رفتن به مطلب

عملکرد بسیار ضعیف ارتش سبز در بازی DOOM 2016 بروز رسانی (چراغ سبز روشن شد)

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

واضح ترین مدرک اینه که اگر دقت کنید در 2 عدد از رزولوشن ها مینیمم فریم و فریم متوسط هر دو مساوی 60 هستند!! که فقط در صورتی ممکنه که یا فریم ریت بازی روی 60 قفل شده باشه و یا Vsync روشن بوده باشه و مانیتور هم ریفرش ریت 60Hz داشته باشه. 

درود

فیک بودنش که احتمالش کمه، چون نتایج تقریبا برای amd و cpu ها منطقی هست، اینکه رو 60 هست مطمعنا دلیلی داشته بر فرض مثلا در فریم بالاتر بازی کرش می کرده ...!

درود برای من اصلا مهم نیست کدوم بیشتر فریم بگیرن و کدوم برنده بشن

همینکه ۹۷۰ بتونه ۶۰ فریم ثابت بده تمامه

این مباحثم فقط برای ادمای بیکار هست که هنوز نسخه اصلیش نیومده دارن به خاطر یه بازی و تفاوت فریم در کارتهای مختلف استارت یه دعوای فن بازی دیگرو میزنن و منفی و اخطار و.....

من هنوز که هنوز درک نمیکنم چرا بعضی ها سر این مساعل با هم بحث میکنن

این وقتی که اینجا میذارین برای کل کل الکی اخرشم فقط منفی میدین بهم

برین یه تلاشی بکنین شاید تونستین just cuse 3 کرک کنین

اگر خیلی ادعا دارین

نه اینکه برین تو گوگل سرچ کنین و ترجمه کنین به نظر خودتون کمی تغییرش بدین بیان اینجا پست بذارین

اینجا همه بلدن ته توی گوگل در آوردن

وقتتون برای پیشرفت بذارین نه کل کل

بدرود تا درودی دیگر

درود خدمت شما

اگه بلدی برو خودت شروع کن کرک کن بجا پست های انتقادی و اسپم گونه گذاشتن و شروع به نصیحت نکن، همین که دوستان زحمت می کشن و این مطالب رو ترجمه می کنن و میزارند به خیلی ها کمک می کنند، این جور نمودارها اگه فیک نباشه خودش نشون میده در اینده تا چه حد به سخت افزار نیاز هست و برای خرید قطعات و انتخاب اونها نیاز میشه و با چشمان باز میشه یک قطعه رو پیشنهاد داد و انتخاب کرد ...!

اینکه دوستان کل کل می کنند برای این هست که اختلاف نظر و برداشت ها متفاوت هست که اگه اینجور نبود باید به انسان بودنمون شک کنیم... من خودم تو این کل کل ها بوده که خیلی نکات رو یاد گرفتم و یا نکاتی رو دیدم که قبلا به سادگی ازشون گذشته بودم... موفق باشید  @};-

..................................

جالبه کارتهای 8 گیگ تو تست نیست اگه میشد نشون میدادن یجوری که چه حد گرافیک نیاز به رم داره خوب میشد البته الانم تا حدودی نشون داده به بیشتر از 4 گیگ نیاز نمیشه حتی خود رم سیستم هم معلوم می کردن خوب بود...  در کل با توجه به مدل ها معلوم یخورده این تست قدیمیه چون cpu های جدید اینتل هم ...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

اخوی شما معلومه خیلی شادمانی

بنده گفتم نسخه الفا تغییری در گیم پلی یا گرافیک نداره ایا این درکش سخته واستون در نسخه الفا تغییری که محسوس باشه ایجاد نمیشه میره برای مرحله بتا و برای پولیش کاری

اینجا رو مطالعه بفرمایید مربوط به تکنولوژی ووکسل هست

j9o0ntchpplhjjrkc0en.png

خوب بنده مگر غیر از اینکه گفتم گیم پلی و گرافیک بازی نسخه الفا با نهایی فرقی نداره حرف دیگه ای هم زدم

خوبه خودت داری میگی بازی در حال کامل شده فقط میمونه تغییرات جزئی که در نسخه بتا با پولیش و باگ گیری ایراداتش رفع میشه

پولیش کاری؟ مکانیکی برادر؟

این همه کلمه !! عزیزم نسخه بتا برای فیدبک هست و تکمیل بازی ، چند سالی هست مود شده این کارا، همه یاد گرفتن....

شما هم یاد بگیر آقای golabettruter :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پولیش کاری؟ مکانیکی برادر؟

این همه کلمه !! عزیزم نسخه بتا برای فیدبک هست و تکمیل بازی ، چند سالی هست مود شده این کارا، همه یاد گرفتن....

شما هم یاد بگیر آقای golabettruter :laughing:

پولیش کاری که فقط برای مکانیکی نیست اخوی اصلا معنیش رو میدونی چیه شما که اینقدر اطلاعاتت زیاده یعنی فقط فهمیدی اصطلاح پولیش کاری برای مکانیکیه؟؟!!!

من به فیدبک و این جور چیزا کاری نداره شما نمیخواد شرح بدی مراحل ساخت بازی رو یا بقیه رو توجیه کنی

شما که لا لایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره ؟؟!!! :cool:

لینک به دیدگاه

من تو فکرم همه جای دنیا اینجوریه یا فقط ما اینجوریم؟(به سر و کله هم میزنیم) :-?

بنده خدا یه خبریو گذاشت حالا راست یا دروغ.به جای اینکه هر کسی نظرشو بنویسه و تبادل اطلاعات بشه و نظرات تا به یه جوابی برسیم و یه خروجی داشته باشیم بیشتر مسابقه رو کم کنی و حالگیری میشه

:)

لینک به دیدگاه

دوستمون درست میگن. لطفا دیگه این بحث ها رو ادامه ندین. @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تو فکرم همه جای دنیا اینجوریه یا فقط ما اینجوریم؟(به سر و کله هم میزنیم) :-?

بنده خدا یه خبریو گذاشت حالا راست یا دروغ.به جای اینکه هر کسی نظرشو بنویسه و تبادل اطلاعات بشه و نظرات تا به یه جوابی برسیم و یه خروجی داشته باشیم بیشتر مسابقه رو کم کنی و حالگیری میشه

:)

درود

حالا جای بحث و کل کل بماند اگر در این بحث و کل کل اطلاعات مفیدی رد و بدل بشه ممکنه برای خیلی ها مفید واقع بشه حالا از هر نظر

جای دیگه بحث اینه که هر موقع تاپیکی زده میشه و در اون کارتهای amd به شدت سرکوب میشن حالا یکی میگه درایور مشکل داره یکی میگه مصرفش زیاده یکی میگه دماش زیاده خلاصه هر کس یه بهانه برای سر کوفت زدن رو داره ولی خدا نکنه تاپیکی مربوط به کارتهای انودیا باشه به غیر از تعریف و تمجید که زیاد هم میشه اگر کسی به قول خودشون از فن بوی های amd بیاد و اظهار نظر کنه یا بازم به قول خودشون فن بازی در بیاره دیگه هیچی ...

جدای از این جور بحث ها به غیر از اسپمها هر کسی حق داره نظرش رو بنویسه حالا اگه فن بازی هم باشه باید باید با دلیل و مدرک حرف بزنه نه اینکه مثلا در یک تاپیک مشابه همین تاپیک بود طرف فقط نوشته بود پرچم انودیا بالاست نزدیک 10 امتیاز بهش داده بودن حالا کسایی که مثبت دادن دلایلش رو خودشون بهتر میدونن

فن بازی همیشه در همه موارد هست گوشیها تبلتها ماشینها و....

نمونش خودم :D :D

لینک به دیدگاه

درود برای من اصلا مهم نیست کدوم بیشتر فریم بگیرن و کدوم برنده بشن

همینکه ۹۷۰ بتونه ۶۰ فریم ثابت بده تمامه

این مباحثم فقط برای ادمای بیکار هست که هنوز نسخه اصلیش نیومده دارن به خاطر یه بازی و تفاوت فریم در کارتهای مختلف استارت یه دعوای فن بازی دیگرو میزنن و منفی و اخطار و.....

من هنوز که هنوز درک نمیکنم چرا بعضی ها سر این مساعل با هم بحث میکنن

این وقتی که اینجا میذارین برای کل کل الکی اخرشم فقط منفی میدین بهم

برین یه تلاشی بکنین شاید تونستین just cuse 3 کرک کنین

اگر خیلی ادعا دارین

نه اینکه برین تو گوگل سرچ کنین و ترجمه کنین به نظر خودتون کمی تغییرش بدین بیان اینجا پست بذارین

اینجا همه بلدن ته توی گوگل در آوردن

وقتتون برای پیشرفت بذارین نه کل کل

بدرود تا درودی دیگر

این شد حرف حساب منم دیگه این تاپیک نمیام بحثش کاملا بیخوده

لینک به دیدگاه

تغییرات بنیادین مرحله آلفا و تفاوت آن با نسخه آزمایشی بتا

Update 9 AM, February 28:
Bethesda has stated that at the time the benchmarks were conducted optimizations specific for the PC platform had not been done. So
the test results of the Alpha represent performance in a console-optimized state
. Needless to say, this means that performance for both IHVs will significantly increase by retail

we hadn’t started PC optimization in alpha. But we had done some for consoles, which is why console alpha ran at 60fps/1080

— Pete Hines (@DCDeacon)

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

بچه ها با سلام

یه نکته ذهن من رو مشغول کرده این تست و سیستمای پیشنهادی بازیهای دایرگت 12 همه دارن یه چیز مشکوک میگن 

قبلشم بگم من موندم بین ار 9 380 یا جی تی ایکس 960 

اونم اینه که 

زور ای ام دی بیشتر هست تو ویندوز 10 به خاطره دارکت 12 این بررسی خیلی بهتره 

مثلا کوانتوم بریک حداقل گراقیکش gtx 760 or r7  260x 

ینی 760 که از 270 قویتره در حده 260 ایکس و سیستمای پیشنهادی دایرکت 12 ها این نکته جالبه 

6100 = 4460 سی پی یو اینتل 4460 با 6100 بولدوزر یکی کرده

4460 که با 8350 قیاس میشد حالا شده زیر دست 6350 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

پست اول با تست های نسخه بتا بروزرسانی شد

فقط میمونه بحث شیرین کرک :puke: :puke: :puke:

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تستها یک جوری هستن

هر چقدر این بازی برای amd بهینه شده باشه

280x  نمیتونه از 970 بهتر باشه

یا در حد 980 باشه

بعضی ها هم جو گیر نشن خودم 280x  دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا این ها همه سر 60هستن نمیدونم بحث چیه ولی این موتور ایدتچ نسخه جدید است و تا حالا بازی باهاش بیرون نیومده . اویل ویتین که خیلی گرافیکش نسل جدیدی نبود امیدواریم لااقل این دووم ابرو قدیم رو حفظ کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز کامل نشده،  مشخصه که SLI ناتوانه

حتماً ردیفش میکنن

امیدوارم ویروسه دنوو نزنه بهش :( :(

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...