رفتن به مطلب

بهترین گیم بچگیتون چی بود؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خب این تاپیک جاش خالی بود

همگی ما خاطرات بسیار شیرینی از بچگیتون با بازیهامون داریم اونا رو بگید همه خاطراتمون رو بگیم تا بقیه بخونن و لذت ببرند

خب از خودم شروع میکنم

من داییم یه روز که از شیراز آومد تهران همراه خودش یک سگا آورد یه سگا سفید بود با چند تا بازی وای همون موقع وصلش کردیم به تلویزیون من و خواهرم نشستیم بازی کردیم خیلی کوچیک بودم

بازی هایی که روش بود بازی های خیلی خوبی بودن ولی بازیContraرو بیشتر از همه دوست داشتم دو نفره با خواهرم بازی میکردیم خیلی خوب بود

بعد از یه ماه یه بازی دیگه خریدیم آنقدر تین بازی رو دوست داشتم چندین ساعت طول میکشید بازی رو تموم کنید سیو هم نمیشد خخخ بازی میکردیم و مراحل آخرش دعا دعا میکردیم که کسی میاد بازی رو از برق بکشه خخخ اسمش chip and dale بود که سری یکی بود و دوتا سنجاب بودن خیلی خوب بود اون موقع چالشی بود تموم کردنش

بعد از این تازه ps1 اومده بود که رفتیم شیراز بابام برد من رو برام خرید

بهترین بازی ای که توی ps1 میکردیم metal slug بود یادم همه بهش میرفتم سرباز کوچولو خیلی خوب بود بازیش چندین ساعت میشستیم تا تمومش کنیم خیلی خوب بود

بازی metal slug bundle اش رو توی استیم دارم خیلی بازی خوبی بود هنوز هر از گاهی به یاد بچگیتون هامون با پسر داییم بازی میکنیم مخصوصا الان که کلی mission جدید داره

عکس های گیم ها رو براتون پیوست میکنمpost-22419-0-26258100-1455121077_thumb.pngpost-22419-0-53108500-1455121063_thumb.pngpost-22419-0-20989600-1455121129_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

سلام ..

یادش بخیر بازی رامبو با سگا .... بهترینشونم خرگوش بود که مرحله آخرش یکی میوفتاد دنبالت اگه میگرفتت بوست میکرد  :laughing:  :laughing:  :laughing:

بازی شورش 3 کمبات 3 فک کنم بود میرفتیم تو کلوپ بازی میکردیم    

بازی قارچم تو میکرو   و بازی کاراته که شاید خیلی ها بازیش کردن ...

لینک به دیدگاه

بازی contra خیلی خوب مخصوصا وقتی دونفره بازی میکردی.

ولی بهترین بازی که کردم هرکول بود.یادمه تازه اهنگ اهای خوشگل عاشق( :) ) اومده بود.هروقت هرکول بازی میکردم این اهنگ هم پخش میشد.

الان هروقت این اهنگ رو گوش می کنم یاد هرکول میوفتم. :x

لینک به دیدگاه

خرپلیس :D   (دوران کودکیم رو بدون گیم سپری کردم ^_^ )

لینک به دیدگاه

کمیسر  (Code Name – Viper)

واسه میکرو بسیار جالب بود

ویرایش شده توسط mx7
لینک به دیدگاه

پپسی من ps1

بعدش NFS Undergrand2 

e5d2981b6250ef5.png

ویرایش شده توسط amir1378
لینک به دیدگاه

درود

بازی هواپیما اتاری بود که عموی من داشت که مشالاه اون موقع بچه زیاد بود تا نوبت من بشه کلی حرص میخوردم و بازی بعدی Contra بود که اون موقع میگفتیم کماندو و مخصوصا دونفرش خیلی حال میداد که من دوستم صد بار دونفری تو کلوپ س کوچمون تمومش میکردیم وبا افتخار مینشستیم دمو اخرش که دختره رو ازاد میکردیم کیف میکردیم  :laughing: 

لینک به دیدگاه

همگی ما خاطرات بسیار شیرینی از بچگیتون با بازیهامون داریم اونا رو بگید همه خاطراتمون رو بگیم تا بقیه بخونن و لذت ببرند

خب از خودم شروع میکنم

من داییم یه روز که از شیراز آومد تهران همراه خودش یک سگا آورد یه سگا سفید بود با چند تا بازی وای همون موقع وصلش کردیم به تلویزیون من و خواهرم نشستیم بازی کردیم خیلی کوچیک بودم

بازی هایی که روش بود بازی های خیلی خوبی بودن ولی بازیContraرو بیشتر از همه دوست داشتم دو نفره با خواهرم بازی میکردیم خیلی خوب بود

بعد از یه ماه یه بازی دیگه خریدیم آنقدر تین بازی رو دوست داشتم چندین ساعت طول میکشید بازی رو تموم کنید سیو هم نمیشد خخخ بازی میکردیم و مراحل آخرش دعا دعا میکردیم که کسی میاد بازی رو از برق بکشه خخخ اسمش chip and dale بود که سری یکی بود و دوتا سنجاب بودن خیلی خوب بود اون موقع چالشی بود تموم کردنش

بهترین بازی ای که توی ps1 میکردیم metal slug بود یادم همه بهش میرفتم سرباز کوچولو خیلی خوب بود بازیش چندین ساعت میشستیم تا تمومش کنیم خیلی خوب بود

بازی metal slug bundle اش رو توی استیم دارم خیلی بازی خوبی بود هنوز هر از گاهی به یاد بچگیتون هامون با پسر داییم بازی میکنیم مخصوصا الان که کلی mission جدید داره

عکس های گیم ها رو براتون پیوست میکنمattachicon.gifchip-and-dale-rescue-rangers-1-05.pngattachicon.gifandroid-contra-game.pngattachicon.gifmetal-slug-2_1179288263.jpg

این عکسی که از chip and dale گزاشتی مربوط به کنسول میکروست(یا همون Nintendo)

اهنگش خیلی قشنگ بود.به نظرم بهترین مرحلش هم تو اشپزخونه بود . باید روی شیر اب میپریدی تا بسته شه یا از روی قابلمه ی داغ باید رد میشدی :))

یه نوار سه لبه داشتم که batman-combat-Aladin توش بودن. بازیه بتمنِ میکرو هم خیلی قشنگ بود اخر هر مرحله یه پسورد میداد.مثل save بود. میزدی از همون مرحله ادامه میدادی. اخرش هم نتونستم غول آخر بتمن و شکست بدم هنوز بعد از 15-16 سال پسورد مرحله آخرشو دارم البته اگه دفترچمو پیدا کنم :D

یه بازی دیگه هم بود (کنسول میکرو) اسمش یادم نیست محصول ژاپن بود یه سری فوتبالیستهای کوتوله بودن که هر کدوم یه جور قدرتی داشتن مثلا یکی شوته موزی میزد اگه توپ میخورد بهت پرت میشدی تو هوا تور هم پاره میکرد لامصب =))

یا مثلا وسط بازی بارون میگرفت با دروازه بان تک به تک که شدی رعدوبرق میزد میترکوندت پرتت میکرد تو اوت :laughing: توپ هم برقی میشد . دروازه بان میخواست توپ رو بگیره اون هم برق میگرفت میوفتاد اونطرف بعد گردباد میومد 3 - 4 تا از بازیکنای دیگه رو میبرد تو هوا. یه وضعی بود واسه خودش =)) تو عمرم به اندازه ی این بازی با هیچ بازیه دیگه ای نحندیدم :laughing:

این هم عکسش. چون سایتش ف-=.ل-.ت..ر بود کماکان اسمشو یادم نیومده

hqdefault.jpg

بالا سمت چپو نگاه کنید =)) بازیکن خودی رو میتونستی بلند کنی روی سرت باهاش بدوی بعد پرتش کنی تو سر دروازبان یا بازیکنای حریف :laughing: کلی چیز خنده دار تو این بازی بود . بعد از بارون زمین باتلاق میشد تا گردن میرفتی توی گِل :laughing: :laughing: :laughing:

بازی زیاد هست از 6 سالگی میکرو داشتم بخوام همرو توضیح بدم تا فردا طول میکشه :D

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

Bomberman

1c0e2vdr0zknugqjo7cw.png

Megaman

s8b3582vq1s3ptnm6grk.png

super mario

668l48v8gi76hxsxu2kc.png

یه سری دیگه هم هست که عکساشو پیدا نکردم(نتم خیلی داغونه)

مثل Tiny Toon Sega

JamesBond Sega

Sonic

شورش در شهر

و ...

خیلی خاطرات خوبی دارم با اینا :x :x

الانم رو PC با Emulator دارمشون ولی اون زمان یه چیز دیگه بود

الان اینقدر درگیری فکری داریم از بازی لذت نمیبریم

لینک به دیدگاه

دکتر بازی

تو چه حیطه دکتری میکردی  :D  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

من با خیلی از کنسول ها و دستگاها بازی کردم مثلا بازی هایی که یادمه درایور، جنگ عرب، قاچ خور، پپسی من، و کلی بازی دیگه که یادم نیس ولی هیچ وقت به پای کامپیوتر نمیرسند

Grand Theft Auto San Andreas

سلطانه. هر کدوم از رفقا یه لقب دارن من بیگ اسموکم

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

تو چه حیطه دکتری میکردی :D :D :D :D

عنوان تاپیک رو تغییر داده اند و ظاهر منظور ویدئو گیم هست.

پزشک عمومی بودم و بیشتر به آمپول زدن علاقه داشتم.

برای این که به تاپیک جدید ربط داشته باشه روی آتاری 2600 بازی می کردیم، ریور راید که اون وقتها بش می گفتیم هواپیمایی و بازیهای دیگه که نام اصلی شون رو نمی دونم و عنکبوتی و راکتی می نامیدیم شون.

لینک به دیدگاه

تو چه حیطه دکتری میکردی  :D  :D  :D  :D

اورولوژیست =))

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

بازی Tiny Toon یا همون خرگوش مخصوصا مرحله کشتی متروکه که حال و هوای مبهمی داشت و واقعا زیبا

از دو نفره ها هم فوتبال Soccer Superstar بنظرم بهتر از سری کمبت بود.

لینک به دیدگاه

خب از خودم شروع میکنم

عکس های گیم ها رو براتون پیوست میکنمattachicon.gifchip-and-dale-rescue-rangers-1-05.pngattachicon.gifandroid-contra-game.pngattachicon.gifmetal-slug-2_1179288263.jpg

سلام عزیز

آقا دمت گرم خداییش خیلی دنبال اسم بازی chip and dale میگشتم چون خیلی ازش خاطره داشتم ولی اصلاً اسمش یادم نمیومد

خیلی کوچیک بودم یادم یه بازی 4 لبه اجاره کردم 1 روزه که این بازی هم جزءش بود چند بار اجارش کردم :D  :D  :D  البته اونای دیگه رو هم بازی کردم مخصوصاً راکی رامبو رو البته با رمز 30 جونه =)) 

بعد از بازی رمبو بازی های بعدی رو هم همرو با چیت میرفتم تا همین الانم از رمز استفاده میکنم  :laughing: سعی و تلاشمم میکنم هیچ بازی رو بدون کد تقلب نرم :)  :laughing: 

ویرایش شده توسط سلطان
لینک به دیدگاه

هواپیمای آتاری. یادمه یه ترفند پیداکرده بودم، وقتی از روی بلاکهای سوخت رد میشدم، به تهش که میرسیدم یه تیر میزدم، هم بلاک بنزین میترکید، (البته باید حتما به تهش میرسیدی میزدی وگرنه خودت هم باهاش منفجر میشدی :D ) هم اسکورش رو میگرفتی، هم اینکه باکت پر شده بود.

لینک به دیدگاه

وای که چه باحال بودن اینا که دوستان نام بردن.خاطرات زنده شد

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...