رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام و درود

درخواست لینک بازی های دیگرو هم میتونید بکنید اگر آنلاین بودم میزارم لینکو.

Grand Theft Auto V CP Repack+FitGirl Repack linked by EDK-TheONE

8CS8z0J.png

سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1 / 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit SP1, Windows Vista 64 Bit SP2

Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor

Memory/RAM: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB

Hard Drive: 65 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 10 compatible

لینک ها مستقیم هستند بدون محدودیت سرعت و قابل resume کردن .

طریقه نصب آپدیت Update.rpf 617.1 به علاوه آخرین دی ال سی ها برای نسخه CP  قرار داده میشه.

گوش زد شده توس کاربر Parsa_45:برای نصب ابن بازی حداقل 150 گیگ باید فضا خالی داشته باشین تا درست نصب بشه اگه کمتر جا دارید نصب میشه ولی داخل بازی نمیره.

لینک های دانلود نسخه CP:

https://openload.co/f/y-SmxIXdg74/CP-GTA5PRO_5GB.part1.rar

https://openload.co/f/Q6zL3bWD350/CP-GTA5PRO_5GB.part2.rar 

https://openload.co/f/ts3hl5XKEoM/CP-GTA5PRO_5GB.part3.rar    

https://openload.co/f/Hopa-ueCDds/CP-GTA5PRO_5GB.part4.rar 

https://openload.co/f/OwzKcskrh_A/CP-GTA5PRO_5GB.part5.rar 

https://openload.co/f/70HNTQsA5lE/CP-GTA5PRO_5GB.part6.rar      

https://openload.co/f/M37EelCC2N8/CP-GTA5PRO_5GB.part7.rar

فایل نهایی .iso هست.

بین نسخه های ریپک بی اشکال ترین نسخه CP هست.

در صورت خراب شدن لینک ها اعلام کنید تا لینک جدید بزارم.

لینک ها از may 2015 تا الان سالم هستند.
تاریخ انتشار:................: 10 May 2015   
حجم فایل دانلود.................: 31.8 GB
حجم بازی...................: 60.4 GB
حجم مورد نیاز...............: 110.0 GB
کیفیت صدا:...............:بدون تغییر  

کیفیت cutscene ها...............بدون تغییر

کیفیت texture.............:بدون تغییر

کرک شده توسط:..................: RELOADED
براساس:....................: RELOADED release

شامل آپدیت 4+ دی ال سی + فایل های مولتی پلیر

زمان نصب:1 ساعت و 50 دقیقه با سی پی یو 4 هسته ای

نسخه FitGirl توسط کاربر:EDK-TheONE

لینک دانلود نسخه FitGirl

۳۴/۷۹۷ گیگابایت

سایت مرجع ذکر نشده به دلیل جلوگیری از:

708178_1TuX0GTz.jpg

____

qhhbvna8x74ypwdw7fy9.jpg

kzujpy6vx1k327f7d4g2.jpg

9exxg5gcrestoyhsu6fd.jpg

_______

_______________________________________________________________________________________________

ویرایش شده توسط LichSon
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

فکر میکنید این لینکها یکهفته سالم میمونن؟

لینک به دیدگاه

درود

از may 2015 تا الان سالمن.

با سلام

فکر میکنید این لینکها یکهفته سالم میمونن؟

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از امشب شروع میکنم نهایت شبی 7 گیگ بتونم بگیرم امیدوارم منفجر نشه لینکها

لینک به دیدگاه

ممنون بابت لینکا.بنظرشما بهترین نرم افزار برای اجرای این فایل ها چیه؟بخصوصiso

لینک به دیدگاه

ممنون بابت لینکا.بنظرشما بهترین نرم افزار برای اجرای این فایل ها چیه؟بخصوصiso

خواهش.

http://p30download.com/fa/entry/586

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

دوستان این نسخه CorePack هستش بسیار عالی ریپک می کنه من کلی ازش دانلود کردم فقط برای نصب ابن بازی حداقل 150 گیگ باید فضا خالی داشته باشین تا درست نصب بشه اگه کمتر جا دارید نصب میشه ولی داخل بازی نمیره توجه داشته باشید خود بازی فقط 65 گیگ نیاز داره بعد نصب کامل همان 65 گیگ اشغال می کنه از روی تجربه می گم با سپاس

31.png

لینک به دیدگاه

تاپیک مطالب هم اپ میکنن؟ :| :| :|

دوست عزیز آپ کردن این مطلب برای من سودی نداره خواستم مطلب مورد توجه قرار بگیره تا دوستانی که دنبال نسخه کم حجمن تاپیک رو ببینند.

دوستان این نسخه CorePack هستش بسیار عالی ریپک می کنه من کلی ازش دانلود کردم فقط برای نصب ابن بازی حداقل 150 گیگ باید فضا خالی داشته باشین تا درست نصب بشه اگه کمتر جا دارید نصب میشه ولی داخل بازی نمیره توجه داشته باشید خود بازی فقط 65 گیگ نیاز داره بعد نصب کامل همان 65 گیگ اشغال می کنه از روی تجربه می گم با سپاس

31.png

واقعاً حیف که ش@ی^ل&ت$ر بشه .... برا همین منبع رو نگفتم

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

دوست عزیز حداقل بگو قند شکن یا چیزی تو این مایه ها گفتن اون کلمه خودش باعث مرحمت برادران در صحنه میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حداقل بگو قند شکن یا چیزی تو این مایه ها گفتن اون کلمه خودش باعث مرحمت برادران در صحنه میشه

چشم حتماً

الان خوب شد یا بد تر شد؟ :دی

لینک به دیدگاه

لینک همین بازی با آپدیت 5 نسخه Reloaded ---- Grand Theft Auto V FitGirl Ultra Repack

حجم فایل : ۳۴/۷۹۷ گیگابایت

password.png پسورد فایل :daydl.com

downloads.png دانلود در پارتهای ۶۰۰ مگابایتی

http://dl4.daydl.com/games/94/09/Grand%20Theft%20Auto%20V%20%5BFitGirl%20Ultra%20Repack%5D.part01.rar

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

لینک همین بازی با آپدیت 5 نسخه Reloaded ---- Grand Theft Auto V FitGirl Ultra Repack

حجم فایل : ۳۴/۷۹۷ گیگابایت

password.png پسورد فایل :daydl.com

downloads.png دانلود در پارتهای ۶۰۰ مگابایتی

http://dl4.daydl.com/games/94/09/Grand%20Theft%20Auto%20V%20%5BFitGirl%20Ultra%20Repack%5D.part01.rar

نسخه فیت گرل به نسبت CP مشکلات بیشتری داره دوست عزیز حیف دوستان 30-35 گیگ دانلود کنن و با ارور های مسخره مواجه شن.

خود CP توی سایتش تموم دی ال سی ها + دی ال سی والنتاین و آپدیت Update.rpf 617.1 که روی نسخه Cp تست شده هست و کار میکنه رو قرار داده که چون هنوز کسی دانلود نکرده قرار ندادم البته یه مقدار نصب دی ال سی هاش ممکنه برای newbie ها مقداری سخت باشه.

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

نسخه فیت گرل به نسبت CP مشکلات بیشتری داره دوست عزیز حیف دوستان 30-35 گیگ دانلود کنن و با ارور های مسخره مواجه شن بعد الان این لینکا مشکلی برای انجمن ایجاد نمیکنه؟ :دی

خود CP توی سایتش تموم دی ال سی ها + دی ال سی والنتاین و آپدیت Update.rpf 617.1 که روی نسخه Cp تست شده هست و کار میکنه رو قرار داده که چون هنوز کسی دانلود نکرده قرار ندادم البته یه مقدار نصب دی ال سی هاش ممکنه برای newbie ها مقداری سخت باشه.

البته من تا به حال با بازی‌های فیت گرل به مشکل نخوردم ولی با کور پک قبلا یکی دوتا بازی به مشکل خوردم. :)

لینک به دیدگاه

البته من تا به حال با بازی‌های فیت گرل به مشکل نخوردم ولی با کور پک قبلا یکی دوتا بازی به مشکل خوردم. :)

لینکتون رو با ذکر نام کاربریتون در صفحه اول قرار دادم @};-

لینک به دیدگاه

ایشالا تا موقعی که ما تموم کنیم لینک ها دوام میاره ...  :D 

اون اوایل که 60 گیگی اومده بود نمیشد بری سمتش خیلی ناامید کننده بود :دی

باز با این 30 تا بارقه ی امیدی هست ... 

از دوستان کسی شخصا همین نسخه رو نصب کرده ؟

ویرایش شده توسط mohsen14
لینک به دیدگاه

بله من نصب کردم توضیحات بالا (اولین پست) برای نصبش هستش

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

با سرعت 700 3-4 روز طول کشید

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

عذر میخوام ولی واقعا هیچ وقت درک نمیکنم که چرا میشینید 30 تا 60 گیگ دانلود میکنین. چرا نمیرین از یه فروشنده گیم نمیخرین بدون دنگوفنگ و اینهمه وقت تلف کردن. :wacko:

لینک به دیدگاه

عذر میخوام ولی واقعا هیچ وقت درک نمیکنم که چرا میشینید 30 تا 60 گیگ دانلود میکنین. چرا نمیرین از یه فروشنده گیم نمیخرین بدون دنگوفنگ و اینهمه وقت تلف کردن. :wacko:

درود

یکی هر دلایلش اینه که بنده هربار بازیهای حجم بالا خریدم بدلیل تعداد بالای دیسکها حداقل یکیشون مشکل دار بوده

دومین دلیل اینه که من نوعی که دارم ماهانه مبلغ قابل توجهی برای اینترنت مضخرف پرداخت میکنم خب چرا وقتی امکانش هست ازش استفاده نکنم؟

دلیل بعدی میتونه عدم دسترسی به بعضی از بازی ها باشه که بدلیل محتواشون با ممنوعیت فروش روبرو میشن و باید همه جا رو بگردی تا بتونی بخری

اما اگر منظورتون خرید بصورت انلاین هست باید رجوع کنیم به مورد دوم و اول که خب اون زمانی رو که مبخوایم منتظر پست باشیم از اینترنتمون استفاده میکنیم و دانلود میکنیم بازی رو و ریسک دیسک خراب رو هم نداریم

دلایل دیگری هم هست ولی همین ها به اندازه کفایت هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

یکی هر دلایلش اینه که بنده هربار بازیهای حجم بالا خریدم بدلیل تعداد بالای دیسکها حداقل یکیشون مشکل دار بوده

دومین دلیل اینه که من نوعی که دارم ماهانه مبلغ قابل توجهی برای اینترنت مضخرف پرداخت میکنم خب چرا وقتی امکانش هست ازش استفاده نکنم؟

دلیل بعدی میتونه عدم دسترسی به بعضی از بازی ها باشه که بدلیل محتواشون با ممنوعیت فروش روبرو میشن و باید همه جا رو بگردی تا بتونی بخری

اما اگر منظورتون خرید بصورت انلاین هست باید رجوع کنیم به مورد دوم و اول که خب اون زمانی رو که مبخوایم منتظر پست باشیم از اینترنتمون استفاده میکنیم و دانلود میکنیم بازی رو و ریسک دیسک خراب رو هم نداریم

موفق باشید

کاملاً مواففم با نظر شما باید تا جای ممکن استفاده کرد وقتی توی دانلود رایگان ماهی 240 gb میشه دانلود کرد چرا الکی حالا هرچقدر حتی 5 تومن بیایم پول بازی بدیم.

لینک به دیدگاه

درود

موفق باشید

تا حدی قانع شدم. :D

نه منظورم انلاین نبود.

البته دیسک مشکل دار مال بازی های شرکتی هستن که راهی هم ندارن. شما تو شهرتون کسی نیست کپی بفروشه؟ مثل CD فروشیها مثلا.منظورم این بود. از اونا تهیه کنید اگه مشکل دار هم باشه عوض میکنن.

اخه تو شهر ما یه فروشگاه گیم هست به محض ورود یه گیم خودش دانلود میکنه و کرکش رو گیر میاره کرک میکنه و setup میکنه و میفروشه. خودش هم برنامه نویس و هکر هستش. بدجور کاردرسته. اگه دیسک خراب هم توش باشه سریع عوضش میکنه و یکی دیگه میده. حتی پک یا همون کاور هم چاپ میکنه واسه بازی هاش.(این خارج از بحث بود. حالا توضیح دادم که من چرا ترجیح میدم بخرم.)

پس بریم پاتک بزنیم به شرکت های ارائه دهنده اینترنت. :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...