رفتن به مطلب

تجربه شما از تاثیر Ping بالا بر گیمینگ آنلاین

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

ممنون میشم اگه تجربه خودتون از Lantency بالا در گیمینگ آنلاین رو به اشتراک بگذارید.

@};-  @};- 

لینک به دیدگاه

خیلی بالا باشه که اصلا نمیشه بازی کرد! :D حدود 100 باشه خداروشکر می کنیم، ولی بالای 150 خیلی تجربه جالبی نیست.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

Latency یا پینگ..

از سال 2007 که دارم آنلاین بازی میکنم .. تجارب بسیاری زیادی داشتم و دارم دراین مورد ..

نزدیک به 6-7 تا ISP عوض کردم .. الان داره وارد 3 سال میشه که پارس آنلاین دارم و کاملا راضی هستم ..

بدترین پیگ زندگیم رو با ISP صبا نت توی همون سالهای 2007-2008 داشتم .. به 30000 ( بله درست خوندی 30/000 ) هم رسیده بود !! توی بازی World of Warcraft توی سرور اصلی تاخیر داشتم در حد 30 ثانیه :)) 

بهترین پینگی هم که داشتم تا بحال

پینگ 9-15 بوده توی سرور Counter Strike ایرانی ...

پینگ زیر 20 توی سرور های Teamspeak ایرانی

پینگ 70 الی 90 بهترین تجربه زندگی من توی بازی آنلاین توی سرور های خارجی بازی League of Legends و Battlefield 4 بوده !

لینک به دیدگاه

خب csgo تا پینگ 200 هم میشه بازی کرد

دوتا 2 هم که تا پینگ 180 اینا من راحت بازی میکردم

Final fantasy xiv relam reborn +heaven sword هم با 190 خوب بود

گیم rpg هم خوب مثلا aura Kingdom با 150 میشه بازی کرد

دیگه آهان naruto shipoden ninja storm 3 هم با پینگ 150 میشد بازی کرد

Mortal combat x هم میشه پلی داد با 170

اینا یه سری از گیم های بودن که یادم هست الان

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

والا بنده بالاترین پینگ رو در سرور های آمریکایی تجربه کردم (بالای 200 300)

بهترین پینگ هم برای سرور های روسی است (با پینگ 170 و 180)

پینگ داخل سرورهای ایرانی بین 50 تا 70 هست (در واقعی هم بالاتر میره)

پینگ مخابرات توی شاهرود از بقیه ISP ها (تا جایی که می دونم) بهتره.

نا گفته نماند من با این پینگ بالا چه حماسه هایی در سرورهای خارجی آفریدم  :laughing:  :laughing:  گیمرهای خارجی اکثراََ نوب تشریف دارن و اون معدود پرو هشاون هم بخاطر پینگ خوبشونه  :wacko:  (البته این موضوع در مورد بازی های اول شخص صدق میکنه)

لینک به دیدگاه

دیشب dark souls 2 scholar of the first sinرو داشتم آنلاین میزدم طی دو بازی  که انجام دادم hostبازی که من وارد بازیش شدم قفل کرده بود حرکت نمیکرد باس بازی و هم ایستاده بود منم هی ضربه میزدم!بعد از 20ثانیه افتادم بیرون!

بازی بعدی تا اواسط زدن باس خوب بود که بعدش بازی دچارdelayوحشتناکی شد که با بدبختی باس رو کشتیم و تموم شد از هر 10ضربه که میزدم 6تاش نمیگرفت!

پینگم با 8.8.8.8روی 130بود،مودم رو خاموش رونش کردم شد 50با اروپا،اینبار نمیتونستم joinبشم و فوری leftمیخوردم!فقط هم همین بازی با bloodborneاین مشکلات رو داره و یه شرکت هم این دو بازی رو ساخته

DNS googleرو برداشتم و همون dnsخود شاتل رو گذاشتم راحت و سریع و بدون لگ joinمیشه اما نزدیک به یک ثانیه delayداره

battlefield 4رو امتحان کردم که تو سرور از 5خط رو 3قرار داشت و همه چیز خیلی نرمال بود

در آخر باید اضافه کنم که روی PSNتست کردم،روی حضرت استیم 4تا بازی freeرو انجام دادم پینگ 80بود و در بدترین حالت 140و مشکلاتی مثل لگ و joinنشدن رو نداشتم

استیم واقعا عالیه شما pc gamerهای حرفه ای قدر چیزی رو که دارین بدونید!!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از همه عزیزان بابت تجربیات ارزشمندتون.

خب حالا کسی تجربه استفاده از WTFast  رو داشته؟ (سرویس پولیش رو) :D

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

خب حالا کسی تجربه استفاده از WTFast رو داشته؟ (سرویس پولیش رو) :D

درود

من در حال حاضر دارم استفاده میکنم و عالیه

سرور basic هم هست.

یه حالت advance هم داره که در صورت افزایش پینگ با سرور کنونی به صورت خودکار و بدون اینکه dc بشین وصلتون میکنه به بهترین سرور ها.

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

درود

من در حال حاضر دارم استفاده میکنم و عالیه

سرور basic هم هست.

یه حالت advance هم داره که در صورت افزایش پینگ با سرور کنونی به صورت خودکار و بدون اینکه dc بشین وصلتون میکنه به بهترین سرور ها.

Sent from my D5503

سرویس کاهش پینگ خارجی هستش اینی که می فرمائید؟ میشه بگید از کجا میشه خرید؟

لینک به دیدگاه

سرویس کاهش پینگ خارجی هستش اینی که می فرمائید؟ میشه بگید از کجا میشه خرید؟

-اره خارجی هست.

-از سایت های persibox --gamershop البته بیشترم هست ولی من به اینا اعتماد کامل دارم [emoji5]

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

اگر میخواید حرفه ایی بازی کنید باید به فکر پینگ زیر 100 باشید . تازه اینجوری شاید در بین بازیکنان خوب دنیا بتونید حرفی برای گفتن داشته و این هم بستگی به این داره که با تمرین زیاد زمان عکس العمل خودتون رو تقریبا نصف حریف بکنید .

در غیر این صورت تفریحی بازی کنید بهتره .

مثلا در همین دوتا 2 فقط برای Last Hit زدن بین پینگ 90 و 150 کلی فرق هست چه برسه به استفاده درست و به موقع Spell ها .

در کل اوضاع پینگمون برای آنلاین در سطح جهانی بازی کردن خوب نیست .

لینک به دیدگاه

اگر میخواید حرفه ایی بازی کنید باید به فکر پینگ زیر 100 باشید . تازه اینجوری شاید در بین بازیکنان خوب دنیا بتونید حرفی برای گفتن داشته و این هم بستگی به این داره که با تمرین زیاد زمان عکس العمل خودتون رو تقریبا نصف حریف بکنید .

در غیر این صورت تفریحی بازی کنید بهتره .

مثلا در همین دوتا 2 فقط برای Last Hit زدن بین پینگ 90 و 150 کلی فرق هست چه برسه به استفاده درست و به موقع Spell ها .

در کل اوضاع پینگمون برای آنلاین در سطح جهانی بازی کردن خوب نیست .

بله دقیقا ایشون درست میگن.

بنده معمولا پینگم بین 150 تا 200 هست.

با کاهش پینگ میشه 130 که دیگه کلاهم رو میندازم هوا

چند وقت پیش RTZ (یکی از بازیکن ها معروف دوتا2 که در EG بازی میکنه) توی یه بازی invo بود و مثل این که نتش قاطی کرده بود میگفت : غیر ممکنه با پینگ 110 اینو بشه بازی کرد.

اون وقت من وقتی پینگم 120 میشه از خوشحالی Tinker پیک میدم  :laughing:

Kappa  :smug:

نهایت اینه که پینگت تو بازی 100 باشه باز هم برای بازی کن در سطح جهانی کافی نیست

بعد از توانایی های شخصی در بازی های آنلاین  پینگ در مرحله دوم قرار میگیره.

@};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

بله دقیقا ایشون درست میگن.

بنده معمولا پینگم بین 150 تا 200 هست.

با کاهش پینگ میشه 130 که دیگه کلاهم رو میندازم هوا

چند وقت پیش RTZ (یکی از بازیکن ها معروف دوتا2 که در EG بازی میکنه) توی یه بازی invo بود و مثل این که نتش قاطی کرده بود میگفت : غیر ممکنه با پینگ 110 اینو بشه بازی کرد.

اون وقت من وقتی پینگم 120 میشه از خوشحالی Tinker پیک میدم :laughing:

Kappa :smug:

نهایت اینه که پینگت تو بازی 100 باشه باز هم برای بازی کن در سطح جهانی کافی نیست

بعد از توانایی های شخصی در بازی های آنلاین پینگ در مرحله دوم قرار میگیره.

@};- @};- @};-

درود

110 اونا با 120 ما خیلی فرق داره شما زمانی پینگت به 120 یا کمتر میرسه بهترین حالت نت شما و ایران هست و dly برابر 0 در نتیجه اون 120 فقط مقدار فاصله شما تا سروره.

ولی بهترین حالت نت اونور پینگ 10-25 هست که پینگ 110 اونا مثل 400-500 ماست.

اینو گفتم یه وقت خودمونو دست کم نگیریم که اره arteezy با وضعیت من نمیتونه بازی کنه واووو! نه اینجوری نیست.

این چیزی هم که میگم کاملا تجربه شده :)

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

1- معمولا صبح ها پينگ بهتره

2- بستگي به بازى داره مثلا در cod4 بالاى 120 يکم ازيت ميکنه ولي مثلا تو call of jusrez بيشتر هم باشه ازيت نميکنه.

3- تو بازى هاى استراتيژيکى بالا بودن پينگ کمتر ازيت ميکنه. بالا بودن پينگ باعث ميشه وقتي مثلا نيرو ها رو حرکت ميدى کليد موس رو ميزني ولي با تاخير شروع به حرکت ميکنن.

4- تو اول شخص ها وقتي تير ميزني به حريف تير شليک ميشه ولي با فاصله بهش ميخوره در پينگ بالا

5- پکت لاست توى اکشن ها ازيت ميکنه و باعث خطا در تير اندازى ميشه ( زماني که کلا از isp لگه يا vps اون سرور لگه يا دارى کارى غير از بازى هم با نت ميکنه )

5- پکت لاست و پينگ بالا توى استراتژيکى کمتر ازيت ميکنه ولي ممکنه کلا فرايند کار تو اين بازى ها براى مدتي متوقف بشه و پيغام connection lost بده و دوباره وصل و به بازى برگرده. گاهي ممکنه کلا سرور يا هاست همه توش time out بشن حتي اگه يه نفر از طرف نت و چيز هاى بالا مشکل داشته باشه.

لینک به دیدگاه

-اره خارجی هست.

-از سایت های persibox --gamershop البته بیشترم هست ولی من به اینا اعتماد کامل دارم [emoji5]

Sent from my D5503

من سایتشو چک کردم اکثر بازی ها مثل دوتا و wow  هستند.

میشه با این اکانت ها rainbow و بازی های این سبکی هم راحت بازی کرد؟ 

اگر کسی تجربه کرده لطفا راهنمایی کنه . ایا از کاهش پینگای داخلی بهتره؟

-------------------

من ptp شاتل دارم . متاسفانه بدلیل فاصله زیاد با انتن ها timeout زیاد دارم و فعلا داغونه . اما تاخیرم با isp  تقریبا 5ms است. و با 4.2.2.4 در زمان صلح  :D  حدود ۱۳۰

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

درود

اوایل که آلفا تست و بتا تست بود استفاده میکردم ..

یکبارم بخاطر کم تجربگی و تغییر متعدد آی پی و سرور .. توسط سیستم امنیتی اکانتهای Blizzard مسدود شدم .. فکر کردن هک شدم و با اکانتم از چندتا کشور آنلاین شدند .. از دسترسیم جلوگیری کردند تا واقعا ثابت شه خودم بودم .. داستان ها داشتیم با عکس کارت ملی و تاریخ و روز ساخت اکانت و سوال جواب تا ثابت کنم خودم بودم :))

واقعا قدرتمند و عالی بود ... برای اینکه توی Feedback های بتا و آلفا کمکشون کردم بهم یک لایسنس 1 ساله هم داده بودند ..

فقط یکم حجم اینترنت رو بیشتر از حد معمول میخوره که اونم کاملا طبیعی هست .

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

من حتی شده از سرویس کاهش پینگ استفاده کردم تاثیر بر عکس داشته (the crew)البته فقط تو به بازی ولی تو بقیه بازی ها تاثیر خوبی داشت اما دیگه به این قیمت نمیرزه فعلا بیخیال مولتی شدم.         

لینک به دیدگاه

بدون شک بهترین سرویس کاهش پینگ هست که تا حالا استفاده کردم! بنده سرور WOW  بازی میکنم و تقریبا تمامی کاهش پینگهای وطنی رو داشتم! بیشترشون برای چت کردن یا فقط PVE خوب بودند. ولی موقعی که قرار باشه PVP انجام بدی بعد از 5 دقیقه لگ و بعدش دی سی...

با این WTFast  تا ساعت ها PVP  داشتم! راضیم ازش :x  

فعلا اکانت basic  خریدم که خوب جواب داذه ولی اگه لازم ببینم با جونو دل پول واسه advance  هم میدم!

لینک به دیدگاه

تجربه های تلخ و شیرینی داشتم  :D

توی Minecraft بار ها و بار ها آیتم های گرون قیمت و تک بازی رو به خاطر لگ و پینگ بالا از دست دادم . چقدر الکی الکی توسط زامبی مردم!  =))

توی Euro Truck Simulator 2 با دوستامون 4 5 تایی دنبال هم راه میوفتادیم یه دفعه طرف داره با 120 کیلومتر میره در کمتر از 1 ثانیه سرعتش 0 میشه و زارت میخوریم پشت تریلی دوستمون  =))  جالبه ما دمیج میشیم و اون هیچیش نمیشه  ^_^  ^_^  ^_^

توی GTA SanAndreas خدا بیامرز هم توی SA-MP توی یه سرور خارجی چقدر پول از دست دادیم  :D

لینک به دیدگاه

گاهی وقت ها ترجیح میدم در مورد پینگ و تاخیر و پاکت لوز اینترنت حرفی نزنم چون کنترل خودم رو از دست میدم

میتونم بگم نرم افزار cfos تاثیر خوبی داره روی بالانس پینگ و باعث میشه پینگ ثابت بمونه

کاهش پینگ هم استفاده کردم زیاد ولی کم کم ولش کردم چون برای من 250 با 190 فرقی نمیکنه هر جفتش به درد نمیخوره پینگ خارجی زیر 100 و پینگ داخای زیر 40 نباشه بقیه ش به درد گیمر حرفه ای نمیخوره ، شاید بشه اولش با پینگ بد یکم دووم آورد ولی کم کم خسته میشی .

به هر حال نرم افزار cfos بر روی هر جور اینترنتی ( سرعت پایین یا سرعت بالا ) تاثیر مثبت داره و تقریبا یه جورایی تاثیری که روی پینگ میزاره مثل تاثیری هست که vsync روی فریم بازی میزاره .

لینک به دیدگاه

تجربه پینگ بالا = اعصاب خوردی

به همین پینگ 190 راضی-ام اگه 2باره نابود تشه

p8nas6jh2rzdrps85e6m_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سرور شخصی بخر راحت تره این wtf fast  اکانتش پول خون هست قیمتش  :laughing: 

لینک به دیدگاه

من نمیدنم چرا شماها که سیستم های خوب دارید dotaقرن 1 رو بازی میکنید بزنید بیرون از این بازی! بهتره از اینا اومده

الان دیگه بهترین گیمرتون اینجا bf4بازی میکنه این اصلا خوب نیست

کنسول گیمرها جدید ترین بازی ها رو انجام میدن PC GAMERها همیشه قطعاتشون 10سال جلوتر بازی ها 10سال عقبتر

استیم این همه بازی درست حسابی ریخته آخه این چرت و پرت ها چیه بازی میکنید!

Elder Scrolls onlineبگیرید یا RAINBOW SIX

تا اونجایی که من خبر دارم RAINBOW SIXبرای پینگ بالا هم خوب جواب میده روی هر 3 پلتفرم مردم راضین!

آقا من کد بازی ARKHAM KNIGHTبرای استیم می خوام یکی سایت معتبر خوب معرفی کنی فوری تشکر!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...