رفتن به مطلب

انتخاب بین دو پلتفرم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، من بازم مزاحم شدم، یه سوال دارم، بین 6700و 4790کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ برای رندرو گیم، اورکلاکم هیچی بارم نیس، و یه سوال دیگه برای این سیپیو ها باید کولر جدا تهیه کنم؟اگه 6700بگیرم، مین b150aura و رم 2133 اگه 4790بگیرم مین b85 plus, و این که گرافیک خود سیپیو کارم رو راه میندازه تا یه گرافیک جدا تهیه کنم؟ یا سیپیو 6400بگیرم با گرافیک 950؟!؟سابق براین fx 8150داشتم، راسته ک میگن 6100,6300 قوی تر از 8150هست توی رندر؟

ویرایش شده توسط Amirfathi
لینک به دیدگاه

سلام برادر به این لینک میشه تشریف ببری http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-6700-vs-Intel-Core-i7-4790

لینک به دیدگاه

سلام برادر به این لینک میشه تشریف ببری http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-6700-vs-Intel-Core-i7-4790

دمت گرم، یسوال، 6300قوی تر از 8150هست توی رندر؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

نظر من 4790 با مين h97 gaming 3 giga و رم باس 1600 کافيه. هرچي تش موند گرافيک

لینک به دیدگاه

چقدر پول هزینه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

با ۲۷۰۰میشه ی4790k و مادربرد گیگا یا ایسوس و 16گیگ ddr4بگیری یا 6700kبگیری و مادربرد خوب بگیری و رم 16

راستی قطعات رو از سایت لیون هم گارانتی خوب و اصمینان بسیار خوب

قیمت6700k http://lioncomputer.ir/product/5797/سی+پی+یو+اینتل+i7+6700K+اسکای+لیک/

لینک به دیدگاه

رامین جان تفاوت قیمت این دو پلتفرم بین 300 تا 400 تومن هست.ولی اختلاف پردازشی بسیار کمی دارن.درواقع اگه 4790k ببنده و اورکلاکش کنه خیلی از 6700k هم قویتر میشه و کلی پول بی زبون صرفه جویی میشه.حتی اگه اورکلاک نکنه بازهم تفاوت خاصی بین این دو وجود نداره.نتایج و بنچمارکها تا این لحظه تفاوت خاصی بین 4790kو6700k نشون ندادن.ولی قیمت پلتفرم 1150 بسیار مقرون به صرفه هست.علی الخصوص که دوستمون میخواد اساس سیستم رو برای رندرینگ در نظر بگیره و در بین یوزرها 4790k بسیار محبوب هست و آزمایش خودش رو پس داده

ویرایش شده توسط AmirBaharvand
لینک به دیدگاه

درسته داداش امیر هر چه به روز تر بهتر

لینک به دیدگاه

دوستان یه مسئله دیگه تو شرکت سیستم 5960و رم 64و تایتان ایکس زیر دستمه، این سیستمو برای بازی و فقط طراحی ابجکت و متریال میخوام، رندراشو تو شرکت با سیستم شرکت میگیرم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

میدونم داداش، تو شرکت 5960،64گیگ رم و تایتان ایکس زیر دستمه، رندرارو با اون میگیرم، این سیستم که الان میخوام جمع کنم فقط برا طراحی ابجکتو متریاله، رندرارو تو شرکت میگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...