رفتن به مطلب

از این دو مدل پاور کدوم را انتخاب می کنید و چرا ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من خودم Cooler Master UCP 900 دارم که متاسفانه با توجه به صحبتی که با مسئول فنی این شرکت داشتم مدل Silent Pro Gold جایگزین این مدل فاخر شده . به کیفیت Cooler Master شک ندارم ولی از انجا که Enermax نداشتم و می خوام 580 رو SLI کنم حال شما از سری 1200 بین Cooler master و Enermax کدام را انتخاب می کنید ؟ لطفاً دلیل را هم ذکر بفرمائید

Silent Pro Gold 1200W

Enermax 1250W

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

با سلام

هر دو محصول خوب هستند.کمپانی OEM کار Enhance مدل CoolerMaster رو طراحی کرده.Enermax هم که خودش OEM کار هست.من از قیمت هر دو بی اطلاع هستم ولی مطمئن هستم که هر دو قیمت احتمالی بالایی دارند.در این بین میشه این مدل رو هم انتخاب کرد:

http://www.enermax.c...v0=1&lv1=7&no=6

اگر قیمت مد نظر نباشه و برای SLi هم بخوایید در نظر بگیرید مدل بالا رو پیشنهاد میکنم.

اگر بحث قیمت مطرح باشه به نظرم خرید Green 1235W از همه به صرفه تر باشه.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

Silent Pro Gold 1200W

great.jpg

من كولر مستر رو ترجيح ميدم. چون حداقل 20 تا review قابل قبول داره

لینک به دیدگاه

Silent Pro Gold 1200W

great.jpg

من كولر مستر رو ترجيح ميدم. چون حداقل 20 تا review قابل قبول داره

بهادر جان خواهشمندم دلیل منطقی بیارید و همچنین بدون در نظر گرفتن تبلیغات کالایی رو معرفی کنید(دیگه شورش رو درآوردید از بس تبلیغات دریا رو میکنید).

لینک به دیدگاه

<br>

منم موافقم با جناب ماکسیموس...... میگید ریویو دیدید پس لطف کنید چند تا لینک معرفی کنید که برای همه منطقی و قابل قبول باشه. همین جوری نمیشه اومد گفت که این بهتر از اونه دوست عزیز ^^!

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

درود :

البته سليقه ها فرق مي كنه ولي من اگر بخرم كوار مستر مي خرم اما به نظر من پاور گرين كه جناب ماكسيموس گفتند با توجه

به قيمت و كارايي و همين طور ضمانت 3 ساله پاورهاي خوبي هستند

لینک به دیدگاه

بهادر جان خواهشمندم دلیل منطقی بیارید و همچنین بدون در نظر گرفتن تبلیغات کالایی رو معرفی کنید(دیگه شورش رو درآوردید از بس تبلیغات دریا رو میکنید).

:-?? ... دريا كي از اسمي از دريا آورد . :o

اين هم چند تا لينك اميدوارم كافي باشه

لینک شما

لینک شما

لینک شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:-?? ... دريا كي از اسمي از دريا آورد . :mad:

اين هم چند تا لينك اميدوارم كافي باشه

لینک شما

لینک شما

لینک شما

یکی از لینکهایی که گذاشتین coler master1200w رو زده 89 دلار :o:-?

لینک به دیدگاه

یکی از لینکهایی که گذاشتین coler master1200w رو زده 89 دلار :-?:-?

دوست گلم بعضی از کالاها تعرفش در ایران برای واردات متفاوته بخصوص که کالایی که در کشور تولید کننده داشته باشه

لینک به دیدگاه

استرالیا گرانترین هزینه واردات دنیا رو داره وشما صاف رفتی از یک سایت استرالیایی لینک قیمت گذاشتی بهادر عزیز XD

اگر واقعا با قیمتهایی حتی یک ذره نزدیک به قیمت جهانی میومد تو ایران خیلی بیشتر از 1000B گرین و گولد.... میخریدنش .. جدا تاسف داره ^^

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

استرالیا گرانترین هزینه واردات دنیا رو داره وشما صاف رفتی از یک سایت استرالیایی لینک قیمت گذاشتی بهادر عزیز XD

اگر واقعا با قیمتهایی حتی یک ذره نزدیک به قیمت جهانی میومد تو ایران خیلی بیشتر از 1000B گرین و گولد.... میخریدنش .. جدا تاسف داره ^^

سالار جان پاور و کالاهایی که تولید کننده دارن در ایران و یا حتی اسم تولید کننده روشونو باشه اگر کسی بخواد شبیه اون کالا رو وارد کنه باید گمرکی سنگینی بده که خیلی گمرک رو دور میزنن ولی با این همه کالاهایی که کم فروش هستن و تعداد فروششون کمه ذاتشون اینطوره که باید قیمت بالایی فروش برن چون خواب سرمایشون خیلی بالاست .

ولی قطعاتی مثل مادربورد و رم و هارد فرق میکنن و کیس و پاور در کل سیستم کاریشون طور دیگه ای هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

البته سليقه ها فرق مي كنه ولي من اگر بخرم كوار مستر مي خرم اما به نظر من پاور گرين كه جناب ماكسيموس گفتند با توجه

به قيمت و كارايي و همين طور ضمانت 3 ساله پاورهاي خوبي هستند

ضمانت گرین شده 50 ماهه

به نظر منم خرید از گرین با صرفه تر هست هر طور حساب کنی از نظر پشتبانی هم از همه شرکت ها بهتره پاوری که یک روز مونده گارانتیش تموم شه میبری یه دونه آکبندش رو میدن

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

كولر مستر گارانتيش 5 ساله ميباشد .من وارد بحث قيمت نميشم چون اشتباهه . :-?

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم این کالا Silent Pro Gold 1200W در بازار حدودا 385 تومان هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...