رفتن به مطلب

به زودی با کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریدهای آنلاین بین المللی انجام دهید

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با به سرانجام رسیدن برجام، بسیاری از شرکت های خارجی مشتاق حضور در بازار مستعد و در حال شکوفایی ایران هستند. در این میان اما مشکل نقل و انتقال پول بین ایران و سایر کشورها، مانع بزرگی بر سر راه فعالیت اقتصادی ایرانیان است. حالا یک شرکت پرداخت مستقر در استانبول قراردادی را به امضا رسانده که راه را برای حضور شرکت های خارجی در ایران هموار می سازد. در ادامه خبر با تک شات همراه باشید.

ییزیکو با پلتفرم پرداخت الکترونیکی PECCO که در تهران مستقر است قراردادی را به امضا رسانده اند که به مشتریان این شرکت اجازه می دهد از طریق 230 میلیون کارت بانکی موجود در ایران، که تا کنون امکان نقل و انتقال مالی با هیچ سیستم مالی خارج از ایران را نداشتند، تراکنش مالی داشته باشند. ییزیکو یک شرکت پرداخت آلمانی – ترکیه ای است که در شهر استانبول ترکیه مستقر است.

مدیران این شرکت سال گذشته در دیداری که از تهران داشتند به فکر فعالیت در ایران افتادند. اوزبوگوتو مدیر عامل ایزیکو گفته است:" ما قصد داریم نقشی را که Paypal در کشورهایی همچون آلمان بازی می کند، در ایران به عهده بگیریم. ایران با حدود 80 میلیون نفر جمعیت و دسترسی قابل توجه این جمعیت به اینترنت یکی از بهترین بازارهای منطقه برای این شرکت است."

شرکت های به نامی مانند پی پل ممکن است در اقدام برای ورود به بازار ایران خیلی به کندی عمل کنند،چرا که کسب درآمد از بازاری به وسعت بازار میشیگان تلاش زیادی نیاز دارد. اما در همین حال شرکت هایی مانند ییزیکو آماده استفاده از فرصت موجود هستند.

موسسه رنسانس کاپیتال در گزارش خودخاطر نشان کرده است اگر ارزش بازار ایران در حال حاضر کمتر از بازار میشیگان است، اما الحاق آن به اقتصاد جهانی رشد اقتصادی آن را در سال آینده 4.5 تا 6 درصد افزایش خواهد داد.

ییزیکو با برداشته شدن تحریم هایی که ایران را از سیستم بانکی سوییفت محروم می کرد ، قرارداد همکاری با ایران را به امضا رساند. مدیر عامل شرکت ییزیکو اظهار کرده است که در ایران تمامی بانک ها به یک سیستم مشترک موسوم به شتاب متصل هستند که این بدین معنی خواهد بود که مشتریان ییزیکو قادر خواهند بود با تمامی صاحبان کارت های بانکی در ایران نقل و انتقال مالی داشته باشند بدون اینکه نیاز باشد با یکایک بانک های ایرانی وارد قرارداد شوند.

سال گذشته ییزیکو موفق شد از طریق پرداخت های مالی آنلاین در سراسر جهان 6.2 میلیون دلار درآمد کسب کند. کمپانی خودروسازی بی ام و یکی از مشتریان این شرکت در ترکیه است.

منبع

اگه واقعا این خبر صحت داشته باشه خیلی خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

یا خدا :eek:  یعنی ما هم انلاین همه چی میگیرم :eek: خرید از گوگل پلی و شونصد ها جای دیگه با کارت های خودمون :eek:

لینک به دیدگاه

امکان نداره این دزدهای بی شرف و بی ناموس و کاسبان تحریم و واردکننده ها بزارن اجرا بشه

لینک به دیدگاه

یعنی فکرش زا بکن اگر اتفاقات سال 57 نبود ما کجا دنیا بودیم که با رفع تحریم این  همه خوشحالیم

شاید المان یا کره را رد کرده بودیم . 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم، لطفا به قوانین انجمن احترام بزارید، بحث سیاسی اکیدا ممنوعه،

در مورد خود موضوع نظرتونو بگین، مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم آرزوی چنین روزی رو میکنم و امیدوارم به همین زودیا به حقیقت تبدیل بشه 

البته امیدوارم تا اون زمان تو حیات باشم 

لینک به دیدگاه

بله! چرا که نشه؟

مک دونالدز هم اومد ایران

دلار هم ارزون شده

اسب هم پرواز می کنه

ما هم با کارت بانکیمون از آمازون خرید می کنیم! 

لینک به دیدگاه

من حاضرم تو اتاق باشم ولی این اتفاق بیافته ... 

لینک به دیدگاه

خیلی خوب میشه اگه بشه واقعا خوب میشه اگه بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این خبر ها بیشتر جنبه تبلیغاتی و افزایش بازدید وبسایت داره

درمورد ویزا و مستر باید بگم طبق قوانین ویزا کارت امکان ارائه سرویس به ایران رو نداره ولی مستر کارت طبق متن توافق میتونه سرویس بده ولی نمیتونه بده بنا به دلایلی

احتمال حضور مسترکارت عادی در ایران کم هست و اگر هم حضور پیداکنه صرفا توسط واسطه بانکی نه اینکه خودش مستقیم باید ایران هم بدلیل قوانین ایران و هم قوانین اونجا

مثل سال های گذشته مسترکارت از طریق بانک دراختیار اشخاص قرارمیگیره به صورت شارژی صادر میشه و فقط هم مبالغ بالای 10 هزار دلار مثل زمان قبل تحریم

درضمن مسترکارت انواع مختلف داره فکرکنم اون نوع که پرداخت انلاین داره قابل ارائه به ایران نباشه چون نیاز به اهراز حویت و مالیات و ... داره

هرچند درهرصورت اگه شما مسترکارت داشته باشید حتی با قابلیت پرداخت انلاین بازهم نمیتونید خرید اینترنتی بکنید چون90% اینترنت از پی پال به عنوان واسط پرداخت انلاین استفاده میکنند و مثل زمان قبل تحریم اگه کارت شما صادر ایران باشه پی پال جلوی پرداخت رو میگیره 

اون 10% وبسایت هم اکثرا سایت ها و شرکت های دولتی یا نیمه خصوصی اروپایی هستند که هنوزبالغ نشدن و از سیستم فوق العاده قوی و فوق امنیت تضمینی پیپال استفاده نکردن

البته هم اکنون میتونید از ویزا کارت یا مستر کارت در ایران  استفاده کنید ولی از پی پال نمیتونید استفاده کنید

یک سری شرکت های اسیایی یا اروپایی هستند که ویزا یا مستر کارت مسافرتی ارائه میکنند که زمان قبل تحریم هم میشد ازشون خریدکرد ولی نمیشه این کارت رو شارژ کرد

من خودم چندین نوع از این ویزا کارت دارم این ویزا کارت ها بنام کسی نیستند و شما راحت میتونید خرید کنید 

البته درزمان قبل تحریم اگر درپیپال پرداخت میکردید و پیپال متوجه ایرانی بودن شما میشد کارت شمارو مسدود میکرد و دربیشتر درگاه های پرداخت شماره کارت شما بلک لیست میشد 

ولی بعد از تحریم پی پال پرداخت رو ریجکت میکنه ولی کارت مسدود نمیشه 

بعضی افراد هستند درخارج کشور زندگی میکنند یا واسطه ای درخارج کشور دارن که میتونند این نوع ویزاکارت رو برای شما خریداری کنند و اطلاعاتش رو برای شما بفرستند مثل بعضی از وبسایت های مطرح خرید ارز و دلار و پرداخت انلاین

البته چند شرکت بین المللی هم هستند که ویزا و مستر مسافرتی ارئه میکنند ولی شارژ کردن حساب این شرکت ها مصیبت هست و اگه اشنا نباشید مبالغ سنگینی رو برباد میدید چون بسته های 5 . 10 . 20 هزاردلاری باید پرداخت کنید 

لینک به دیدگاه

20 سال زندگی کردم تو این کشور(البته هنوز هم دارم زندگی میکنم)

راحت و بدون کوچک ترین شکی میتونم بهتون بگم

دلار ارزون نمیشه

خرید راحت و بدون دردسر از سایت هایی مثل آمازون و ... برای ما ایرانی ها فراهم نمیشه

قیمت خودرو پایین نخواهد آمد

ارزانی نخواهیم داشت.

کجا کی توی این کشور ما شاهد کاهش قیمت بودیم که بعضی ها الان منتظر کاهش قیمت هستن.

من نمیخوام جو بد بدم ولی بهتر با حقیقت کنار بیاید.

دلتون رو به این دورغ ها خوش نکنید

خودم به شخصه 1000 بار از سال 85 تا الان شنیدم میگن وضعیت نت و پهنای باند سال دیگه بهتر میشه  ولی  بهتر که نشده گرون تر و بی کیفیت تر هم شده.

لینک به دیدگاه

یعنی فکرش زا بکن اگر اتفاقات سال 57 نبود ما کجا دنیا بودیم که با رفع تحریم این  همه خوشحالیم

شاید المان یا کره را رد کرده بودیم . 

المان و کره رو رد کرده بودیم هیچ رسیده بودیم دوراهی برزیل نرسیده به آرژانتین بعد از پیچ شمرون

اگه این 57 نبود الان مردم کره جنوبی میرفتن اس اس دی ساخت مشهد میخریدن . اسم برندشم میشد ضامن آهو

طرف تو کشور کره میرفت مغازه میگفت اقا یه اس اس دی ضامن اهو میخوام سری EVO حجم 120 گیگ

به مغازه دارم میگفت اینا اصله ؟ از خود ایران اوردین یا از چین ؟

یا مثلا یکی تو المان میرفت پاور بخره فروشنده میگفت پاور اینرمکس دارم و کولر مستر بعد خریدار میگفت از این اتو اشقالا نمیخوام یدونه پاور گرین میخوام فن کوچیک ساخت ایران

mohsen2008_40709-244999!1.jpg

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست بزرگوارم

منم همین آرزو رو دارم البته نه برای خودم (چون من یا ما دیگه هدر رفتیم ) اما برای فرزندانمون امیدوارم که به حقیقت تبدیل بشه .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

امکان نداره این دزدهای بی شرف و بی ناموس و کاسبان تحریم و واردکننده ها بزارن اجرا بشه

ina possible ro impossible mikonan che berese impossible bashe xD

لینک به دیدگاه

هی روزگار

این خبر های خنده دار از کجا در میاد ؟

موجبات خنده و شادی من و موجبات توحم و خیال بقیه رو فراهم میکنن؟

اینجا ایرانه هر کاری که باعث بشه مردم راحتر و بی دردسر وبی دقدقه باشن و خودشون بتونن کارهاشونو انجام بدن

جلوش گرفته میشه

چون مستقل میشیم قدرت مند میشیم اعتماد به نفس و اراده پیدا میکنیم

و اونجاست که دیگه نمیتونن جلودار ما باشن مثل قبل از س ا ل ....۷.......۵

الان دیگه ........

الان همه دستشون جلو بقیه درازه و فقط حسرت چیزای نداشترو میخورن

خرید بین المللی کجای دلم بذارم؟

لینک به دیدگاه

هی روزگار

..................

icecek-tamek-yuzde-yuz-baslik.png

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

به امید روز های بهتر برای نوه، نتیجه هامون....

لینک به دیدگاه

جنس 450 دلاری رو 2.900.000  تو ایران عزیز به من قیمت دادن  :) 

به زودی با کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریدهای آنلاین بین المللی انجام دهید

دقیقا کی ؟!   =)) 

لینک به دیدگاه

قضیه بحث سیاسی نیست یک واقعیت اقتصادی دردناکه این لینک را ببینید .

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=62666

لینک به دیدگاه

ايرانيا هنوز درگير چي هستن :) زندگي راحت و آرام بر عموم مردم ايران البته بجز خواص حرام است .

لینک به دیدگاه

عزیزان من دوستان عزیزم

بله همه ما آدمیم و میدونیم که شرایط به چه صورته، اما تا کی میخوایم اینجوری صحبت کنیم؟

همیشه اگر اگر اگر؟ اگر فلان شده بود، اگر فلان اتفاق افتاده بود شرایطون فلان بود و....

زمان حال رو در نظر بگیرین، والا خیلی آدما هم هستن اینقدر سختی کشیدن تا الان به یه جایی رسیدن

و اسم و رسمی برای خودشون دست و پا کردن، راه دور نمیرم، همین لیون کامپیوتر، خود اقای حسینی

گفتند داستان شکل گیری لیون رو، و گفتن که سرمایه ی اولیشون از فروش یک خط موبایل بوده و چقدر

سختی کشیدن تا شده این لیونی که میبینین، من خودم یه هدفی تو سرمه دارم برای رسیدن بهش تلاشمو میکنم

الان چندین ماهه که شبا تا صبح بیدارم، تلاش کنین تلاش، به فکر معجزه و شغل دولتی و... نباشین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...