رفتن به مطلب

آیا Battlefield4 در حال حاضر ارزش خرید داره؟

GForce
 اشتراک گذاری

Battlefield 4  

18 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا BF4 ارزش خرید داره؟

• بله
      16
    • خیر
      2

Recommended Posts

الان BattleField 4 توی پی اس استور 60 درصد آف خورده و با قیمت 12دلار به فروش میرسه.

من بیشتر روی بخش آنلاین این بازی بازی حساب میکنم. به نظرتون تا چند سال دیگه از بازی پشتیبانی میشه؟ ارزش داره 12 بدم دلار بازی رو بخرم؟

لینک به دیدگاه

ارزش که 100 درصد اونم حتما premuim ولی روی کنسول اونم بازی fps من پیشنهاد نمی کنم رو pc بگیر که نهایت لذت باشه....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

اگه اینترنت مناسب برای بازی انلاین دارید 100 در 100 ارزش داره 

لینک به دیدگاه

ارزش که 100 درصد اونم حتما premuim ولی روی کنسول اونم بازی fps من پیشنهاد نمی کنم رو pc بگیر که نهایت لذت باشه....

نسخه ی پرمیوم محتوای بیشتری نسبت به نسخه ی معمولی داره مثلا مپ بیشتری داره؟ یا فقط بازی رو آسون تر میکنه و چندتا وسیله ی مختلف رو باز میکنه؟

با توجه به این که بتلفیلد بعدی در راهه این بازی حدودا تا چند سال پشتیبانی میشه؟

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

نسخه ی پرمیوم محتوای بیشتری نسبت به نسخه ی معمولی داره مثلا مپ بیشتری داره؟ یا فقط بازی رو آسون تر میکنه و چندتا وسیله ی مختلف رو باز میکنه؟

پریمیوم کل مپ و چیزای دیگه داره که دیگه الان داشتنش واجله اصلا چون اگه توی map rotation یه سرور حتی یه مپ dlc باشه (تا جا که من یادمه) نمیزاره جوین بشی و dlc ها هم مپا و اسلحه های خیلی خوبی داره....

تا همین الان bf4 خیلی خوب پشتیبانی شده و با محتوای فعلی مدت ها سرگرم میشی از نظر موجود بودن سرورا و پلیر داشتن هم همین الانش bf3 و bfbc2 کلی پلیر و سرور داره از اون لحاظم خیالت راحت....

لینک به دیدگاه

اول اینکه اگه قصد خرید دارید بازی رو به دلار نخرید گرونتر پاتون میافته

12 دلار + 1 دلار مالیات *4500 تومان=58500 تومان

سایتا 45 تومن میفروشن

بازی استاندارد با dlc های رایگان 13 مپ داره

پرمیون 20 مگ دیگه اضافه میکنه + علاوه یه سری اصلحه با داشتن پرمیوم میشه ازاد کرد

ولی پیشتر پلیر ها مپ های استاندارد بازی میکنن

به عنوان مثال dlc فاینال استند کلا دوتا سرور بازیکن توش داره :laughing:

در مورد پشتیبانی هم بازی انلاین که قدیمی نمیشه نسخه 3 رو هنوز دارن بازی میکنن

کانتر هم مال 1000 سال قبله ولی مسابقات جهانی داره =))

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

نه که نداره.مگر اینکه به قیمت 10 تومان خرید بشه.الان من خودم یک نسخه ایشو همون اول ها گرفتم باگ از اینجور چیزا نداره با فریم خوبی اجرا میشه

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

موضوع انلاینش هم شرمنده نمیدونم

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

الان BattleField 4 توی پی اس استور 60 درصد آف خورده و با قیمت 12دلار به فروش میرسه.

من بیشتر روی بخش آنلاین این بازی بازی حساب میکنم. به نظرتون تا چند سال دیگه از بازی پشتیبانی میشه؟ ارزش داره 12 بدم دلار بازی رو بخرم؟

چرا یه همچین بازی ایی با این حد از تجهیزات و امکانات ارزش 40-50 هزار تومان رو نداشته باشه

همین الآن ش از سرتاسر دنیا هنوز مردم دارن بتلفیلد بد کمپانی 2 رو بازی میکنن، بتلفیلد 3 و 4 که قطعاً خیلی بیشتر گیمر آنلاین داره

EA درست میگه که: Game Experience May Change During Online Play

لینک به دیدگاه

عزیز خیال راحت بگیر 

تعداد افرادی که دارن بازی می کنن ساعت 11 شب به بعد تعداد خیلی زیاد می شه http://bf4stats.com/

لینک به دیدگاه

صد درصد ارزش داره منم به تازگی تهیه کردم و بسیار عالی و سرگرم کننده است بخش آنلاینش @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...