رفتن به مطلب

حکایتی از مشتری مداری آینده سیما

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

خوب امرزو میخام یه واقعیت از شرکت آینده سیما بگم که بسیار جای تعجب داره و کلا نظرم از خدمات پس از فروش این شرکت برگشت

مورد ذکر یه دونه پاور 580 وات گرین بود که گارانتیش تموم شده بود این پاور از موقعیت چهاردانگه اسلامشهر ((تو جاده ساوه)) به محل شرکت در خیابان سمیه برده شده بود اونجا میگن که هزینه تعمیر این پاور 15000 تومن میشه که مشکلی نبود خوب چند روز بعد که میرن اون پاور بگیرن در جواب میگن که پاور غیر قابل تعمیره و هر کار کردیم درست نشد (ای کاش معنی هر کاری رو میدونستم) این اتفاق هم چند بار برای خودم افتاده بود اما.....

به این دوستم گفتم پاور رو بیار بدم یکی از دوستانم برات تعمیر کنه وقتی پاور رو دیدم از تعجب شاخ درآوردم میدونید چرا؟؟

اصولا برای تست قطعات باید پاور رو باز کنند تا به همه قطعات برای تست دسترسی داشته باشید خیلی برام جالبه چطور قطعات رو تست میکنند در حالی که هنوز چسب رو پیچ پاور سالم هست

82612762289065077213.jpg

اما نتیجه ائی که من گرفتم احتمالا پاورهائی رو تعمیر میکنند که فیوزش سوخته باشه و با یه فیوز 100 تومنی مشکلش حل بشه

اگه نمیتونند تعمیر کنند چرا قبول میکنند((شاید فکر میکردن با تعویض یه فیوز میتونند مشکل رو حل کنند)

بدترین حالت ممکن اینه مشتری 2 روز باید علاف بشه و در آخر خیلی راحت بپیچونندش این دوستم برای پاور خودش با مارک GREEN ارزش قائل شده بود که دو روز براش وقت گذاشت

خیلی دوست دارم نظر دوستان رو بدونم

البته از انصاف بدوره که یه نکته رو نگم تا وقتی که پاورتون گارانتی داره نگران نباشید گرین پشتیبان شماست

نکته آخر:

اگر یه پاور غیر قابل تعمیره مشکلی نیست

فقط موندم چطور پاور به این شلوغی رو که تو حالت عادی هم قطعات رو به زور میشه دید رو بدون اینکه از پایه بازش کنند تعمیرش میکنند

77550986698639175098.jpg

امیدوارم که آقای عمرانی

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم هم یک مشکل با بخش خدمات پس از فروش گرین داشتم البته قطعه منم مثل شما گارانتی نداشت.که مشکل منم در آخر حل نشد. اما از طرفی این حرف شما را قبول دارم که تا پاور گارانتی داره خیال مشتری راحت باشه و گرین خدمات خوبی میده.

اما در مورد تعمیر بگم که حتما دلیل نداره که برای تشخیص عیب یه نفر بشینه تک تک قطعات را تست کنه.بلکه با بررسی دقیق خروجی طبقات مختلف مدار مشکل را به صورت حدودی میشه تشخیص داد و چیزی که در مورد پاور شنیدم این است که اگه تشخیص اشکال از ترانس و سلفها باشه چون ارزش تعمیر نداره اصولا غیر قابل تعمیر عنوان میشه.به قول خود شما اینقدر این پاور شلوغه شما در نظر بگیر یک فرد حرفه ای چقدر باید وقت بگذارد تا این پاور را تعمیر کنه که ارزش نداره .البته شما اگه به صورت مستقیم با قسمتR&Dشرکت آینده سیما مهندس عمرانی تماس بگیرید به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه.البته ایشون تا آن جایی که من مشاهده میکنم چند وقتی هست که به فروم های اینترنتی سر نمیزنند اگه آقای حسینی زحمت اطلاع رسانی این مطلب را بکشند ایشون حتما جوابگو خواهند بود و.یا تلفن ایشون را پیدا کنید مسقیم باهاشون حرف بزنید.امیدوارم در هر صورت مشکل شما حل بشه000203F1.gif

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم هم یک مشکل با بخش خدمات پس از فروش گرین داشتم البته قطعه منم مثل شما گارانتی نداشت.که مشکل منم در آخر حل نشد. اما از طرفی این حرف شما را قبول دارم که تا پاور گارانتی داره خیال مشتری راحت باشه و گرین خدمات خوبی میده.

اما در مورد تعمیر بگم که حتما دلیل نداره که برای تشخیص عیب یه نفر بشینه تک تک قطعات را تست کنه.بلکه با بررسی دقیق خروجی طبقات مختلف مدار مشکل را به صورت حدودی میشه تشخیص داد و چیزی که در مورد پاور شنیدم این است که اگه تشخیص اشکال از ترانس و سیم پیچ ها و هسته باشه چون ارزش تعمیر نداره اصولا غیر قابل تعمیر عنوان میشه.البته شما اگه به صورت مستقیم با قسمتR&Dشرکت آینده سیما مهندس عمرانی تماس بگیرید به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه.البته ایشون تا آن جایی که من مشاهده میکنم چند وقتی هست که به فروم های اینترنتی سر نمیزنند اگه آقای حسینی زحمت اطلاع رسانی این مطلب را بکشند ایشون حتما جوابگو خواهند بود و.یا تلفن ایشون را پیدا کنید مسقیم باهاشون حرف بزنید.امیدوارم در هر صورت شما مشکل شما حل بشه000203F1.gif

دوست من

اون نکته شما(سیم پیچ و هسته))در مورد پاورهای ارزون قیمت صادقه نه برای قلب تپنده یک ماشین آخرین سیستم

21081994989537212701.jpg

اما در مورد تست قطعه)

باید بعرض برسونم که حداقل باید اون 4 تا پیچ پایه رو باز کنه بعد به نتیجه برسه....

من 430 گرین رو دادم نمایندگی گفت غیر قابل تعمیر همینجوری دادمش به یه بنده خدائی که فوق دیپلم الکترونیک داره میدونی چی شد تعمیرش کرد داره استفاده میکنه

خدا شاهده پاور 330 گرین رو دادم نمایندگی گفت غیر قابل تعمیره من انداختمش یه کنار بعد دادمش به یه بنده خدائی که فنش رو در بیاره استفاده کن دلش نمیاد و نکهش میداره

فکر کنم فروردین امسال 5-6 فروردین میبره نمایندگی با کمال تعجب براش درست میکنند :-? @};- :mad:

بعد اومد گفت فلانی پاور درست شد

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

چقدر بد . من فكر ميكردم پاورها رو با هزينه تعمير ميكنند . البته خود آقاي عمراني با بقيه خيلي فرق ميكنند . به خاطر آشنائي چند ساله با ايشون ميگم حتما تلفني يا حضوري با ايشون تماس بگيريد . :-?

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از اونجایی که مطالبتون رو کامل خوندم باید بگم که با امید جان موافقم . از دید من گرین یکی از بهترین شرکتهای ایرانی هستش که به مصرف کننده احترام خاصی میگذاره و همیشه اگر چنین چیزی پیش میومد با احترام بسیار زیاد حلش میکردن و اگر بعضی از دوستان یادشون باشه یه کاربری پاور خراب و ضربه خورده و حتی اکثر کابلها رو قطع کرده بود رو به یکی میفروشه و خریدار ناراضی میشه و میبره پیش جناب عمرانی و جناب عمرانی خلش میکنه و یه پاور سالم بهش تحویل میده . این مسئله نشون میده که این شرکت واقعا از نظر مشتری مداری قوی هستش .

اینرو هم قبول کنید که هر شرکتی سیاست کاری خودش رو داره و گرین هم از این مسائل مبرا نیستش .

با جناب عمرانی تماس بگیرید و شک نکنید که اگر کاری دستشون بر بیاد حتما انجام میدن و مطمئنم که همینجا شما حل مشکلتون رو عنوان خواهید کرد .

امروز و فردا نیستن شنبه تماس بگیرید .

این هم شماره 88911378 داخلی 150 جناب مهنس عمرانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی من به شخصه حرفم با شخص خاصی نیست مجموعه گرین رو میگم

تعمیر نشدن و سیاست های اون مربوط به شرکت آینده سیما هست و به خوشون مربوط میشه اما حقوق مصرف کننده چی....

اصلا حقوق مصرف کننده به کنار

میگم اگه نمیخوان تعمیر کنند همون بدو ورود بگن تعمیرات نداریم به سلامت یا بگن این مدل بخاطر پیچیدگی غیر قابل تعمیره یا مقرون بصرفه نیست

شما فرض کنید پاور رو دادید برای تعمیر شخص تعمیر کننده(یا شرکت تعمیر کننده) پاور رو بگیره بذاره یه گوشه بعد دور روز بری بگن بفرمائید تعمیر نشد خیلی جالبه میگن هر کاری کردیم درست نشد در حالی که برد پاور رو از جاش در نیاوردن شاید هم اصلا یادشون رفته که یه نگاه بهش بندازن

حالا معنی هر کار چی میتونه باشه خدا میدونه

باز هم میگم این اولین بار نیست

این برای من سومین تجربه هست

البته بگم این یک ((و دو مورد دیگه)) اینطور شده

100 ها بار هم با گرفتن مبلغ 5000 تومن برا ی330-380 و مبلغ 7000 تومن برای 430 پاور هامو تعمیر کردن

من تا به الان هر چی سیستم بستم پاور هاش رو همه رو گرین بستم حتی یه پاور دست دوم 330 گرین رو ترجیح میدم به خیلی از پاور های نو و با گارانتی

در اخر گله و شکایت من از برند green نیست گرین در ایران با توجه به همه جوانب بهترین هست

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

میگم اگه نمیخوان تعمیر کنند همون بدو ورود بگن تعمیرات نداریم به سلامت یا بگن این مدل بخاطر پیچیدگی غیر قابل تعمیره یا مقرون بصرفه نیست

اینو قبول دارم وقتی نهر شرکتی نمیتونه کاری رو انجام بده نباید همون اولش قبول کنه . ولی خلاصه تو ایران هم داشتن چنین شرکتهای پاسخ گویی خودش یه نعمته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظرم شما یکم زیاد ایراد گیر هستید

شاید بتونی یه پاور پاسکال بخری یا پروگرس:-? و...

اما شما گرین خریدی !

همین که این توقع رو از گرین داری پس میدونی چیه !!! و کجا چه خبره

اما به هر جهت همه جا آدم مجهول الحال پیدا میشه...آقای عمرانی گل سر سبد مجموعه آینده سیماست

قرار نیست همه آقای عمرانی باشن !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید بتونی یه پاور پاسکال بخری یا پروگرس:-? و...

اما شما گرین خریدی !

همین که این توقع رو از گرین داری پس میدونی چیه !!! و کجا چه خبره

اما به هر جهت همه جا آدم مجهول الحال پیدا میشه...آقای عمرانی گل سر سبد مجموعه آینده سیماست

ایکاش بیشتر توضیح میدادین که از چی زیاد ایراد گرفتم

شا

ید بتونی یه پاور پاسکال بخری یا پروگرس@};- و...

من از خرید خودم رضایت دارم و البته پاسکال رو تا حالا هر چی بردم تعمیر کردن

موضوع مشتری مداری گرین هست

حرفی از آقای عمرانی نیست یا کیفیت محصول نیست

لینک به دیدگاه

خلاصه خوب و بد هر شرکت رو باید روی ترازو گذاشت و فکر میکنم خوبیهای شرکت اینده سیما (سیاره سبز یا همون گرین ) بیشتر از بدیهاش هستش .

در کل شما هم به عنوان یک مشتری کاملا حق دارید و اگر بنده هم بودم ناراحت میشدم ولی نگران نباشید حل میشه امید به خدا تا شنبه

لینک به دیدگاه

با احترام به سخن آقاي حسيني . ولي گرين ممكنه جزو شركتهاي خوب باشه . ولي مثلا شركت دريا هم با 5 سال گارانتي و فروش قطعات با كيفيت بالا و قبول قطعاتي كه گارانتيش تموم شده در صورت امكان تعمير با هزينه كم تعمير ميكند . گرين شركت خوبيه يعني جز شركتهاي خوبه .اما نكته مهم مهندس عزيزه كه واقعا به مشتري مخصوصا مشتريان حرفه اي هيچوقت كم كاري نكرده است .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با احترام به سخن آقاي حسيني . ولي گرين ممكنه جزو شركتهاي خوب باشه . ولي مثلا شركت دريا هم با 5 سال گارانتي و فروش قطعات با كيفيت بالا و قبول قطعاتي كه گارانتيش تموم شده در صورت امكان تعمير با هزينه كم تعمير ميكند . گرين شركت خوبيه يعني جز شركتهاي خوبه .اما نكته مهم مهندس عزيزه كه واقعا به مشتري مخصوصا مشتريان حرفه اي هيچوقت كم كاري نكرده است .

من دوباره یه نکته رو باید بگم

شرکت گرین هم پاور رو با کمترین هزینه تعمیر میکنه حتی میدونم که این بخش صرفه مالی نداره و فقط برای حمایت از مصرف کننده هست

من همه مشتریهای که پاورشون ((گرین هست ))خراب میشه رو مستقیما میفرستم شرکت.....

دلیل.....

به همشون هم میگم هزینه تعمیر پاورشون میشه 5000 تومن و یا 7000 تومن تعمیر این پاور بهتر از خرید یه پاور 10 تومنی((نظر شخصی خودم هست))

من با این امید مشتریها رو میفرستم و اونا هم متقاعد میشن و دو روز از کارشون میزنند ((یک روز برای تحویل و یک روز برای گرفتن))

این مورد هم یه پاور تست بود که من بهشون گفتم ببرن اونجا

البته من صبح شنبه زنگ میزن و با مهندس عمرانی صحبت میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام مجدد خدمت دوستان

امروز رفتم شرکت سیاره سبز و پاور رو نشونشون دادم سابقه تعمیر پاور کاملا در سیستم ثبت شده بود بعد از باز کردن پیچ خودم به شخصه دیدم که پاور قبلا باز شده و تعمیرات اولیه بر روی پاور انجام شده جالب تر اینکه بعد از بستن مجدد پیچ دقیق بر سر جای قبلی خود قرار گرفته بدون اینکه مشخص شود که باز شده من ابتدا از مدیر بخش تعمیرات تشکر میکنم و عذر خواهی میکنم از همه دوستان عزیز در لیون و بخش گارانتی و تعمیرات گرین

در آخر اشتباه مرا به حساب گرین مگذارید

ارادتمند شما شعبانی

از جناب آقای حسینی هم تشکر مینمایم در مورد این تایپیک هم به صلاحدید خود حذف یا قفل یا باز نگه دارید

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام به همه

من چند روز پیش از جناب حسینی 2تا GTX580 Gainward گرفتم ( دستشون درد نکنه ) / بعد که رسیدم خونه دیدم به به کابل PCI کم دارم / هر چی دنبالش گشتم نتونستم پیدا کنم

خلاصه بگم زنگ زدم به شرکت گرین ( آینده سیما ) با خود جناب عمرانی حرف زدم و گفتم که پاور من 1235 گرین هستش و الان کمبود کابل PCI دارم نمیدونم کجا گذاشتم /

میدونین چی گفت : بهم گفت که مشکلی نیست آدرس بده تا برات ارسال کنم / گفتم که جناب حسینی برام کارت ارسال میکنه ، گفت باشه پس من اینارو با پیک میدم میره اونجا از اونجا همراه کارت ها برات ارسال میکنن/

اینم بگم که همه چی ارسال شد بدون دریافت وجهی بابت ارسالی شرکت آینده سیما ( گرین )

از جناب عمرانی واقعاً کمال تشکر را دارم

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من چند روز پیش از جناب حسینی 2تا GTX580 Gainward گرفتم ( دستشون درد نکنه ) / بعد که رسیدم خونه دیدم به به کابل PCI کم دارم / هر چی دنبالش گشتم نتونستم پیدا کنم

خلاصه بگم زنگ زدم به شرکت گرین ( آینده سیما ) با خود جناب عمرانی حرف زدم و گفتم که پاور من 1235 گرین هستش و الان کمبود کابل PCI دارم نمیدونم کجا گذاشتم /

میدونین چی گفت : بهم گفت که مشکلی نیست آدرس بده تا برات ارسال کنم / گفتم که جناب حسینی برام کارت ارسال میکنه ، گفت باشه پس من اینارو با پیک میدم میره اونجا از اونجا همراه کارت ها برات ارسال میکنن/

اینم بگم که همه چی ارسال شد بدون دریافت وجهی بابت ارسالی شرکت آینده سیما ( گرین )

از جناب عمرانی واقعاً کمال تشکر را دارم

به همين خاطره كه هميشه دوست داشتم از اين شركت حمايت كنم .

حتي در مورد صداي بعضي از پاورها انتقاد رو كاملا قبول كردن و تغيير اساسي بر روي سري جديد پاورهاشون دادن .

شركت ايراني خوب كم پيدا ميشه پس منو شما بايد حمايتش كنيم .

لینک به دیدگاه

کارشون درسته (البته فعلا خدارو شکر من فقط در طول مدت گارانتی قسمت شده که برم پیششون :-? ) ولی همون رو هم خیلی خوب بود گارانتیشون.

یه سوال!

پاور های تعویضی رو چیکارشون میکنن ؟!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

کارشون درسته (البته فعلا خدارو شکر من فقط در طول مدت گارانتی قسمت شده که برم پیششون :) ) ولی همون رو هم خیلی خوب بود گارانتیشون.

یه سوال!

پاور های تعویضی رو چیکارشون میکنن ؟!

پاور های برگشتی رو ابتدا .. گرید بندی میکنند بعد تعمیر میکنند

ولی قاب فلزی رو تو همشون تعویض میکنند تا از روانشناسی تاثیر پذیری بهتری تو یوزر بوجود بیاره

لینک به دیدگاه

جدا که باید یک همچنین شرکت هایی رو قدر دونست ...

واقعا حقشون بود جایزه ایتا .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من گرین یا سیاره سبز حرف اول رو میزنه

1. مشتری مداری که تو کل ایران تک هست شاید تو کل دنیا ((این یه تیکه رو اقراق کردم چون من از ایران بیرون نرفتم نمیدونم تو جزیره آدم خوار ها گارانتیاشون چطوریه :) :) شاید از ایران بهتر باشه ))

2. قیمت مناسب نسبت به پاورهای موجود تو بازار

گارانتی فوق العاده قوی که واقعا مفت کار میکنند

دلیل:

من پاور 330 رو میدم تعمیر که قیمت دو تا ترانزیستورهای های ولتاژش تو بازار 5-6 تومنه و و ترانزیستور مدار استند بایش 2 تومنه در حالی که اجرت تعمیر همراه باقطعه فقط 5 تومنه

نتیجه گیری که میتونم بکنم اینه گرین پاورا رو مجانی و بدون دستمزد تعمیر میکنه

3. جناب آقای مهندس عمرانی

که اینو بدون اقراق میگم لنگه نداره واقعا تک و کار درسته جذاب و خوش صحبت که اگه ساعت ها هم با ایشون هم صحبت بشین خسته نخواهید شد

4. تمام پاورهای گرین ارجینال هستند و تقلبی ندارند در حالی که بیشتر پاورهای صاحب نام تو دنیا پاورهای تقلبیشون هست تو بازار ما هم الان هست

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

وقتی صنعتی بومی شد یا لااقل مردم ایران زمین در تولیدش درگیر شدند این آثار و نتایج مسرت بخش رو به همراه داره...

هر شرکت و محصول دیگری هم اگر این روند براش طی بشه ( البته اگر صاحبانش انسان باشند و نه فقط به فکر جیب و پول خودشون) همین تجربیات خوشایند تکرار خواهد شد...

گرین هم واقعا شرکت خوبیه

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

بدبختی اینه که ما توی ایرانیم کشوری که کلا گارفهومی نداره واسه همین اگه یه شرکتی مثل گرین جواب سلاممون را بده می گیم خدا پدرش را بیامرزه

لینک به دیدگاه

حذف شد .....

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...