رفتن به مطلب

6 دلیلی که من عاشق بازی بر روی کامپیوتر هستم.

Trickster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

چند مگ نیست متسفانه و + 2-3 گیگه مثالشم BB حدود 9.5 گیگ آبدیت کردم ولی دریغ از زره ی تفاوت ! AA در حد جلبک دریایی بازی بعضی جا ها تبدیل به عکس میشه :دی ( اینا که گفتم مشکلات پرفورمنس بازیه در شاهکار بودن Blood Borne شکی نیست ) یه بازی مثل بتمن که پوتش بر عهده ی 12 نفر بود بله افتضاح بود ولی با همون آبدیت هایی که برای نسخه ی اوجینال عرضه شد 90% مشکلات حل شد بعد شما احیانا از آینده خبر دارین که میگین اگه 12 نفر رو PS4 کار میکردم بازی عالی میشد ؟ :دی یه بازیم مثل GTA v و Allian پورت بسیاز عالی و بهتر از کنسولم هست از روی یکی 2 بازی نمیشه قضاوت کرد

اگر نسل قیب بود و معماری PS3 بله حرف شما قبول ولی این نسل کعکاری همون معماری X86 PC اهه دیگه آشنایی و .... نداره

چرا همین MGS V رو روی PC مثال نمیزنید ؟ یکی از بهترین پورت ها اگر اون وقتی که روی بهینه سازی کنسولا صرف میشه صرف PC میشد الان با 970 2K بازی کرد

در مورد کرک شما بازی اورجینال از Steam بگیر دانلود کن لزت ببر هیچ دردسریم نداره ( برای افراد حرفه ای که عضو فروم های گیم ان ) همون  بازی اشتراکی روی ونسول ام بی دردسر نیستا همیشه باید افلاین باشی امکان بن کنسول قفل شدن اکانت و ....

احیانا میدونید که همین BO3 روی کنسولا در حد جلبک گرافیکش ؟ :دی برای نسل 7ام که رسما در حد PS2 اهه

بازی که افتضاح در میاد مقصر که کنسول یا pc نیست خودتونم میدونید مشکل از سازنده بازیه

بله تیم 12 نفره اگه رویه کنسول کار میکردن خیلی بهتر بود چون کنسول پورتش از pc از لحاظ سخت افزاری راحت تره (کاری به نرم افزارهاش ندارم )

بنده متال گیر v رو مثال زدم و گفتم پورتش عالی بود هیچ نسخه ای مشکل پرفورمنس نداشتن چه pc چه کنسول نگفتم که مشکل داره

اگر قراره بازی اورجینال از استیم بخری که با یک pc 3 میلیونی کمر شکن میشه همه بحث ما سر همین هزینه هاست اونوقت شما میگی از استیم بازی اورجینال بخری ؟؟؟؟

بلک اوپس 3 هم به قول تریخ استر عزیز مشکل بازی بود نه کنسول شما هم یه نگاهی به نسخه 360 متال گیر بنداز ببین یک سخت افزار با 9 سال قدمت چقدر بهینه داره عمل میکنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بازی که افتضاح در میاد مقصر که کنسول یا pc نیست خودتونم میدونید مشکل از سازنده بازیه

بله تیم 12 نفره اگه رویه کنسول کار میکردن خیلی بهتر بود چون کنسول پورتش از pc از لحاظ سخت افزاری راحت تره (کاری به نرم افزارهاش ندارم )

بنده متال گیر v رو مثال زدم و گفتم پورتش عالی بود هیچ نسخه ای مشکل پرفورمنس نداشتن چه pc چه کنسول نگفتم که مشکل داره

اگر قراره بازی اورجینال از استیم بخری که با یک pc 3 میلیونی کمر شکن میشه همه بحث ما سر همین هزینه هاست اونوقت شما میگی از استیم بازی اورجینال بخری ؟؟؟؟

بلک اوپس 3 هم به قول تریخ استر عزیز مشکل بازی بود نه کنسول شما هم یه نگاهی به نسخه 360 متال گیر بنداز ببین یک سخت افزار با 9 سال قدمت چقدر بهینه داره عمل میکنه

تا حدودی بازی در میاد تقصیر کنسوله ! وقتی سخت افزار محدود باشه از همه لحاظ دست سازنده بسته میشه و مجبوره از خیلی از افکت ها و ..... بزنه

بازی اورجینال از استم اگه از استور روسیه خریداره بشه چیزی حدود 50-80 تومن در میاد + شما میتونی با 3 نفر پیدا کنی و بازیو 3 نفری بگیرید با برنامه آنلاین ام بازی کنید ! یا10 تمون اشتراکی بگیرید

الان شما حرفتون تناقض داره میگید BATMAN رو PC افتضاح بود دلیلش اون 10 نفر نیست ولی الان BO3 چون رو کنسولام خوب نیس مشکل از بازیه ؟ :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سال دیگه سهله تا اخر نسل. عزیز نکنه میگی کنسول با تنظیمات های میاره بازیو؟ منم میتونم مثل کنسول تو تنظیمات مدیوم تا های این بازیو اجرا کنم. اینم سیستم:

i3 6100

8g 2133 ddr4 cl15

gtx 950

الانم بازیارو با aa منطقی میتونم های بازی کنم. اون که سیستمو سنگین میکنه مطمعنان سایه زنی هست که تو کنسولا تو حد ابتدایی وجود داره منم میتونم در این سطح سایه زنی همه بازیارو با جزییات خوب به بالا اجرا کنم.

برا رزولیشن 1080 میتونی رو این کارت حساب کنی نمیگم در حد الترا ولی در حد بیشتر از کنسولا.

خوب کل هزینه شما قطعاتی که گفتی به اضافه پاور مادربرد کیس هارد یا ssd چقدر شده ؟؟؟

شما امسال به قول خودتون با تنظیمات منطقی بازی میکنی سال دیگه چی اگر سال دیگه درایور برای کارت شما نیومد چی ضمانت میدی 

یا حتی اگه همه بازیها سینگل پلیرش شد انلاین یا اصلا اگه باز قفل دنوو رو تقویت کردن به این زودیا هک نشد چی اینها رو دیگه نمیبینید فقط در فکر تنظیمات اولترایی با فیلتر aa

فقط قیمت 950 الان از 600 شروع میشه

6100 i3 هم 500 تومنه فقط همین دوتا قلم شد 1100 که بقیه قطعات چی هزینه اونا رو دیگه حساب نمیکنید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

خوب کل هزینه شما قطعاتی که گفتی به اضافه پاور مادربرد کیس هارد یا ssd چقدر شده ؟؟؟

شما امسال به قول خودتون با تنظیمات منطقی بازی میکنی سال دیگه چی اگر سال دیگه درایور برای کارت شما نیومد چی ضمانت میدی 

یا حتی اگه همه بازیها سینگل پلیرش شد انلاین یا اصلا اگه باز قفل دنوو رو تقویت کردن به این زودیا هک نشد چی اینها رو دیگه نمیبینید فقط در فکر تنظیمات اولترایی با فیلتر aa

فقط قیمت 950 الان از 600 شروع میشه

6100 i3 هم 500 تومنه فقط همین دوتا قلم شد 1100 که بقیه قطعات چی هزینه اونا رو دیگه حساب نمیکنید ؟؟؟

عزیز کل قطعات برام درومد 2100

منطقی منظور الترا یا های با سایه زنی منطقی هس. مشکل تو سایه زنی هس تا جزییات. شما یعنی با تنظیمات های به بالا مشکل داری؟ دوست منمگه سخت افزار کنسول محدود نیس؟ این اجازه نمیده از یه حدی بیشتر بره سیستم مورد نیاز

6100 440

gtx 950 690

2*4g gskil ripjaw ddr4 2133 190

wd blue 7200 64m 500G 168

main gigabyte 290

power thunder 500w cooler master 160

cas oraman 80

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا باید با xobx one خداحافظی کرد همه Forza Motorsport 6, Forza Horizon 3 می خواستن بفرما http://wccftech.com/forza-motorsport-6-forza-horizon-3-coming-windows-10-rumor/ 

چی می گی شما کجا 980ti پیشنهادی هست http://wccftech.com/quantum-break-release-simultaneously-pc-xbox-april-5th-rumor/

سیستم پیشنهادی خیلی از بازی ها رو هم شما ندیدی چون روی pc بازی نمی کنی

زده 970 پیشنهادی ولی روی الترا با کم کردن AA راحت می شه بازی کرد 

ایکس باکس وان و pc هر دو پلتفرم مایکرو سافته همچین دور از انتظار هم نبود خود مایکرو از زمان معرفی ویندوز 10 وعده انحصاریهای کنسول خودشو داده بود

در ضمن بنده عرض کردم ابتدای معرفی کوانتوم بریک این سیستم پیشنهادی بود که فکر کنم با اعتراضات کاربرا عوضش کردن بنده از خودم درنیاوردم

post-7332-0-47710400-1455557533_thumb.png

post-7332-0-51570400-1455557549_thumb.png

لینک به دیدگاه

ایکس باکس وان و pc هر دو پلتفرم مایکرو سافته همچین دور از انتظار هم نبود خود مایکرو از زمان معرفی ویندوز 10 وعده انحصاریهای کنسول خودشو داده بود

در ضمن بنده عرض کردم ابتدای معرفی کوانتوم بریک این سیستم پیشنهادی بود که فکر کنم با اعتراضات کاربرا عوضش کردن بنده از خودم درنیاوردم

attachicon.gifCapture.PNG

کلا حاظر نیستی حرف کسی رو قبول کنی نه ؟؟!! فقط حرف خودت !! باشه حرف خودت هرچی خودت بگی 

لینک به دیدگاه

دوستان این بحث pc یا کنسول همیشه بوده و هیچوقت هم پایانی نداشته

مهمه اینه که خارج از پلتفرمی که باهاش بازی میکنیم هممون گیمر هستیم

و مهم اینه از بازی کردن لذت ببریم تمام این پلتفرم ها باعث پیشرفت صنعت گیم شدن

پس بجای بحث بشینید بازی کنید ‎:)‎

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز کل قطعات برام درومد 2100

منطقی منظور الترا یا های با سایه زنی منطقی هس. مشکل تو سایه زنی هس تا جزییات. شما یعنی با تنظیمات های به بالا مشکل داری؟ دوست منمگه سخت افزار کنسول محدود نیس؟ این اجازه نمیده از یه حدی بیشتر بره سیستم مورد نیاز

خوب 2100 در اومده نزدیک 900 تومن با ps4 اختلاف قیمت داره به نظر شما کم نیست این مقدار پول ؟؟؟؟

اخوی چطوری به شما بقبولونم مشکل موتور یا سازنده بازیه که نمیتونه تکنیکهای این طوری رو رویه کنسول پیاده کنه

یک مثال چرا همین بازی متال گیر رویه هیچ پلتفرمی از مشکلی که شما گفتی رنج نمیبره بنده هر سه پلتفرم رو از نزدیک دیدم تفاوت اونقدر نیست که بخواد چلب توج کنه

کنسول محدوده بله ولی با توجه به قیمتش شما یک کنسول 400 دووولاری میخوای نامحدود باشه اگه نامحدود باشه دیگه ایده ای برای ساخت ps5 نمیمونه دیگه وقیمتش میره بالای 3000 دووولار که باز اونجوری 90 درصد توانایی خریدش رو ندارن که

لینک به دیدگاه

خوب 2100 در اومده نزدیک 900 تومن با ps4 اختلاف قیمت داره به نظر شما کم نیست این مقدار پول ؟؟؟؟

اخوی چطوری به شما بقبولونم مشکل موتور یا سازنده بازیه که نمیتونه تکنیکهای این طوری رو رویه کنسول پیاده کنه

یک مثال چرا همین بازی متال گیر رویه هیچ پلتفرمی از مشکلی که شما گفتی رنج نمیبره بنده هر سه پلتفرم رو از نزدیک دیدم تفاوت اونقدر نیست که بخواد چلب توج کنه

کنسول محدوده بله ولی با توجه به قیمتش شما یک کنسول 400 دووولاری میخوای نامحدود باشه اگه نامحدود باشه دیگه ایده ای برای ساخت ps5 نمیمونه دیگه وقیمتش میره بالای 3000 دووولار که باز اونجوری 90 درصد توانایی خریدش رو ندارن که

برادر شما یه بار میتونی این خرجو بذاری بعد خرج ددیگه نداری ولی تو کنسول حتی همون هزینه بازی دیجیتالیو اکانت ترکیبی کم نیست. هزینه psn کم نیس. درکل شما هرچی بگن قبول نمیکنی. 

شما مشخصات سیستم خواستی دراین رنج منم دادم. شما هم دیدین برا اجرای بازیا نیازی به 980ti یا 970 نیس پس قبول کنین

من متوجه نمیشم شما مگه با دلار کار میکنین این همه دلار دلار میکنین؟

از منفی هم مشخصه چقد منطقی هستین

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

برادر شما یه بار میتونی این خرجو بذاری بعد خرج ددیگه نداری ولی تو کنسول حتی همون هزینه بازی دیجیتالیو اکانت ترکیبی کم نیست. هزینه psn کم نیس. درکل شما هرچی بگن قبول نمیکنی. 

شما مشخصات سیستم خواستی دراین رنج منم دادم. شما هم دیدین برا اجرای بازیا نیازی به 980ti یا 970 نیس پس قبول کنین

من متوجه نمیشم شما مگه با دلار کار میکنین این همه دلار دلار میکنین؟ 

شما دوستانی که فقط کامپیوتر دارید حتی یک ذره هم اطلاعات راجع به کنسول ندارید پافشاری زیادی هم میکنید!

صفحات قبل هم گفتم بازی های ps4نسخه ی deluxقیمت 20تا60تومانه!بستگی داره توی یک اکانت چندتا بازی باشه و هر اکانت خودش یک تا دو سال اشتراک بازی آنلاین داره!

بله با دلار کار میکنیم همه چیز توی PSNبا دلار خریداری میشه با دلار قیمت گذاری مییشه

چرا نمی خواید منطقی باشید حداقل اطلاعاتتون رو بروز کنید نه اطلاعات سال اول عرضه ی کنسول!

اصلا اونچیزی نیست که شماها فکر میکنید!

کامپیوتر هم نیاز به ارتقا داره کنسول هم نیاز به تعویض این خیلی سخته؟

بازی های کامپیوتر کرکی که اصلا قابلیت آنلاین نداره رو با بازی های PSNمقایسه نکنید که شامل حال تمام امکانات یک بازی میشه

باز یهای اورجینال کامپیوتر هم چقدر با psnتفاوت دارند هر چند وقت یکبار هر دو تخفیف میخورند اما فقط می خواید تحمیل کنید pcفلان !بابا من خودم pcدارم970دارم با 4790kبا16گیگ رم همه ی اینچیزا رو میدونم

دوستان pcباز برید تحقیق کنید برید درست تجربه کنید بعد هی مقایسه کنید!تو زمینه ی گرافیک pcحرف اول رو میزنه کسی حرفی نداره!اما کلا می خوایید بگید فقطpcو اونا به هیچ دردی نمیخورند

اون موقع کهred dead redmetionشاهکار راکستار رو کنسول گیمرها تموم میکردند و میرفتن سراغ آنلاینش pcباز ها داشتن امضا جمع میکردن بفرستند راکستار!

heavy rain-bloodborne-last of us-beyond two souls-god of war-uncharted-halo

احتمالا همه این ها مزخرف هستند و فقط بازی های pcخوبه :|لابد dotaمی خواد با این عناوین بزرگ صعنت بازی های رایانه ای مقایسه بشه!

10ساله دارید dotaبازی میکنید!با یه سیستم خیلی پایین هم اجرا میشه

کسی که کنسول نداره بهترین بازی ها رو از دست داده همینجوری الکی نمیشه از اینها گذشت کسی که عشق به بازی کردن داشته باشه نمیتونه این بازی ها رو زیر سوال ببره بگه فقط بازی های pc

میریم استیم بازی های استیم نصفش شده بازی های indieبازاری برای هر سازنده ! بازیهای بی کیفیت لابد اینم نمی خواید قبول کنید؟!؟!!؟!؟

من دارم میگم من همه اینها رو دارم و هر روز دارم تجربه میکنم شما این حرفا رو به کی دارید میزنید؟من منظورم شخص شما نیست دوستان pcباز هست،کامپیوتر گرفتم هزینه ی بازی ها کم شه الانم که بازی ها کرک نمیشند باید همون 170بدیم بازی بخریم!

pcکه خرجش همه جور بالاست!کنسول از نصف هم کمتر هست ولی باز قبول نمیکنید این تاپیک تا 400صفحه هم پیش بره باز قبول نمیکنید چون نمی خوایید

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

شما دوستانی که فقط کامپیوتر دارید حتی یک ذره هم اطلاعات راجع به کنسول ندارید پافشاری زیادی هم میکنید!

صفحات قبل هم گفتم بازی های ps4نسخه ی deluxقیمت 20تا60تومانه!بستگی داره توی یک اکانت چندتا بازی باشه و هر اکانت خودش یک تا دو سال اشتراک بازی آنلاین داره!

بله با دلار کار میکنیم همه چیز توی PSNبا دلار خریداری میشه با دلار قیمت گذاری مییشه

چرا نمی خواید منطقی باشید حداقل اطلاعاتتون رو بروز کنید نه اطلاعات سال اول عرضه ی کنسول!

اصلا اونچیزی نیست که شماها فکر میکنید!

کامپیوتر هم نیاز به ارتقا داره کنسول هم نیاز به تعویض این خیلی سخته؟

بازی های کامپیوتر کرکی که اصلا قابلیت آنلاین نداره رو با بازی های PSNمقایسه نکنید که شامل حال تمام امکانات یک بازی میشه

باز یهای اورجینال کامپیوتر هم چقدر با psnتفاوت دارند هر چند وقت یکبار هر دو تخفیف میخورند اما فقط می خواید تحمیل کنید pcفلان !بابا من خودم pcدارم970دارم با 4790kبا16گیگ رم همه ی اینچیزا رو میدونم

دوستان pcباز برید تحقیق کنید برید درست تجربه کنید بعد هی مقایسه کنید!تو زمینه ی گرافیک pcحرف اول رو میزنه کسی حرفی نداره!اما کلا می خوایید بگید فقطpcو اونا به هیچ دردی نمیخورند

اون موقع کهred dead redmetionشاهکار راکستار رو کنسول گیمرها تموم میکردند و میرفتین سراغ آنلاینش pcباز ها داشتن امضا جمع میکردن بفرستند راکستار!

heavy rain-bloodborne-last of us-beyond two souls-god of war-uncharted-halo

احتمالا همه این ها مزخرف هستند و فقط بازی های pcخوبه :|لابد dotaمی خواد با این عناوین بزرگ صعنت بازی های رایانه ای مقایسه بشه!

10ساله دارید dotaبازی میکنید!با یه سیستم خیلی پایین هم اجرا میشه

کسی که کنسول نداره بهترین بازی ها رو از دست داده همینجوری الکی نمیشه از اینها گذشت کسی که عشق به بازی کردن داشته باشه نمیتونه این بازی ها رو زیر سوال ببره بگه فقط بازی های pc

میریم استیم بازی های استیم نصفش شده بازی های indieبازاری برای هر سازنده ! بازیهای بی کیفیته لابد اینم نمی خواید قبول کنید؟!؟!!؟!؟

من دارم میگم من همه اینها رو دارم و هر روز دارم تجربه میکنم شما این حرفا رو به کی دارید میزنید؟من منظورم شخص شما نیست دوستان pcباز هست،کامپیوتر گرفتم هزینه ی بازی ها کم شه الانم که بازی ها کرک نمیشند باید همون 170بدیم بازی بخریم!

pcکه خرجش همه جور بالاست!کنسول از نصف هم کمتر هست ولی باز قبول نمیکنید این تاپیک تا 400صفحه هم پیش بره باز قبول نمیکنید چون نمی خوایید

درود دوست عزیز کسی منکر کیفیت و شاهکار بودن بازی های انحصاری کنسول نیست ولی همین دوتا هم بازی کمی نیست که اینجوری میگید برای مسسابقات بین المللی جایزه های خیلی بزرگ و عظیمی داره در مورد بازی های شیری ps4 ریسکش خیلی بالاس اکثرا ام با کردیت کارد هکی خریداری میشن و امکان بن کنسول و اکانت قفل و ... هست تو همین توپخونه تهران کنسول بن شده پره

اون زمان حسرت برای rdr و غیره هم گزشته این نسل اوضای pc خیلی خوبه نمونش بازیای تایید شده مثqb و street fighter با قابلیت کراس پلی و غیره

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز کسی منکر کیفیت و شاهکار بودن بازی های انحصاری کنسول نیست ولی همین دوتا هم بازی کمی نیست که اینجوری میگید برای مسسابقات بین المللی جایزه های خیلی بزرگ و عظیمی داره در مورد بازی های شیری ps4 ریسکش خیلی بالاس اکثرا ام با کردیت کارد هکی خریداری میشن و امکان بن کنسول و اکانت قفل و ... هست تو همین توپخونه تهران کنسول بن شده پره

اون زمان حسرت برای rdr و غیره هم گزشته این نسل اوضای pc خیلی خوبه نمونش بازیای تایید شده مثqb و street fighter با قابلیت کراس پلی و غیره

کنسول های نامرئی بن شده!هیچ وقت هیچ مدرک معتبری ازش نبوده و نیست من و حداقل 5نفر دیگه 2ساله داریم استفاده میکنیم!زنده و لایو شماره میدم باهاشون حرف بزنید!ظرفیتی و قانونی قیمت 60تومن اما فقط یه بازی باز همون غیر قانونی شامل آنلاین هم میشه که عمرا یه بازی کرکی تو استیم بتونه انلاین اجرا بشه

من کاری ندارم همونdotaرو برید هیچ فرقی به حال من نمیکنه گفتم من همه رو دارم این نسل کلی بازی تایید نشده واسه pcهست و داره اضافه هم میشه مثل Detroit becom human-horizon zero dawnفقط برید تریلرهاش رو نگاه کنید و تا زمان عرضه صبر کنی

اینجا فقط کسی منفی میده که دستش به کنسول هم نخورده شاید یک روز باهاش سر کرده باشه!منفی ها از روی تعصب و حرص هست و بس واسم مهم نیست ولی اینقدر الکی pcرو بزرگش نکنید هزاربار گفتم من خودم pc gamingعالی دارم سر من رو کسی میتونه کلاه بزار؟یا بگه شما نمیدونی و تجربه نکردی؟ همه ی دستگاه ها بازی نسبت به دیگری برتری خاص خودشون رو دارند کامپیوتر خدا نیست!

لینک به دیدگاه

کنسول های نامرئی بن شده!هیچ وقت هیچ مدرک معتبری ازش نبوده و نیست من و حداقل 5نفر دیگه 2ساله داریم استفاده میکنیم!زنده و لایو شماره میدم باهاشون حرف بزنید!ظرفیتی و قانونی قیمت 60تومن اما فقط یه بازی باز همون غیر قانونی شامل آنلاین هم میشه که عمرا یه بازی کرکی تو استیم بتونه انلاین اجرا بشه

من کاری ندارم همونdotaرو برید هیچ فرقی به حال من نمیکنه گفتم من همه رو دارم این نسل کلی بازی تایید نشده واسه pcهست و داره اضافه هم میشه مثل Detroit becom human-horizon zero dawnفقط برید تریلرهاش رو نگاه کنید و تا زمان عرضه صبر کنی

اینجا فقط کسی منفی میده که دستش به کنسول هم نخورده شاید یک روز باهاش سر کرده باشه!منفی ها از روی تعصب و حرص هست و بس واسم مهم نیست ولی اینقدر الکی pcرو بزرگش نکنید هزاربار گفتم من خودم pc gamingعالی دارم سر من رو کسی میتونه کلاه بزار؟یا بگه شما نمیدونی و تجربه نکردی؟ همه ی دستگاه ها بازی نسبت به دیگری برتری خاص خودشون رو دارند کامپیوتر خدا نیست!

خیلی از دوستان منم دارند استفاده میکنن خیلی ام هستن که بعد 2 ماه بازیشون قفل شده وقتی از استور روسیه خرید کنی دیگه کرکی نیست ! بازی اوجیناله همین Rise of Tombrider تو استور روسیه حدود 50 تومن میشنه به صورت قانونی

بنده خودمم برای همین انحصاریا PS4 گرفتم از انحصاریاشم لت بردم ولی به همون اندازه از Dota 2 ام لزت بردم کسی نگفته PC خداست ولی شما چه بخوای قبول کنی چه نکنی بازی ها روی PC با گرافیک خیلی خیلی بهتر اجرا میشن

لینک به دیدگاه

قطعا نظر دوستان درسته و همگی نوعی سلیقه دارند

ولی یک چیز اینجا مطرح است که اگر کامپیتری نبود به هیچ عنوان کنسولی هم وجود نداشت

واینکه هیچ وقت نور لامپ به روشنایی خورشید نمیرسه

درسته هزینه تمام شده برای PC های امروزی خیلی بالا رفته ولی هیچ گاه کیفیت آن پایین نیومده

و البته که بازی با PC و یا یک laptop گیمینگ که میتونید اونو به هر جایی ببرید موضوع دیگری است که نمیتوان آن را توصیف کرد

ممنون از استارتر محترم به خاطره این موضوع خوب و چالش برانگیز

لینک به دیدگاه

خیلی از دوستان منم دارند استفاده میکنن خیلی ام هستن که بعد 2 ماه بازیشون قفل شده وقتی از استور روسیه خرید کنی دیگه کرکی نیست ! بازی اوجیناله همین Rise of Tombrider تو استور روسیه حدود 50 تومن میشنه به صورت قانونی

بنده خودمم برای همین انحصاریا PS4 گرفتم از انحصاریاشم لت بردم ولی به همون اندازه از Dota 2 ام لزت بردم کسی نگفته PC خداست ولی شما چه بخوای قبول کنی چه نکنی بازی ها روی PC با گرافیک خیلی خیلی بهتر اجرا میشن

حرف شما رو کامل قبول دارم

پس کنسول بن نمیشه

بازی اگه قفل بشه تا 6ماه گارانتی داره فروشنده تعویض میکنه مشکلی نیست

بنده هم اشاره کردم کیفیت بهتر در گرافیک مالpcهست شکی درش نیست!شخصا ویتچر روی PCوps4بازی کردم تفاوتشون اصلا کم نیست و Pcگرافیک بهتری داره

اما صفحات قبل  bloodborneو unchartedراحت به مسخره گرفته شده

bloodborneکه راحت مسخرش میکنند باید با موسیقی و محیط و داستاان و گیم پلی بازیش زندگی کرد هیجوقت این بازی یادم نمیره کسی رو میشناسم یه ps4داره و یک bloodborneفقط همینو بازی میکنه !بازی هایی دیگه هم مثلcodگرفته فروخته خوشش نیومده الانم رفته نسخه یcollcetorرو بازی رو از روی علاقه ی زیادش خریده بعد یکیسریا میان راحت مسخر میکنند قوطی باز و...واقعا خجالت داره

همین Bloodborneگرافیکش نظیر نداره فوق العاده تماشایی مخصوصا در حالت داستانی DLCهمه چیز خیره کننده است وقتی با دوستم هر دو DLCرو اجرا کردیم سر باس دوم(چون خیلی کوتاه بودdlc)وقتی به رودخونه رسیدیم حدود 15دقیقه فقط تماشا میکردیم

شما ببین چقدر به من منفی میدن منی که صدبار گفتم همه ی اینها رو دارم همpc gamingعالی همps4وxbox one

لینک به دیدگاه

همونطوری که قبلا تو این تاپیک گفته بودم امروز خبرش اومد که احتمالا فورزا ۶ و گیرز اف وار ۴ به ویندوز استور ۱۰ میان.اگر مایکروسافت تایید کنه که احتمالش زیاده من با کله میرم تو مانیتور از خوشحالی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بین تمام کنسول های بازی خداست

و تمام کنسول های بازی باید بیان پیشش تعظیم کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:

لینک به دیدگاه

پست بی‌ربط: فروش Intel Xeon E5-2600 v4 18 Core @ 2.6 GHz آغاز شد.

منبع:http://www.guru3d.com/news-story/intel-xeon-e5-2600-v4-18-core-broadwell-ep-was-on-sale-on-ebay-for-999-usd.html

n3s_file-05fb31e485e7f2fad5.jpg

لینک به دیدگاه

حرف شما رو کامل قبول دارم

پس کنسول بن نمیشه

بازی اگه قفل بشه تا 6ماه گارانتی داره فروشنده تعویض میکنه مشکلی نیست

بنده هم اشاره کردم کیفیت بهتر در گرافیک مالpcهست شکی درش نیست!شخصا ویتچر روی PCوps4بازی کردم تفاوتشون اصلا کم نیست و Pcگرافیک بهتری داره

اما صفحات قبل  bloodborneو unchartedراحت به مسخره گرفته شده

bloodborneکه راحت مسخرش میکنند باید با موسیقی و محیط و داستاان و گیم پلی بازیش زندگی کرد هیجوقت این بازی یادم نمیره کسی رو میشناسم یه ps4داره و یک bloodborneفقط همینو بازی میکنه !بازی هایی دیگه هم مثلcodگرفته فروخته خوشش نیومده الانم رفته نسخه یcollcetorرو بازی رو از روی علاقه ی زیادش خریده بعد یکیسریا میان راحت مسخر میکنند قوطی باز و...واقعا خجالت داره

همین Bloodborneگرافیکش نظیر نداره فوق العاده تماشایی مخصوصا در حالت داستانی DLCهمه چیز خیره کننده است وقتی با دوستم هر دو DLCرو اجرا کردیم سر باس دوم(چون خیلی کوتاه بودdlc)وقتی به رودخونه رسیدیم حدود 15دقیقه فقط تماشا میکردیم

شما ببین چقدر به من منفی میدن منی که صدبار گفتم همه ی اینها رو دارم همpc gamingعالی همps4وxbox one

بن شدن کنسول فقط به یک شرطه که اون کسی که اکانتش هک شده شکایت کنه

منم با نظر موافقم هیچوقت نگفتم انحصاری های کنسول درپیتن اتفاقا خیلیاشون سطحشون خیلی بالاس مثل tlou و bloodborne هر پلتفرمی انحصاری های خودشو داره و همشونم قابل احترام حرف من فقط همین بود که جایگاه pc ام باید محفوظ باشه و به انحصاری هاش و ویژگی هاش توهین نشه

لینک به دیدگاه

:Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy: :Not Worthy:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوال از استارتر تاپیک

شما کارت قبلیتون R9 280 بود چرا و به چه دلیلی اون رو به 390 ارتقا دادید

ایا کارت 280 نمیتونست بازیهای جدید رو اجرا کنه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یا خدا درود به دایی اوگا و حاجی اوگا دوتا انسان باحال در کره زمین

به نظر من اگر بودجه محدود و بازیهای انحصاری باحال برید سمت کنسول و اگر بودجه مهم نبود 100% PC بهتره بدون شک به نظر من فقط همینها مهمه نه چیزهای دیگه

لینک به دیدگاه

یک سوال از استارتر تاپیک

شما کارت قبلیتون R9 280 بود چرا و به چه دلیلی اون رو به 390 ارتقا دادید

ایا کارت 280 نمیتونست بازیهای جدید رو اجرا کنه ؟؟؟؟

دلیل فروش کارت مشکل مالی بود. کارت اصلا مشکلی نداشت و کاملا ازش راضی بودم. قصد ارتقاء نبود.

یا خدا درود به دایی اوگا و حاجی اوگا دوتا انسان باحال در کره زمین

به نظر من اگر بودجه محدود و بازیهای انحصاری باحال برید سمت کنسول و اگر بودجه مهم نبود 100% PC بهتره بدون شک به نظر من فقط همینها مهمه نه چیزهای دیگه

درود به علی آقا. از اینورا شیطون :D

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

عزیز من خودم دوماه پیش ps4 فروختم. نمیگم کنسول بده ولی هیچ موقع به پای پی سی نمیرسه اینکه تو ان واحد بیست تا بازی نصب کنی با قیمت اندک خودش لذتش جداس! من تو ps4 دوتا بازی بیشتر نمیتونستم دداشته باشم فیفا 16 دیجیتالی یکیم بازی های انحصتاری بود بازی میکردم میبردم تعویض ولی همین هزینه تعویض کمر ادمو میشکنه و ادم زده میشه از کنسول. وقتی با قیمت خوب میشه گرافیک بهتر داشت چرا نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...