رفتن به مطلب

سخت افزار ها به چالش کشیده شدند! Quantum Break در راه PC

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Quantum Break  دیگر انحصاری نخواهد بود ، بازی برجسته  Remedy قدیمی کار با سم لیک کار بلد که سالها پیش با  مکس پین 1.2  و الن ویک تاثیر شگفتی بر روی بازی  های رایانه ای نهاد اکنون بار دیگر با یک بازی کنترل زمان علمی تخیلی با عناصر بولت تایم که خود در بازی های رایانه ای بنیان گذاشتند ، در راه pc است و خیلی زودتر از حدس و گمان ها به ما میرسد  و یکی از اولین عناوینی خواهد بود که  Dx12 را کامل بخدمت میگیرد.

81pfe5r0d6lwwn5gd0d.jpg

این بازی از ماه ها پیش شایعه نسخه PC اش راه افتاده بود ولی اکنون قطعی است کوانتم بریک  دو ماه دیگر برای  XOne و PC عرضه خواهد شد . بازی داستان پیجیده ای دارد وروایتگر پسری است که بعد از مرگ برادرش با توانایی های کنترل زمان ، متوجه می شود او هم مثل برادرش جهش یافته شده و قادر است در زمان خلل ایجاد کند و به دنبال انتفام می رود. بازی از اخرین نسخه موتور خانگی  رمدی برای نمایش نهایت توان گرافیکی نسل حاضر استفاده میکند و برخی از افکت های نمایش داده شده در اخرین دموی بازی براستی اعجاب برانگیز و نسل جدید هستند.

برای مثال  پالس های موجی که بر روی اجسام یا کف زمین ایجاد می شوند و بعد پرواز گلوله ها با سرعت های خاص و شکست اجسام و ذرات و.. نورپردازی -همه چیز خیره کننده است و اتفاقا سخت افزار مورد نیاز  PC هم خیره کننده است در عکس زیر خواهید دید :

beefwcgrqoxmnn0ttadd.jpg

سخت افزار اجرا برای الترا افسانه ای است!!!!!

wfn5zfzq3yshah7ekd8o.jpg

پس از ایرادهای زیادی که از مایکروسافت گرفته شده مبنی بر اینکه شما فقط دم از تکنولوژی و گرافیک و ویندوز10 , DX12 میزنید ولی هیج محصولی برای پلتفرم قدرتمند PC عرضه نمیکنید ، گویی مایکرو بیدار شده و با عرضه تامب رایدر جدید، Gears of war نسخه التیمت و همین کوانتوم بریک و بازی Recore از کنجی اینافونه برای PC  قصد دارد لاین اپ PC را از همیشه قوی تر کند به امید عرضه بازی های شاخص و بهتر برای PC محبوب مان.

oxld7q2zxo7xsnwnkksl.jpg

بازی کوانتوم بریک برای ایکس وان و PC در ماه اپریل عرضه خواهد شد  و فعلا از طریق  store مایکروسافت در دسترس است ولی بعیدمیدانم نسخه مخصوص استیم آن عرضه نشود.

xe1yhmauyo97wur7q070.jpg

رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

قربونش برم چه اشتهایی هم داره

Denuvo که روش نیست آیا؟ =P~

لینک به دیدگاه

من نگران یه موضوعی هستم 

می ترسم این بازی پورت خیلی بدی روی pc داشته باشه ( با توجه به سخت افزار پیشنهادی ) اما دلیلی نگرانیم پورت بد فقط نیست از این می ترسم که از عمد بازی رو بد پورت کنن و بگن ببینید xbox ما چقدر قوی هست و از این حرف ها و باعث خراب کردن pc بشن 

ولی از طرفی هم فکر می کنم بازی پورت بی نظیری داشته باشه 

دلیلیش هم برای فروش بیشتر win 10 و نشون دادن dx12 و این که جلوی گیمر ها رو بگیرن برای خرید ps4 ( اگر با عقل جور در بیاید ) 

ممنون بابت من بسیار زیبا 

فعلا سال 2016 خیلی خوب رو Pc شروع شده مخصوصا xcom 2  که ترکونده البته فن های خاص خودش رو داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نگران یه موضوعی هستم 

می ترسم این بازی پورت خیلی بدی روی pc داشته باشه ( با توجه به سخت افزار پیشنهادی ) اما دلیلی نگرانیم پورت بد فقط نیست از این می ترسم که از عمد بازی رو بد پورت کنن و بگن ببینید xbox ما چقدر قوی هست و از این حرف ها و باعث خراب کردن pc بشن 

ولی از طرفی هم فکر می کنم بازی پورت بی نظیری داشته باشه 

دلیلیش هم برای فروش بیشتر win 10 و نشون دادن dx12 و این که جلوی گیمر ها رو بگیرن برای خرید ps4 ( اگر با عقل جور در بیاید ) 

ممنون بابت من بسیار زیبا 

فعلا سال 2016 خیلی خوب رو Pc شروع شده مخصوصا xcom 2  که ترکونده البته فن های خاص خودش رو داره 

علی جان شک نکن اتفاقا پورتش عالی خواهد بود به چند دلیل:

یکی اینکه ناشرش مایکروسافت است و یادت نره بعد از ابرو ریزی game live  و game for windows`که اصلا مایکرو سافت رو از بس بد بود پلتفرمش، رسما خارش کردند!!!-(دارک سولز 1 ) این دفعه ابروی ویندوز 10  دستشونه و این برای مایکروسافت خیلی مهمتر از توان ایکس وانه- (مهمترین محصول این شرکت با اختلاف ده برابر هنوز ویندوزه یادتون نره)

دوم خود remedy` اصلا اینکاره است و اصلا پی سی باز هستند - گرافیک مکس پین 1و 2 انقلابی بود روی پی سی و خیلی جلوتر از زمان بود و اصلا همه کنسول باز ها رفتن پی سی خریدن برای همین مکس  پین ها- الن ویک هم عالی پورت شده بود - پس شک نکن

قربونش برم چه اشتهایی هم داره

Denuvo که روش نیست آیا؟ =P~

معلوم نیست باشه هم من رو زاول می گیرم چون عاشق کارهای` remedy``هستم

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عجب بازی خفنی تایید شد برای پی سی :D ایول ریمدی ایول مایکرو  :clapping:

معلومه ویندوز10 خیلی برای مایکرو مهمه

این سیستم پیشنهادی هم دیگه عادت داریم الکی ناشر ها بیان بالا بزنند برای فروش بهتر روی کنسول ها .... با این که این بازی گرافیکش خیلی غوله ولی DX12 هم ساپورت میکنه که باید به خودی به خود بهینه باشه و بهتر اجرا بشه .... Fury X و 980 TI برای اخرین تنظیمات + MSAA + 60fps lock + رزولوشن بالاتر فول اچ دی هست حتما :-?

( فقط این مایکروسافت کارا میکنه برای ویندوز 10 ، ویندوزو رایگان میده ... یه خبرایی هست مایکرو ویندوز 10 براش زیادی مهمه ... :-? )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا این سخت افزار اصلا فکر نمیکنم برای 1080 باشه چون گفتم خدمتت بچه ها در مقاله زیر،

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54924&hl=

تامب رایدر من در 1080 در اکثر محیط ها بالای 70 80 فریم میگیرم - 980ti برای  1080 نیست اصلا و فقط مخصوص 2k است - این سخت افزار مخصوص 2k است چون کلا رزولوشن استاندارد های اند گیمینگ دیگه 2k شده است.

لینک به دیدگاه

بله قطعا همین طور هست رزولوشن 2K و 4K بیشتر مد نظر هست برای های اند ها!!!

--------------------

سیستم مورد نیاز QB اپدیت شده!!!!

i6s_quantumbreak.png

لینک به دیدگاه

یعنی چی مسخره کجاش پورت خوبیه؟

کیفیتش خیلی با نسخه ی ایکس باکس تفاوت نخواهد داشت

پس چه جوریه که  روی اولترا همچین سیستم بخواد واقعا مذخکه یک بازی بد بهینه شده برای PC

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی چی مسخره کجاش پورت خوبیه؟

کیفیتش خیلی با نسخه ی ایکس باکس تفاوت نخواهد داشت

پس چه جوریه که  روی اولترا همچین سیستم بخواد واقعا مذخکه یک بازی بد بهینه شده برای PC

???

چی نوشتید؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...