رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام اقایون مهترم من عضو جدیدم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم مشخصات سیستم من اینه

min :foxconn A7dA-S 3.0

2.6 SPU:AMD x4 810 processor

power:cooler master 700 wat RIEL

RAM:G.SKILL 4 g ddr3 bas 1333

HDD:1 tra

میخواستم یه کارت گرافیک بمن معرفی کنید که 3d جواب بده و HDMI همداشته باشه برای نصب به سینمای خانوادگی وlcd سایز 40 اینچ کم نیاره وبازیها رو تا یکی دو سال راهت جواب بده ؟

راستی من تا 350 تومن هم هزینه میکنم و اگر زحمتی نیست اگر گزینه کراس هم بخوایم در نظر بگیریم چه کارتهایی وبا چه برندی معرفی میکنید ممنون

,ویا داور شوم که مین من چیبستش amd جواب میده واگر زهمتی نیست نظرتون درباره 6870 برای این سیستم چیه ممنون.

لینک به دیدگاه

اول از همه ورودتون رو به خانواده لیون کامپیوتر خوشامد میگم ^^

با اون بودجه بهترین انتخاب همون 6870 است دوست عزیز ...شما بعدا هم بخوای کراس کنی میتونی با یک کارت 6870 یا 6850 کراس کنی که ترکیب بسیار قدرتمندی است .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

د درود :

دوست عزيز اگر مي خواهيد بازي انجام بدهيد من به هيچ وجه گرافيك هاي Ati را توصيه نمي كنم و بهتر هست به سراغ Nvidia

برويد و سري 580 يا 480 بخريد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

د درود :

دوست عزيز اگر مي خواهيد بازي انجام بدهيد من به هيچ وجه گرافيك هاي Ati را توصيه نمي كنم و بهتر هست به سراغ Nvidia

برويد و سري 580 يا 480 بخريد

شما جوری می فرمایید که انگار ati اصلا به درد نمیخوره خوبه همین ati بود که با ارائه سری 4000 باعث شد جیفورس یکم به خودش بیاد با اون کارتاش (8800 ultra که تو بعضی جاها از یه 4850 هم کمتربود وبا قیمت 600 تا 700 هزار تومن بود ) درسته که ati درایوراش یه مقدار مشکل دارن ولی دلیل نمیشه کارتاش به درد نخوره من خودم یه دونه 5870 دارم خیلی هم ازش راضیم با یک پاور 585 گرین راش انداختم و الان هم تقریبا 5 الی 6 ماه هم هست دارم استفاده میکنم (فقط برای بازی) تو رزولوشن 1920*1080 در بالاترین جزئیات به هیچ وجه هم کم نمیاره حالا شما بفرمایید عیبش چیه؟Shame%20On%20You.gifاون کارتای جیفورس هم که شما پیشنهاد دادین اولا باید یک کیس گرون هم برای خنک سازیش بهش اضافه کنه اون مین وسی پی یوش هم جوابگوی اون کارتا نیست باید اونا رو هم عوض کنه با این حسا ب کلی خرج رو دست بنده خدا میذاره

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

شما جوری می فرمایید که انگار ati اصلا به درد نمیخوره خوبه همین ati بود که با ارائه سری 4000 باعث شد جیفورس یکم به خودش بیاد با اون کارتاش (8800 ultra که تو بعضی جاها از یه 4850 هم کمتربود وبا قیمت 600 تا 700 هزار تومن بود ) درسته که ati درایوراش یه مقدار مشکل دارن ولی دلیل نمیشه کارتاش به درد نخوره من خودم یه دونه 5870 دارم خیلی هم ازش راضیم با یک پاور 585 گرین راش انداختم و الان هم تقریبا 5 الی 6 ماه هم هست دارم استفاده میکنم (فقط برای بازی) تو رزولوشن 1920*1080 در بالاترین جزئیات به هیچ وجه هم کم نمیاره حالا شما بفرمایید عیبش چیه؟Shame%20On%20You.gifاون کارتای جیفورس هم که شما پیشنهاد دادین اولا باید یک کیس گرون هم برای خنک سازیش بهش اضافه کنه اون مین وسی پی یوش هم جوابگوی اون کارتا نیست باید اونا رو هم عوض کنه با این حسا ب کلی خرج رو دست بنده خدا میذاره

اقایون مهترم خیلی خیلی از راهنمایتون متشکرم من چون مینم با amd مچ میشه مجبورم از amd بگیرم البته من در جایگاه نظر دادن نیستم ولی از تجربیات قبلیم که خیلی هم کم بود اینو میدونم که جیفورس در قبال هزینه ای که از ادم دریافت میکنه کارایی تهویل ادم نمیده دلیل اینم که میگم (تجربیاتی که خیلیهم کم بود) اینه که من اصلا اون سیستمی که کارته جیفورس روش داشتمو فروختم تا راهت شم و مارکشم 9400 gt بود ودرسته العان شاید کارتای جدیدش بهتر شده باشه واصلا نشه با کارتای قدیمش مقایسشون کرد ولی شما قبول دارین گرافیک انبورد ati redon hd 3300 که روی مین منه چیزه زیادی با اون کارت فرقی نداره ولی همون بازی هایی که تو اون تصویر شکشته مشد تو این سیستم راهت تر اجراء میشه من طبق گفته بچه ها همون برند amd رومیگیرم بازم میگم من کارشناسی نکردم در هدود اتجربیات خودم میگم که amd از geforce نسبت به قیمت وکارایی بهتره بازم هر کسی نظر خودشو داره ممنون

ویرایش شده توسط mahmoud rm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون مهترم خیلی خیلی از راهنمایتون متشکرم من چون مینم با amd مچ میشه مجبورم از amd بگیرم البته من در جایگاه نظر دادن نیستم ولی از تجربیات قبلیم که خیلی هم کم بود اینو میدونم که جیفورس در قبال هزینه ای که از ادم دریافت میکنه کارایی تهویل ادم نمیده دلیل اینم که میگم (تجربیاتی که خیلیهم کم بود) اینه که من اصلا اون سیستمی که کارته جیفورس روش داشتمو فروختم تا راهت شم و مارکشم 9400 gt بود ودرسته العان شاید کارتای جدیدش بهتر شده باشه واصلا نشه با کارتای قدیمش مقایسشون کرد ولی شما قبول دارین گرافیک انبورد ati redon hd 3300 که روی مین منه چیزه زیادی با اون کارت فرقی نداره ولی همون بازی هایی که تو اون تصویر شکشته مشد تو این سیستم راهت تر اجراء میشه من طبق گفته بچه ها همون برند amd رومیگیرم بازم میگم من کارشناسی نکردم در هدود اتجربیات خودم میگم که amd از geforce نسبت به قیمت وکارایی بهتره بازم هر کسی نظر خودشو داره ممنون

داداش یکی از آشغال ترین گزافیک های نویدیا به جرائت میشه گفت 9400 هست حتی 8500 اونو میخوره و حتی در رده ی محصولات روبه پایین هم قرار نمیگیره اینم اضافه کنم که باسه بازی همیشه جیفورس تو بازی بهتر از ati عمل میکنه.(البته اگه بخوای هزینه کنی)

لینک به دیدگاه

داداش یکی از آشغال ترین گزافیک های نویدیا به جرائت میشه گفت 9400 هست حتی 8500 اونو میخوره و حتی در رده ی محصولات روبه پایین هم قرار نمیگیره اینم اضافه کنم که باسه بازی همیشه جیفورس تو بازی بهتر از ati عمل میکنه.(البته اگه بخوای هزینه کنی)

به هر هال ممنون از راهنمیتون منکه با همان 6870 کارم هل میشه تا یکی دو سال بعدش هم اگ جواب نداد با یکی مثل خودش کراسش میکنم دیگه خیالم راهت میش شما ا گر الان یه کارت 450 تومنی هم بگیری تا یه دوسال دیکه باید تو فکر ارتقاش باشی بس چه بهتر که الان هزینه کمتری بکنی تا دچار افت قیمت برای اومدن مدل های جدید تر شامل حالت نشه درسته این کارت هم شامل افت قیمت مشه ولی لا اقل ضرر کمتری نسبت به اون مدل کردی بازم میگم ممنون از راهنمایت.:-?

لینک به دیدگاه

سلام خوبید می خواستم ببنم کارت گرافیک الان چی خوبه با برند xfx ..

لینک به دیدگاه

سلام خوبید می خواستم ببنم کارت گرافیک الان چی خوبه با برند xfx ..

درود

با چه بودجه ای و کاربردش چی هست براتون ؟ گیم؟

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام به همه دوستان

این اولین پست من تو انجمن هستش و درخواست راهنمایی از دوستان دارم

من قصد خرید کارت گرافیکی دارم و بین دو مدل 6870 و 470 انویدیا گیر کردم

نگرانی اولم از بابت پاور هستش که 550 کولر مستر هستش آیا من بخواهم 470 بگیرم پاور من کافی هستش برای این کارت ؟؟؟؟

و دوم اینکه کم آوردن کارت های amd تو قابلیت Tesselation هستش که منو بیشتر به سمت انویدیا سوق میده

ممنون میشم در مورد این کارت ها و اینکه پاور من مناسب 470 هستش یه نظری بدین

مشخصات سیستم :

cpu : Q6600 oc 3

mb : p35ds3l

ram : 4*1 gig ddr2

hdd : 1 tra wd green

500 seagate 7200.11

power : 550 cooler master

لینک به دیدگاه

شما میتونی از طریق این سایت توان مصرفی سیستم رو محاسبه کنی . http://extreme.outervision.com/PSUEngine

ولی جدای از مسئله پاور ، کارت با این قدرت رو برای چه کاری میخوای؟ برای بازی؟ من توصیه ام اینه که یه نگاهی به 460 بکن . هم با پاورت جور میاد احتمالا و هم تمام بازیها رو با وضوح و جزئیات عالی اجرا میکنه . من خودم 450 گرفتم و الان تمام بازیهای جدید بدون مشکل روش اجرا میشن . فقط وضوح رو زیاد بالا نمیبرم . تا 1360 در 768 حداکثر میزارم . حتی یک تیک هم نزده . کاملا روان اجرا میشه.البته 1600 در 900 هم تونستم بازی کنم . ولی بعضی جاهای شلوغ کمی تیک میزد . برای همین آوردم پایین . من میگم 460 کافیه . اگر هم ATI میخوای 6850 رو هم میتونی در نظر داشته باشی . احتمالا با پاورت جور میاد . ولی قبلش توی اون سایت چک کن . اگر نتونستی چک کنی مشخصات کامل سیستمت رو برای من بزار تا برات چک کنم . حتی تعداد فن و لوازم USB که وصل هستن به سیستمت . تمام سخت افزارهایی که برق مورد نیاز رو از مادربورد و پاور میگیرن .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

شما میتونی از طریق این سایت توان مصرفی سیستم رو محاسبه کنی . http://extreme.outer...n.com/PSUEngine

ولی جدای از مسئله پاور ، کارت با این قدرت رو برای چه کاری میخوای؟ برای بازی؟ من توصیه ام اینه که یه نگاهی به 460 بکن . هم با پاورت جور میاد احتمالا و هم تمام بازیها رو با وضوح و جزئیات عالی اجرا میکنه . من خودم 450 گرفتم و الان تمام بازیهای جدید بدون مشکل روش اجرا میشن . فقط وضوح رو زیاد بالا نمیبرم . تا 1360 در 768 حداکثر میزارم . حتی یک تیک هم نزده . کاملا روان اجرا میشه.البته 1600 در 900 هم تونستم بازی کنم . ولی بعضی جاهای شلوغ کمی تیک میزد . برای همین آوردم پایین . من میگم 460 کافیه . اگر هم ATI میخوای 6850 رو هم میتونی در نظر داشته باشی . احتمالا با پاورت جور میاد . ولی قبلش توی اون سایت چک کن . اگر نتونستی چک کنی مشخصات کامل سیستمت رو برای من بزار تا برات چک کنم . حتی تعداد فن و لوازم USB که وصل هستن به سیستمت . تمام سخت افزارهایی که برق مورد نیاز رو از مادربورد و پاور میگیرن .

سلام و ممنون از راهنمایی های شما

من الان مانیتورم 19 هستش اما مانیتور رو هم می خواهم عوض کنم و fuul hd بگیرم واسه همین یه کارتی می خواهم تا 2 سال بهش دست نزنم

پاورم 6870 رو جواب میده تست کردم

اما 470 رو مرددم

مشخصات سیستم هم به شرح زیر هستش

cpu : Q6600 oc 3

mb : p35ds3l

ram : 4*1 gig ddr2

hdd : 1 tra wd green

500 seagate 7200.11

power : 550 cooler master

لینک به دیدگاه

سلام . اختلاف مصرف این مدل ها رو برات میگم . چون مشخصات سیستم رو کامل ندادی نتونستم درست توان مصرفی رو حساب کنم . ولی اگر شما توان مصرفی 6870 رو با سیستم خودت 550 در نظر بگیری برای 460 میشه 565 و برای 470 میشه 625 . برای اون مسئله فول اچ دی هم 460 کامل جواب میده . الان دوستان زیادی هستن که این کارت رو دارن . من با توجه به هزینه میگم که این کارت به صرفه تره . چون با 260 تومان میتونی تهیه کنیش . ولی قسمت 470 حدود 390 تومان و 6870 حدود 330 تومان قیمت دارن که اگر بخوای پاور رو عوض کنی هزینه اون رو هم باید در نظر بگیری .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام من عضو جدید این سایتم :)

میخواستم نظرتونو در مورد این سه کارت گرافیک agpساپورد بدونم

club - ati radeon hd 4670 - 1gb / agp

sapphire hd 4650 1gb ddr2 agp

geforce 7600 gs agp

توضیح کامل بدین لطفا@};-

در ضمن قیمت روز الآن تو بازار چنده

لینک فروش این کارتا رو می خوام

ویرایش شده توسط milworm
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...