رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سایت صفر کیلومتر ایده فوق العاده خوب و پخته ای هست و خیلی خوب پیاده سازی شده  ولی ...

بنظر من از یک مشاور و مربی خبره استارتاپ در این زمینه کمک بگیرید اگر هم نیاز به شتاب دهنده بود اواتک یا شتاب دهنده های دیگه فعالیت خوبی در ایران دارند

بنظر من فعالیت صفر کیلومتر خیلی اهسته هست برای همین تجاری سازی این ایده خیلی زمان میبره و ممکن هست این زمان زیاد فرصتی رو برای افراد فرصت طلب ایجاد کنه مثل خیلی از استارتاپ های دیگه که ایده های فوق العاده داشتن

ولی چون مشاور و شتاب دهنده نداشتن یک سری گروه یا افراد ... اومدن و ایده رو کپی برداری کردن و چون شتاب دهنده و سرمایه داشتند به موفقیت رسیدند

خیلی خوش حال هستم  برای اینکه لیون در جشنواره وب کاندید شده و برای تمام اعضای لیون و صفر کیلومتر ارزوی موفقیت روز افزون میکنم  @};-  :x

لینک به دیدگاه

سایت صفر کیلومتر ایده فوق العاده خوب و پخته ای هست و خیلی خوب پیاده سازی شده  ولی ...

بنظر من از یک مشاور و مربی خبره استارتاپ در این زمینه کمک بگیرید اگر هم نیاز به شتاب دهنده بود اواتک یا شتاب دهنده های دیگه فعالیت خوبی در ایران دارند

بنظر من فعالیت صفر کیلومتر خیلی اهسته هست برای همین تجاری سازی این ایده خیلی زمان میبره و ممکن هست این زمان زیاد فرصتی رو برای افراد فرصت طلب ایجاد کنه مثل خیلی از استارتاپ های دیگه که ایده های فوق العاده داشتن

ولی چون مشاور و شتاب دهنده نداشتن یک سری گروه یا افراد ... اومدن و ایده رو کپی برداری کردن و چون شتاب دهنده و سرمایه داشتند به موفقیت رسیدند

خیلی خوش حال هستم  برای اینکه لیون در جشنواره وب کاندید شده و برای تمام اعضای لیون و صفر کیلومتر ارزوی موفقیت روز افزون میکنم  @};-  :x

درود دوست گلم

بسیار ممنونم از شما و از پیشنهادات و نظراتتون

از اینکه صفر کیلومتر کند پیش میره کاملا موافقم ولی به زودی استارت سریع یه سری مسائل در صفر کیلومتر میخوره که در همین انجمن اعلام میشه @};-

لینک به دیدگاه

بازم مثل همیشه لیون قهرمان میشه آقا شعار بدین فردا تظاهرات را بندازیم

لینک به دیدگاه

ریا نشه ولی ما هم روی اون قلبِ کلیک نماییدیم . :cool:

لینک به دیدگاه

انشاالله رتبه ما خیلی با برود.

امید به خدا @};- :x

لینک به دیدگاه

درود .ایشالا بیشتر از جشنواره ها ،  لیون کامپیوتر @};-  سعی کنه واقعا همیشه محبوب مخاطبینش باشه

لینک به دیدگاه

درود .ایشالا بیشتر از جشنواره ها ،  لیون کامپیوتر @};-  سعی کنه واقعا همیشه محبوب مخاطبینش باشه

درود

ما تمام سعیمون رو میکنیم و خلاصه یه جاهایی امکان اشتباه و باگ از سمت ما وجود داره که بابت اونها هم همیشه در خدمتیم و پاسخگو هستیم

فقط موقعی به مشکل بر میخوریم که یه نفر مشکل داشته باشه و با ما شفاف نشه و به ما نگه که متاسفانه نمیتونیم اینجور جاها کاری بکنیم چون بی اطلاعیم  @};- 

لینک به دیدگاه

قلبه قرمز بشه تمومه؟

رای ثبت میشه؟

ای دی یاهومو وارد کردم.

درود

بله، وقتی قرمز بشه، یعنی رای شما ثبت شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان

با ایمیل های دیگه ای که دارین میتونین هر بار که سیستم ریستارت بشه دوباره رای بدین با ایمیل جدید

من 5 بار رای دادم :D

لینک به دیدگاه

@};- سلام

جناب حسینی پیشنهاد میکنم این تاپیک رو تا آخرین روز محاسبه ارای آپ نگر دارین. چون مطمئنا خیلی از دوستان وجود چنین جشنواره ای رو نمیدونن و به این طریق اونا هم امکان  رای به این سایت خوب رو داشته باشن. 

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

درود

ما تمام سعیمون رو میکنیم و خلاصه یه جاهایی امکان اشتباه و باگ از سمت ما وجود داره که بابت اونها هم همیشه در خدمتیم و پاسخگو هستیم

فقط موقعی به مشکل بر میخوریم که یه نفر مشکل داشته باشه و با ما شفاف نشه و به ما نگه که متاسفانه نمیتونیم اینجور جاها کاری بکنیم چون بی اطلاعیم  @};-

تا الان که همینطور بوده جناب حسینی.لیون خوشبختانه همیشه بهترین پاسخگویی رو داشته.ایشالا همیشه همینطور باشه.برقرار باشید  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

ممنونم از حمایتهای شما عزیزان و همیشه پشتمون  به داشتن شماها گرم بوده @};- @};- @};-

واقعیتش ایرادهای زیادی به این جشنواره وارده و کلی باگ داره و ما انتقاداتمون رو به همراه راه حل ارائه دادیم تا ببینیم واقعا چی میشه

لینک به دیدگاه

عرض سلام و ادب جناب حسینی

بنده رو هم در لیست کاندیدای

EVGA K|NGP|N Edition GTX 980 Ti

ثبت بفرمایید :D

حالا جایزه هم نباشه ما همچنان حمایت می کنیم

لینک به دیدگاه

درود

از تمام دوستانی که با حمایتهای همیشگی خودشون سبب کسب عنوان برتر در بخش فروشگاههای آنلاین به انتخاب مردم، شدند، سپاسگزاری میکنم 

لینک خبر

وبسایت لیون کامپیوتر در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران کاندیدای برتر در بخش فروشگاه‌های آنلاین شد. 

خرسندیم که این اتفاق با عنوان "برنده به انتخاب مردم" به وقوع پیوست تا اطمینان پیدا کنیم که در مسیر صحیح در

حرکت هستیم و گام‌های آینده ی خود را محکم‌تر برداریم . 

بدست شما و همراه با شما در این اتفاق خوب سهیم هستیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

:x  :x  :x  :x  :x

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

(*)  (*)  (*)  (*)  (*)

تبریک میگم به جناب اقای حسینی و تمام دوستان

post-11816-0-31447200-1456224893_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

@};- @};- @};- @};- 

:x :x :x :x

:cowboy: :cowboy: :cowboy:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...