رفتن به مطلب

نظر سنجی شرکت سیاره سبز برای رنگ LED های فن ها

رنگ LED فن های کیس  

269 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چه رنگی را برای LED های فن های کیس خود می پسندید؟

Recommended Posts

اگه میشه امکان تغییر فن رو در کیس های دیگه  بزارید من خودم یه کیس green x3 viper میخوام بخرم ولی دوست دارم فن هاش قرمز باشه نه سفید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگه میشد از طریق نمایندگی هاش به صورت کاستوم رنگ بندی رو مشخص کرد خیلی خوب میشد!

اونور آب برای این منظور آفر های خیلی خوبی ارائه میدن، با تعریفی که از ساپورت گرین شنیدم باید پتانسیل این کار رو داشته باشند!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من زدم قرمز ولی باید ذکر کنم که فن بدون ال ای دی اولین انتخاب من هست پشت سر اون قرمز چون دامنه قطعات که باهاش ست میشه خیلی زیاده مخصوصا محصولات گیمینگ،بعدش هم رنگ سفید چون میشه یه جوری باهاش کنار اومد ولی در مورد ابی و سبز زیاد نظر مساعدی ندارم

لینک به دیدگاه

سفید چون هر کی هر رنگی بخواهد می تونه با یه RGB نوارش رو بخره و انجام بده

کیس خود من قرمزه و دست ادم رو برای انتخاب های دیگه محدود می کنه

مثلا اگه بخواهیم ابی یا سبز کنیم برای ست کردن با قطعات دیگه به مشکل بر می خوریم

100% قرمز الان شما سخت افزار های روز دنیا رو نگاه کنید (gaming).

80% رنگ قرمز رو به خودشون دارن.

کیس های گیمینگ هم همین طور.

orginal_1443455854_Z170X-Gaming%20G1%20-

با تجربه ای که من دارم این قطعات قرمز رنگ با فن  یا LED های سفید بشتر قرمزیش به چشم میاد تا قرمز

با رنگ قرمز سیاهی قطعات هم به قرمزی می زنده و کنتراستش میاد پایین اما با سفید هم سیاه بشتر به چشم میاد هم قرمز براق تر هم میشه

اگر میشد LED RGB استفاده بشه کولاک بود.

مثلا من خودم به شخصه رنگ سبز رو دوست میدارم چون ست ریزر دارم و بهش میاد.

اینم ایده جالبیه

حتی میشه به نمایندگی ها نوار LED داد با قیمت پایین که هرکی خواست رنگ مورد علاقه اش رو بخره بچسبونه

نهایت قیمتش فکر نکنم بیشتر از 10 تومان بشه

یکی ATI بازه و قطعاتش قرمزه مثلا قرمز دوست داره یا سری ROG

یکی nVidia یا razer داره سبز دوست داره

یکی قطعات معمولی با رنگ بندی آبی داره ابی دوست داره (حتی کسی که رنگ بندی نداره کیسش معمولی گاهی دیدم ابی رو به خاطر ملایمتش دوست دارن)

اما همه اینا تو سفید قابل اجرا هست

سفید تنها رنگیه که با هر رنگ دیگه ای ست میشه مثلا هیتسینک برد ابی باشه دیود نوری قرمز کیس میشه اسمارتیز ولی سفید داستانش فرق میکنه این تجربه شخصی خودمه 

بیا استاد مودینگ اومد ما دیگه چی بگیم؟

--------------------------------------------------------------------------------

پ.ن: اقا یه پیشنهاد دیگه

تو این سیستم چند تا فن می خواهید بزارد؟ مثلا 3 تا

بیاین به نمایندگی ها در 4 رنگ فن بدین یعنی موجود باشه

وقتی کسی کیس خرید 3 تا فن اشانتیون با رنگ دلخواه مشتری بهش داده بشه

اینطوری احتمالا اگه کیس جا داشته باشه یکی دوتا از همونم خود مشتری می خره

کسی هم اگه دنبال فن LED تو بازار باشه گرین چون تنوع رنگ و کیفیت؟ خوبی داره میره اونو می خره

و ...

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

اول از همه بستگی به سلیقه داره و بعد از اون ست شدم با قطعات دیگه

ولی در کل بنده یخی رو از همه بیشتر دوست دارم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

داداش.فنهای کوگار هم تنوعش کمه هم led دارهاش فقط رنگ سفید هست.بیشترش کنید لطفن.

لینک به دیدگاه

قرمز= خشن .جسور. گیمینگ

نارنجی هم بدک نیست(که تولیست نبود)

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

اخرش کیس رو با فن قرمز عرضه کرد گرین

گرین عزیز کیس خوبیه خریدمش

اما چی میشه همه رنگ فن ها رو تو سبد محصولات بگذاری تا بتونیم خودمون شخصی هر رنگی درش بیاریم این کیس رو

فن ها رو موجود کن ....

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد به نظر من به ترتیب :

قرمز

سفید 

آبی 

سبز

این قضیه که دوستان فرمودند که نسل گیمینگ قرمز هست که شکی توش نیست ولی به نظرم هر از چندگاهی عوض میشه

مثلا گیگا از آبی رفت قرمز و حالا هم سفید و RGB ...

اما مهم استفاده کننده هست که الان قرمز رو خیلی دوست میدارن  :)

اگر امکانش باشه همین تعداد ال ای دی رو شایدم بیشتر در محل هایی که خودتون میدونید نصب کنید یه کلید هم بگذارید کنار کلید کنترل فن ها روی کیس که امکان تغییر رنگ باشه

مخصوصا برای کیس هایی مثل Z4 عالیه چون همین امکان انتخاب کششی هست برای خریدار که مثلا من تنوع دارم با خرید این کیس!

در حاشیه : چرا گرین لیلان لی رو کنار گذاشته من پیش خودم فکر میکنم که قیمت تمام شده کیس هاش خیلی فضایی در میومده! درسته؟

اگر جاش نبود عزیز تو پخ بگو

ممنون @};-  @};-  @};-  @};-  

لینک به دیدگاه

دورد به نظر من به ترتیب :

قرمز

سفید 

آبی 

سبز

این قضیه که دوستان فرمودند که نسل گیمینگ قرمز هست که شکی توش نیست ولی به نظرم هر از چندگاهی عوض میشه

مثلا گیگا از آبی رفت قرمز و حالا هم سفید و RGB ...

اما مهم استفاده کننده هست که الان قرمز رو خیلی دوست میدارن  :)

سلام 

با شما موافقم نظر شخصی خودمم همینه @};-

در حاشیه : چرا گرین لیلان لی رو کنار گذاشته من پیش خودم فکر میکنم که قیمت تمام شده کیس هاش خیلی فضایی در میومده! درسته؟

اگر جاش نبود عزیز تو پخ بگو

بله دقیقا همینطوره ، اکثر کیس های این کمپانی آلومینیومی و بسیار خوش ساخت و صدالبته گرانقیمت هستند

شرکت گرین در زمینه کیس و منبع تغذیه با چندین تامین کننده بنام و معتبرهمکاری می کنه و سیاست شرکت گرین عرضه محصولات با کیفیت در کنارقیمت رقابتیه و همینطور که شما هم اشاره کردین به دلیل قیمت بسیار بالای محصولات lianli، استقبال خوبی نمیشه ازش در ایران   :(  

نمونه ای از محصولات lianli

لینک به دیدگاه

بله دقیقا همینطوره ، اکثر کیس های این کمپانی آلومینیومی و بسیار خوش ساخت و صدالبته گرانقیمت هستند

شرکت گرین در زمینه کیس و منبع تغذیه با چندین تامین کننده بنام و معتبرهمکاری می کنه و سیاست شرکت گرین عرضه محصولات با کیفیت در کنارقیمت رقابتیه و همینطور که شما هم اشاره کردین به دلیل قیمت بسیار بالای محصولات lianli، استقبال خوبی نمیشه ازش در ایران   :(  

نمونه ای از محصولات lianli

البته بنده کارشناس نیستم اما احتمالا دلیل این عدم استقبال به دلیل قیمت کیس و در عین حال قدیمی بودن طراحی اون هست که برای سال های 2011-2012 هست اگر اشتباه نکنم @};- 

اما فن های Cougar :clapping:  عالی هستند ... چند تاییشون رو در حال استفاده برای خنک سازی کیس و روی میز برای خنک کردن خودم استفاده میکنم بسیار هم عالی @};-

لینک به دیدگاه

سفید و قرمز، سفید با همه قطعات به هر رنگی مچ میشه و قرمز هم که خوب بیشتر قطعات گیمینگ این رنگی هستند

در کل اگر میشه لطف کنید برای کیسهاتون یه نمونه مثلا پرو بزارید با کاور ترنسپرنت و فن های رنگی و یه مدل ساده هم بذارید با کاور کامل و بدون فن که مشتری به انتخاب خودش بره و تهیه کنه فن هاشو چون شاید اصلا نخواد که داخل کیس مشخص باشه یا کیسش پایین میز کامپیوتر باشه و اصلا کاور ترنسپرنت براش تفاوتی ایجاد نکنه مثل کاری که کولر مستر کرده یا بی کوایت تور سری 900

لینک به دیدگاه

سفید و قرمز، سفید با همه قطعات به هر رنگی مچ میشه و قرمز هم که خوب بیشتر قطعات گیمینگ این رنگی هستند

در کل اگر میشه لطف کنید برای کیسهاتون یه نمونه مثلا پرو بزارید با کاور ترنسپرنت و فن های رنگی و یه مدل ساده هم بذارید با کاور کامل و بدون فن که مشتری به انتخاب خودش بره و تهیه کنه فن هاشو چون شاید اصلا نخواد که داخل کیس مشخص باشه یا کیسش پایین میز کامپیوتر باشه و اصلا کاور ترنسپرنت براش تفاوتی ایجاد نکنه مثل کاری که کولر مستر کرده یا بی کوایت تور سری 900

درود،

ممنون از همه عزیزان بابت نظرات خوبشون.

دقیقاً به همین دو دلیلی که فرمودید و نظر کاربران عزیز، دو مدل کیس Z4 و Z2+ HERO با رنگ فن های قرمز و سفید عرضه شدند و خواهند شد.

در رابطه با پیشنهاد خوبتون درباره عرضه دو کیس در یک رنج، کار مشابهی با Z2 قرار اتفاق بیفته که در طی روزهای آتی با عرضه Z2 متوجه اون خواهید شد ولی توجه داشته باشید که این کار برای همه مدل کیس ها توی رده های دیگه قابل اجرا نیست. ^_^ ;)

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عاقا ، من از اون فن 15 ال ای دی دارا میخوام :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying: 

سلام :D 

لینک به دیدگاه

100 درصد قرمز و آبی

میخواستم ست سبز هم داشته باشم ولی چون مین بوردای جدید قرمزن و ست کلا باید قرمز و آبی باشه

الان داخل سیستم دیپ کول آبی+دیپ کول قرمز روشنه

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

کلا بهمون در مورد عرضه فن جدید تو سبد محصولات پاسخ نمیدن .

لینک به دیدگاه

کلا بهمون در مورد عرضه فن جدید تو سبد محصولات پاسخ نمیدن .

سلام

همونطور که قبلا هم عرض کردم ما برنامه ویژه ای برای فن و تجهیزات نور پردازی کیس داریم اما عرضه این محصولات خوش بینانه دراواخر پاییزیا در نمایشگاه الکامپ رونمایی میشه، در مورد فن کیس ها هم خدمتون خدمات میدیم درصورت معیوب شدن اما برای فروش مجزا متاسفانه در حال حاضرامکانش نیست @};-

لینک به دیدگاه

چقدر احترام به مصرف کننده

موقعی که این تاپیک زده شد و برای تعیین رنگ از بچه فروم سوال شد ،هیچ کدوم متوجه نشیدیم ،که قراره کیس با فن led وارد بازار بشه

همه حواسمون رفت پی ،نوع و رنگ فن کیس

کدوم شرکت فروش محصولات خارجی داخل ایران این ارزش رو برا مصرف کننده قاىل میشه

ما همیشه مجبوریم هر چی ساختن و عرضه کردن رو تهیه کنیم ومصرف کنیم‌.امید وارم این حرکت گرین ادامه داشته باشه.

حتی یادمه داخل تاپیکی صحبت از این بود چرا واتر کولینگ هیچ شرکتی تولید نمیکنه رو خودش تست دما رو نشون بده و درجه با عدد و سنسور دقیق داشته باشه

اینجا هم گرین جدا از تکنولوژی به روز،به نظر همه مصرف کننده ها احترام گذاشت

جا تشکر و داره،و به جرات میگم این رویه گرین تو حس خوشایند مصرف کننده تاثییر داره

به امید تکرار این کارها

لینک به دیدگاه

امیدوارم مث دیپ کول بی جون نباشه نوراشون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...