رفتن به مطلب

مشکل خیلی جدی با فن های گرافیک خواهشا بیاید تو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگر تعمیرکار آشنا دارید بدید

اما به هر حال بهتره فردا یک زنگ بزنید گارانتی با مسئول فنی صحبت کنید

لینک به دیدگاه

اگر تعمیرکار آشنا دارید بدید

اما به هر حال بهتره فردا یک زنگ بزنید گارانتی با مسئول فنی صحبت کنید

راست میگید عزیز بهتره اول مراجعه کنم به گارانتی

اگه درست نکردن چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم چند نفر از اعضا تو کار تعمیرات هستند

با اونها صحبت کنید بهتر است اگر به غریبه بدید ممکن هست حسابی معطلتون کند

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اگر دوست داری کارت زود راه بیفته قسمت خنک کننده کارت رو باز کن تا به برد اصلی برسی ، بعد برد رو ببر پیش یک تعمیرکار تلویزیون یا تعمیرکار موبایل ، قطعه ای که با رنگ زرد مشخص کردم رو بگو کلا از روی برد جدا کنه و اون قطعاتیکه با رنگ قرمز مشخص کردم رو برداره و به جاش دو عدد سلف قرار بده و اگر هم سلف نداشت میتونید یک رشته سیم مسی نازک به جاش قرار بدید ، یعنی به جای هر سلف یک رشته سیم مسی نازک ، ضمنا حتما قبل و بعد از انجام اینکار قسمت مورد نظر رو با تینر فوری 20000 شستشو بدید ، اگر مجدد سلف ها یا سیم ها سوخت ، گرافیک یا فن ها مشکل دارند که باید بررسی بشه / یا حق

post-9550-0-81732300-1455431119_thumb.jpg

post-9550-0-25025200-1455431125_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

green 600a-hp

توسایت ها زدم نوشته بود 580 وات مصرف داره سیسیتم

100% ایراد از پاور بوده

خروجی این پاور 549 واته

حالا مصرف شما 30 وات هم بیشتر بوده اگه پاور یه سالی کارکرده ، 3 الی 4 درصد خروجیش کمتر میشه

مشخصات کامل سیستم لطف کنید

لینک به دیدگاه

100% ایراد از پاور بوده

خروجی این پاور 549 واته

حالا مصرف شما 30 وات هم بیشتر بوده اگه پاور یه سالی کارکرده ، 3 الی 4 درصد خروجیش کمتر میشه

درود

صد در صد مشکل از پاور نبوده ، چه ربطی داره به پاور ؟

لینک به دیدگاه

100% ایراد از پاور بوده

خروجی این پاور 549 واته

دوست عزیز اون میزان مصرف مربوط به زمان لود سیستم هست 

یعنی تک تک قطعات در ماکزیمم توان کاریشون دارن برق مصرف میکنند 

چه ربطی داره به اینکه تا سیستم رو روشن کردن جرقه زده؟؟؟؟

از اون حرفا بود

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم قبلی من پاورش ایراد پیدا کرده بود همین مشکل سرم اومد (البته خود پاورم ترکید)

سیستم رفیقم پاورش ضعیف بود نمی تونست سیستمو کامل تغذیه کنه زد برد و سی پیو یو سوزوند

وقتی برق کافی به قطعات نرسه همین میشه یه جای سیستم ناکار میشه (چوب پاور خودم خوردم و دیدم)

از روی تجربه گفتم همینو و بس

یه گرافیک نو هم ببندن بازم مشکل دار میشه یا پاور میسوزنه یا میزنه یه جای سیستمو ناکار میکنه

خودش میگه رو سیستم فروشنده تست کرده مشکلی نبوده تا آورده به سیستم خودش اینجوری شده !!!

حالا دوست نداشتین منفی بدین

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مطلب دیگه :

حتما تاپیک یه چند تا از بچه های همین فروم ندید که

سرعت فن گرافیکشون کم میشد یا هارد بدسکتور داشت  و ...

با تعویض پاور مشکلشون حل شد

شاید مشکلشون از جای دیگه باشه ولی 100% پاورشون در آینده مشکل ساز میشه چون دارن از حد توانش بیشتر کار میکشند

موفق باشید

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

سیستم قبلی من پاورش ایراد پیدا کرده بود همین مشکل سرم اومد (البته خود پاورم ترکید)

سیستم رفیقم پاورش ضعیف بود نمی تونست سیستمو کامل تغذیه کنه زد برد و سی پیو یو سوزوند

وقتی برق کافی به قطعات نرسه همین میشه یه جای سیستم ناکار میشه (چوب پاور خودم خوردم و دیدم)

از روی تجربه گفتم همینو و بس

یه گرافیک نو هم ببندن بازم مشکل دار میشه یا پاور میسوزنه یا میزنه یه جای سیستمو ناکار میکنه

خودش میگه رو سیستم فروشنده تست کرده مشکلی نبوده تا آورده به سیستم خودش اینجوری شده !!!

حالا دوست نداشتین منفی بدین

یه مطلب دیگه :

حتما تاپیک یه چند تا از بچه های همین فروم ندید که

سرعت فن گرافیکشون کم میشد یا هارد بدسکتور داشت  و ...

با تعویض پاور مشکلشون حل شد

شاید مشکلشون از جای دیگه باشه ولی 100% پاورشون در آینده مشکل ساز میشه چون دارن از حد توانش بیشتر کار میکشند

موفق باشید

درود

دوست عزیز وقتی پاور واتش کم هست وقتی سیستم میره زیر لود خودشو نشون میده نه لحظه روشن شدن سیستم ، قسمتی هم که از کارت ایشون سوخته ربطی به پاور نداره اون سلف هایی که سوخته مربوط به سوکت کانکتور خروجی فن ها هست ، حالا یا فن ها مشکل داشته و اتصال داشته یا اینکه سیم ها پیچ خورده و اتصال کرده و باعث سوختن اون سلف ها شده ، در هر صورت به پاور ایشون مربوط نبوده / موفق باشید .

لینک به دیدگاه

100% ایراد از پاور بوده

خروجی این پاور 549 واته

داداش فکر نکنم چون فقط فن ها کار نمیکنه ولی گرافیک کار میکنه

درود

دوست عزیز اگر دوست داری کارت زود راه بیفته قسمت خنک کننده کارت رو باز کن تا به برد اصلی برسی ، بعد برد رو ببر پیش یک تعمیرکار تلویزیون یا تعمیرکار موبایل ، قطعه ای که با رنگ زرد مشخص کردم رو بگو کلا از روی برد جدا کنه و اون قطعاتیکه با رنگ قرمز مشخص کردم رو برداره و به جاش دو عدد سلف قرار بده و اگر هم سلف نداشت میتونید یک رشته سیم مسی نازک به جاش قرار بدید ، یعنی به جای هر سلف یک رشته سیم مسی نازک ، ضمنا حتما قبل و بعد از انجام اینکار قسمت مورد نظر رو با تینر فوری 20000 شستشو بدید ، اگر مجدد سلف ها یا سیم ها سوخت ، گرافیک یا فن ها مشکل دارند که باید بررسی بشه / یا حق

attachicon.gifASUS1.jpg

attachicon.gifSim.jpg

اتفاقا فامیلمون تو تعمیرات گوشی حرفه ای هستند ببرم میتونه درست کنه به نظرتون سلف داره؟

لینک به دیدگاه

داداش فکر نکنم چون فقط فن ها کار نمیکنه ولی گرافیک کار میکنه

اتفاقا فامیلمون تو تعمیرات گوشی حرفه ای هستند ببرم میتونه درست کنه به نظرتون سلف داره؟

بله روی گوشی های اوراقی سلف زیاد هست ، اگر هم نبود که هست ، میتونید یک رشته سیم نازک بزنید .

لینک به دیدگاه

بله روی گوشی های اوراقی سلف زیاد هست ، اگر هم نبود که هست ، میتونید یک رشته سیم نازک بزنید .

مشکلی توی تغییر سرعت فن خودکار گرافیک پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

مشکلی توی تغییر سرعت فن خودکار گرافیک پیش نمیاد؟

نه پیش نمیاد .

لینک به دیدگاه

اوکی امروز ببرم تعمیرات گوشی ببینم میشه

لینک به دیدگاه

اوکی امروز ببرم تعمیرات گوشی ببینم میشه

اتفاقا میخاستم دیروز بهتون بگم ببرین پیش یک تعمیرکار موبایل(با خودم گفتم اگه بگم امکان داره استادان به سرم بریزن و بگن چه ربطی به موبایل داره) اون سلفها خازن هستن و روی برد اوراقی موبایل فراوون پیدا میشن راحت براتون با هزینه کم تعویض میکنن فقط بعد تعویض با یا سیستم دیگه تست کنید.

لینک به دیدگاه

اتفاقا میخاستم دیروز بهتون بگم ببرین پیش یک تعمیرکار موبایل(با خودم گفتم اگه بگم امکان داره استادان به سرم بریزن و بگن چه ربطی به موبایل داره) اون سلفها خازن هستن و روی برد اوراقی موبایل فراوون پیدا میشن راحت براتون با هزینه کم تعویض میکنن فقط بعد تعویض با یا سیستم دیگه تست کنید.

درود

دوست عزیز سلف و خازن باهم فرق دارند ، اما کاربرد این سلف ها در این مدار بیشتر مثل یک مقاومت فیوزی هست و در صورت اتصالی یا اضافه بار در خروجی باعث سوختن و قطع شدن سلف میشه تا بقیه مدارات آسیب نبینند .

لینک به دیدگاه

اتفاقا یه پاور 1035 وات گیرین هم خریدم میشه با این تست کرد؟

لینک به دیدگاه

تو دو ماه قبل شاید حدود ده پونزدهتا از این گرافیکو دیدم که تو فرومهای مختلف خریدو فروش شده اونم سه تا سه تا

نمیدونم از کجا اومدن

لینک به دیدگاه

اتفاقا یه پاور 1035 وات گیرین هم خریدم میشه با این تست کرد؟

درود

برادر عزیز ربطی به سیستمت نداشته ، گرافیک مشکل داشته که اون قسمتش سوخته و ایراد از سیستم شما نبوده ، اما حالا که پاور دیگه ای خریدید میتونید از این پاور همراه با سیستم خودتون تست کنید .

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

فن های این کارت گرافیک در چه دمایی باید شروع بکار کنند؟
آیا این کارت گرافیک برای کار رندرینگ خوب است؟
Graphic Card ASUS Expedition GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، meysam.gfx گفته است :

فن های این کارت گرافیک در چه دمایی باید شروع بکار کنند؟
آیا این کارت گرافیک برای کار رندرینگ خوب است؟
Graphic Card ASUS Expedition GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

دوست من چیکار میکنی هرجا میرسی یه پست میزاری این تایپک مال سال 94 هستش چرا آپش کردی یه تایپک بزن و سوالت رو بگو یا توی مشاوره خرید کارت گرافیک مطرحش کن تا آلان تو چند تایپک همین سوال رو پرسیدی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...