رفتن به مطلب

عکس گیم های اورژینال شما

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببخشیدا ولی بعضی از دوستان نفسشون از جای گرم بلند میشه

ما شهریه دانشگاهو به زور جور میکنیم

همه که مثل شما شرایطشو ندارن 200تومن بدن واسه بازی که تو یه هفته 2 ساعت هم وقت نداشته باشی بازی کنی

خودتون شرایطشو دارید دیگه داغ دل مارو تازه نکنید :(

از قدیم گفتن سواره از پیاده خبر نداره

کل تجهیزات گیمینگ خود من 1500 نمیشه اونوقت طرف توی اتاقش 100 تومن جنس ریخته

همیشه همین بوده دوست من

لینک به دیدگاه

از قدیم گفتن سواره از پیاده خبر نداره

کل تجهیزات گیمینگ خود من 1500 نمیشه اونوقت طرف توی اتاقش 100 تومن جنس ریخته

همیشه همین بوده دوست من

جسارتا پول شمارو خورده؟

لینک به دیدگاه

جسارتا پول شمارو خورده؟

ایشون که خیر

ولی زیاد بود کسایی که خوردن

لینک به دیدگاه

ایشون که خیر

ولی زیاد بود کسایی که خوردن

اینکه حق شمارو خوردن برمیگرده به سادگی خودتون که نتونستین حق خودتون رو پس بگیرین.

شما میگی 1500 تجهیزات گیم داری.

خیلی ها همونم ندارن باید بیان بگم ما کامپیوتر هم ندارم بعد طرف 1500 تجهیزات گیم داره... از قدیم گفتن سواره از پیاده خبر نداره

کسی این حرف رو به شما بزنه چه حسی بهت دست میده؟

لینک به دیدگاه

اینکه حق شمارو خوردن برمیگرده به سادگی خودتون که نتونستین حق خودتون رو پس بگیرین.

شما میگی 1500 تجهیزات گیم داری.

خیلی ها همونم ندارن باید بیان بگم ما کامپیوتر هم ندارم بعد طرف 1500 تجهیزات گیم داره... از قدیم گفتن سواره از پیاده خبر نداره

کسی این حرف رو به شما بزنه چه حسی بهت دست میده؟

پاراگراف اول رو جواب نمیدم چون اینجا جاش نیست

ایران پر شده از از ادم هایی که طرز فکر شما رو دارن نتیچش هم این شده که چیزی به اسم قشر متوسط توی ایران وجود نداره

کلی تایپ کرده بودم ولی همشو پاک کردم چون بعید میدونم درک کنی

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

پاراگراف اول رو جواب نمیدم چون اینجا جاش نیست

ایران پر شده از از ادم هایی که طرز فکر شما رو دارن نتیچش هم شده که چیزی به اسم قشر متوسط توی ایران وجود نداره

کلی تایپ کرده بودم ولی همشو پاک کردم چون بعید میدونم درک کنی

خوب شما پیشنهادی داری برای رفع مشکل؟

انتظار که ندارید اونایی که پول دارن بیان بدن به اونایی که ندارن؟

مملکت ما مملکت بی در و پیکره.

هرکسی دلش بخواد میتونه به هرچی که دوست داره برسه.

الان قشر متوسط هم وجود داره. کسی که 1500 تجهیزات گیم داره قشر ضعیف جامعه نیست.

لینک به دیدگاه

من این تاپیک رو زدم که فقط دوستان عکس های کالکشن خودشون رو بزارن

لطفا دیگه اسپم نکنید کسانی هم که توانایی دیدن کالکشن های بقیه رو ببینن و فقط میخوان بگن این مرفه بی درد و اینا لطفا به این تاپیک میان

ممنون

فقط یک حرف آخری دارم اونم این هست که چرا همه فکر میکنن کسی که سیستم ده میلیونی داره؟

مثلا شاید طرف پول هاش رو جمع کرده و خریده

کسب کار میکنه و کلی سختی میکشه و وسیله ی مورد علاقش رو بگیره چرا فکر میکنید مرفه بی درد مثل ماشین هست یکی پولش رو میزاره تو بانک یکی میره جمع میکنه یه ماشین 50 میلیونی میگیره لطفا دیگه بحث نکنید کسایی که میگن مرفه بیدرد بدونن شاید به طرف بر برخورد اینجا یک انجمن دوستانه هسد پس رعایت کنید لطفا

لینک به دیدگاه

خوب شما پیشنهادی داری برای رفع مشکل؟

انتظار که ندارید اونایی که پول دارن بیان بدن به اونایی که ندارن؟

مملکت ما مملکت بی در و پیکره.

هرکسی دلش بخواد میتونه به هرچی که دوست داره برسه.

الان قشر متوسط هم وجود داره. کسی که 1500 تجهیزات گیم داره قشر ضعیف جامعه نیست.

دوس ندارم تاپیک به بیراهه کشیده بشه واسه همین میگم حق با شماست @};-

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا به بعضی از دوستان برخورده ، من به کسی جسارت نکردم و کسی را به طور مستقیم مورد خطاب قرار ندادم . اگر کسی از حرف های بنده دل خور و ناراحت شده بنده عذرخواهی می کنم . @};- تمام عزیزان به خودشون گرفتن این واژه مرفهین بی درد را . کسی که یکی دو تا بازی داره که مرفه حساب نمیشه دوستان عزیز شما هم از این قاعده مستثنا نیستید اکثریت جامعه زیر خط فقر هستند و در درجه دوم قشر متوسط جامعه قرار می گیرند . بنده او دسته ای را عرض کردم که پول خرج کردن اصلاً براشون سخت نیست و خوب قاعدتاً افراد معمولی مثل بنده را درک نمی کنند و نخواهند کرد . اما بعضی از دوستان با واژه های نا مناسب بنده را مورد خطاب قرار دادن واقعاً متأسفم برای کسانی که اینطور در مورد بنده فکر می کنند . نه حسادتی در کاره و نه عقده ای به لطف بازی های کرک شده بیشتر بازی های روز را بازی کردم و این بابت حسادتی نیست . پدرم تا اونجا که توان داشته کمکم کرده الانم خودم کار میکنم . فعلاً که کارگریم و زندگیمون میچرخه شکر خدا نیازی به خونه آنچنانی و ماشین چند صد میلیونی هم ندارم . زندگی خوب به داشتن این چیزا نیست ، مهم سلامتی و شادی خانوادم است و اینجور چیزا برام اهمیتی نداره . مهران مدیری یه حرف قشنگ زد تو سریال شوخی کردم گفت کسانی که الان پول دارن سه حالت بیشتر نداره : 1- یا پدرشون پول دار بوده 2- یا پدرشون درامده تا پول دار شدن 3- یا پدر دیگران را درآوردن تا پول دار شدن . امیدوارم هیچ کسی جزو دسته سوم نباشه انشاالله .

موفق باشید دوستان .

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا به بعضی از دوستان برخورده ، من به کسی جسارت نکردم و کسی را به طور مستقیم مورد خطاب قرار ندادم . اگر کسی از حرف های بنده دل خور و ناراحت شده بنده عذرخواهی می کنم . @};- تمام عزیزان به خودشون گرفتن این واژه مرفهین بی درد را . کسی که یکی دو تا بازی داره که مرفه حساب نمیشه دوستان عزیز شما هم از این قاعده مستثنا نیستید اکثریت جامعه زیر خط فقر هستند و در درجه دوم قشر متوسط جامعه قرار می گیرند . بنده او دسته ای را عرض کردم که پول خرج کردن اصلاً براشون سخت نیست و خوب قاعدتاً افراد معمولی مثل بنده را درک نمی کنند و نخواهند کرد . اما بعضی از دوستان با واژه های نا مناسب بنده را مورد خطاب قرار دادن واقعاً متأسفم برای کسانی که اینطور در مورد بنده فکر می کنند . نه حسادتی در کاره و نه عقده ای به لطف بازی های کرک شده بیشتر بازی های روز را بازی کردم و این بابت حسادتی نیست . پدرم تا اونجا که توان داشته کمکم کرده الانم خودم کار میکنم . فعلاً که کارگریم و زندگیمون میچرخه شکر خدا نیازی به خونه آنچنانی و ماشین چند صد میلیونی هم ندارم . زندگی خوب به داشتن این چیزا نیست ، مهم سلامتی و شادی خانوادم است و اینجور چیزا برام اهمیتی نداره . مهران مدیری یه حرف قشنگ زد تو سریال شوخی کردم گفت کسانی که الان پول دارن سه حالت بیشتر نداره : 1- یا پدرشون پول دار بوده 2- یا پدرشون درامده تا پول دار شدن 3- یا پدر دیگران را درآوردن تا پول دار شدن . امیدوارم هیچ کسی جزو دسته سوم نباشه انشاالله . موفق باشید دوستان .

دوست خوبم من اصلا پست شمارو نخونده بودم که بخوام به شما جسارت کنم.

منظور من مستقیما به اشخاصی مثل ایشون هست :

چش نخوری!

ماشاالله ماشالله

میشه شغل شریف پدرتون را بگید؟

لینک به دیدگاه

در کل برید دنبال راهی برای پولدار شدن

من دنبالشم شما هم بگردید بابا پولدار نداریم  :laughing:

اگه بابا پولدار ندارید باید فکرتون کار کنه چون اینجا ایرانه

برای درس شغل وجود نداره یا اگه داره سخت پیدا میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از قدیم گفتن کلاتو سفت بچسب باد نبره ادم باید به فکر ایندش باشه الان قضیه بابای پولدار یعنی چی بابا پولداره که پولداره واسه خودش داره ادم باید خودش کار کنه که یه زندگی با پول خودش برای خودش جم کنه که فردا نری به بابات بگی بهم پول بده یا به کسی مهتاج نباشی انشالله خدا هیچ بنده ای را مهتاج دیگران نذاره  

ببخشید اگر جسارت کردم

لینک به دیدگاه

دوستان من یه نکته رو فقط عنوان کنم و برم ،

بنده نه تنها بابای پولدار ندارم بلکه پدرم رو تو 6 سالگی به خاطر بیماری سرطان از دست دادم.

الان هم 32 سالمه.

من تو پست خودمم گفتم.

برای رسیدن به خواسته هام پا روی یه سری از خواسته های دیگم گذاشتم.

من و امثال من هممون همینطوریم.

مطمئن باشین مرفه بیدرد اصلا نمیاد تو دنیای کامپیوتر.

مرفه بیدرد میره تو مهمونی های آنچنانی و دور دور با ماشینهای ماورا آنچنانی.

تازه اینشم ایرادی نداره. به هیشکی هم مربوط نیست.

متاسفانه نمیدونم این بخل و حسد کی و کجا گریبانگیر جامعه ما شده و روز به روز هم داره بدتر میشه و دامنه اش بیشتر.

ویرایش شده توسط Santa Cruise
لینک به دیدگاه

در کل برید دنبال راهی برای پولدار شدن

من دنبالشم شما هم بگردید بابا پولدار نداریم  :laughing:

اگه بابا پولدار ندارید باید فکرتون کار کنه چون اینجا ایرانه

برای درس شغل وجود نداره یا اگه داره سخت پیدا میشه

موفق باشید

برگردیم به موضوع اصلی تاپیک...

games.png

از قدیم گفتن کلاتو سفت بچسب باد نبره ادم باید به فکر ایندش باشه الان قضیه بابای پولدار یعنی چی بابا پولداره که پولداره واسه خودش داره ادم باید خودش کار کنه که یه زندگی با پول خودش برای خودش جم کنه که فردا نری به بابات بگی بهم پول بده یا به کسی مهتاج نباشی انشالله خدا هیچ بنده ای را مهتاج دیگران نذاره  

ببخشید اگر جسارت کردم

دوستان من یه نکته رو فقط عنوان کنم و برم ،

بنده نه تنها بابای پولدار ندارم بلکه پدرم رو تو 6 سالگی به خاطر بیماری سرطان از دست دادم.

الان هم 32 سالمه.

من تو پست خودمم گفتم.

برای رسیدن به خواسته هام پا روی یه سری از خواسته های دیگم گذاشتم.

من و امثال من هممون همینطوریم.

مطمئن باشین مرفه بیدرد اصلا نمیاد تو دنیای کامپیوتر.

مرفه بیدرد میره تو مهمونی های آنچنانی و دور دور با ماشینهای ماورا آنچنانی.

تازه اینشم ایرادی نداره. به هیشکی هم مربوط نیست.

متاسفانه نمیدونم این بخل و حسد کی و کجا گریبانگیر جامعه ما شده و روز به روز هم داره بدتر میشه و دامنه اش بیشتر.

+1 برای همتون میزارم مثبتام ته کشیده برای امروز .

لینک به دیدگاه

درود به همه لیونیها 

بابا ول کنیید این بحث هارو نتیجه نداره خود عاشق های گیم و عشق است بجای این جر و بحثها همدیگه رو اد کنید یه دست انلاین بزنیم حالشو ببریم  @};-  @};-  @};-  @};-  :D

لینک به دیدگاه

2 دلار؟، جداً؟، این داستان استیم و اینها چیه؟، من اصلاً در موردش نمیدونم، یعنی یه مواقعی مجبور بودم برای اجرای بازی استیم نصب کنم تا گیم اجرا شه، در همین حد میدونم، با IP ایران که مشکل ندارند اینها؟، یه راهنمایی بکنید که از استارت استیم تا خرید گیم و اجرا و سایر مواردش چه کارهایی باید کرد؟

منم گناه دارم، یکی به منم جواب بده  :-?

لینک به دیدگاه

از بحث مرفهین بی درد جامعه و ... که بگذریم :))
من فقط میخوام بدونم این دوستان بازی ها رو چی جوری دانلود می کنن؟؟؟ 

راه حلی دارید به ما هم بگید حداقل بازی های مجانی رو دانلود کنیم و  بازی کنیم :))

لینک به دیدگاه

دوست خوبم من اصلا پست شمارو نخونده بودم که بخوام به شما جسارت کنم.

منظور من مستقیما به اشخاصی مثل ایشون هست :

دوست من این اخرین پستی هست که تو این تاپیک میزارم

چنتا نکته

1. در مورد گفته های قبلیتون : اگر همه بخوان فکر با دانگشاه رفتن پله های ترقی را یکی یکی پشت سر بزارن و همه بخوان میلیاردر بشن اونوقت کی باید کوچه ها را جارو کنه؟ کی باید زباله ها را جمع کنه و از شهر دور کنه؟ کی باید خونه بسازه؟ کی باید دام پرورش بده؟ به نظر من طرز فکرت کاملا اشتباهه

2. نباید به خاطر رفاه خودش حقوق دیگران را زیر پا بزاره

3. به نظر من کسی نیست که از پول بدش بیاد!

4. شما هم گه حقوق اداره کار داشته باشی گیم که هیچ ,غذا هم به زور گیرت میاد بخوری

و نکته اخر در دین مبین اسلام هم برای ریشه کن کردم فقر بهترین تدابیر اندیشیده شده! اگر اغنیا خمس و زکات مالشون را پرداخت کنن هیچ فقیری باقی نمیمونه!متاسفانه بعضی ها سیری ناپیذرند

در ضمن من فقط یک سوال پرسیدم مثل اینکه خیلی جدی گرفتید!

لینک به دیدگاه

ایرانسل ب

راه حلی دارید به ما هم بگید حداقل بازی های مجانی رو دانلود کنیم و  بازی کنیم :))

ایرانسل 4g بهترین و ارزونترین اینترنت ایران  :)

لینک به دیدگاه

از طریق اینترنت 3g و 4g

لینک به دیدگاه

اکانت استیم من در برابر اکانت دوستان مثل فیل و فنجون می مونه :دی

0cql8tileh31mqlhoe6z.jpg

لینک به دیدگاه

منم گناه دارم، یکی به منم جواب بده  :-?

به منم بگین جوونم ارزو دارم 

لینک به دیدگاه

دوست من این اخرین پستی هست که تو این تاپیک میزارم

چنتا نکته

1. در مورد گفته های قبلیتون : اگر همه بخوان فکر با دانگشاه رفتن پله های ترقی را یکی یکی پشت سر بزارن و همه بخوان میلیاردر بشن اونوقت کی باید کوچه ها را جارو کنه؟ کی باید زباله ها را جمع کنه و از شهر دور کنه؟ کی باید خونه بسازه؟ کی باید دام پرورش بده؟ به نظر من طرز فکرت کاملا اشتباهه

2. نباید به خاطر رفاه خودش حقوق دیگران را زیر پا بزاره

3. به نظر من کسی نیست که از پول بدش بیاد!

4. شما هم گه حقوق اداره کار داشته باشی گیم که هیچ ,غذا هم به زور گیرت میاد بخوری

و نکته اخر در دین مبین اسلام هم برای ریشه کن کردم فقر بهترین تدابیر اندیشیده شده! اگر اغنیا خمس و زکات مالشون را پرداخت کنن هیچ فقیری باقی نمیمونه!متاسفانه بعضی ها سیری ناپیذرند

در ضمن من فقط یک سوال پرسیدم مثل اینکه خیلی جدی گرفتید!

الان این لینکی که دادید چه ربطی به حرفتون داره؟

یعنی اون اقا خدایی نکرده دزدی کردن به اینجا رسیدن؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...