رفتن به مطلب

مزایده سیستم قدرتمند رندر و گیم 1150(فروخته شد)

Recommended Posts

سلام دوستان    (سیستم کاملا فروش رفت )

به پیشنهاد و درخواست دوستان عزیز من تصمیم گرفتم فروش رو مزایده ای کنم و قیمت پایه ی قطعات رو با توجه به کارکرد و گارانتیشون بنویسم.توجه داشته باشید هیچ قطعه ای پایینتر از قیمت پایه فرخته نمیشه.قیمت قطعات بین نو بین 15 تا 20 درصد تخفیف خورده.پس جسارتا خواهش میکنم درخواست قیمت کمتر از قیمت پایه نکنید.هیچ اجباری در خرید نیست.و همچنین هیچ عجله ای در فروش.جسارتا خواهشم اینه که اگه قصد خرید یا توان خرید ندارید همکاری کنید و پاسخ نامربوط نفرستید.بسیار ممنون از همه شما دوستان خوبم 

توجه داشته باشید قطعات به بهترین و بالاترین پیشنهاد فروخته میشن.پایان مزایده نامحدود هست و تا زمانی که پیشنهاد مناسب برای بیشتر قطعات نرسه هیچ قطعه ای ارسال نمیشه

مشخصات و قیمت(تومان):

• پردازنده
    Intel Core™ i7-4790K *حدود 5 ماه کارکرد با کارتن و فن و بدون اورکلاک*قیمت پایه : 945 فروخته شد
  • مادربورد
    MSI Z97S SLI Krait Edition *کمتر از 2 ماه کارکرد با کارتن ومتعلقات وگارانتی کامل*قیمت پایه : 455 فروخته شد
  • رم
    Kingston HyperX Fury 16GB 8GBx2 1866Mhz DDR3 *کمتر از 2 ماه کارکرد با جعبه و گارانتی کامل* قیمت پایه : 250فروخته شد
  • کارت گرافیک
    Sapphire HD 7970 OC *حدود 2 سال کارکرد با کارتن وبدون گارانتی با تضمین کامل* قیمت پایه : 600
  • درایو ذخیره سازی
    Seagate Barracuda 1TB *کمتر از 2 ماه کارکرد با گارانتی کامل* قیمت پایه : 130
  • کیس
    X2 Jaguar *کمتر از 2 ماه کارکرد با کارتن و گارانتی کامل* قیمت پایه : 130
  • کولر پردازنده
    DeepCool IceEdge MINI FS V2 CPU Cooler *کمتر از 2 ماه کارکرد با کارتن و گارانتی کامل* قیمت پایه : 20
  • مانیتور
    LG IPS Monitor 23EA63 *حدود 5 ماه کارکرد بدون کارتن و گارانتی ولی نوی نو با تضمین کامل* قیمت پایه : 430
  • پاور 
  • موس و کیبورد : قیمت پایه : 20 فروخته شد

هزینه ارسال با خریدار هست(ارسال با تیپاکس)در صورتی که ارسال با پست پیشتاز باشه هزینه ارسال به مبلغ توافق شده قطعات افزوده میشه

تصاویر مربوطه هم که گذاشته شده.تست سایت بسیار معتبر یوزربنچمارک هم گذاشته شده که همونطور که می بینید بنچمارک سیستم در نوع خودش کاملترین و قویترین بنچمارک هست.جسارتا پس از ارائه تمام توضیحات لازم انتظار دارم فقط مشتری واقعی توی تاپیک وارد بشه.پیش از هرچیزی ممنون از اینکه بقیه دوستان کاسب هم همکاری میکنند.دوستان اگه آنلاین نبودم(به دلیل حضور سازنده در جلسات کاندیداهای انتخاباتی) کمی صبور باشید و پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید.در صورت برای هر سوال یا درخواست دیگه فقط از طریق پیام با این شماره در ارتباط باشید: 09013907402

(اساتید عزیز لطفا اگه تاپیک نیاز به ویرایش خاصی اعلام کنید که خدایی نکرده قوانین رو نقض نکرده باشیم.ممنون)
با نهایت سپاس    @};-  @};-  @};- 

post-22480-0-23608100-1455697578_thumb.jpg

post-22480-0-52517900-1455698219_thumb.jpg

post-22480-0-02358300-1455699039_thumb.jpg

post-22480-0-62923100-1455699231_thumb.jpg

post-22480-0-22744300-1455699427_thumb.jpg

post-22480-0-50416200-1455699634_thumb.jpg

post-22480-0-59700700-1455699763_thumb.jpg

post-22480-0-51089600-1455700010_thumb.jpg

post-22480-0-73780800-1456470185_thumb.jpg

ویرایش شده توسط AmirBaharvand
لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اگه تک فروشی داری قیمت پردازنده و رم رو برام بفرس

سلام مانیتور را جدا میفروشی

تک فروش ندارم دوستان

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم @};- 

ممنون از لطفت.باعث خوشحالیه که توجه داشتی به تاپیک

ایشالا کسی که واقعا نیاز به این سیستم داره پیدا بشه چون تقریبا نوی نو هست و تخفیف مناسبی گذاشتم.سیستم فقط زیر دست خودم بوده و از گل نازکتر بهش نگفتم ^_^ .من شرمنده دوستان کسبه هستم که نمیتونم در این مورد در خدمتشون باشم

با تشکر فراوان @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اتفاقا کسی که سیستم شما رو کلی برداره احتمال زیاد از کسبه خواهد بود نه یوزر !

احتمال اینکه یوزر یهویی به اینهمه قطعات نیاز پیدا کنه چقدره ؟! زیر 10 درصد ... 

یوزر هست که هرزگاهی یکی دو تا قطعه میخره وگرنه کاسب بصورت کلی با تخفیف خوب میخره و بعد تکی به قیمت بالاتر میفروشه .

یوزری که 3.5 بخواد پول بده نمیاد دست دو بخره مثلا 4 تومن میده و نو میخره ، منطقی بنظر نمیاد ؟!  :-? 

پ.ن : من هیچکدوم از قطعات نیاز ندارم  :D 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اتفاقا کسی که سیستم شما رو کلی برداره احتمال زیاد از کسبه خواهد بود نه یوزر !

احتمال اینکه یوزر یهویی به اینهمه قطعات نیاز پیدا کنه چقدره ؟! زیر 10 درصد ... 

یوزر هست که هرزگاهی یکی دو تا قطعه میخره وگرنه کاسب بصورت کلی با تخفیف خوب میخره و بعد تکی به قیمت بالاتر میفروشه .

یوزری که 3.5 بخواد پول بده نمیاد دست دو بخره مثلا 4 تومن میده و نو میخره ، منطقی بنظر نمیاد ؟!  :-? 

پ.ن : من هیچکدوم از قطعات نیاز ندارم  :D 

بله آقا محسن.میدونم احتمال اینکه یوزر برای خرید اقدام کنه کمه.ولی من گفتم که عجله ای در فروش نیست ^_^ .البته نوی این سیستم(بجز گراف که نوش گیر نمیاد)بیش از 4.100 در میاد

ولی دوستان بازاری هم برای اینکه بفروشن باید ارزون بخرن تا بتونن خوب بفروشن(ظمن اینکه من خودم تو کار سیستمهای بستن رندرینگ هستم)

در کل بعد از مدتی اگه خریدار پیدا نشد تصمیم میگیرم که بفروشم یا نگه دارم.و یا اینکه تک فروش کنم :)

البته قیمتی که من دادم با توجه به کارکرد قطعات هست که تقریبا همه نو هستن و کمتر از 2 ماه کارکردن و فول گارانتی هستن

ممنون از حضورتون @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

بله آقا محسن.میدونم احتمال اینکه یوزر برای خرید اقدام کنه کمه.ولی من گفتم که عجله ای در فروش نیست ^_^ .البته نوی این سیستم(بجز گراف که نوش گیر نمیاد)بیش از 4.100 در میاد

ولی دوستان بازاری هم برای اینکه بفروشن باید ارزون بخرن تا بتونن خوب بفروشن(ظمن اینکه من خودم تو کار سیستمهای بستن رندرینگ هستم)

در کل بعد از مدتی اگه خریدار پیدا نشد تصمیم میگیرم که بفروشم یا نگه دارم.و یا اینکه تک فروش کنم :)

البته قیمتی که من دادم با توجه به کارکرد قطعات هست که تقریبا همه نو هستن و کمتر از 2 ماه کارکردن و فول گارانتی هستن

ممنون از حضورتون @};-  @};-  @};-

جسارت نباشه ولی آدم قطعه نومیخره بعد از یکسال متوجه نمیشه مشکل داره یا نه چه برسه به قطعه استفاده شده.

خوب بفروشید. 

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

جسارت نباشه ولی آدم قطعه نومیخره بعد از یکسال متوجه نمیشه مشکل داره یا نه چه برسه به قطعه استفاده شده.

خوب بفروشید. 

خوب این طبیعت قطعات برقی هست.ظمنا من مهلت تست میدم.اگه مشکل داشت 100% پس میگیرم.والا بخدا مال دنیا ارزش باختن آخرت رو نداره.ولی من هرگز قطعه نو و سالم خودم رو حاضر نیستم مفت بفروشم.بدون تعارف بگم،بازاری جماعت کارش تو سر مال زدنه.خوب البته بخاطر اینه که باید چیزی گیر خودش بیاد.قصد جسارت ندارم.ولی حقیقت همینه.از شما برادر بزرگوار هم سپاسگذارم  @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز انشالله خوب بفروشی اما اگر میخوای راحت و هر چه سریع تر بفروشی پیشنهاد میدم قطعات رو جدا و به صورت مزایده بفروشی

من خریدار نیستم دوست عزیز قصد بر هم زدن تاپیک رو هم ندارم اما فکر کنم این طوری راحت تر بتونی بفروشی مخصوصا این که بعضی قطعات جدا طرف دار زیادی داره مثل پردازنده فروش کلی به مراتب سخت تر و خیلی زمان بر تر هست در کل انشالله موفق باشین @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز انشالله خوب بفروشی اما اگر میخوای راحت و هر چه سریع تر بفروشی پیشنهاد میدم قطعات رو جدا و به صورت مزایده بفروشی

من خریدار نیستم دوست عزیز قصد بر هم زدن تاپیک رو هم ندارم اما فکر کنم این طوری راحت تر بتونی بفروشی مخصوصا این که بعضی قطعات جدا طرف دار زیادی داره مثل پردازنده فروش کلی به مراتب سخت تر و خیلی زمان بر تر هست در کل انشالله موفق باشین @};-

زنده باشی دوست خوبم.والا چون فعلا عجله زیادی نیست گفتم تا مدتی قرار بر فروش کلی باشه شاید دوستی بخواد سیستم گیم یا رندرش رو یه جا بخره.اگر کسی نبود بعد تصمیم میگیرم که قطعه فروش کنم یا تاپیک رو کلا ببندم.سپاس از توجه شما دوست عزیز @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

درود قیمت پردازنده را در صورت فروش تکی پ.خ کنید.تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزيز حالا كه استادان محترم نظرشونو دادن ما هم بديم شايد بعنوان يه دوست بهتون در فروش كمك بكنه

به نظر بنده شما قيمت تك هر قطعه رو در اول تايپيك در كنار قطعاتتون بزاريد و اينكه اگه ميخواهيد به كلى بفروشيد براى هر قطعه مشترى جدا گانه باشه و شما بعد از قطعى شدن و رزرو شدن قطعات همه رو در يك روز به دوستان تقسيم كنيد اينجورى هم به قول خودتون به كلى فروش رفته هم هر يك از دوستان به قطعه مورد نياز خودشون دست پيدا ميكنن

لینک به دیدگاه

دوست عزيز حالا كه استادان محترم نظرشونو دادن ما هم بديم شايد بعنوان يه دوست بهتون در فروش كمك بكنه

به نظر بنده شما قيمت تك هر قطعه رو در اول تايپيك در كنار قطعاتتون بزاريد و اينكه اگه ميخواهيد به كلى بفروشيد براى هر قطعه مشترى جدا گانه باشه و شما بعد از قطعى شدن و رزرو شدن قطعات همه رو در يك روز به دوستان تقسيم كنيد اينجورى هم به قول خودتون به كلى فروش رفته هم هر يك از دوستان به قطعه مورد نياز خودشون دست پيدا ميكنن

خیلی ممنون دوست خوبم @};- پیشنهاد خیلی خوب و منطقی دادید.خیلی زود همین کار رو میکنم.سپاس

لینک به دیدگاه

ایشون تک فروشی رو شروع کردن منم 4790 کا رو خریداری کردم با تشکر از صاحبش

لینک به دیدگاه

ایشون تک فروشی رو شروع کردن منم 4790 کا رو خریداری کردم با تشکر از صاحبش

تایید میشه.ارسال شد و مبارکتون باشه @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...