رفتن به مطلب

نمایشی از عملکرد مامور 47 در نسخه Hitman 2016 Beta(کچل دوست داشتنی!)

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

HITMAN Beta 2016
FULL SETTINGS

b1e71.jpg 5fe5hitman-2016-02-20-20-03-53-916.jpg 5fe5hitman-2016-02-20-20-10-16-717.jpg

c4ed%D8%B3%D8%B3.jpg

انتظار تنظیمات گرافیکی بیشتری برای این عنوان شاخص داشتیم، ولی خب AMD باندل از این بهتر نمیشه! :|
البته برای قضاوت زود هست، آپدیت های DX12 در راه هستند.
میزان عملکرد کارت های GTX 980Ti و GTX 970 در ادامه قرار خواهد گرفت.
@};-
ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یادم باشه دفعه بعد بگم یه کلاه گیس براش بزارن تنظیمات گرافیکی رو زیاد کنند...  :D

لینک به دیدگاه

نسخه ی آلفا نچسب بود

باید تغییرات خیلی زیادی توش بوجود بیارند هنوز NPCها تو بازی مثل نسخه ی قبل میمیرند

هیچ هیتمنی هیتمن blood&moneyنمیشه یعنی من یه مرحله ی به صد مدل تموم میکنم :D

contractهم عالی بود ولی نسبت به blood&moneyبرای من سخت بود

لینک به دیدگاه

درود

یادم باشه دفعه بعد بگم یه کلاه گیس براش بزارن تنظیمات گرافیکی رو زیاد کنند...  :D

=))  =))  =))  =))

الان اینقدر نور میخوره تو کلش بازتاب میشه که پدر چشم آدم در میاد . 

لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/qjuIZ

6e89hitman-2016-1-.jpg 07fehitman-2016-2-.jpg 07fehitman-2016-3-.jpg 32b2hitman-2016-4-.jpg

4790k 4.5GHz

GTX 970 G1

2x4GB 2400MHz

گیم پلی بازی بسیار روان و میزان فریم گیری هم بسیار مناسب می باشد، میزان فریم تایم محصولات Maxwell هم که همیشه در بهترین حالت خودش قرار داره بدون کوچکترین نوسان و به ندرت 20ms تجربه میشه! بازی از فقر تنظیمات گرافیکی متنوع رنج می برد، چنین تنظیماتی برای عنوانی در سال 2016 اصلا جالب نیست، به هر حال اگر نسخه اصلی بازی هم با همین تنظیمات ارائه بشه که احتمالش زیاده عملا باندل شدن این بازی برای AMD به قیمت بسیار گرانی برای گیمرهای حرفه ای تمام خواهد شد، در قسمت هایی که NPC ها زیاد میشن دراپ فریم بسیار بدی صورت میگیره و عملا در تجربه بازی تاثیر میزاره که امیدواریم در نسخه اصلی رفع بشه!

درود

حقیقتش فکر نکنم تفاوت کلاه گیس با کله کچل روی HD6870 مشخص بشه!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حقیقتش فکر نکنم تفاوت کلاه گیس با کله کچل روی HD6870 مشخص بشه!

@};-

اتفاقا کاملا مشخصه بطوری که شما با 980ti هم نمی تونی ببینیش اما من با این 6870  می بینم   :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اتفاقا کاملا مشخصه بطوری که شما با 980ti هم نمی تونی ببینیش اما من با این 6870 هم می بینم   :D

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

اتفاقا کاملا مشخصه بطوری که شما با 980ti هم نمی تونی ببینیش اما من با این 6870 هم می بینم   :D

حقیقتش تست ها با GTX 970 انجام شده و علت مشاهده این تفاوت با HD6870 توسط شما به خاطر ساپورت قوی نرم افزاری AMD برای سری HD6000 هست! (علم غیب و چشم برزخی به بعضی از کاربران میده!)

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :laughing:  :laughing:

شما دو تا پست فقط شکلک ارسال کردی :دی من دارم برای کیا توضیح میدم

در شکلک گذاری موفق باشید :)

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

میگم این یکی دیگه nvidia hairworks نداره ؟؟؟ :D :D

چرا اتفاقا خیلی هم خوب عمل کرده HairWorks انویدیا تو این بازی!  :D  واقعا موهای مامور 47  رو طبیعی تر از این نمی شد نمایش داد. :cool:  باید دید که  PureHair شرکت AMD هم آیا قادر خواهد بود، موهای این کچل دوست داشتنی رو به همین زیبایی نشون بده ؟! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حقیقتش تست ها با GTX 970 انجام شده و علت مشاهده این تفاوت با HD6870 توسط شما به خاطر ساپورت قوی نرم افزاری AMD برای سری HD6000 هست! (علم غیب و چشم برزخی به بعضی از کاربران میده!)

شما دو تا پست فقط شکلک ارسال کردی :دی من دارم برای کیا توضیح میدم

در شکلک گذاری موفق باشید :)

@};-

دوست عزیز پست زدی توش مستقیما به طرفداران amd توهین می کنی و از انویدیا تعریف و تمجید، بازی amd  رو اومدی فقط با کارت انویدیا تست میذاری نتیجه می گیری برا خودت، غیر شکلک چیز دیگه انتظار داری... تازه نسخه بتا ...  :-?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پست زدی توش مستقیما به طرفداران amd توهین می کنی و از انویدیا تعریف و تمجید، بازی amd  رو اومدی فقط با کارت انویدیا تست میذاری نتیجه می گیری برا خودت، غیر شکلک چیز دیگه انتظار داری... تازه نسخه بتا ...  :-?

من متوجه نمیشم ضعف تنظیمات گرافیکی بازی و نبود خیلی از تکنیک های گرافیکی رو دیگه باید به چه کسی ربطش بدم، لابد Square Enix!

نمیدونم دیگه از کی تا حالا بیان مشکلات بازی شده توهین به طرفداران AMD

این پست شما هم حتما در ستایش طرفداران انویدیا بوده!

شما قدری در ارسال پست ها دقت کنید و پست های بی محتوا ارسال نکنید تا آخر قضیه به ناراحتی شما ختم نشه!

من فقط واقعیت رو بیان کردم اگر خیلی فشار اومده به شما باید مشکل رو از جای دیگه بررسی کنید.

در ضمن این نتیجه گیری شخصی نبوده

ultimately HITMAN doesn’t quite manage to compete with Rise of the Tomb Raider or Tom Clancy’s The Division from a graphics standpoint; one thing that’s noticeably missing is any HBAO derived Ambient Occlusion technique, with the surpassed SSAO being the only option

http://wccftech.com/hitman-pc-beta-4k-screenshots-maxed-settings/

برای کسی که شاید اصلا این بازی رو تست نکنه مسخره کردن افرادی که وقت گذاشتن و بازی رو تست کردن نشان از درک بالای فرد مقابل داره!

باتشکر @};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

ممنونم دوست عزیز بخاطر تاپیک و عنوان در تایید حرف های شما من بازی و پیش خرید کردم و با پردازنده گرافیکی 980 تی آی تست کردم اما متاسفانه بخاطر حضور بی ثمر کمپانی AMD تکنیک های بسیار خوبی در بازی متوانست حضور داشته باشد که ندارد، PCSS , HBAO که الان در بیشتر عناوین دیده می شود.

باقی کاربر های که AMD دارن اگر بازی تست کردن حرف بزنن در غیر این صورت نظر بی محتوا ندن، کمتر ضایع شدن بهتر از بیشتر حرف زدن است.

نسخه بتا داریم تا بتا این بازی دوهفته دیگه میاد باندل AMD کلی مشکل فنی داره بازی The Division هم دو هفته دیگه میاد گرافیکش کور میکنه چشمو، برید خجالت بکشید هنوزم چسبیدید به PC GAMER ، بازی های PC فقط با تراشه های انویدیا معنی میده، کنسول دست میگیری حرف از AMD بزن چون تمام قدرتش توی هون قوطی جا شده =))

ویرایش شده توسط carpetad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمایشی کوتاه از قدرت :x :x :x AMD

380X تیتان رو پودرش کرده

شما انویدیا باز ها که روتون کم نمیشه آخه باید اینجوری پوستتونو کند

(این پست حاوی مطالب بسیار عمیقی هست که انویدیا دار ها متوجهش نمیشن حتی با بررسی مولکولی بازی )

82kvr5pgoas0nwr1aman.jpg

لینک به دیدگاه

نمایشی کوتاه از قدرت :x :x :x AMD

380X تیتان رو پودرش کرده

(این پست حاوی مطالب بسیار عمیقی هست که انویدیا دار ها متوجهش نمیشن حتی با بررسی مولکولی بازی )

82kvr5pgoas0nwr1aman.jpg

این چه ادبیات سخیفی هست برادر من! آب خنک بیارم فشار نزنه بالا! مثله تراشه های AMD داغ به نظر میرسی!

تست 970G1 در تاپیک موجوده، دیگه چرا Why So Serious?! :دی

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب الان باید دیگه شکلک بزارم چون من انگلیسی بلد نیستم اون اخرش فحش دادین ؟

:-? :-? :-? :-?

کلاً بازی هایی که با قفل دنوو هستن برای من هیچی حساب نمیشن دیگه تا وقتی که کرک شون بیاد که حالا حالا ها هم خبری ازش نمیشه

منم کلاً نظر خودمو گفتم

به جزئیات بازی هم کار ندارم

هیر ورک و از این چیزا هم حالیم نمیشه

به قول معروف بکش برو جلو فقط میفهمم

از اول هم از هیتمن خوشم نمیومد

این پست بالا رو زدم نشاط برگرده به تاپیک زیباتون ، گرچه من هیچی از پست ها تون سر در نمیارم بسیار خیلی زیاد وحشتناک تخصصی صحبت میکنید در مورد کیفیت و تکنیک های گرافیکی بازی ها در صورتی که خیلی ها در انجمن مثل من اصلاً براشون مهم نیست یا اگر هم باشه توضیحاتتون بسیار سربسته و و برای خیلی ها نا اشنا هست چون پایه ایی توضیح نمیدین داستان از چه قراره و فرق مثلاً این و اونو رو توضیح نمیدین

خب ما که نیومدیم کلاس بازیسازی اخه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

کلاً بازی هایی که با قفل دنوو هستن برای من هیچی حساب نمیشن دیگه تا وقتی که کرک شون بیاد که حالا حالا ها هم خبری ازش نمیشه

منم کلاً نظر خودمو گفتم

این پست بالا رو زدم نشاط برگرده به تاپیک زیباتون ، گرچه من هیچی از پست ها تون سر در نمیارم بسیار خیلی زیاد وحشتناک تخصصی صحبت میکنید در مورد کیفیت و تکنیک های گرافیکی بازی ها در صورتی که خیلی ها در انجمن مثل من اصلاً براشون مهم نیست یا اگر هم باشه توضیحاتتون بسیار سربسته و و برای خیلی ها نا اشنا هست چون پایه ایی توضیح نمیدین داستان از چه قراره و فرق مثلاً این و اونو رو توضیح نمیدین

خسته نباشه 380 ایکس ریبرند شده :laughing: فشار آورده کارت نسل قبلی انویدیا رو پودرش کرده (البته قلبش خشتکش پاره شده)  :D

کلاس بازی سازی چیه ؟ خمیر بازی ور دار بیکار نشی عزیزم

اون مواردی که جزو تکنیک به حساب میاری که اگر ندونی که هیچی برادر.

بکش برو جلو که برای شما گیمر ها فریم هم لازم نداره پیشنهاد میدم فیلم ببینی اینطوری به صرفه تره برات

لینک به دیدگاه

ممنونم دوست عزیز بخاطر تاپیک و عنوان در تایید حرف های شما من بازی و پیش خرید کردم و با پردازنده گرافیکی 980 تی آی تست کردم اما متاسفانه بخاطر حضور بی ثمر کمپانی AMD تکنیک های بسیار خوبی در بازی متوانست حضور داشته باشد که ندارد، PCSS , HBAO که الان در بیشتر عناوین دیده می شود.

باقی کاربر های که AMD دارن اگر بازی تست کردن حرف بزنن در غیر این صورت نظر بی محتوا ندن، کمتر ضایع شدن بهتر از بیشتر حرف زدن است.

نسخه بتا داریم تا بتا این بازی دوهفته دیگه میاد باندل AMD کلی مشکل فنی داره بازی The Division هم دو هفته دیگه میاد گرافیکش کور میکنه چشمو، برید خجالت بکشید هنوزم چسبیدید به PC GAMER ، بازی های PC فقط با تراشه های انویدیا معنی میده، کنسول دست میگیری حرف از AMD بزن چون تمام قدرتش توی هون قوطی جا شده =))

عجب فکت هم صادر می کنید که کی چی بگیره

بهتره قبل از این حرف ها آداب صحبت در فروم یاد بگیرین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشه 380 ایکس ریبرند شده :laughing: فشار آورده کارت نسل قبلی انویدیا رو پودرش کرده (البته قلبش خشتکش پاره شده)  :D

کلاس بازی سازی چیه ؟ خمیر بازی ور دار بیکار نشی عزیزم

اون مواردی که جزو تکنیک به حساب میاری که اگر ندونی که هیچی برادر.

بکش برو جلو که برای شما گیمر ها فریم هم لازم نداره پیشنهاد میدم فیلم ببینی اینطوری به صرفه تره برات

اصلاً

من جایی گفتم  توی 3000 تا پستم که گیمرم ؟

الان سرم با لگو هام گرمه دارم آرم شکسته انویدیا رو میسازم باهاشون ولی فکر کنم باید یه جعبه دیگه بگیرم اخه این شکست خیلی بزرگه نمیشه با یه جعبه لگو ساختش

مگه کش لقمس که بکشیم بره جلو

فیلم خداییش زیاد میبینم الان Carol رو دانلود کردم ببینم

برای امشب دعوا بسه فردا بیاین ببینم چند به چنده تاپیک های تخصصی

یحتمل از عوامل نفوذی هم دخالت خواهند کرد

دو تا بازی آلفا و بتا تست شد

AMD بهتر داره عمل میکنه حالا باون گرافیک های مزخرفش از این جنگولک بازی هایی که انویدیا گزاشته رو هم نداره الان باید یقه کی رو گرفت

بازی کنید بره دیگه یا اصلاً اگه ناراحتید بازی نکنید

من چیکار کنم خب

من هنوز در کف I.G.I هستم

لینک به دیدگاه

منم کلاً نظر خودمو گفتم

اینجا رو با دباغ خانه اشتباه گرفتی برادر من!

پیشنهاد می کنم یه بار دیگه عنوان تاپیک رو ملاحضه بفرمایید تا سیل عظیمی از مشکلات ما انویدیا بازها حل بشه!

تشکر از صداقتی که نشون دادید، فکر می کنم دیگه جای صحبتی باقی نمیمونه! :)

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست اخرم موند اونم ضمیمه کن

الان اونایی که بخاطر این پست های نامربوط به من امتیاز میدن

دقیقاً تو چه فازی هستن؟ 

اینه که میگم اااا

شما مو میبینی من پیچش مو

آقا من نمیخوام بدونم ترس اف ایکس چیه و نقاط برتری و ضعفش در مقابل هیر ورک چیه

من یک بازی میخوام با ارزونترین گرافیک بشه در رزولیشن 1080 روون بازی کرد بدون گیر و گور

لینک به دیدگاه

اتفاقا کاملا مشخصه بطوری که شما با 980ti هم نمی تونی ببینیش اما من با این 6870  می بینم   :D

لایک داری :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

تاپیک به دلیل برخورد نامناسب کاربران و بحث های بیهوده و تکراری طرفداری از یک برند بسته میشه . به همه کاربرانی که در این تاپیک بحث بیمورد کردن اخطار میدم که از توهین و استفاده از الفاظ ناشایست پرهیز کنید . در صورت تکرار ، از فروم اخراج میشید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...