رفتن به مطلب

Recommended Posts

تا حدی قانع شدم. :D

نه منظورم انلاین نبود.

البته دیسک مشکل دار مال بازی های شرکتی هستن که راهی هم ندارن. شما تو شهرتون کسی نیست کپی بفروشه؟ مثل CD فروشیها مثلا.منظورم این بود. از اونا تهیه کنید اگه مشکل دار هم باشه عوض میکنن.

اخه تو شهر ما یه فروشگاه گیم هست به محض ورود یه گیم خودش دانلود میکنه و کرکش رو گیر میاره کرک میکنه و setup میکنه و میفروشه. خودش هم برنامه نویس و هکر هستش. بدجور کاردرسته. اگه دیسک خراب هم توش باشه سریع عوضش میکنه و یکی دیگه میده. حتی پک یا همون کاور هم چاپ میکنه واسه بازی هاش.(این خارج از بحث بود. حالا توضیح دادم که من چرا ترجیح میدم بخرم.)

پس بریم پاتک بزنیم به شرکت های ارائه دهنده اینترنت. :D

از اینجور افراد تو شهر ما که نیستن :| البته اگه باشن هم بازم ترجیح میدم دانلود کنم :دی

لینک به دیدگاه

دانلود GTA V بدون حذفیات حجم 31 گیگ فشرده شده: http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55156

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

دوستان چرا فقط وقتی ش-ی-لتر شک-ن روشنه میتونم نظر بدم ؟ یا خدا!!!

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

لینک ها مشکل داره ؟

We can't find the file you are looking for. It maybe got deleted by the owner or was removed due a copyright violation

لینک به دیدگاه

بی زحمت بازی Witcher 3 رو یکی لینکشو میده برام؟ :D  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

نسخه آپدیت شده هم موجوده؟

من می خوام از سی دی کی استفاده کنم یک نسخه آپدیت و کامل می خوام

لینک به دیدگاه

آپدیت ها شو از کجا باید دانلود کرد ؟؟؟

من نسخه ریلود و دارم 

لینک به دیدگاه

درود

استارتر عزیز fift girl چیه؟

میشه بازی هیتمن جدیده رو هم بزاری؟

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان سلام من عضو جدیدم

میشه لینک های نسخه فیت گرل رو یه بررسی بکنین؟

برای من خیلی دیر کانکت میشه و همینطور سرعتش هم در مواقع معمولی از 10 کیلوبایت بالاتر نمیره.

ممنون میشم اگه درستشون کنید.

(آخه 4،5 تا پارت رو گرفتم :(  :( )

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1394/11/28, 01:13:12، EDK-OverVolt گفته است :

لینک همین بازی با آپدیت 5 نسخه Reloaded ---- Grand Theft Auto V FitGirl Ultra Repack

حجم فایل : ۳۴/۷۹۷ گیگابایت

password.png پسورد فایل :daydl.com

downloads.png دانلود در پارتهای ۶۰۰ مگابایتی

http://dl4.daydl.com/games/94/09/Grand%20Theft%20Auto%20V%20%5BFitGirl%20Ultra%20Repack%5D.part01.rar

داداش سلام من یه بار اینو کامل دانلود کردم یهو هاردم خراب شد همش پرید   

:(

دوباره دانلود کردم تا پارت 49 بعد الان که اومدم دانلود کنم دیدم فایل ها از سرور حذف شده:o

دوستان هرکی دانلود کرده خواهش میکنم پارت های 50 و 51 و 52 و 53 و 54 و 55 و 56 و 57 و 58 رو آپلود کنه لینک بده

خواهش میکنم من کلی بدبختی کشیدم تا ینو بازی کنم اونوقت اینجوری شد

لطفا آپلود کنید

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام دوستان

لطفا اگر کسی لینک سالم نسخه fitgirl داره ممنون میشم اینجا قرار بده

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام. من این بازی خریدم و از اولش همیشه همین ارور رو میداد و فقط یک بار (هیچ کار خاصی نکردم) این ارور رو نداد. لطفا اگه کسی میدونه چی کار باید بکنم بگه. خیلی ممنون می شم.

Shot 0001.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali11044 گفته است :

سلام. من این بازی خریدم و از اولش همیشه همین ارور رو میداد و فقط یک بار (هیچ کار خاصی نکردم) این ارور رو نداد. لطفا اگه کسی میدونه چی کار باید بکنم بگه. خیلی ممنون می شم.

Shot 0001.png

یا درایو dvd شما ضعیف هست یا دیسک بازی مشکل داره.

اگه بلد هستید رایتر رو باز کنید با سشوار (باد سرد) یا هر دمنده دیگه ای از دور کمی روی لنزش بگیرید و مجددا امتحان کنید ببنید چی میشه

یا دسیک بازی رو با الکل پاک کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali11044 گفته است :

Shot 0001.png

درود دوست عزیز.

شما چرا بازی میخری؟ یه خط همراه میخای و یه گوشی 3جی یا فور جی و یه  بسته یه ماهه اینترنت نامحدود که 15 تومنه شب از یک تا هفت صب.شب که میخای بخابی بزار دانلود شه با فورجی تو هر ساعت 5-8 گیگ دانلود میکنه و راحت میشی.اینقدر هم هزینه بازی و دردسرهاشو نمیدی.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام ایا این لینک که تو سایت گزاشتین سالم هستن و ایا بر سیستم به راهتی نصب میشوند لطفا جواب دهید میخواهم دانلود کنم اگه لینک ها خراب باشن دان نمیکنم

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...