رفتن به مطلب

درخواست بازی WOW افلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت تمامی عزیزان.

بنده بیشترین علاقم به بازی سبک استراتژیک هست.

مثل سری جنرالز و سری وارکرافت :wub:

چون من به هیچ وجه انلاین بازی نمیکنم (نتشو ندارم)

میخوام سری بازی وارکرافت که افلاین باشه و جدید هم باشه رو بهم معرفی کنید. لینک خریدشو بدین ممنون میشم.

آخرین نسخه ای که از این بازی رو پلی کردم همون تخت یخ زده بوده و لا غیر. یکی دیگه خریدم ولی متاسفانه نیاز به اتصال نت داشت.

منتظر راهنمایی های شما هستم...

ــــــــــــــــــــــــ

ضمنا میشه یکی لطف کنه بهم بگه منظور از RPG دقیقا کدوم سبک میشه؟

باتشکر (+) @};-

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمامی عزیزان.

بنده بیشترین علاقم به بازی سبک استراتژیک هست.

مثل سری جنرالز و سری WOW

چون من به هیچ وجه انلاین بازی نمیکنم (نتشو ندارم)

میخوام سری بازی وارکرافت که افلاین باشه و جدید هم باشه رو بهم معرفی کنید. لینک خریدشو بدین ممنون میشم.

آخرین نسخه ای که از این بازی رو پلی کردم همون تخت یخ زده بوده و لا غیر. یکی دیگه خریدم ولی متاسفانه نیاز به اتصال نت داشت.

منتظر راهنمایی های شما هستم...

ــــــــــــــــــــــــ

ضمنا میشه یکی لطف کنه بهم بگه منظور از RPG دقیقا کدوم سبک میشه؟

باتشکر (+) @};-

درود

rpg مخفف role playing game یا همون نقش آفرینی خودمون که شما در قالب یک کاراکتر بازی میکنید.

wow در اصل بازی آنلاین هست من خودم یه مدت دنبال آفلاین کردنش بودم اما به نتیجه ای نرسیدم فکر نمیکنم فایده ای هم داشته باشه چون کل فان بازی به آنلاین بودنشه.

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

درود

rpg مخفف role playing game یا همون نقش آفرینی خودمون که شما در قالب یک کاراکتر بازی میکنید.

wow در اصل بازی آنلاین هست من خودم یه مدت دنبال آفلاین کردنش بودم اما به نتیجه ای نرسیدم فکر نمیکنم فایده ای هم داشته باشه چون کل فان بازی به آنلاین بودنشه.

تاج و تخت یخزدش که افلاین بود اون زمانا!

ولله با این نت مخابرات و این پینگ عالیش ! واقعا جرات نمیکنم اصلا به انلاین فکر کنم!

کاش حداقل این نت عالیش یه کم ارزونتر بود!

اینکه خودم تو نقش یه کاراکتر باشم واقعا حالم بهم میخوره!

میخوام یه ارتش تحت کنترلم باشه. این بهتره. درین سبک اگه دارین معرفی کنین.

لینک به دیدگاه

یه سری بازی تو سبک wow:

از این قطعا خوشتون میاد kingdoms of amalur

از fallout و skyrim هم به احتمال زیاد خوشتون میاد

تاج و تخت یخزدش که افلاین بود اون زمانا!

ولله با این نت مخابرات و این پینگ عالیش ! واقعا جرات نمیکنم اصلا به انلاین فکر کنم!

کاش حداقل این نت عالیش یه کم ارزونتر بود!

اینکه خودم تو نقش یه کاراکتر باشم واقعا حالم بهم میخوره!

میخوام یه ارتش تحت کنترلم باشه. این بهتره. درین سبک اگه دارین معرفی کنین.

شما مگه wow رو بازی نکردین پس؟ اونم Rpg هست دیگه

لینک به دیدگاه

یه سری بازی تو سبک wow:

از این قطعا خوشتون میاد kingdoms of amalur

از fallout و skyrim هم به احتمال زیاد خوشتون میاد

شما مگه wow رو بازی نکردین پس؟ اونم Rpg هست دیگه

طبق  توضیح شما این برداشت رو کردم که مثلا rpg مث این بازی کماندوها یا این بازی هایی هست که مثلا یک نفر رو داری یا سه چهار نفر تنهایی میرن جنگ همش باید تویه مسیر مشخص کلیک کلیک کنی تا راه بره! بعد بخوایی شمشیر بزنی مث بازیDragon Age: Inquisition  ازین سبک خوشم نمیادش

لینک به دیدگاه

طبق  توضیح شما این برداشت رو کردم که مثلا rpg مث این بازی کماندوها یا این بازی هایی هست که مثلا یک نفر رو داری یا سه چهار نفر تنهایی میرن جنگ همش باید تویه مسیر مشخص کلیک کلیک کنی تا راه بره! بعد بخوایی شمشیر بزنی مث بازیDragon Age: Inquisition  ازین سبک خوشم نمیادش

گفتم در نقش یک کاراکتر :دی

لینک به دیدگاه

ازین سبکا خوشم نمیاد نمیدونم چه سبکی ان:

dragon-age-origins-1229158252-3.jpg

الان این حرکت کردنش با کلیک ه؟ بعد اگه فقط یه نفر رو کنترل کنید بازم خوشتون نمیاد؟

لینک به دیدگاه

Wow هست دیگه یک سبک rpg هست منظور از این بازی این نیست که یک ارتش زیر دستتون باشه اون wow نیست اونی هم که شما میفرمایید warcraft III بوده wow فقط آنلاین میشه سوم شخص هست و شما باید کاراکتری که خودتون میسازید رو لول آپ کنید و اسپل های جدید رو فرا بگیرید و در کنار اینا با مخلوط کردن اسپل ها سبک مبارزه ی خودتون رو انتخاب کنید و به جنگ های گروهی pvp.و یا dugon ها برید و لول آپ شدنش هم بصورت این هست که با کشتن mob های گیم به شما xpمیده و هر مقداری از xp که جمع بشه تبدیل به یک لول میشه

کامل تر توضیحی نداشتم بدم

ولی تجربه به من میگه نگید نت ضعیف من با نت خیلی خیلی ضعیف هم آنلاین بازی کردم خب مشکلاتی هم بود ولی میارزه خیلی گیم آنلاین حال میده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

Wow هست دیگه یک سبک rpg هست منظور از این بازی این نیست که یک ارتش زیر دستتون باشه اون wow نیست اونی هم که شما میفرمایید warcraft III بوده wow فقط آنلاین میشه سوم شخص هست و شما باید کاراکتری که خودتون میسازید رو لول آپ کنید و اسپل های جدید رو فرا بگیرید و در کنار اینا با مخلوط کردن اسپل ها سبک مبارزه ی خودتون رو انتخاب کنید و به جنگ های گروهی pvp.و یا dugon ها برید و لول آپ شدنش هم بصورت این هست که با کشتن mob های گیم به شما xpمیده و هر مقداری از xp که جمع بشه تبدیل به یک لول میشه

سلام

بله الان متوجه شدم که ایشون گفتن تخت یخ زده من گفتم حتماً منظورشون wrath of the lich kinge چون تو عنوان نوشتن wow

پیشنهاد من age of empires III و starcraft

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

الان این حرکت کردنش با کلیک ه؟ بعد اگه فقط یه نفر رو کنترل کنید بازم خوشتون نمیاد؟

ببینید داداش استاد عزیزم:

من مقصرم. من بازی wow رو با وارکرافت اشتباه گرفتم!

اقا دمت گرم. منظورم همون وارکرافت هست که گروه ارگ . اینا هستن الف و انسان هم دارن ارتش و خونه ها و اینا میسازی میزنی میترکونی. منظورم همون بازیه. ازش چیز جدیدی نیومده؟!

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

نه اون فکر نکنم ولی شما باید برید سبک بازی های استراتژیک رو بررسی کنید بازی های خوب زیادی میشه پیدا کرد توی این سبک

لینک به دیدگاه

نه اون فکر نکنم ولی شما باید برید سبک بازی های استراتژیک رو بررسی کنید بازی های خوب زیادی میشه پیدا کرد توی این سبک

توی این سبکا فقط جنرال هست و همون وارکرافت خدابیامرز که مال چن سال پیشن!

جدید فک نکنم اومده باشه که تا حد این دوتا جالب باشن

آخرین بازی درین سبک که پلی کردم جنرالز تیتانیوم وارز (فک کنم) بود

لینک به دیدگاه

توی این سبکا فقط جنرال هست و همون وارکرافت خدابیامرز که مال چن سال پیشن!

جدید فک نکنم اومده باشه که تا حد این دوتا جالب باشن

آخرین بازی درین سبک که پلی کردم جنرالز تیتانیوم وارز (فک کنم) بود

age of empires 3

starcraft

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

تو سبک استراتژیک پیشنهاد من سری بازی های Company of Heroes هستش که در زمان جنگ جهانی دوم هستش و جز بهترین هاست

http://www.aparat.com/v/9mZ7K

http://www.aparat.com/v/Cyroe

لینک به دیدگاه

age of empires 3

starcraft

ممنونم دادا

اولی رو بازی کردم

دومی زیاد اطلاعاتی ندارم ازش.

تو سبک استراتژیک پیشنهاد من سری بازی های Company of Heroes هستش که در زمان جنگ جهانی دوم هستش و جز بهترین هاست

http://www.aparat.com/v/9mZ7K

http://www.aparat.com/v/Cyroe

داداش تو این بازی میشه ساختمون و مثلا سرباز خونه و اینا بسازی؟

لینک به دیدگاه

ممنونم دادا

اولی رو بازی کردم

دومی زیاد اطلاعاتی ندارم ازش.

داداش تو این بازی میشه ساختمون و مثلا سرباز خونه و اینا بسازی؟

آره میشه سرباز - خانه - تانک وغیره

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

آره میشه سرباز - خانه - تانک وغیره

دمت گرم.

دوستان دیگه پیشنهاد دارین بگین تا مثبتای امروزم هست! +

لینک به دیدگاه

دمت گرم.

دوستان دیگه پیشنهاد دارین بگین تا مثبتای امروزم هست! +

به نظرم شما اولویت رو بزار روی starcraft II چون مال blizzard هست سازنده warcraft

ویرایش شده توسط LichSon
لینک به دیدگاه

به نظرم شما اولویت رو بزار روی starcraft II چون مال blizzard هست سازنده warcraft

مرسی از شما.

آخرین مثبتمم رو افزودم به شما. به پاس تلاش های خستگی ناپذیر و ارائه مشاوره های خوب

لینک به دیدگاه

مرسی از شما.

آخرین مثبتمم رو افزودم به شما. به پاس تلاش های خستگی ناپذیر و ارائه مشاوره های خوب

خواهش میکنم دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...