رفتن به مطلب

سخت ترین بازیی ک تا الان انجام دادین چی بود عایا؟!

mehdi0910
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه دیدم اینجور تاپیکی هیچکی نزده گفتم بزنم تا ببینم تا حالا سخت ترین بازیی ک انجام دادین چی بوده تو کدوم مرحلش گیر کردین

حقیقت خودم سخت ترین بازیی ک کردم

dvill my cry 4  بود ک توی یه مرحله گیر کردم ک ب یه چهار راه ختم میشد و وسطش یه گنبد مانند دراز بود ک 2 ماه اونجا گیر کرده بودم ک با بدبختی ردش کردم ...اونم اینطوری بود ک از هر چهار تا راه ک میرفتی عین هزار تو باز میخوردی ب همون چهاره راه... من صد بار همه چهار تا راه رو امتحان کردم و اخر سر اینطوری ردش کردم

:وسط چهار راه یه گنبد شکل دراز هست ک یه سایه انداخته ب سمت یکی از اون چهار تا راه ک شما برعکس اون سایه رو در نظر بگیری میخوره ب یه راه ک اگه اون راه رو بری مرحله رد میشه

منتظر نظرات و پاسخ های دوستان هستم @};-  @};-  @};-

باز میگم از بازیی هایی ک توش گیر کردم :cool:  :cool:

ویرایش شده توسط mehdi0910
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سخت ترین و جالبترین بخش بازی که بنده تجربش رو داشتم، بعضی از معماهای تصاویر AC II در زمان خودش بود، خیلی چالش برانگیز بود. هیتمن هم همینطور نسخه اول و دومش بود فکر کنم و IGI II .

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

من کلا هیچ وقت حوصله ندارم، اگر توی یه بازی گیر کنم سریع بیخیالش میشم :|  والا به خدا! بازی خوبه مثل مثلا پرنس 4 همینجوری فقط بری :D

در ضمن استارتر عزیز، اون مرحله که گفتی مال DmC 4 نه 3! منم همونجا گیر کردم و طبق معمول یه چند وقتی بیخیالش شدم تا اینکه از یکی از رفقا پرسیدم جریان چیه بعد ادامشو رفتم :D 

لینک به دیدگاه

Dota 2 ranked mmr

چون هرچی mmr بالاتر میره میزان سختیش هم به نسبت بالا میره اگر از توانتون بالاتر بره دیگه mmr بیشتر نمیشه و میشه مطمئن بود که آخر توانایی تون همون mmr هست.

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

سخت ترین و جالبترین بخش بازی که بنده تجربش رو داشتم، بعضی از معماهای تصاویر AC II در زمان خودش بود، خیلی چالش برانگیز بود. هیتمن هم همینطور نسخه اول و دومش بود فکر کنم و IGI II .

اره باب igi هم خداییه واسه خودش

flappy bird :)

بازی نکردم مال کدوم کنسوله؟

من کلا هیچ وقت حوصله ندارم، اگر توی یه بازی گیر کنم سریع بیخیالش میشم :|  والا به خدا! بازی خوبه مثل مثلا پرنس 4 همینجوری فقط بری :D

در ضمن استارتر عزیز، اون مرحله که گفتی مال DmC 4 نه 3! منم همونجا گیر کردم و طبق معمول یه چند وقتی بیخیالش شدم تا اینکه از یکی از رفقا پرسیدم جریان چیه بعد ادامشو رفتم :D 

پرنس پرشیا 3 هم خیلی سخته واقعا میترکونه مغز ادمو 

یکی کمپانی هایی ک   سخت ترین بازی های دنیا رو درست میکنه capcom هستش ک dmc هم کار اوناس واقعا سختن بعد داستان بازی هاش واقعا معرکس منو یاد بازی god fo war میندازه 

بتلفیلد 4 انلاین  :laughing:

=))  =))  انلاین بازی نمیکنم ولی اکانت اورجین دارم مثلا تو اون بازی هایی مثل بتل 4 با مست وانتد و fifia 14 بازی میکنم اونم خیلی کم زیاد اهل انلاین نیستم ولی کانتر رو همیشه انلاین بازی میکنم میشه گفت واقعا بازی هیجان انگیزیه

Dota 2 ranked mmr

چون هرچی mmr بالاتر میره میزان سختیش هم به نسبت بالا میره اگر از توانتون بالاتر بره دیگه mmr بیشتر نمیشه و میشه مطمئن بود که آخر توانایی تون همون mmr هست.

فرصت نشده بازی کنم 

تقربیا فک کنم مثل war craft باشه اره؟

لینک به دیدگاه

چند نمونه سختی داریم:

بعضی بازیها به هوش بستگی داره بعضی بازیها به مهارت و بعضی دیگه به سرعت عمل (ماها باید یه گزینه ی دیگه به نام بلد بودنه زبان انگلیسی هم اضافه کنیم) کمتر بازیی پیدا میشه که همه ی این فاکتورهارو نیاز داشته باشه

مثلا من میگم Resident Evil 1  سخت ترین بازیه اما همه فاکتور هارو نداره ولی باز جز سخت ترینهاست

در کل اکثرا بازیهای Nintendo و Sega رکورد دار سختترین بازیهای تاریخ Video Games به حساب میان

و حالا میرسیم به سخت ترین بازیه زندگیم که 20 سال پیش بازیش میکردم حدودا 8 سالم بود هنوز که هنوزه اهنگهاشو بشنوم افسردگی میگیرم.

Castlevania

Castlevania_III2.png  Castlevania_III.jpg

شرط میبندم خود سازندهای این بازی هم نمیتونن تمومش کنن . بعد از 8 - 9 ساعت بازی کردن درست یادم نیست اگه 4 بار یا 5بار میباختی از مرحله ی اول باید بازی میکردی

به غیر از هوش (که نیازی بهش نیست تو این بازی) به تمام گزینه های بالا که گفتم نیاز داره + استقامت + قدرت بدنی

حالا حسابشو بکنید من چه استقامتی داشتم تو اون سن و سال که 8 - 9 ساعت میشستم پای این بازی آخرشم مادرم حین جارو برقی کشیدن میزد به سیم برق دستگاه خاموش میشد :D

بعضی وقتها هم پای خودم یا داداشم میخورد به nintendo . خلاصه نتونستم تمومش کنم دیگه. از ما که گذشت ولی تموم کردنه این بازی کاره مرتاض های هندیه.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

volgarrtheviking

Volgarr_Xbox.png

بهترین بازی دو بعدی سال 2013 از دیدگاه برخی منتقدین

ملقب به دارک سولز 2 بعدی

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سخت ترین بازیها برای من کماندوز 1و2 بود مراحلی بود که گاها ۲ تا ۳ هفته طول میکشید تا بتونم ردشون کنم.

لینک به دیدگاه

Resident Evil 5 درجه سختی professional. با یک بطری کل جونت تموم میشه و در جا میمیری. :wacko: :wacko: :wacko:

لینک به دیدگاه

Sokoban

Sokoban_ani.gif

این اوایل بازی به قدری سخت میشه اصلا نمیدونید باید چی کار کنید.

لینک به دیدگاه

هیچ بازی نیست که کرده باشمش و برام سخت بوده باشه مگه اینکه فکری باشه نتونم معماشو حل کن که بعدش بیخیالش میشم

اون دویل می کرای 4 رو که تو دالان سایه ها مونده بودن دوستا رو من دوسه بار اولشو گیر گردم اشتباه میرفت تا اینکه به خودم فشار آوردمو رفتم اون سنگ نوشته رو خوندم بعد از تو دروازه های درست سه بار یا دوبار عبور کردم ردش کردم. این کلا 10 دیقه بود معماش!

لینک به دیدگاه

هیچ بازی نیست که کرده باشمش و برام سخت بوده باشه مگه اینکه فکری باشه نتونم معماشو حل کن که بعدش بیخیالش میشم

اون دویل می کرای 4 رو که تو دالان سایه ها مونده بودن دوستا رو من دوسه بار اولشو گیر گردم اشتباه میرفت تا اینکه به خودم فشار آوردمو رفتم اون سنگ نوشته رو خوندم بعد از تو دروازه های درست سه بار یا دوبار عبور کردم ردش کردم. این کلا 10 دیقه بود معماش!

بازی که من معرفی کردم رو بازی کن 

نظرت در مورد سختی بازی عوض میشه

volgarrtheviking

خود من که هرچی بیشتر بازیش کنم برام جذاب تر میشه 

رمز و رموزی هم داره که اگه متوجهشون نشی باید همش بازی رو از اول بازی کنی

کلا من برای کسی که بتونه این بازی رو تموم کنه احترام خاصی قائل هستم  :) 

یه بازی دیگه هم حدود 7 سال پیش بازی کردم ،بازی دوبعدی بود با طراحی فانتزی که بعضی کاراکترها به عمد خیلی زننده و زشت طراحی شده بودن ، اسمش یادم نمیاد ولی اولش اینجوری بود که چندتا یتیم داخل کلیسا نگهداری میشن و اتفاقات خیلی بدی برای هرکدوم میفتاد و شما هم کنترل شخصیت یکی از دخترهای یتیم رو بر عهده داشتین . متفاوت ترین بازی معمایی بوده که تاحالا بازی کردم چون اصلا نمیشه اسم معماهاش رو گذاشت معما ، در اصل یه جور تلقین عقاید بود بازیش با اینکه ظاهر کودکانه ای داشت ولی کملا به قصد تخریب ساخته شده بود و کاملا هم روش کارشده بود .

کاش اسمش یادم بود . دوستان کسی بازی کرده این بازی رو ؟

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سخت و فکری تر از tomb rider 4 تا حالا ندیدم

Evil هم 1 و 2 و 3 همشون سخت بودن و ترسناک

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

سخت ترین بازی که تا حالا انجام دادم  bloodborne بود که بازی فوق العاده سخت بود  و یه دسته هم شکوندم و 3 بار بازی رو جمع کردم و گفتم فردا میفروشمش اما بازی بود که فکرم رو درگیر میکرد و دوباره ادامه اش میدادم تا تونستم تمام ترفی هاشو حتی بگیرم و از این بازی به بعد تمام بازی ها رو تو درجه سختی بالا انجام میدم و تازه فهمیدم بازی با درجه سختی جه حالی میده وبازی های چقدر در مقابل بلادبرن راحتن و دقیقا 1 ماه درگیر ps4 بودم در صورتی که عاشق pc هستم و رو ps4 فقط بازی های انحصاریشو میخرم و بقیه رو رو کامپیوتر با بالاترین کیفیت انجام میدم  :D

لینک به دیدگاه

سخت و فکری تر از tomb rider 4 تا حالا ندیدم

Evil هم 1 و 2 و 3 همشون سخت بودن و ترسناک

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

پنجشم خدای سخت بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازی سخت نبوده، چالش داشته حالا یعنی چی، من مشکلم تموم کردن بازی ها نیست مشکلم خواسته هایی هست که تو قسمت اچیومنت ها هست و جدیدترین و بحرانی ترینش برام همین هیتمن ابسولوشن بود نمیدونم من خواستشو اشتباه می فهمم یا واقعا نمیشه بعضی هاشو رد کرد اصلا داغون شدم سر این بازی و بازی رو کوفتم کرد از دوستان اگه همه اچیومنت هارو گرفته شدیدا تقاضا دارم یه کمکی به من بکنه چون دپرس شدم سر این بازی !  *dry#  *dry#  *dry#

از بازی های قدیمی هم تامبرایدر های قدیمی 1-5 یک سری راه مخفی هایی داشتن که بعد 20 سال زندگی گیمری هنوز نتونستم پیداشون کنم چندتارو... !  :crying:  :crying:  :crying:

هرچی هم تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم فقط رد کردن مراحل رو نوشته که هنر کردن ...  *dry#

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

الان همه بازیها پشمکی واسون شدن، بازیهای سخت میکرو نیتندو بازی کد وایپر واقعا سخت بود،نینجا گاییدن1*2*3،کیج،

کنسل سگا...نینجا دانسر،شینیبی،سامورایی،گلدناکس هم  کمی سخت بود

کنسول پلی اسیشن 1 اول از همه  سول ریور Legacy of Kainکه باهاش یک ای سی موتور سوزوندم وبعد از 3ماه تمامش کردم،اویل1،پارازیت ایو،سایلنت ایل

کنسول پلی اسیشن 2 شادواف کلسوس ،سری سایلنت ایل،دیول مکرای1

کنسول xboxکلاسیک بازی نینجا گاییدن بلک ،

کنسول  پلی اسیشن 3 بازی دیمون سولز 

کنسول پلی اسیشن 3وxbox 360 بازیهای سری دارک سولز ،نینجا گاییدن2 که حتی رو مستر هم تماش کردم،

کنسول پلی اسیشن 4بازی بلود برن هم سخت بود

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولیش هم متال گیر میکرو بود

یادمه اگه بازیو شروع میکردم حتما باید کل مراحل  ، hard , very hard , ultar hard

همشو باید تموم میکردم

سخت ترینش بازی God hand ، درجه hard بود که خیلی سخت بود لول دشمنان کلا رو die بود ، بچه های کلوپ یه سال سعی کردن تمومش کنن نصفشم نتونستن من تو یه هفته رفتم

4.jpg

و بازی parasit eve 2 درجه very hard اونم فقط یه کلت میداد با نصف جون و با هر اتکی میمردی

هیچ بازی مثل پارازیت تنوع اسلحه و فشنگ نداشت از هر نوع اسلحه 4 مدل و 3 مدل فشنگ داشت درسته بازی سونی 1 بود اما گرافیک فوق العاده با تنوع زامبی زیاد و مرحله ها خوب

بازیهای الان اینقدر تنوع اسلحه ندارن

1.jpg2.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

Sokoban

این اوایل بازی به قدری سخت میشه اصلا نمیدونید باید چی کار کنید.

البته فکر کنم منظورتون اواخر بود

دومین بازیه سختی که انجام دادم این بود The Misadventures Of P.B. Winterbottom اسمش یادم رفته بود خیلی گشتم تو گوگل تا بالاخره پیداش کردم.(البته بعد از 1 ساعت یادم اومد که تو هارد دارمش)

18j4gbjnfeig0jpg.jpg

این هم چند تا عکس از سخت ترین مراحلش.

winterbottom-game-9.jpg

1252421-d2.jpg

اون ادمهای بیرنگ (سیاه و سفید) کپی هستند که برای رد کردن مرحله خودتون باید بسازید و مدام کارهای قبلیتونو تکرار میکنن. فرض کن در حال پرش کردن هستی یه کپی یا Clone از خودت میسازی حالا اون کپی تو همون قسمت در حاله پرشه تا زمانی که خودت کنسلش کنی. فوقلاده مراحله سختی داره طوری که شبها قبل از خواب باید به رد کردن مراحلش فکر کنی تا شاید فرجی بشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

او بازی parasit eve 2 درجه very hard اونم فقط یه کلت میداد با نصف جون و با هر اتکی میمردی

هیچ بازی مثل پارازیت تنوع اسلحه و فشنگ نداشت از هر نوع اسلحه 4 مدل و 3 مدل فشنگ داشت درسته بازی سونی 1 بود اما گرافیک فوق العاده با تنوع زامبی زیاد و مرحله ها خوب

بازیهای الان اینقدر تنوع اسلحه ندارن

1.jpg2.jpg

یکی از بهترین بازیهای عمرمه ، تنوع خیلی خوبی داره بعدم بازی رو که تموم میکردی ده درصد درامدت رو بهت تو شروع مرحله بعد میداد... گاهی یک تفنگ و تیر هم ازاد میکرد... هاردش واقعا لدت بخش بود...  :x  :x  :x

.......................

الان یادم اومد گرفتن الماس سفید کامل رزیدنت اویل پنج درجه سختی بالاش رو هنگام مبارزه با جیل و وسکر یک نفره رد کردنش سخت بود زنه رو فوتش می کرد ولو میشد گیرش بودیم :crying: :mad:  کار خیلی سختی بود یک هفته ای روش کلیک کرده بودم تا بتونم بگیرمش ...  *dry#

هرکی میدونه چی میگم و ردش کرده اینجوری بزنه لایکو...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

parasit eve 2 واقعا سخت بود حتی حالت  اسونش

mortal kombat sub zero رئیسس اخرش هر کاری کردم نتونستم ردش کنم مردن نداشت که :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...