رفتن به مطلب

مدینگ کیس قدیمی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب دوستان این کلید خاموش روشن هم شده درد سری برا ما باید پنل جلو رو در بیارم روشن کنم :laughing: 

حالا فعلا که درگیرم شاید تابستون درستش کردم اول تصمیم داشتم بالا بشه ولی با دیدن این کیس بیتفنیکس ایده خوبی شد که سمت چپ بزارم چون کیس من برعکسه میشه سمت چپ از اون راسته حالا راست بزارم یا چپ یعنی سمتی که در شیشه ای هست یا مخالف :D 

خوب الان دو عدد مشکل هست 

1-این جکای صدا اصلا جایی هست گیر بیاد من بتونم استفاده کنم برا این کیس؟؟

2- usb 3 همون یکی هم باشه خوبه من میتونم  بزارم؟

و3- به نظر شما همین چپ بهتره یا ایده دیگه دارید؟

به نظرم بقل شیک تر و بهتره و کمتر تو چشه بالا خیلی تو ذوق میزنه این کیسای جدید اومد خوب ساده هستن مثل کیس من :laughing: 

با سلام

1 - جک ورودی و خروجی صدا ، به صوردت تکی و دوتایی در فروشگاه های لوازم الکترونیک موجود هست.

2 - پنل دوتایی با جک ورودی و خروجی صدا ( دقیقا قطعه مورد نیاز شما ) هم در فروشگاه های لوازم الکترونیک ( پاساژ امجد و ... )  موجود هست.

3 - جهت و موقعیت مناسب کلید دقیقا با محل قرار گیری کیس ارتباط داره ، مثلا برای کیسی که روی میز و بالا هست با کیسی که زیر میز هست و به سختی دسترسی دارید متفاوت هست. عامل مهم و تعیین کننده وضعیت کیس نسبت به موقعیت و صندلی شماست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 172
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در کل خوشم نمیاد از بالا بودن کلیدا نمیدونم به نظرم زشت میشه بالا باشه :D

لینک به دیدگاه

بسیار عالی :x @};-

کمکی خواستید در خدمتیم

خیلی ممنون داداش 

:x  :x  @};-  @};-  

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

این led های rgb رو به صورت دستی و با وصل کردن و عوض کردن سیم هاش به بدنه ررنگشون رو تغییر میدم برد چون نتونستم بخرم فعلا بهترین حالته
x7247v9ybjwweh62brp8_s.jpg

الان ابی کمرنگه به نظرتون کدوم قشنگ تره
بعد یه ایده رسید از این بیتنفیک پاندورا (تلفظ بیخیخ :D ) خوب که پایین قسمت پاور رو بپوشونم و این جای هارد و درایو رو بردارم که جا باز بشه و بشه هم رادیاتوری جلو نصب کرد و هم جای ssd بشه دوستان نظری ندارن؟؟
خوب حالا موانع یک متریال این که روی پاوره تو اون کیس اهنه یا پلکسی؟ نمیدونم از کدوم استفاده کنم و چه رنگی مورد بعدی اون قسمتی که خالی میشه رو چجوری هم سطح با سینی مادر برد در بیارم دغدغه ها اینان رنگ امیزی چی بشه همین سفید باز هم طرحی ایده ای هم چیزی دارین الان بدین  تا ببینم چی میشه  :D

post-16104-0-94486500-1464502184_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

امین جان عالیه فقط چند پیشنهاد ...

یکی اینکه یه فن 8 سانتی هم بزار عقبش ... با پلکسی مشکی یه سینی درست کن و بزار روی پاور که دیده نشه ... اگه مادربردت usb3.0 front panel  داره ، یه پنل واسه جلوی کیست بگیر و جای فلاپی درایو نصب کن ...لبه های کیست رو هم یه نوار مشکی بدی به نظرم بهتر میشه

لینک به دیدگاه

امین جان عالیه فقط چند پیشنهاد ...

یکی اینکه یه فن 8 سانتی هم بزار عقبش ... با پلکسی مشکی یه سینی درست کن و بزار روی پاور که دیده نشه ... اگه مادربردت usb3.0 front panel  داره ، یه پنل واسه جلوی کیست بگیر و جای فلاپی درایو نصب کن ...لبه های کیست رو هم یه نوار مشکی بدی به نظرم بهتر میشه

ممنون

خوب چند نکته 

پلکسی مشکی یا سفید میخوام به کیس هم بیاد 

مادربرد قدیمیه چون که سیستم اصلی رو فروختم فعلا اینه تا amd  پردازنده جدید بده 

جای فلاپی هم نظر خودم اینه کلا گل بگیرم :laughing:  :laughing:   

لبه های کیس رو دقیق تر میگید؟ :) 

ممنون که باز نظر میدین  @};-  @};-

کلیدای خاموش روشن و یو اس بی و ....... انشالله میان بالا کیس تابستون فعلا نه متریالش هست نه وقت =))

post-16104-0-19768400-1464513457_thumb.jpg

اینجوری خوبه؟

لینک به دیدگاه

آره بهتر شد ولی اون پنل عقب کیس که جای فن و پورتهای خالی معلومه ، تو ذوق میزنه اگه تونستی یه فن بزار براش :D

لینک به دیدگاه

آره بهتر شد ولی اون پنل عقب کیس که جای فن و پورتهای خالی معلومه ، تو ذوق میزنه اگه تونستی یه فن بزار براش :D

:D  :D  

چشم 

لینک به دیدگاه

سلام بر امين جان زحمت كش

ما شاء الله تايپيكت 12 صفحه رفته جلو يه چيزايى هم ما اين وسط ياد گرفتيم ولى خلاصش اينكه كه كار مدينگ هم وقت وحوصله و اعصاب ميخواد

يه چندتا پيشنهاد بدم

1- براى بخش پاور اگه ميتونى مثل بعضى از كيسهاى جديد مثل مورد زير:

http://lioncomputer.ir/product/7677/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%D8%AF%DB%8C%D9%BE+%DA%A9%D9%88%D9%84+%D8%AF%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%B3/

كاور براى پاور طراحى بكن يا اينكه پاورت رو ارتقا بده يا اگه هزينه اش نيست يه رنگى بهش بزن (رنگش تو ذوق ميزنه كلاس رو مياره پايين)

2- اگه ميتونى اون هاردى كه كابلش IDE هست رو از كيست حذف بكن يا اينكه كابلش رو يه رنگ ديگه دربيار

3- كلا به بخش كابل كشى كيست برس و يه صفايى بهش بده مثال:

http://lioncomputer.ir/category/610/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87%D8%A7/#/page_2/

gs61eot7dthp0uita3xm.jpg

4 - برا قضيه جاى فلاپى جلوى كيست هم يه فكرى بكن (ضايست)

يه سؤال هم داشتم اينكه كيس رو سفيد رنگ زدى كلا از چه رنگى استفاده كردى؟ از اين اسپرى هاى معمولى؟ ميپرسم آخه اينجور كه تو تصوير معلومه خوب و براق در اومده من يادمه قبلا يه كيس رو مشكى و داخلش رو قرمز زدم با همون اسپرى ها هم مات در اومد هم پوست پوست شد و خوب نچسبيد در آينده سرجاش نموند

لینک به دیدگاه

سلام بر امين جان زحمت كش

ما شاء الله تايپيكت 12 صفحه رفته جلو يه چيزايى هم ما اين وسط ياد گرفتيم ولى خلاصش اينكه كه كار مدينگ هم وقت وحوصله و اعصاب ميخواد

يه چندتا پيشنهاد بدم

1- براى بخش پاور اگه ميتونى مثل بعضى از كيسهاى جديد مثل مورد زير:

http://lioncomputer.ir/product/7677/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%D8%AF%DB%8C%D9%BE+%DA%A9%D9%88%D9%84+%D8%AF%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%B3/

كاور براى پاور طراحى بكن يا اينكه پاورت رو ارتقا بده يا اگه هزينه اش نيست يه رنگى بهش بزن (رنگش تو ذوق ميزنه كلاس رو مياره پايين)

2- اگه ميتونى اون هاردى كه كابلش IDE هست رو از كيست حذف بكن يا اينكه كابلش رو يه رنگ ديگه دربيار

3- كلا به بخش كابل كشى كيست برس و يه صفايى بهش بده مثال:

http://lioncomputer.ir/category/610/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87%D8%A7/#/page_2/

gs61eot7dthp0uita3xm.jpg

4 - برا قضيه جاى فلاپى جلوى كيست هم يه فكرى بكن (ضايست)

يه سؤال هم داشتم اينكه كيس رو سفيد رنگ زدى كلا از چه رنگى استفاده كردى؟ از اين اسپرى هاى معمولى؟ ميپرسم آخه اينجور كه تو تصوير معلومه خوب و براق در اومده من يادمه قبلا يه كيس رو مشكى و داخلش رو قرمز زدم با همون اسپرى ها هم مات در اومد هم پوست پوست شد و خوب نچسبيد در آينده سرجاش نموند

1- نظرم رو همون بود قبلا هم گفتم که از چه متریالی استفاده کنم و دوستان گفتن پلکسی بعتر از فلزه منم گفتم اوکی 

2- فعلا اصلا حسش نیست :D خیلی هم اسمببل رو زشت کرده ولی ویندوز روشه و نمیشه فعلا حالا در اینده حذف میشه  :laughing: 

3-من به نظر خودم کابل کشی خوبه به جز این ide اسلیو هم نمیتونم فعلا چون گرونه  :( 

4-قرار شد گل بگیرم حالا برنامه بلند مدته این یکی باید برم بتونه بگیرم درش رو بگیرم بعد رنگ کنم فعلا نمیتونم بازم حسش نیست  :D 

رنگ رنگ خیلی معمولی رو به داغون بود مارک نور افزا ولی الوان من خیلی به نظرم رنگ خوبیه گیرتون بیاد همون خوبه  ولی سفید خیلی معلوم نمیشه برا رنگ زیر کار خیلی خیلی تاثیر داره منم برا زیر کار کم نزاشتم جز سینی مادربرد که همون اومدم دست دوم رنگ بزنم پوسته پوسته ول داد پس زیر کار خیلی مهمه و باید حسابی صاف و صیغلی و مات بشه تا رنگ بگیره خودشو رنگ هم عالی شد واقعا فکر نمیکردم اینجور بشه لی خیلی خوب شد خط و خش میگیره پون من کیلیر نزدم در کل خیلی خوب شد

****************************************************************************************************************************************

خوب امروز :wacko: 

امروز امتحانات تموم شد و من که قصد داشتم مثل کیس پاندورا کنم کیس رو پرچا رو کندم و جای درایو و هارد رو در اوردم 

بعد جای هارد خیلی کوچیک و اصلا هوا خورد نداشت بالا و پایینش رو بریدم بقلاش هم دو طرف چندین سوراخ کردم برای تهویه بهتر  :) 

post-16104-0-38420600-1464698402_thumb.jpg

بعدش رفتم کف کیس چهار تا سوراخ کردم و این جا هاردی رو گذاشتم و سمت راستش هم که بشه یه جا هاردی دیگه گذاشت  خالی گذاشتم

بعد پیچش کردم و شد مثل همونی میخواستم  :cool:  :cool: 

post-16104-0-54750500-1464698487_thumb.jpg

هععععععععععععععععععععععععععععععععععععععی حادثه ای برام رخ داد و نمیدونم چی خورد به چیپ رم رم سوخت و الان با رم 2 اومدم و سیستم گیره :crying:  :crying: 

post-16104-0-96892500-1464698858_thumb.jpg

واتر کولر سر جای خودش قرار گرفت و الان یه واتر 24 میخوره بالا و یکی هم جلو و یه 12 هم عقب  مکان برا فن هارد تست شد و در اینده قرار میگیره پشت پنل وایمیسه و مشکلی نداره 

*برنامه بعدی خرید دو تکه پلکسی یکی برا اون قسمتی جای درایوا  هارد بود و برداشته شد  یکی هم برا روی هارد و پاور 

**********نظر برای ساخت جای ssd  که چجور پیچ میشه ترجیحا مثل پاندورا 

یکی هم طرح برای روی قسمت پاور که طرح داشته باشه یا ساده 

لینک به دیدگاه

سلام اون ورق پانچای دایره ای زیگزاگ رو از کجا تهیه کردید؟ با تراکم بالاترشم هست؟

لینک به دیدگاه

سلام اون ورق پانچای دایره ای زیگزاگ رو از کجا تهیه کردید؟ با تراکم بالاترشم هست؟

ورق پانچ اهن فروشی ها باید داشته باشن من که  استان ما اینجور چیزا گیر نمیاد من از تعمیرگاه دستگاه های پوست کن پسته خریدم  =))  =))  =)) 

تراکم فکر نکنم دیگه خیلی این تراکمش بالاست ولی با سوراخای گشاد تر اره هست 

لینک به دیدگاه

ورق پانچ اهن فروشی ها باید داشته باشن من که  استان ما اینجور چیزا گیر نمیاد من از تعمیرگاه دستگاه های پوست کن پسته خریدم  =))  =))  =)) 

تراکم فکر نکنم دیگه خیلی این تراکمش بالاست ولی با سوراخای گشاد تر اره هست 

اره اخه منم تو نت فقط گشتم همونجاهایی که دیتگاه خشک کن میوه و پوست کن درست میکردن از اینا گذاشته بودن تو نت همشم کارگاه بیرون از شهر ادرس داده بودن:|

گیر میاد حالا! اخه یه عکس دیدم خیلی خوب بود

لینک زیر:

http://www.appunch.com/1395/01/05/%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D9%84%DB%8C/

اگر باشه خوب میشه!

بعد یه پیشنهاد! این ورقارو گوشه هاشو یه مربع کوچیک ببر ، و با استفاده از یه تیکه چوب صاف که بتونی بزار لب به لب بریدگی ها ، خمش کن ، بعد خم هم بزارش تو سراخی که ایجاد میکنی ، و بالاشو با پیچ یا چسب بزن به سوراخا

لینک به دیدگاه

اره اخه منم تو نت فقط گشتم همونجاهایی که دیتگاه خشک کن میوه و پوست کن درست میکردن از اینا گذاشته بودن تو نت همشم کارگاه بیرون از شهر ادرس داده بودن :|

گیر میاد حالا! اخه یه عکس دیدم خیلی خوب بود

لینک زیر:

http://www.appunch.com/1395/01/05/%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D9%84%DB%8C/

اگر باشه خوب میشه!

بعد یه پیشنهاد! این ورقارو گوشه هاشو یه مربع کوچیک ببر ، و با استفاده از یه تیکه چوب صاف که بتونی بزار لب به لب بریدگی ها ، خمش کن ، بعد خم هم بزارش تو سراخی که ایجاد میکنی ، و بالاشو با پیچ یا چسب بزن به سوراخا

گیر که میاد این ورقا مخصوصا تهران دیدم دوستانی برا ساخت اگزوز دست ساز استفاده کردن حالا دقیق نمیدونم کجا

منظورتون رو متوجه نشدم :wacko:

لینک به دیدگاه

کلا بورس اوراق و لوله های آهنی پامناره ... اگه هم لوله و بست مسی خواستی بالای بهارستان باید بری ...

به نظرم پلکسی معمولی بزار واسه روی پاور و با برچسب کربن روش رو بپوشون ... راستیتش میدونی چیه الان دیگه کمتر کسی به کیس سفید علاقه داره و همه اکثرا مشکی میزنن ... یه 2 متر برچسب کربن بگیر بزن روش ببین چجوری میشه ...متری 12 تومنه ...

لینک به دیدگاه

کلا بورس اوراق و لوله های آهنی پامناره ... اگه هم لوله و بست مسی خواستی بالای بهارستان باید بری ...

به نظرم پلکسی معمولی بزار واسه روی پاور و با برچسب کربن روش رو بپوشون ... راستیتش میدونی چیه الان دیگه کمتر کسی به کیس سفید علاقه داره و همه اکثرا مشکی میزنن ... یه 2 متر برچسب کربن بگیر بزن روش ببین چجوری میشه ...متری 12 تومنه ...

رنگ دیگه سلیقه است کاری نمیشه کرد 

سفیذ به نظرم تنوعی هست 

مثل این deep cool genome خوبه؟

deepcool_atx_gamerstorm_bill_owen_mnpcte

این به نظر میرسه فلزه درسته؟

لینک به دیدگاه

رنگ دیگه سلیقه است کاری نمیشه کرد 

سفیذ به نظرم تنوعی هست 

مثل این deep cool genome خوبه؟

deepcool_atx_gamerstorm_bill_owen_mnpcte

این به نظر میرسه فلزه درسته؟

این ورق های آلومینیوم و گالوانیزه استفاده کرده ولی تو با پلکسی سفید مات هم میتونی در بیاره آره این خوشگله

لینک به دیدگاه

این ورق های آلومینیوم و گالوانیزه استفاده کرده ولی تو با پلکسی سفید مات هم میتونی در بیاره آره این خوشگله

این حالا یه مزیت داره که اونجاش مشخصات پاوره بازه و قشنگه ولی حس میکنم فلزی بهتر شده نشده؟  

از یه چیز دیگه هم میترسم اخه این لبه هاش گرد شده قشنگه این من که نمیتونم پلکسی رو خم کنم واسه همین دو تیکه باید بشه و لبه تیز 

genomewhite-8.jpgبعد این طرح های روی این من نمیدونم طرح چی بزنم روش متنی چیزی 

واقعا نمیفهمم چه کار کنم غیر شما هم که کسی نظر نمیده 

لینک به دیدگاه

باید به مزاق تو خوش بیاد البته ولی به نظرم چیزی ننویس یا اگه میخوای بزنی ، آرم rog رو بزن ... پلکسی رو باید بدی cnc کنن چون خیلی سخته اینکار واست ... فک کنم کلا 20 تومن میگیره cnc میکنه طرحی رو که بخوای

لینک به دیدگاه

باید به مزاق تو خوش بیاد البته ولی به نظرم چیزی ننویس یا اگه میخوای بزنی ، آرم rog رو بزن ... پلکسی رو باید بدی cnc کنن چون خیلی سخته اینکار واست ... فک کنم کلا 20 تومن میگیره cnc میکنه طرحی رو که بخوای

نه هزینه انچنانی نداره عمون لیزر که‌پلکسی رو میبرع برش هم میده دقیقه ای‌هزار نمیفهمم چه کنم ساده ساده خیلی ساده است اونجور هم میترسم شلوغ بشه

دوستان چه کنم ؟

لینک به دیدگاه

e85e283c.jpg

این کیس خشکل مدل دقیقش چیه؟

cooler master haf x 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...