رفتن به مطلب

بحث و راهنمایی در مورد خرید بازی های انلاین

Veyron
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

پیرو تاپیک عکس ارشیو بازی ها

اینو تاپیک رو زدم بشه راحتر در مورد بازی های اف خورده و یکی دو سال از ریلیز گزشته تصمیم گرفت

اولین سوال رو خودم میپرسم

کسانی که کرسیس3 دارن تعداد پلیر های چطوره؟

نسخه هانترش الان 70 تومنه یه گیم پلی از انلایش دیدم به نظر باحال بود :D

یه تو تاپیک دیگه در مورد تایتان فال سوال کردم کسی جواب درستی نداد ولی خریدم :laughing:

اینم وضع پیلر هاش

post-7640-0-11314800-1455124719_thumb.jpg

مد اولی که تو عکس مشخه دومی 80 نفر سومی 160 نفر چهارمی 15 نفر پنجمی 30 نفر ششمی هم 10 نفر بقیه هم خالی :laughing:

همونطور که میبینید پیلر هاش خیلی کمه ولی مد اولی زیاد وقت تون رو نمیگیره زود استارت میشه و بازیش هم باحاله :D

لینک به دیدگاه

این رو نمیدونم ولی بهترین بازی ای که الان تو تخفیف هست به نظرم sleeping dogs definitive edition هست با حدود سه دلار این بازی رو با گرافیک بهتر و بدون باگ و همچنین با تعداد خیلی زیادی dlc میگیرید dlc هاشم باحال

بعدی Just cause 2 هست که اونم طرف 3.5 دلار فکر کنم (خودم دلار کانادا رو استیمم ست شده) دلار کانادا 4.2 $هست ابن بازی رو انجام دادید دیگه حوصلش رو ندارید خب نظرتون راجب مد بی نظیر آنلاین اون چیه؟ خودم بازی کردم بهتون پینگ خیلی بالا نمیده در حدی میده که بتونید بازی کنید

اینم راضی کننده نبود میریم سراغ بازی assasin Creed black flag خب این بازی با آپدیت هاش دی باگ شده بازی بسیار خوبی هم هست بخش آنلاین هم داره فقط 7 دلار

خب طرفدار اینجوری بازی ها نیستید بازی های rpg میخواید خب دو تا بازی rog عالی هم هست Witcher 2 و skyrim با قیمت 4 دلار کانادا و 5.8 دلار کانادا

بازی آنلاین میخواید خب elder scroll online لیمیتد ادیتیشن پنجاه درصد تخفیف خورده و شده 30 دلار

بازی استراتژیک دوست دارید خب Age of mythology که شده 7.5 دلار بازی های strong hold هم تخفیف خوبی خوردند

خودم که یک 24 دلاری گیم خریدم

باندل half life

باندل metal slug

Brutal legend

Shank 2

Sleeping dogs

Assasin Creed chronical China

قیمتشون خیلی مناسب بود و گیم های خوبی هستن

لینک به دیدگاه

این رو نمیدونم ولی بهترین بازی ای که الان تو تخفیف هست به نظرم sleeping dogs definitive edition هست با حدود سه دلار این بازی رو با گرافیک بهتر و بدون باگ و همچنین با تعداد خیلی زیادی dlc میگیرید dlc هاشم باحال

بعدی Just cause 2 هست که اونم طرف 3.5 دلار فکر کنم (خودم دلار کانادا رو استیمم ست شده) دلار کانادا 4.2 $هست ابن بازی رو انجام دادید دیگه حوصلش رو ندارید خب نظرتون راجب مد بی نظیر آنلاین اون چیه؟ خودم بازی کردم بهتون پینگ خیلی بالا نمیده در حدی میده که بتونید بازی کنید

اینم راضی کننده نبود میریم سراغ بازی assasin Creed black flag خب این بازی با آپدیت هاش دی باگ شده بازی بسیار خوبی هم هست بخش آنلاین هم داره فقط 7 دلار

خب طرفدار اینجوری بازی ها نیستید بازی های rpg میخواید خب دو تا بازی rog عالی هم هست Witcher 2 و skyrim با قیمت 4 دلار کانادا و 5.8 دلار کانادا

بازی آنلاین میخواید خب elder scroll online لیمیتد ادیتیشن پنجاه درصد تخفیف خورده و شده 30 دلار

بازی استراتژیک دوست دارید خب Age of mythology که شده 7.5 دلار بازی های strong hold هم تخفیف خوبی خوردند

خودم که یک 24 دلاری گیم خریدم

باندل half life

باندل metal slug

Brutal legend

Shank 2

Sleeping dogs

Assasin Creed chronical China

قیمتشون خیلی مناسب بود و گیم های خوبی هستن

خیلی ممنون دوست عزیز

متاسفانه این چیزایی که اسم بردین تو مد من نیست

فقط شانک رو بازی کردم[emoji1]

یه سوال دیگه

انلاین فانتوم پین چطوره؟

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خوبه اونم آگه بازی آنلاین خوب میخواید csgo تخفیف خورده

آگه بازی survival دوست دارید حتما rust رو بگیرید خیلی خوب تخفیف خورده 9 دلار شده

Pay day 2 هم که جای خود داره آنلاینش و تخفیف خوبی خورده

Rocket league هم که خیلی خو تخفیف خورده

Arma 3 هم شده 30 دلار

اینا بازی های خوبی هستن

لینک به دیدگاه

بازی هارو از ریجن rus استیم بخرین نصف هستش قیمت csgo که الان 15 دلاره میفته 15 هزار تومان ! 

یا gta v online که به نظرم خیلی عالیه انلاینش 90 تومن به نظرم gta بهترین گزینس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...