رفتن به مطلب

تجربه شما از تاثیر Ping بالا بر گیمینگ آنلاین

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من نمیدنم چرا شماها که سیستم های خوب دارید dotaقرن 1 رو بازی میکنید بزنید بیرون از این بازی! بهتره از اینا اومده

الان دیگه بهترین گیمرتون اینجا bf4بازی میکنه این اصلا خوب نیست

کنسول گیمرها جدید ترین بازی ها رو انجام میدن PC GAMERها همیشه قطعاتشون 10سال جلوتر بازی ها 10سال عقبتر

استیم این همه بازی درست حسابی ریخته آخه این چرت و پرت ها چیه بازی میکنید!

Elder Scrolls onlineبگیرید یا RAINBOW SIX

تا اونجایی که من خبر دارم RAINBOW SIXبرای پینگ بالا هم خوب جواب میده روی هر 3 پلتفرم مردم راضین!

آقا من کد بازی ARKHAM KNIGHTبرای استیم می خوام یکی سایت معتبر خوب معرفی کنی فوری تشکر!

دوتا انقدر بازی لذت بخش و جذابیه که اگه هنور رو Warcraft III هم اجرا می شد من هیچ وقت ازش دست بر نمیداشتم، شما کدوم بازی رو میتونید هزار و سیصد ساعت بازی کنید و خسته نشید؟ Battlefield 4 ، COD و Titanfall رو بازی کردم هیچ کدوم به گرد پای این بازی هم نمی رسه، آدم یه عمر هم بازی کنه بازم ازش خسته نمیشه، شمام امتحان کنید، درسته یاد گرفتن بازی سخته ولی یاد بگیرین هیچ گیم دیگه ای بهتون نمیچسبه.

لینک به دیدگاه

درود

110 اونا با 120 ما خیلی فرق داره شما زمانی پینگت به 120 یا کمتر میرسه بهترین حالت نت شما و ایران هست و dly برابر 0 در نتیجه اون 120 فقط مقدار فاصله شما تا سروره.

ولی بهترین حالت نت اونور پینگ 10-25 هست که پینگ 110 اونا مثل 400-500 ماست.

اینو گفتم یه وقت خودمونو دست کم نگیریم که اره arteezy با وضعیت من نمیتونه بازی کنه واووو! نه اینجوری نیست.

این چیزی هم که میگم کاملا تجربه شده :)

Sent from my D5503

دوست عزیز حرف شما هیچ پشتوانه ای نداره از هرکی که IT سرش میشه بپرسی همین رو به شما میگه

ping 100 برابر هست با 0.1 تاخیر   هم اینجا هم اونور آب.

من نمیدنم چرا شماها که سیستم های خوب دارید dotaقرن 1 رو بازی میکنید بزنید بیرون از این بازی! بهتره از اینا اومده

کنسول گیمرها جدید ترین بازی ها رو انجام میدن PC GAMERها همیشه قطعاتشون 10سال جلوتر بازی ها 10سال عقبتر

تا اونجایی که من خبر دارم RAINBOW SIXبرای پینگ بالا هم خوب جواب میده روی هر 3 پلتفرم مردم راضین!

آقا من کد بازی ARKHAM KNIGHTبرای استیم می خوام یکی سایت معتبر خوب معرفی کنی فوری تشکر!

Dota 2 پر درآمد ترین بازی Esport دنیا.

البته بحث dota 1 جدا هست Dota 1 منسوخ شده

مثل فرق BF1 با BF4 هست.

لینک به دیدگاه

دوتا 2 واقعا بازی لذت بخشی هست و البته به شدت اعتیاد آور ولی خب ما در حال حاضر RAINBOW SIX و BF4 و فیفا 16 و GTAV رو هم آنلاین بازی میکنیم .

star wars رو هم گرفتیم و مدتی بازی کردیم ولی بنظرم کشش این بازی از این بیشتر نبود (البته نظر شخصیم هست)

لینک به دیدگاه

عزیزیان گیمر ها بعضی ها بازی های آینده دار رو بازی میکنن و ترجیح میدن بازی رو انجام بدن که نیاز به skill داشته باشه شاید بازی های قدیمی باشن ولی تا وقتی لذت دارن گیمر ها بازی میکنن هر کسی براساس علایق خود بازیش رو انتخاب میکنه و طوری که بعضی ها حرف میزنن واقعا درست نیست :|

لینک به دیدگاه

Dota و  counter Strike  هنوز هم بازی سطح اول بیشتر گیم نت هاست! کل کل و شرط بندی هایی که روی این 2 تا بازی انجام میشه از رونق نمیندازتشون...

لینک به دیدگاه

من هم Insurgency بازی می کنیم پینگ اروپا 150 هست که بد نیست ولی از ظهر به بعد نمیدونم پارس انلاین چش میشه که پینگ نوسان میده میره روی 500 600 !

لینک به دیدگاه

من تو سایت آسیاتک قسمت صدای مشتری یک درخواست نوشتم لیست سرور های dota2 رو هم گذاشتم. پرسیدم نمی شه برای این سرور ها کاری کرد پینگ بیاد زیر 150!؟  درسته که شاید خیلی جواب گو نباشه ولی کوشش بیهوده به از خفتگی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نا گفته نماند من با این پینگ بالا چه حماسه هایی در سرورهای خارجی آفریدم  :laughing:  :laughing:

دمت گرم قشنگ بود =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

توی بازی های مولتی پلیر پینگ 5 عالی و زیر 50 خوب محسوب میشه اما بخاطر شرایط بد اینترنت ایران پینگ زیر 100 برای یه پلیر ایرانی ایده آله... 

تو بازی هایی مثل cs go یا dota 2 بخاطر رقابتی بودن و وجود سیستم رنکینگ این مسئله پر رنگ تر هست به نظرم ولی یه خورده بیشتر تو بازی های شوتر اهمیت داره چون شما بلافاصله بابتش مجازات میشید اما در کل چیز آزاردهنده ایه مثل این میمونه که شما به پاهای یه دونده وزنه ببندید و بخواهید با بقیه رقابت کنه...

اما برای اینکه چیزی به تاپیک اضافه کنم اجازه بدید یه چند نکته رو ذکر کنم

چیزایی که روی پینگ تایم شما میتونه تاثیر گذار باشنه:

اولا و مهمتر از همه شرکت ارتباطات زیر ساخت و عملیات هایی که در edge شبکه ایران انجام میده برای ایجاد محدودیت های اینترنت (قطعا دوستان یادشون نرفته اون سالی رو که زیرساخت برای از کار انداختن برنامه های قند شکن باعث ایجاد اختلال در ترافیک udp شده بود و در نتیجه کلیه سرویس هایی که از این پروتکل استفاده می کردند از جمله گیم های آنلاین از کار افتاده بودند...)

مشکلاتی که در این زمینه پیش میاد فقط با اتحاد کاربران و اعتراض جمعی شون قالب حل هست مثلا در موردی که ذکر کردم اعتراض کاربران و دخالت شخص وزیر ارتباطات تونستند زیرساخت رو وادار کنند مشکل رو برطرف کنه.

ثانیا isp شما و عملکردشون در مدیریت ترافیک شبکه

مشکلاتی که در این قسمت هست گاهی اوقات با ارتباط با isp قابل حله اما اکثر اوقات بی فایدست که باید رفت سمت سرویس های کاهش پینگ وطنی یا در نهایت تغییر isp

ثالثا تجهیزات شما و نحوه ای که به اینترنت متصل هستید

که به نظر من از همه کم اهمیت تر هست چون خودتون میتونید مشکلاتی که در این زمینه بوجود میاد رو برطرف کنید مثلا ممکن سیم های تلفن منزل شما سولفاته شده باشه که باعث قطع و وصل شدن اینرنت بشه یا اینکه ویندوزتون ویروسی شده باشه و یا اینکه یک برنامه بدون اطلاع شما از ترافیک استفاده کنه

جدای از همه اینها ping time یا latency صرفا یک وجه قضیه است و به نظر من packet lose  و نوسان پینگ هم  خیلی مهمه مثلا تو cs go میشه با پینگ بالا adapt شد اما زمانی که پاکت لاست دارید اصلا تیر های شما به هدف نمیخوره و زمانی که پینگ نوسان داره به هیچ عنوان نمیتونید اسپری کنترل داشته باشید.

همه ی بازی ها تنظیمات خاص خودشون رو دارند اما تو بازی های با انجین source مثل دوتا 2 ، سی اس گو و تی اف 2 شرکت valve با وارد کردن دستور net_graph 1 تو کنسول بازی میشه اطلاعات کاملی از وضعیت شبکه بدست آورد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...