رفتن به مطلب

نگاهی به Just cause 3 با رضا!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عالی بود آقا رضا مثه همیشه.در جواب دوست عزیزمون eisenberg بگم چون آقا رضای عزیز تجربه ی خیلی زیادی در نقد وآزمایش و از همه مهمتر انجام بازیها داشته ودارن طبیعیه که تجربیاتشو از کارتهای گرافیکی که داشته و دارن ابراز کنن تا کسی که تاپیک رو میبینه درباره همه ی مسائل آگاه بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی بود آقا رضا مثه همیشه.در جواب دوست عزیزمون eisenberg بگم چون آقا رضای عزیز تجربه ی خیلی زیادی در نقد وآزمایش و از همه مهمتر انجام بازیها داشته ودارن طبیعیه که تجربیاتشو از کارتهای گرافیکی که داشته و دارن ابراز کنن تا کسی که تاپیک رو میبینه درباره همه ی مسائل آگاه بشه.

@};-

لینک به دیدگاه

درود با تشکر از شما برای خوندن مطلب . من رشته درسی ایم سالها همین بوده و علاقه دارم به نگارش زیاد.

ببخشید یک سوال کجا من چیزی رو کوبیدم؟؟ دقیقا در متن جاست کاز 3 نشونم بدید با رنگ پرنگ ؟؟ حالا بنده براتون پاسخ می نویسم  ولی کامل بخوانید:

در با زیهای دیگر اگر نقد های بنده رو خونده باشید؛ شخصیت ها هم کاملا بررسی شده اند مثل نقدی بر دراگون ایج . خوب جاست کاز 3 بازی نیست که درباره این چیز ها  صحبت شده روش. البته من تعجب میکنم بیشتر نقد جاست کاز 3   در وسط متن درباره داستان و گیم پلی و ویژگی های بازی است  من تعجب میکنم میگیداشاره کم شده .

نکته دوم گرافیک در بازی هایPC و انالیز کردنش جز لاینفک نقد تست بازی روی Pc است . ببنید این بازی رو روی کنسول تست نزدیم که حتی نشه نرخ دراپ فریم رو بررسی کرد اینجا ما ابزار داریم و  نرم افزار داریم و کلی  عنصر که بررسی بشن - بنده علاقه زیادی دارم به موضوع گرافیک و تکنولوژی و ... بنابراین در بخش گرافیک باید بررسی کنم- شما ببنید  در نقد گیم اسپات همین بازی در حد دو خط به گرافیکش اشاره شد اونم نسخه کنسولی روز یک بدون اپدیت. خوب در نسخه پی سی من نیمتونم اینجور باشم. ممکنه کسی بره این بازی رو بخره و  باید همه چی به جا باشه. عکس گرفتن از یک گرافیک زیبا هیچ وقت نمیتونه ارزش واقعی گرافیک یک بازی رو نشان بده- کلا بسیاری از افکت های پست پراسیسنگ در عکس JPG ثبت نمیشن و باید با پسوند تارگا عکس گرفت که اونهم حجمش بالاست.

در مورد برند خاص هم  باید عرض کنم عزیزم که بنده اصلا دسترسی به کارت AMD ندارم  و کارت در اختیا رخودم کارتهای خودم هستند و من هم مصرف کننده محصول انویدیا . شما اینجا رو باید درنظر بگیرید این بازی با درایور های AMD مشکلات عدیده ای داره و من قبل از نگارش متن میرم در استیم و نقد ها و فیدبک ها رو روی نسخه Pc میخونم چون در اونجا فیدبک ها خیلی دقیق هستند.خوب این بازی یعنی دقیقا همین روی کارت AMD و درایور هاش در جاهایی غیر قابل بازی کردن بوده در زمان عرضه خوب من باید اشاره کنم که کارت گرافیک چی هست موقع تست و اصولا هدف نگارش  عرضه کردن تجربه  من بهشماست پس من حق دارم که اسم کارت گرافیک رودرتست بیارم در همه بررسی ها و نقد های بازی های  pc  به نوع گرافیک و عملکردش و تجربه تستر با اون گرافیک اشاره میشه-

من کلمه فن بازی رو قبول ندارم در نقد هام، اشاره به کارت گرافیک های من هست  خوب همین سیستم تست است چه کنم؟ چون  ببخشید هیچ  کلمه ای در متن من به کار نرفته که شما بخواهید به فن بازی نسبت بدید .من در اول  تاپیک اشار ه کردم این بازی طبق فید بک های استیم دقت کنید طبق فید بک های استیم میتونید برید در گوگل بزنید جاست کاز 3 فاصله استیم و بعد از ورود به استیم سمت راست  نمره بازی و پایین  هزاران و هزارن فید بک رو ببنید ، بر طبق این فیدبک ها بازی روی کارت AMD مشکل داشته و من نمیدونم هنوز حل شده یا نه پس باید به این موضوع اشاره کنم و شما نباید بگید فن بازی چون عزیزم این بازی رو شخصی میره 120 تا 150 میخره بعد کارتش Amd بود و میاد میگه اقای قاسمی اینقدر دم از گرافیک بازی زدید فلان بود و نمیشد بازی کرد و لگ  داشت وو .بنده طرفدارNVIDIA هستم و در نقد ام ازش دفاع میکنم و همه میدونن که من این کارتها رو استفاده میکنم و اقعا وقتی دسترسی ندارم به کارتهای دیگه چه کار کنم؟؟از کجا کارت فیوری بیارم روی اون هم تست کنم ؟ اصلا کسی داخل کشور کارت فیوری دیده؟؟ یک عدد گیگا بایت برای تست دست من دادن که مشکل داشت نشد تست کنیم.

وقتی یک منتقد داره یک فیلم مثل مکبث جدید رو نقد میکنه هیچ اشکالی نداره که اشاره کنه به    سریر خون کوروساورا- وقتی بازی روی  این کارت و مخصوصا درایور انویدیا داره اجرا میشه خوب باید در جهانی که هرروز پره از نمودار و مقایسه و تست و بنچمارک این نکته رو به عنوان یک نکته مثبت در نظر گرفت؟

اگر اون لینک انویدیا رو که گذاشتم باز کنید متوجه میشید که بررسی دقیق و انالیز موشکافانه  انویدیا که واقعا اندازه 20 صفحه A4 است  خوب باید بهش اشاره بشه ومصرف کننده انویدیا هم کم نیست پس باید اشاره بشه به همه اینها و فن بازی اسمش نیست- نویسنده ها در داخل فروئم ها برای همین نمی نویسن چون با پاسخ ها و واکنش های عجیبی روبرو میشن >مثلا بنده  6 ساعت تایپ میکنم برا ی آگاهی دوستان آخرش میشم  فن بوی بازی خوب چه انتظاری دارید که کسی مطلب بگذاره؟

ممنون که پاسخگو بودین من تقریبا تمام نقد های  شما روخوندم و جزو مطالب مورد علاقه من  یکی ازیکی بهتر وجامع تر .امید وارم از نظرمن ناراحت نشده باشین ولی شما باید خوش حال باشین کسی ازتون انتقاد میکنه چون این نشون میده مطلب شما خونده شده و مورد توجه بوده یا شاید اون دستمون درست میگن که من اشتباه متوجه شدم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون که پاسخگو بودین من تقریبا تمام نقد های  شما روخوندم و جزو مطالب مورد علاقه من  یکی ازیکی بهتر وجامع تر .امید وارم از نظرمن ناراحت نشده باشین ولی شما باید خوش حال باشین کسی ازتون انتقاد میکنه چون این نشون میده مطلب شما خونده شده و مورد توجه بوده یا شاید اون دستمون درست میگن که من اشتباه متوجه شدم 

نه خواهش میکنم نه براتون فقط توضیح دادم  ناراحت نه اقا موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...