اینم حرف حساب

بازی ها هم که سالی سه چهار بار تخفیف میخورن

لینک به دیدگاه

اینم حرف حساب

بازی ها هم که سالی سه چهار بار تخفیف میخورن

آره هفته ای یک بار برید چک کنید میتونید تخفیف های خوبی پیدا کنید :D
لینک به دیدگاه

خیلی ها می گن ما پول برای خرید بازی اوریجینال نداریم 

ولی وقتی بیان میزان مصرف پول رو در ماه بنویسن می بینن چقدر بیخود هزینه می کنن ( یارو ماهی موبایل عوض می کنه - ماهی 1 تومن پول لباس و کفش می ده و ......................................... بعد می گه پول ندارم برای بازی  :eek: )

من ماهی 100 تومان برای خرید بازی می گذارم کنار و هر ماه هم که بازی نمی اد که بخوام تمام پول رو خرج کنم و هر وقت هم بازی بیاد 3 ماه تا 1 سال صبر می کنم بازی هر وقت تخفیف خیلی زیادی خورد تهیه می کنم هیچ عجله ای هم برای خرید بازی در روز انتشار و بازی کردن در روز انتشار ندارم 

3 دلیل هم داره 

1- ) کاهش قیمت نسخه ی اصل بازی 

2-) اپدیت شدن بازی و امدن درایور های کافی و رفع باگ های بازی 

3- ) انتشار بیشتر dlc ها 

اینجوری بیشتر بازی ها قیمتشون به زیر 100 حتی زیر 50 می رسه بعد بازی رو تهیه می کنم 

البته این میان هم استثناء هست بازی هایی هستن که خیلی وقت هست منتظرم بیان این جوری یه 2 ماه صبر می کنم بعد می خرم 

من الان 5 سال هست بازی اوریجینال تهیه می کنم اولش زیاد تهیه نمی کردم بیشتر بازی هایی که مولتی بودن رو می گرفتم  ولی در طول این سال ها میزان پولی که جمع شده خیلی زیاد شده و ماهیانه هم سود خوبی از بانک روش می اد( 30 تومان ماهی سود ) 

الان حساب بانکی که برای بازی هست میزان پول زیادی توش هست و راحت می تونم بازی بخرم ولی باز هم صبر می کنم تا یه تخفیف خوبی بخورن بعد 

شما از الان شروع کنید 100 تومان ماهیانه برای بازی ها کنار بگذارید بازی که می اد همون موقع نخرید ( چیزی نمی شه اگر 1 سال دیگه بازی کنید تازه بهتر هم هست ) بعد از 5 سال متوجه می شوید من چی مگم  :D

البته به من هیچ ربطی نداره و در اندازه ای هم نیستم که بخوام بگم چه جوری بازی بخرید ولی این تجربه ی شخصی من هست  :)

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

ولی وقتی بیان میزان مصرف پول رو در ماه بنویسن می بینن چقدر بیخود هزینه می کنن ( یارو ماهی موبایل عوض می کنه - ماهی 1 تومن پول لباس و کفش می ده و ......................................... بعد می گه پول ندارم برای بازی  :eek: )

من ماهی 100 تومان برای خرید بازی می گذارم کنار و هر ماه هم که بازی نمی اد که بخوام تمام پول رو خرج کنم و هر وقت هم بازی بیاد 3 ماه تا 1 سال صبر می کنم بازی هر وقت تخفیف خیلی زیادی خورد تهیه می کنم هیچ عجله ای هم برای خرید بازی در روز انتشار و بازی کردن در روز انتشار ندارم 

3 دلیل هم داره 

3- ) انتشار بیشتر dlc ها 

اینجوری بیشتر بازی ها قیمتشون به زیر 100 حتی زیر 50 می رسه بعد بازی رو تهیه می کنم 

البته این میان هم استثناء هست بازی هایی هستن که خیلی وقت هست منتظرم بیان این جوری یه 2 ماه صبر می کنم بعد می خرم 

من الان 5 سال هست بازی اوریجینال تهیه می کنم اولش زیاد تهیه نمی کردم بیشتر بازی هایی که مولتی بودن رو می گرفتم  ولی در طول این سال ها میزان پولی که جمع شده خیلی زیاد شده و ماهیانه هم سود خوبی از بانک روش می اد( 30 تومان ماهی سود ) 

الان حساب بانکی که برای بازی هست میزان پول زیادی توش هست و راحت می تونم بازی بخرم ولی باز هم صبر می کنم تا یه تخفیف خوبی بخورن بعد 

شما از الان شروع کنید 100 تومان ماهیانه برای بازی ها کنار بگذارید بازی که می اد همون موقع نخرید ( چیزی نمی شه اگر 1 سال دیگه بازی کنید تازه بهتر هم هست ) بعد از 5 سال متوجه می شوید من چی مگم  :D

البته به من هیچ ربطی نداره و در اندازه ای هم نیستم که بخوام بگم چه جوری بازی بخرید ولی این تجربه ی شخصی من هست  :)

همون کاری که من میکنم

ولی جدی جدی مثلا الان بعد از 12 سال half life 2 دیگه قدیمی شده ولی چنان مودی باسش اومده برای گرافیک که شما فکر میکنید بازی یک سال پیش اومده بیرون بازی هم که جذابیت خیلی زیادی داره و خیلی خوش میگزره حالا یک فرد ایرانی معمولا میره این بازی رو دانلود میکنه و فکر میکنه زرندی کرده ولی واقعا مثلا برای این بازی 1.5 دلار زیاده؟

بهترین بازی که تا به حال ساخته شده نام گرفته ولی ایرانی ها میخوان همون 1.5 دلارم ندن :|

حالا از اینا بگزریم

من ویچر 2 رو یک سال بعد از release گرفتم میدونید چقدر؟ 2 دلار

2 دلار برای یک بازی معرکه چیزی هست؟

یا حتی اونم نه بازی دو سال پیش که خیلی خوب بود sleeping dogs تازه dlc free داده برای گرافیک که گرافیکش رو بسیار عالی کردن

یا اصلا بازی assasin Creed black flag قیمتش الان شده 10 دلار Just cause 2 یک سال و نیم پیش تخفیف خورد 2.5 دلار شد

و هزاران بازی معرکه ی دیگه که حتی بعد از پنج شیش ماه تخفیف میخورن 75 درصد زیر قیمت

بخدا الان باری که میگیرید روی dvd هست 14 تا دی وی دی میشه دی وی دی ای 3 تومن 42 تومن پولش میشه خب همون رو از استیم بخرید و شب که free download هست بزارید دانلود کنید

درست هست که خیلی از ایرانیان میگن پول نیست و... خدا کنه بازی ها بازم کرک بشن ولی من از خدام هست کرک از بین بره

من در حدی نیستم که بخوام به کسی بگم چی درست هست و چی درست نیست ولی این کاری که کرکی بازی میکنن مردم واقعا درست نیست

لینک به دیدگاه

ببخشیدا ولی بعضی از دوستان نفسشون از جای گرم بلند میشه

ما شهریه دانشگاهو به زور جور میکنیم

همه که مثل شما شرایطشو ندارن 200تومن بدن واسه بازی که تو یه هفته 2 ساعت هم وقت نداشته باشی بازی کنی

خودتون شرایطشو دارید دیگه داغ دل مارو تازه نکنید :(

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

ببخشیدا ولی بعضی از دوستان نفسشون از جای گرم بلند میشه

ما شهریه دانشگاهو به زور جور میکنیم

همه که مثل شما شرایطشو ندارن 200تومن بدن واسه بازی که تو یه هفته 2 ساعت هم وقت نداشته باشی بازی کنی

خودتون شرایطشو دارید دیگه داغ دل مارو تازه نکنید :(

دوست من خیلی ها اینجا مایه دارن قصه نخورید ، مرفهین بی درد که درک نمیکنن شهریه دانشگاه چیه ؟

خودم پیام نور تحصیل می کنم این ترم شهریه ثابت افزایش پیدا کرد با کلی بدبختی جور کردم . جدای هزینه های دیگر که پدر آدم را در میاره .

بعدشم بازی بعد از سه ماه تا یک سال که نمیشه 2 دلار ! فوقش بشه 30 یا 45 دلار ! 45 دلار کم پولیه برای یک بازی ؟  آیا دوستان فقط با یک بازی راضی میشن ؟ معلومه که نه !

تا موقعی که استیم و بقیه فروشگاه های مشابه برای کاربران ایرانی شرایط مناسب فروش را لحاظ نکنه هیچ وقت حاضر به خرید بازی های اورجینال نیستم . قیمت بازی ها باید بر اساس شرایط درآمدی اکثریت جامعه فروخته بشه و صد البته به واحد پول اون کشور . اگر به این صورت فروخته بشه مطمئن باشید خیلی از دوستان که بازی کرکی انجام میدن حاضر خواهند شد با پرداخت هزینه مناسب بازی ها را خریداری کنند .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

بتلفیلد 4 و پروجکت کارز + یک بازی رایگان موست وانتید 

البته درفکر خرید فیفا 16 هستم اوضا مالی خرابه موفق به خرید نشدم هنوز مشکلات دیگه اجازه نمیدن  :laughing:

قابل عکس گرفتن نبود 3 بازی  :D

لینک به دیدگاه

3 دلیل هم داره 

3- ) انتشار بیشتر dlc ها 

چش نخوری!

ماشاالله ماشالله

میشه شغل شریف پدرتون را بگید؟

لینک به دیدگاه

2 دلار؟، جداً؟، این داستان استیم و اینها چیه؟، من اصلاً در موردش نمیدونم، یعنی یه مواقعی مجبور بودم برای اجرای بازی استیم نصب کنم تا گیم اجرا شه، در همین حد میدونم، با IP ایران که مشکل ندارند اینها؟، یه راهنمایی بکنید که از استارت استیم تا خرید گیم و اجرا و سایر مواردش چه کارهایی باید کرد؟

لینک به دیدگاه

با سلام

من از سال 2011 شروع کردم به جمع کردن کالکتور بازی ها.

باورتون نمیشه زمانی بوده که از همه چی زدم تا بتونم یه چیزی رو بخرم.

پس فکر نکنین که مرفه بیدرد هستم.

روضه خونی بسه. :D

اکثر کالکتور ها برای کنسول ها لانچ میشن.

برای همین تا الان بیشتر آرشیو من کنسولی بوده.

البته خودمم کنسول فنم. مخصوصا از نوع سونیش...

منتها از ماه پیش شروع کردم و میخوام بازی ها رو تا حد توانم کالکتور رو برای PC بگیرم.

مابقی هم فقط اریجینال و حتما فیزیکی.

من از مدیای دیجیتال خوشم نمیاد.

مثل مغازه رهنی میمونه. در ظاهر مال آدمه ولی ارباب یکی دیگه است.

گزافه گویی هم بسه. =))

اینم عکسها.

فقط چون دیگه جا نداشتم همه رو چیدم رو همدیگه.

تو عید میخوام بیارم بیرون ببینم چی دارم چی ندارم. :wacko:

x95wlt9k2eovumraqr82_thumb.jpg

ii4uqluht2u1c9b9vj7h_thumb.jpg

0vv88t2k7i1v4lc1hsiq_thumb.jpg

19xcqeo802ywzjtnqa3m_thumb.jpg

طبقه اول (پایین) عکس زیر همشون اریجینال PC هستن.

8wwzcwhrfb52u9bqd1yo_thumb.jpg

عکس زیر هم همشون عناوین PC هستن که کرکی هستن. منتها نزدیک 1600 پول دادم براشون.

تصمیم هم گرفتم به هر عنوان اگه 9/10 بدم اونو از استیم خواهم گرفت.

q3rs5w1kyhqsoghda3ez_thumb.jpg

شاید باورتون نشه منتها از سال 2007 به اینور بازی نکردم . :D

PEACE @};-

ویرایش شده توسط Santa Cruise
لینک به دیدگاه

اینم بازی‌های استیم و اریجین:

q7kd_game.png

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

چش نخوری!

ماشاالله ماشالله

میشه شغل شریف پدرتون را بگید؟

عزیز بهتر هست درست صحبت کنید 

ماهی 2 تومن درامد کلم هست و تمام در امدم من هم از خود کامپیوتر در می اد و تا 2 سال دیگه هم 2 برابر می شه 

من عاشق ساخت و ساز هستم از مایا و مکس گرفته و پریمیر تا کار با چوب و بستن سیستم و .........

فهمیدم با دانشگاه رفتن به جایی نمی رسم بی خیال دانشگاه شدم ( باید کم کم 10 میلیون خرج دانشگاه کنی که شاید بعد از 8 سال توی رشته ای که داشتم شاید به یه جا می رسیدم من نمی گذارم اینده برام تصمیم بگیره )  و از 20 سالگی شروع کردم به کسب در امد اون موقع 350 ماهی از پدرم می گرفتم ولی الان ماهی به تنهایی 2 تومن دارمد دارم 

توی یه خانه ی کوچیک 60 متری زندگی می کنم برای این که باید به محل کارم نزدیک می بودم مجبور شدم از پدر و مادر جدا شوم ولی همیشه 4 شنبه تا جمعه پیش پدر و مادر هستم ( دلم براشون خیلی تنگ می شه باید حتما ببینمشون ) بعد از یک مدت کارم رو ول کردم و توی خانه کار و کاسبی رو راه انداختم ( همون 60 متری یه استودیو راه انداختم )

ماهی 1 تومن خرج زندگیم می شه 250 تومان پول اب و برق و گاز و تلفن و .... می دم - خدا را شکر پدرم خونه رو چند سال پیش خریده بود برای من دستش رو می بوسم ادم پر خوری هستم چون توی زندگی ام به یه مدت 1 سال استرس خیلی بدی برام به وجود امده بود و 40 کیلو وزن اضافه کردم البته  الان دارم بهتر می شوم و ورزش می کنم ولی هنوز هفته ای یک کیلو پنیر لبنه می خورم  :D  300 هم هزینه ی اینترنت می شه 

اخر اخرش برام ماهی 700 می مونه و 350 رو هم دوباره دارن به من می دن دستشون رو می بوسم  :x

سربازی نرفتم برام مهم نیست چند سال دیگه 10 تومن می دم تموم می شه - ماشین ندارم مهم نیست تاکسی هست - مترو هست - اتوبوس هست - در اخر هم اژانس 

این زندگی من هست توی یک خانه ی 60 متری برای یه پسری که تازه رفته به ( هنوز نه ) 25 سالگی 

خیلی ها این زندگی رو نمی پسندن من خیلی راضی هستم با همین چیز های کمی که دارم 

همیشه از شرایطی که داشتم راضی بودم و خواهم بود 

درضمن پدر من هم مانتور فروشی داره من تا 5 سال دیگه در امد از مادرم و پدرم بیشتر می شه 

نشتی یه جا یکی رو می بینی می گی مرفه بی درد ما ایرانی ها همین هستیم کارش نمی شه کرد 

من حتی   led هم می فروختم  تاپیکش هنوز توی لیون هست خواستی بگو بهت نشون بدم 

لینک به دیدگاه

عزیز بهتر هست درست صحبت کنید 

ماهی 2 تومن درامد کلم هست و تمام در امدم من هم از خود کامپیوتر در می اد و تا 2 سال دیگه هم 2 برابر می شه 

من عاشق ساخت و ساز هستم از مایا و مکس گرفته و پریمیر تا کار با چوب و بستن سیستم و .........

فهمیدم با دانشگاه رفتن به جایی نمی رسم بی خیال دانشگاه شدم ( باید کم کم 10 میلیون خرج دانشگاه کنی که شاید بعد از 8 سال توی رشته ای که داشتم شاید به یه جا می رسیدم من نمی گذارم اینده برام تصمیم بگیره )  و از 20 سالگی شروع کردم به کسب در امد اون موقع 350 ماهی از پدرم می گرفتم ولی الان ماهی به تنهایی 2 تومن دارمد دارم 

توی یه خانه ی کوچیک 60 متری زندگی می کنم برای این که باید به محل کارم نزدیک می بودم مجبور شدم از پدر و مادر جدا شوم ولی همیشه 4 شنبه تا جمعه پیش پدر و مادر هستم ( دلم براشون خیلی تنگ می شه باید حتما ببینمشون ) بعد از یک مدت کارم رو ول کردم و توی خانه کار و کاسبی رو راه انداختم ( همون 60 متری یه استودیو راه انداختم )

ماهی 1 تومن خرج زندگیم می شه 250 تومان پول اب و برق و گاز و تلفن و .... می دم - خدا را شکر پدرم خونه رو چند سال پیش خریده بود برای من دستش رو می بوسم ادم پر خوری هستم چون توی زندگی ام به یه مدت 1 سال استرس خیلی بدی برام به وجود امده بود و 40 کیلو وزن اضافه کردم البته  الان دارم بهتر می شوم و ورزش می کنم ولی هنوز هفته ای یک کیلو پنیر لبنه می خورم  :D  300 هم هزینه ی اینترنت می شه 

اخر اخرش برام ماهی 700 می مونه و 350 رو هم دوباره دارن به من می دن دستشون رو می بوسم  :x

سربازی نرفتم برام مهم نیست چند سال دیگه 10 تومن می دم تموم می شه - ماشین ندارم مهم نیست تاکسی هست - مترو هست - اتوبوس هست - در اخر هم اژانس 

این زندگی من هست توی یک خانه ی 60 متری برای یه پسری که تازه رفته به ( هنوز نه ) 25 سالگی 

خیلی ها این زندگی رو نمی پسندن من خیلی راضی هستم با همین چیز های کمی که دارم 

همیشه از شرایطی که داشتم راضی بودم و خواهم بود 

درضمن پدر من هم مانتور فروشی داره من تا 5 سال دیگه در امد از مادرم و پدرم بیشتر می شه 

نشتی یه جا یکی رو می بینی می گی مرفه بی درد ما ایرانی ها همین هستیم کارش نمی شه کرد 

من حتی   led هم می فروختم  تاپیکش هنوز توی لیون هست خواستی بگو بهت نشون بدم 

درود

علی جان بنده هم اون پست رو دیدم کلی مطلب در این رابطه تایپ کردم ولی طبق معمول ارسال نکردم. هر کسی از دور نگاه میکنه فکر میکنه ماهی 2 ملیون تومن داریم خرج بازی کردن میکنیم، از حقایق خبر ندارن متاسفانه.

شما هم خودت رو ناراحت نکن، (هرچند من خودم به شدت ناراحت میشم پست های اینچنینی رو میبینم)، تو جامعه الان، هر کار کنی بالاخره یه عده هستن که راجبت قضاوت کنن، پایرت کنی بهت میگن دزد، اورجینال بگیری بهت میگن مرفح بی درد نفس از جای گرم درامده ! دل همه رو هم نمیشه بدست اورد و هر کار کنی بالاخره یه سری مخالف هم خواهی داشت. ولی تمام این موارد و حرفا 1 ریال هم ارزش نداره، حرف های این چنین مثل کاه میمونن تو طوفان، گم میشن میرن پی کارشون ...

مهم دل خودته، هرجور خودت حال میکنی زندگی کن. یه ضرب المثلی هست که میگه مهم نیست چه جوری زندگی میکنی، ولی طوری زندگی کن که وقتی تولد 40 سالگیت از خواب بیدار شدی، با اشتیاق بری سمت زندگی، نه اینکه به زور از رخت خواب در بیای ...

خیلی مواقع که دوستان این اکانت های 1000دلا.ری رو میبینن فکر میکنن یه شبه افتاده تو حلقوم آدم، نمیدون چه داستانی ممکنه پشتش باشه، از خوندن داستان چند ساله زندگی شما خیلی خیلی خوشحال شدم. نیازی هم به آرزوی موفقیت نیست چون کاری که با برنامه جلو بره مطمئناً به موفقیت خواهد رسید، ولی در هر حال، موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

درود

علی جان بنده هم اون پست رو دیدم کلی مطلب در این رابطه تایپ کردم ولی طبق معمول ارسال نکردم. هر کسی از دور نگاه میکنه فکر میکنه ماهی 2 ملیون تومن داریم خرج بازی کردن میکنیم، از حقایق خبر ندارن متاسفانه.

شما هم خودت رو ناراحت نکن، (هرچند من خودم به شدت ناراحت میشم پست های اینچنینی رو میبینم)، تو جامعه الان، هر کار کنی بالاخره یه عده هستن که راجبت قضاوت کنن، پایرت کنی بهت میگن دزد، اورجینال بگیری بهت میگن مرفح بی درد نفس از جای گرم درامده ! دل همه رو هم نمیشه بدست اورد و هر کار کنی بالاخره یه سری مخالف هم خواهی داشت. ولی تمام این موارد و حرفا 1 ریال هم ارزش نداره، حرف های این چنین مثل کاه میمونن تو طوفان، گم میشن میرن پی کارشون ...

مهم دل خودته، هرجور خودت حال میکنی زندگی کن. یه ضرب المثلی هست که میگه مهم نیست چه جوری زندگی میکنی، ولی طوری زندگی کن که وقتی تولد 40 سالگیت از خواب بیدار شدی، با اشتیاق بری سمت زندگی، نه اینکه به زور از رخت خواب در بیای ...

خیلی مواقع که دوستان این اکانت های 1000دلا.ری رو میبینن فکر میکنن یه شبه افتاده تو حلقوم آدم، نمیدون چه داستانی ممکنه پشتش باشه، از خوندن داستان چند ساله زندگی شما خیلی خیلی خوشحال شدم. نیازی هم به آرزوی موفقیت نیست چون کاری که با برنامه جلو بره مطمئناً به موفقیت خواهد رسید، ولی در هر حال، موفق باشید  @};-

:big hug:  :x

ممنون از لطف شما 

لینک به دیدگاه

نمیدونستم ما ها که اورژینال میگیریم مرفه بیدرد هستیم

خب من 18 سالم هست و پشت کنکوری هستم توی 15 سالگی رفتم بصورت حرفه ای 3dmax رو شروع کردم و باهاش کار کردم طرح کابینت برای شرکت ها میزدم تا یه پولی دستم بیاد پدرم کار میکنه مادرم خونه داره 4 نفر هم هستیم دلم از اول نمیومد اینقدر ازشون پول بگیرم

کامپیوترم که مشخصاتش core i3 8gb Ram vga 610بود خدا شاهد با بدبختی میشستم 3dmax کار میکردم تا یاد بگیرم و کار کنم بعدش بدلیل علاقه ی زیاد به گیم سازی نشستم کاراکتر سازی کار کردم با همین سیستم درست پشت سر هم هنگ میکرد و نمیشه پلاگین سنگین بریزی خیلی محدودیت داشتم تا پارسال هم همین وضع رو داشتم

علاقه ی زیادی به طراحی و گیمینگ داشتم باسه همین کل پولی که در میاوردم خرج کلاس طراحی و گیم میکردم

(پدر و مادرم همیشههمه چیز رو برام مهیا میکردن و میکنند) از هشت ماه پیش کامپیوترم رو بستم برای کنکور که بتونم رشته ی معماری داخل تهران قبول بشم و هنوز همون کامپیوتر رو دارم که پدرم حدود شیش ماه دیگه بهم 6 میلیون میده خودمم یک میلیون دارم میزارم روش یک کامپیوتر بگیرم که باهاش بتونمکار 3dmax و بازیسازی طراحی گرافیکی و گیم و کارهای معماری رو بکنم

علاقه ی زیادی به ساخت و طراحی یک بازی کلی رو دارم (برنامه نویسی نه خود طرح اصلی بازی) دارم بیشترین تلاشم رو همین الان میکنم که یک سری نمونه کار درست کنم تا 4.5 سال دیگه یک رزومه ی خوبی داشته باشم تا بتونم وارد یک شرکت بازی سازی خارجی بشم و همینطور معماری داخلی رو که خیلی دوست دارم ادامه بدم

دلیلی نمیشه مرفه بی درد باشی تا بتونی چیزی که دوست داری رو تهیه کنی و بهتر قضاوت نکنید

و دلیلی نمیشه پولدار باشی تا موفق بشی

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

دوستانی که مرفه مرفه میکنن توجه کنن!

اولا که اگر کسی هر چیزی داره نه دزدیده نه حق شمارو خورده.

دوما که اگر پول باباش هم باشه باز نه باباش حق شما خورده نه دزدیده.

سوما که هممون انسانیم و هممون زندگیمون دست خودمونه! چطور؟ میگم بهتون.

اگر یکی باباش پول داره مطمئنن بابای شما هم میتونسته پول دار باشه! ولی وقتی همه داشتن پول در میاوردن سرشون جای دیگه گرم بوده.

اگر یکی خودش پول داره مطمعنا از اسمون پول نیوفتاده جلو پاش! رفته کار کردی زرنگی کرده پول در آورده.

اینکه بگین نه نمیشه ما پولدار شیم بهونست.

رک بگین حسش نیست. به کارای کوچیک راضی شدین و انتظار در آمد گنده دارین.

نمیشه که تا 12 ظهر خوابید بعد شاکی باشین بگین چرا نداریم؟!

به جای این حرفا برین یکم فکر کنین و با بالا کشیدن خودتون خودتون رو خالی کنین. نه با مرفه مرفه کردن.

ضمنا مرفه بودن واسه خیلی ها مثل فحش میمونه. اتفاقا مرفه وقتی به کسی میگین در اصل دارین میگین : هی من عقده ای هستم و چشم دیدن تفریحات تورو ندارم.

لینک به دیدگاه

والا من که تا اینجا اکثریت بازی کردنم روی بازی های کوچیک بوده یا Free مثلا نزدیک 230-240 ساعت Team Fortress 2 بازی کردم و 685 ساعت هم Dota 2 الانم چند وقته Warframe بازی می کنم یه 135 ساعت هم روی اون دارم.گرون ترین بازی تکی که خریدم Killing Floor 2 بود که با تخفیف -33 درصد 27 دلار خریدم (80-90 تومن ) که تا اینجا 186 ساعت بازی کردم.یه 120 130 ساعت هم به طور غیر رسمی Terraria بازی کردم ولی چون اول Pirate بازی کردم و بعد خریدمش الان ساعت بازیم تو Steam صفره ولی سیوم رو وارد بازی استیم کردم.در مورد خرج من سالی 400 تومن حدودی بازی می خرم تقریبی 100 دلار یه 50 دلار موقع تخفیف زمستونی یه 50 دلار موقع تخفیف تابستون.الان وام دانشجویی برای یک ترم نزدیک 400 تومنه که من با وام دانشجوییم بازی می خرم و در آمدم از ترجمه و کار کامپیوتر رو نگه می دارم.بازی اوریجینال خریدن همچین تفریح مرفحان بی درد نیست. من کسایی دیدم که ساعتی 20 تومن پول میز بلیارد میدن و حداقل هفته ای 20 ساعت اونجان...یا ماهی 200 تومن خرج باشگاه بدن سازی می کنن.400 تومن تو سال بازی اوریجینال خریدن چیزی نیست.خودتون حساب کنید من 90 تومن دادم KF2 رو خریدم 186 ساعت تفریح کردم اگه می خواستم 186 ساعت بیلیارد بازی کنم باید 3.720.000 تومن خرجش رو می دادم.(به جز خرج رفت و آمد که نزدیک ترین سالن بلیارد تا خونه ی من 5 تومن کرایه راهشه)

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...