رفتن به مطلب

مدینگ کیس قدیمی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

برش ساده برای درب کیس بهترین حالت رو داره ولی بهتره که گوشه های کار کمی گرد باشه و کاملا تیز نباشه

برش قسمت بالای کیس هم با فاصله حدود 3 سانتی متر از پشت کیس و فاصله مساوی از دو طرف کیس

( نیازی به فاصله بیشتر برای سمت مادربورد نیست ، چون مادربورد معکوس نصب شده و مدار تغذیه پردازنده و رادیاتوری در این قسمت نیست )

لبه ها رو امیدوارم بتونم گرد در بیارم اخه با سنگ فرز میبرم سخته برام

از قدیم گفتن زیبایی تو سادگیه =))

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

• ارسال 172
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خوب این دو روز نبودم درگیر گوشیم بودم 
امروز بریدم قسمتایی که باید میبریدم خوب شده ولی خودتون میدونیند فرز خیلی سخته باش برش ظریف لیز میخوره میره 1 جا تو در لیز خورد یکم گوشه که احتمالا از این نوارای U  که گیرم نمیاد بزارم معلوم نمیشه یک جا 2 جا هم روی سقف بالاخره از چیزی فکر میکردم بهتر شد چون فرز هم سنگش کلفه هم سنگین و بد دسته و هم کار حساس بود
یک نکته برا برش اول گوشه ها که میدونید فرز نمیتونه گرد ببره با دریل سوراخ کنید و  هر چند تکه به اندازه قطر فرز یا کمتر سوراخ کنید که مسیر فرز باشه و فرز یک باره در نره 
photo_2016-02-23_21-32-47.jpgدوستان به نظرتون خوب شده؟

لینک به دیدگاه

برشا که دیدین تموم شد امروز رفتم یه طلق تایوانی 32/5 در 36 خریدم 10 تومن 1000 هم دودی دمش گرم پسر گلی بود ولی دودی رو ظریف ننداخت دونه دونه شده نمیدونم چکار کنم  فک کنم درست بشه چم (چمیدانم =نمیدونم) :laughing: اینم قسمتی از لحجه شد
دوستان چکار کنم؟
post-16104-0-20627400-1456243950_thumb.jpg
post-16104-0-12000900-1456243984_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دودی رو کندم فردا برم یه جای دیگه تمیز تر بندازن
رنگ هم تموم شد نتونستم رنگ کنم یزره رنگ کردم تموم شد 

led هم از rgb  استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

به نظرتون در کیس رو پیچ کنم یا بچسبونم؟

لینک به دیدگاه

به نظرتون در کیس رو پیچ کنم یا بچسبونم؟

پیچ بهتره

پنل پشت کیس رو یه کاری کن که دو تا فن 12 بخوره (فکر کنم بشه)

پنل جلوی کیس رو اگه من جای شما میبودم یه حرکت میزدم که بیشتر حالت توری باشه هم زیبا تر میشه هم تهویه بیشتر (مثلا کیس پرو5 )

میتونی واسه رنگ ترکیبی هم از مشکی استفاده کنی هم از سفید فکر میکنم این طوری جالب تر میشه

سعی کن برای کیس پایه های نسبتا بلندی درست کنی و یه فن هم واسه کف کیس تعبیه کنی

راستی میخوای کیس رو اسکلت معکوس کنی ؟ ( پاور رو پایین میزاری یا بالا ؟) البته کار سختیه ها شاید هم اصلا نشه اما اگه بشه خیلی بهتره

در رو از همون هاف ایکس الگو وردا البته تمام پلکسی خیلی راحت تره و شاید هم زیبا تر بشه

حواست به پنل بالای کیس باشه که خیلی مهمه واسه تهویه یه کاریش کن که واتر 240 جا بشه بازم سعی کن واسه بالاش بیشتر از توری استفاده کنی

نکته مهم : افکارت رو محدود به پتانسیل کیس نکن ، بزار خلاقیتت به کیس شکل بده ، در همه چیز میتونی تغییر ایجاد کنی

ویرایش شده توسط Mahdidaneg
لینک به دیدگاه

پیچ بهتره

پنل پشت کیس رو یه کاری کن که دو تا فن 12 بخوره (فکر کنم بشه)

پنل جلوی کیس رو اگه من جای شما میبودم یه حرکت میزدم که بیشتر حالت توری باشه هم زیبا تر میشه هم تهویه بیشتر (مثلا کیس پرو5 )

میتونی واسه رنگ ترکیبی هم از مشکی استفاده کنی هم از سفید فکر میکنم این طوری جالب تر میشه

سعی کن برای کیس پایه های نسبتا بلندی درست کنی و یه فن هم واسه کف کیس تعبیه کنی

راستی میخوای کیس رو اسکلت معکوس کنی ؟ ( پاور رو پایین میزاری یا بالا ؟) البته کار سختیه ها شاید هم اصلا نشه اما اگه بشه خیلی بهتره

در رو از همون هاف ایکس الگو وردا البته تمام پلکسی خیلی راحت تره و شاید هم زیبا تر بشه

حواست به پنل بالای کیس باشه که خیلی مهمه واسه تهویه یه کاریش کن که واتر 240 جا بشه بازم سعی کن واسه بالاش بیشتر از توری استفاده کنی

نکته مهم : افکارت رو محدود به پتانسیل کیس نکن ، بزار خلاقیتت به کیس شکل بده ، در همه چیز میتونی تغییر ایجاد کنی

در که  گفتم تمام شد مثل haf  نشد 

اره معکوس میکنم  بالای کیس 240 بریدم ولی چون معوس میشه بعید میدونم شیلنگاش برسه پشت کیس دوتا جا نمیشه یکی جا میشه 

به نظرم کیس زشت شد  ~x(  :( از جلو 5

photo_2016-02-25_16-30-15.jpg

photo_2016-02-25_16-30-31.jpg

بچه ها یه چیزی ندارید بزنیم رو این توریا زشت نیست ساده؟

post-16104-0-03663200-1456319067_thumb.jpg

post-16104-0-91549000-1456319123_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در که  گفتم تمام شد مثل haf  نشد 

اره معکوس میکنم  بالای کیس 240 بریدم ولی چون معوس میشه بعید میدونم شیلنگاش برسه پشت کیس دوتا جا نمیشه یکی جا میشه 

به نظرم کیس زشت شد  ~x(  :( از جلو 5

photo_2016-02-25_16-30-15.jpg

photo_2016-02-25_16-30-31.jpg

بچه ها یه چیزی ندارید بزنیم رو این توریا زشت نیست ساده؟

کلش رو سیاه کن و یک سری نوار های قرمز رنگ هم رنگ کن ( بر چسب نه رنگ ) برو توی اموزش مادینگ اون جا نحوه ی در اوردن طرح ها هست با کمک چسب کاغذی و رنگ خوب می شه نگران نباش 

لینک به دیدگاه

کلش رو سیاه کن و یک سری نوار های قرمز رنگ هم رنگ کن ( بر چسب نه رنگ ) برو توی اموزش مادینگ اون جا نحوه ی در اوردن طرح ها هست با کمک چسب کاغذی و رنگ خوب می شه نگران نباش 

یعنی همه این رو؟؟؟

خو بقیه کیس سفیده زشت میشه جلوش مشکی بقیش سفید نمیشه؟

زشت هم نشدا ولی ساده است

لینک به دیدگاه

یعنی همه این رو؟؟؟

خو بقیه کیس سفیده زشت میشه جلوش مشکی بقیش سفید نمیشه؟

زشت هم نشدا ولی ساده است

بنظر من بایین درب جلوی کیس خیلی خوب شده - تغییر زیادی هم نمیخاد ولی درب های دی وی دی رام چرا قوس دار شدن ؟؟؟ و فاصله دارن ؟؟؟ بنظرم اون ها رو یکم تغییر بدی بهتر میشه ! شاید هم تو تصویر اینجوری نشون میده !‌

لینک به دیدگاه

بنظر من بایین درب جلوی کیس خیلی خوب شده - تغییر زیادی هم نمیخاد ولی درب های دی وی دی رام چرا قوس دار شدن ؟؟؟ و فاصله دارن ؟؟؟ بنظرم اون ها رو یکم تغییر بدی بهتر میشه ! شاید هم تو تصویر اینجوری نشون میده !‌

قوس مدل کیس قوس داره کلا دست انداز داره تو صفحه اول هم معلومه

بچه ها با سفید چه رنگی خوب در میاد قرمز سفید بد میشه؟

لینک به دیدگاه

بچه ها حالا از این طرح های که رنگ میکنن میخوام کسی نظری داره طرح با قرمز میندازم قرمز سفید هم خوبه قرمز مشکی دیگه زیاد شده یه جورایی تنوعی هم هست
orginal_1443513354_Z170X-Gaming%20G1%20-
این یه مدل قرمز سفید  قشنگه قرمز سفید هم

لینک به دیدگاه

بچه ها حالا از این طرح های که رنگ میکنن میخوام کسی نظری داره طرح با قرمز میندازم قرمز سفید هم خوبه قرمز مشکی دیگه زیاد شده یه جورایی تنوعی هم هست

این یه مدل قرمز سفید  قشنگه قرمز سفید هم

تم قرمز و سفید هم زیبایی خاص خودش رو داره

ولی برای اینکه کیس ظاهر هماهنگی داشته باشه ، پیشنهاد می کنم قسمت های مشکی روی کیس رو به قرمز تغییر بدید.

استفاده از دو رنگ برای مودینگ جذاب تر و بهتر از سه رنگ هست.

در صورتی که گارانتی پاور تمام شده ، قاب پاور رو هم سفید کنید ، و در صورت داشتن گارانتی فقط یک کاور با رنگ سفید یا سفید با طرح قرمز برای پاور تهیه کنید. ( قسمت بریده شده از درب کیس قابل استفاده هست )

لینک به دیدگاه

خوب دوستان تقریبا 85% کار تموم شده امروز کیس رو سر هم کردم و led ها رو وصل کردم ولی led ها کنترلشون خرابه شانس من صورتی شدن قشنگه خوب 
منیجینگ  کابلم به نظر خودم خوبه 
اینم عکسا 
post-16104-0-67738100-1456415054_thumb.jpgpost-16104-0-91864700-1456415063_thumb.jpgpost-16104-0-01586500-1456415072_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خوب دوستان تقریبا 85% کار تموم شده امروز کیس رو سر هم کردم و led ها رو وصل کردم ولی led ها کنترلشون خرابه شانس من صورتی شدن قشنگه خوب 

منیجینگ  کابلم به نظر خودم خوبه 

اینم عکسا 

attachicon.gifphoto_2016-02-26_19-05-05.jpgattachicon.gifphoto_2016-02-26_19-05-02.jpgattachicon.gifphoto_2016-02-26_19-04-41.jpg

دقیقا میتونم بگم که از لولو (کیس قدیمی ) هلو ( کیس جدید ) رو ساختی - دمت گرم  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

کسی کولر مد نظرش هست تا 50 تومن با یه فن که به این کیس بیاد

دقیقا میتونم بگم که از لولو (کیس قدیمی ) هلو ( کیس جدید ) رو ساختی - دمت گرم  @};-  @};-  @};-

ممنون دوست عزیز زحمت خیلی زیادی داره ولی ارزش داره

لینک به دیدگاه

دئستان کولر با فن پیشنهاد بدید لطفا

لینک به دیدگاه

دوستان کسی پیشنهادی واسه کلیدای خاموش و روشن و پورتا و .. نداره؟ الان کیس کلید  و اینا نداره :(  :D

لینک به دیدگاه

خوب اینا هم عکسای 90 درصدی پروژه 
post-16104-0-43254500-1456603083_thumb.jpgpost-16104-0-87332600-1456603090_thumb.jpgpost-16104-0-72663300-1456603100_thumb.jpg
نتونستم چیزی پیدا کنم که مثل haf x 5 ضلعی باشه پشت مش بندی های جلو لوزی شد حالا خوبه تنوعی هم هست 
5 درصدپروژه باید یه جا واسه کلیدا و پورتا اینا پیدا کنم 
و باز هم میگم اگر دوستان نظر میدادن بهتر بود 
بعضی ها به در دیسکت گیر داده بودن که برش دار خوب  از اینجا از دوستان فتوشاپ کار میخوام اون قسمت دیسکت با بالاییش رو  از این مش بندی ها بندازن ببینیم چجور میشه

لینک به دیدگاه

من میگم کلید پاور و ریست رو بذار جای کلید فشاری فلاپی و چراغ فلاپی. اونجایی که جا دست هست برای در اوردن فلاپی( که دهنش بازه) برش بزن و۲تا پورت usb3 جا سازی کن .

Sent from my Galaxy Nexus

میتونی بالای پنل کیس هم جای کلیدها و usbها رو هم جا سازی کنی. بستگی به سلیقه خودت داره

منظورم از بالای کیس امتداد سقف کیس که پنل وصل شده هست جوری که مثل یه فلش خواستی وصل کنی فلش به صورت عمودی وصل میشه

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

من میگم کلید پاور و ریست رو بذار جای کلید فشاری فلاپی و چراغ فلاپی. اونجایی که جا دست هست برای در اوردن فلاپی( که دهنش بازه) برش بزن و۲تا پورت usb3 جا سازی کن .

میتونی بالای پنل کیس هم جای کلیدها و usbها رو هم جا سازی کنی. بستگی به سلیقه خودت داره

منظورم از بالای کیس امتداد سقف کیس که پنل وصل شده هست جوری که مثل یه فلش خواستی وصل کنی فلش به صورت عمودی وصل میشه

فهمیدم منظورتون رو ولی بالا صاف برش دادنش سخته نیست؟

جای فلاپی هم نمیدونم شیک میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

فهمیدم منظورتون رو ولی بالا صاف برش دادنش سخته نیست؟

جای فلاپی هم نمیدونم شیک میشه یا نه؟

روی قسمت پلاستیکی برش باید بزنین که احتمالا نمیشه تمیز برش داد مگر اینکه کوچیک برش بزنید و با سوهان و سمباده (نمیدونم درست نوشتم یا نه)بزرگترش کنین و تمیز در بیارین

لینک به دیدگاه

یه سری هم به امضای من بزن شاید چیزی بدردت بخوره داداش

موفق باشی

پیروز و سربلند

مشورت خواستی پیغام خصوصی بده

ویرایش شده توسط Hamid . SHahan
لینک به دیدگاه

یه سری هم به امضای من بزن شاید چیزی بدردت بخوره داداش

موفق باشی

پیروز و سربلند

مشورت خواستی پیغام خصوصی بده

داداش کار شما که زیادی حرفه ای و پر هزینه بود من بودجه ندارم خخخ

حالا فعلا بدون کلید خاموش روشن سر میکنم خخخ

چشم  خیلی ممنون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...