رفتن به مطلب

case green x3 gaming مود شده طرح assassins creed

Recommended Posts

سلام. ماه ها روی طرح و پیاده شدنش کار شده و هزینه زیادی شده و به نظر خودم کیس خیلی زیبای شده :) . جا داره از دوست خوبم کاربر
ZAKHAR
تشکر کنم که کمک زیادی برای کشیدن طرح پلکسی ها بهم کردن.
ببینم چنتا لایک میخوره :D

tsh0hdy5fbz19lb5gwr.jpg
uyv8xrsbo1ksux44sn.jpg
xm6lp3rv3nlt0c4crd0g.jpg
0hvhw3c6knr1bnia3.jpg
pcn3uvkrs1mudia3pyi.jpg
e9srbkiali9x6gn3wc.jpg
n98pguqhlr9frybtlkyr.jpg
qdakmfas81yushvrjhjl.jpg
xtswpqobdvopzp9b1nc.jpg
ev9y0mgo1jenta2ui4mn.jpg
mmmksy6995hp5x6m9rig.jpg
v1h5tuvzkly62yzyd0ss.jpg
e9m2g12c06o7d79h4mus.jpg
ukrjvdzgxs775ffj61o.jpg
hoy4mbv83kuznsk9myhz.jpg

مختصرى از مراحل کار

مرحله اول سقف کيس: فيلتر غبار گير رو توريش رو خارج کردم و رنگ قرمز زدم. دوره جا فن ها رو هم رنگ قرمز زدم. بعد لوگوى اساسين رو با پلکسي در اوردم و جسبوندم روش.

جولو: لوگوى اساسين در جولو با پلکسي در اومده و جسبانده شده. تورى ها جدا شده اند. بغل ها رنگ قرمز شده اند
.
درب کيس: فن جدا شده و درب بريده و پلکسي شفاف با چسب چسبانده شده و دورش پلکسي با عرض يکو نيم سانت چسبانده شده است که خرابي و اسيب هاى برش درب ديده نشه , البته يکم هم چسب نوارى مشکي هم زدم. بعدش اون طرح ها رو با پلکسي در اوردم و چسبوندم.

led ها:
يه رشته از سقف تا پاين و به کف کيس از بيرون و يه رشته از بالا تا پاين سمت پاور چسبانده شده است.

پلکسي هاى پوشان کيج رايتر و پاور:
يه پلکسي براى پوشاندن رايتر که با يه گير U شکل ثابت شده و اون پلکسي از کف و بغل داخل شيار U شکل رفته و ساکن ميشود. دوتا هم به صورت عمودى به هم چسباندهتا پاور پوشانده شود و طرح ها روى ان پياده شدن. پلکس بالاى يک مستطيل 2*3 ازش خارج شده تا کابل هاى PCI-E پاور براى تغذيه گرافيک به گرافيک متصل شوند
.
back plate مادربورد:
اين بک پليت با کارتن پلاس ساخته شده است. به اين دليل از کارتن پلاس استفاده شده که چون اين مرحله خيلي سخته و احتمال خطا زياده بشه راحت ابعاد رو در اورد و اعمال برش زو انجام داد.

back plate گرافيک:
دوتا بک پليت با طرح هاى توى تصوير ساخته شده است. اين دوتا به صورت عمودى به هم چسبيدن و جا واسه کابل ها هم گذاشتم. کلمه زوتاک و لوگوى nvidia هم کنده شده ازش. چون چند وقت ديگه ميخوام يه گراف زوتاک بخرم اين کلمه رو در اوردم.

درب پشتي کيس:
چون قبلا هم اين ميس رو ماد کرده بودم يه عکس چسبونده بودم به درش که جاى چسب رو در مونده بود و وقتي کلمه assassins creed رو چسبوندم دورش جاى چسب بود و مجبور شدم اونارو با پلکس مشکي براغ بپوشونم. دوتا کليد قطع و وصل فن ها و لامپ ها هم جولو کيس هست که زايعن و پول اومد دستم کليد هاى قشنگي ميدارم جاشون.

يه چيز خنده دار: عکسارو نشون دادم به دوستم اول فکر کرد اين اکواريومه طرح کيس در اوردم. بعدش که گفتم کيسه گفت اين کيسه يا اکواريوم :D اون ديگه کي بوده :D

هزينه ها:
حدود 70-50 پلکسي ها
15 لامپ ها
5-7 برش درب
3 اسپرى رنگ
2 کارتن پلاس
10 چسب
فيلتر ها که ماس ما بودن از کيس باز کردم
7 يه فن واسه تهويه بهتر

اپدیت:

دوتا کلید جولو عوض شدن با دوتا کلید نوک قرمز . سرشونو رو به بابلا فشار بدم لامپ ها و فن ها روشن میشن.

دوره کابل PCI-E رو با کارتن پلاس یه مکعب مانند درست کردم که زیبا تر کرده کیسو.

بازم از دوستان به خاطر کمک و پیشنهاد هاشون ممنونم.

post-17604-0-83648500-1455782289_thumb.jpg

post-17604-0-49411300-1455782305_thumb.jpg

post-17604-0-96679600-1455782320_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

اقا دم شما گرم فوقالعاده زیبا و قشنگ شده

شما اگر از مراحل کار هزینها و مواردی که استفاده کردین هم بنویسین عالی میشه

لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping:احسنت

ویرایش شده توسط balif13
لینک به دیدگاه

خسته نباشید

بسیار زیباست

داداش گرافیک دماش زیاد نشده نسبت به قبل؟ جنس اون چیزی که روی گرافیک گذاشتید چیه؟

لینک به دیدگاه

خسته نباشید

بسیار زیباست

داداش گرافیک دماش زیاد نشده نسبت به قبل؟ جنس اون چیزی که روی گرافیک گذاشتید چیه؟

2 3 درجه که فدا میشه. پلکسی. طرح در اوردم فضا خالی شده گرما میره بالا. بین برد و پلکسی هم نیم سانت فاصله هست
لینک به دیدگاه

بسیار زیبا و عالی ، خسته نباشید

(فقط جدی جدی هاردتون فقظ 160گیگ هست؟؟؟ فضا کم نمیاری ؟؟؟)

لینک به دیدگاه

بسیار زیبا و عالی ، خسته نباشید

(فقط جدی جدی هاردتون فقظ 160گیگ هست؟؟؟ فضا کم نمیاری ؟؟؟)

اطلاعاتم کمه. ولی میخوام یه ssd با حجم بالا بخرم چند وقت دیگه
لینک به دیدگاه

خیلی خوب شده - فقط یه سوال ؟ اون کابل که از کارت گرافیک بیرون اومده چیه ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

خیلی خوب شده - فقط یه سوال ؟ اون کابل که از کارت گرافیک بیرون اومده چیه ؟؟؟ 

کابل PCI-E هست برای برق گرافیک! چون گرافیک هم 6 پین میخوره دو پینش به جایی وصل نمیشه

لینک به دیدگاه

ویرایش

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشید

منتظر کارهای بعدیتون هستیم

لینک به دیدگاه

عالی بود واقعا خسته نباشی :clapping: :clapping: :clapping:

فقط یه موردی اونم اینکه برای تغذیه گرافیک از کابل های اسلیو 6 پین و 8 پین استفاده کن زیبایی کیس دو چندان میشه!

@};-

لینک به دیدگاه

عالی بود واقعا خسته نباشی :clapping: :clapping: :clapping:

فقط یه موردی اونم اینکه برای تغذیه گرافیک از کابل های اسلیو 6 پین و 8 پین استفاده کن زیبایی کیس دو چندان میشه!

@};-

اره ولي خرجم ميره بالا :D فکر کنم دوتا با هم بشه 50
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

میلاد جان فوق العاده شده هر چی عکس ها رو میومدم پایین باحال تر بود فقط یک انتقاد میکنم امیدوارم ناراحت نشی

همه چیش جالب و زیبا بود غیر اون ۲ تا دکمه زرد و قرمز زیاد جالب نیست و ناهماهنگه کاش اونا رو طوری در همون ایکون مثلث مانند بازی جای میدادی منظورم اینه مثلث ها فشاری باشند یا یک چیزی تو این مایع ها!!...در کل عالیه موفق باشید

using tapatalk

لینک به دیدگاه

میلاد جان فوق العاده شده هر چی عکس ها رو میومدم پایین باحال تر بود فقط یک انتقاد میکنم امیدوارم ناراحت نشی

همه چیش جالب و زیبا بود غیر اون ۲ تا دکمه زرد و قرمز زیاد جالب نیست و ناهماهنگه کاش اونا رو طوری در همون ایکون مثلث مانند بازی جای میدادی منظورم اینه مثلث ها فشاری باشند یا یک چیزی تو این مایع ها!!...در کل عالیه موفق باشید

using tapatalk

اره بعدا عوضشون میکنم تو فکرشون هستم. تو پستای قبلی هم اعلام کرده بودم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...