رفتن به مطلب

Asus ROG Matrix GTX 980 Ti Platinum یا EVGA GTX 980 Ti KINGPIN(مشاوره انتخاب درست)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با وجود اینکه ذاتأ أزevgaخوشم میاد ولی من هم خیلی تحقیق کردم و asusرو میخواستم بخرم که هنوز نیومده بود ایران به جی وان إکتفا کردم. دلایلمو ألان همشونو یادم نیست ولی بیشترش به کیفیت و دوامش تو أورکلوک مربوط میشد که ایسوز تو این گلدش سنگ تموم گذاشته.

درسته ایسوس در نسخه طلایی با اورکلاک حیرت انگیز تونسته به فرکانس 1367MHz در حالت بوست و دیفالت دست پیدا کنه اما خب کینگپین حرف های زیادی برای گفتن داره ...

با توجه به این ک توان مصرفی ایسوس گلد با 14 فار در مکزیموم کاراییش به 378 وات میرسه اما EVGA با گرفتن حداکثر توان 600 وات و گرفتن 17 فاز تازه نشون میده چی از درون داره و ب قول شما این چیزیه ک منم ذاتا از EVGA و کارت های بدون حاشیه اش خوشم بیاد. خودم دوست دارم کار کردن با کارت های ایسوس رو تجربه کنم ولی خب رقیب عشقی پیدا شده :D

95xh4tbmeveqwuno3ds6.jpg

به این چه میشه گفت :دی البته عملیات اور از نوع LN2 هست ...

بخاطر همینه بهش میگن KING OF THE RING :cool:

لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

دوست عزیز نظر اول و آخر من EVGA Kingpin هست! فقط یه اینجا یه چیز کار رو خراب میکنه ... asus gold ! 

شما اولویتت با evga باشه و بررسی کن که از اول تا آخر قضیه، چقدر هزینه ش میشه و چند روزه میرسه دستت و این جور مسائل. از طرفی هم، یه نگاه به asus gold بنداز و قیمت و شرایط اون رو هم بررسی کن به شرطی که موجود باشه ! 

اما اگر قیمت و بودجه خیلی مهم نیست، یه راست برو سراغ kingpin ... اصلا ترکیب evga با کینگ-پین یه چیز غیر قابل تصور هست که تا زمانی که از نزدیک تجربه نکنی، نمیتونی درک کاملی ازش داشته باشی! 

اینم بگم که ایسوس خیلی خوبه ها ! اما چون اورکلاک سنگین و درست و حسابی هم میکنی، همون evga بهترین گزینه ست.

موفق باشید ...

ویرایش شده توسط amirhossein1404
لینک به دیدگاه

نظر منم نسخه کینگ پین هست

متاستفانه این روزا کیفیت کارت های ایسوس به شدت پایین اومده

همین هفته پیش یک عدد 980Ti پلاتینیوم داخل بازی GTA V 4K جان به جان آفرین تسلیم کرد. کیفیت یعنی همین :)  

اصولا تا وقتی که بشه لایتنینگ و کینگ پین تهیه کرد چرا ایسوس خرید؟

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز نظر اول و آخر من EVGA Kingpin هست! فقط یه اینجا یه چیز کار رو خراب میکنه ... asus gold ! 

شما اولویتت با evga باشه و بررسی کن که از اول تا آخر قضیه، چقدر هزینه ش میشه و چند روزه میرسه دستت و این جور مسائل. از طرفی هم، یه نگاه به asus gold بنداز و قیمت و شرایط اون رو هم بررسی کن به شرطی که موجود باشه ! 

اما اگر قیمت و بودجه خیلی مهم نیست، یه راست برو سراغ kingpin ... اصلا ترکیب evga با کینگ-پین یه چیز غیر قابل تصور هست که تا زمانی که از نزدیک تجربه نکنی، نمیتونی درک کاملی ازش داشته باشی! 

اینم بگم که ایسوس خیلی خوبه ها ! اما چون اورکلاک سنگین و درست و حسابی هم میکنی، همون evga بهترین گزینه ست.

موفق باشید ...

سلام دوست خوبم ممنونم بخاطر نظرت. نظراتون برای من مهمه. اما واقعیت قضیه ب شرح زیره حقیقتا

1- ایسوس گارانتی 3 سال و 6 ماه داره ... ک من با خرید اختصاصی نسخه KINGPIN واجد شرایط گارانتی نمیشم تو ایران و گارانتی من تو امریکا کار میکنه

2- این نسخه ایسوس نسخه بسیار کم تولید هست ک تو ایران فقط 15 عدد وارد شده و تعداد اندکی بیشتر نمونده ک این خودش وسوسه انگیزه

3- نسخه کینگپین تو ایران نیست یا شایدم بخاطر قیمت مافوقش هرگز هم نیاد ک این هم یک نوع خاص بودنه ک این نسخه رو تهیه کنم

4- با خرید نسخه کینگپین و با اورکلاک اون تا فرکانس های بالاتر از 1.5 با tool kit واتر کولر میتونم نتایج خیلی خوبی بدست بیارم اما شاید ایسوس رو بتونم نهایتن تا سال دیگه شاخ بپندارمش :دی

5-خنک کنندگی اختصاصی ایسوس ب مراتب بهتر عمل میکنه طوری ک دمای کارت ب 70 نمیرسه

6- ایسوس با توان 14 فاز و مصرف 375 وات هست و در مقابل نسخه کینگ پین با توان 14+3 فاز و توان مصرفی 600 وات که در اورکلاک های بالا خودش رو نشون میده ب وضوح قابل تشخیصه

الان خودتون فکر کنید ک تو چ دوراهی بدی گیر کردم

---------------------

http://www.evga.com/articles/00944/EVGA-GeForce-GTX-980-Ti-KINGPIN/

---------------------

نظر منم نسخه کینگ پین هست

متاستفانه این روزا کیفیت کارت های ایسوس به شدت پایین اومده

همین هفته پیش یک عدد 980Ti پلاتینیوم داخل بازی GTA V 4K جان به جان آفرین تسلیم کرد. کیفیت یعنی همین :)  

اصولا تا وقتی که بشه لایتنینگ و کینگ پین تهیه کرد چرا ایسوس خرید؟

ممنونم بابت نظرتون دوست عزیزم.

چطور تسلیم کرد ؟ نسخه پلاتینیوم ب این راحتی ها چیزیش نمیشه وقتی witcher 3 هست چرا با GTA V بمیره :D یکم بیشتر توضیح میدین؟

تو کانال vortez تو یوتیوب review این کارت رو ببینید بدک نیست چون در بازی tomb rider در رزولوشن 4K دمای 58 درجه رو کسب کرد !!! البته بیرون از محیط کیس بود این نکته رو اضافه کنم.

ویرایش شده توسط OASIS
لینک به دیدگاه

لینک رو تصحیح کردم اما تو این صفحه هم میذارم براتون :

EVGA GTX 980 Ti Kingpin single review

مدل matrix تفاوت فاحشی توی عملکرد با مدل gold نداره, خیلی ناچیزه.

ویرایش شده توسط Vacant
لینک به دیدگاه

لینک رو تصحیح کردم اما تو این صفحه هم میذارم براتون :

EVGA GTX 980 Ti Kingpin single review

مدل matrix تفاوت فاحشی توی عملکرد با مدل gold نداره, خیلی ناچیزه.

رکورد جهانی جدید!!!!! 2202 تا ؟؟؟ :wacko:

اره تفاوتشون فقط نیم درصد تا یک درصده ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره تفاوتشون فقط نیم درصد تا یک درصده ^_^

کورکلاک دیفالت ماتریکس 1190 هست در صورتیکه کورکلاک دیفالت گلد 1266 هست .

حالا اگر از نظر شما 76 تا اختلاف کور کلاک میشه نیم درصد تا یک درصد کاریش نمیشه کرد دیگه  #-o

خیلی از کارتهای 980ti به سختی میتونند در حالت اورکلاک شده به حالت دیفالت گلد برسند  :-B

توصیه میکنم در بررسی هاتون به نتایج بدست آمده توسط اورکلاکر های حرفه ای و سری اکستریم توجه نکنید چون فقط خود آنها و در شرایط خاص امکان دستیابی به اون نتایج را دارند و عملا نمیتونه ملاک سنجش افراد عامه باشد .

لینک به دیدگاه

کورکلاک دیفالت ماتریکس 1190 هست در صورتیکه کورکلاک دیفالت گلد 1266 هست .

حالا اگر از نظر شما 76 تا اختلاف کور کلاک میشه نیم درصد تا یک درصد کاریش نمیشه کرد دیگه  #-o

خیلی از کارتهای 980ti به سختی میتونند در حالت اورکلاک شده به حالت دیفالت گلد برسند  :-B

توصیه میکنم در بررسی هاتون به نتایج بدست آمده توسط اورکلاکر های حرفه ای و سری اکستریم توجه نکنید چون فقط خود آنها و در شرایط خاص امکان دستیابی به اون نتایج را دارند و عملا نمیتونه ملاک سنجش افراد عامه باشد .

اخه نتایج فریم دهی ک دیده بودم تنها 1 درصد تو بعضی از بازی ها پیشرفت کرده بود نسبت ب ماتریکس.البته این 1

درصد ک گفتم برای همه بازی ها صدق نمیکنه دوست خوبم.

البته دوست گلم اگه اشتباه نکنم کورکلاک ماتریکس 1216 بود.

حرفتون ب جا و منطقیه کارتی نیست ک در حالت دیفالت ب کورکلاک گلد برسه.

درسته من نمیتونم خودم رو با اورکلاکر های اکستریم مقایسه کنم ولی تنها جنبه کار اون ها قدرت مانوری هست

که از کارت مشخص میکنن و دوام و پایداری هست ک نشون داده میشه. البته ب تست شما هم توجه کردم

ک اسیک کارت گلد ادیشن 77 درصد بود اما ی سوال دارم ازتون. در فرکانس 1.5 و در حالت لود کامل درجه حرارت

و پایداری چقدر بود.والا با توجه ب حرف یکی از دوستان ک گفتن ی کارت پلاتینیوم جان ب جان افرین تسلیم کرد

ی مقدار عقب کشیدم گرچه هنوز نمیدونم واقعن افت کیفیت وجود داره ک باعث عدم پایداری میشه یا مشکل چیز دیگه ای بوده..

ب هرحال...

ممنونم ک راهنماییم میکنید دوست عزیز شما استاد بنده هستید از توجهتون ب تاپیک سپاس گزارم

لینک به دیدگاه

اخه نتایج فریم دهی ک دیده بودم تنها 1 درصد تو بعضی از بازی ها پیشرفت کرده بود نسبت ب ماتریکس.البته این 1

درصد ک گفتم برای همه بازی ها صدق نمیکنه دوست خوبم.

البته دوست گلم اگه اشتباه نکنم کورکلاک ماتریکس 1216 بود.

حرفتون ب جا و منطقیه کارتی نیست ک در حالت دیفالت ب کورکلاک گلد برسه.

درسته من نمیتونم خودم رو با اورکلاکر های اکستریم مقایسه کنم ولی تنها جنبه کار اون ها قدرت مانوری هست

که از کارت مشخص میکنن و دوام و پایداری هست ک نشون داده میشه. البته ب تست شما هم توجه کردم

ک اسیک کارت گلد ادیشن 77 درصد بود اما ی سوال دارم ازتون. در فرکانس 1.5 و در حالت لود کامل درجه حرارت

و پایداری چقدر بود.والا با توجه ب حرف یکی از دوستان ک گفتن ی کارت پلاتینیوم جان ب جان افرین تسلیم کرد

ی مقدار عقب کشیدم گرچه هنوز نمیدونم واقعن افت کیفیت وجود داره ک باعث عدم پایداری میشه یا مشکل چیز دیگه ای بوده..

ب هرحال...

ممنونم ک راهنماییم میکنید دوست عزیز شما استاد بنده هستید از توجهتون ب تاپیک سپاس گزارم

شما درجه حرارتی که آقا بهزاد بدست آوردن نباید ملاک قرار بدید زیرا که دمای محیط ها متفاوت هستش من شده گرافیکی دماش برام از 60 درجه بیشتر نمیشده دست دوست عزیزی به 70 درجه میرسیدش

دمای محیط خیلی شرط هستش

لینک به دیدگاه

شما درجه حرارتی که آقا بهزاد بدست آوردن نباید ملاک قرار بدید زیرا که دمای محیط ها متفاوت هستش من شده گرافیکی دماش برام از 60 درجه بیشتر نمیشده دست دوست عزیزی به 70 درجه میرسیدش

دمای محیط خیلی شرط هستش

درست میفرمایید

اما میخواستم ی درصد خلوصی بگیرم از چیزی ک کارت واقعن انجام میده

مثلا در کانال vortez در یوتیوب دیدم ک کارت پلاتینیوم رو در محیط بیرون از کیس بدون اورکلاک بازی

The thief و tomb rider رو باهاش در تنظیمات فول و رزولوشن 4k ران کردن و ب دمای فوق العاده 58

درجه رسید.ولی در کیس 63 بود. و باز هم در یک کانال فکر کنم روسی زبان یا اوکراینی بنام hotline

با اورکلاک کارت تا 1471 مگاهرتز و فول لود در محیط بیرون کیس به 63 درجه رسید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم اینکه شما بیای کلی پول بدید برای کینگ پن اولا ممکنه اورکلاکر خوب گیرت نیاد -بوده کسانی کینگ پین 980 ti گرفتن بزور رسوندن به 1520! که همه 980 ti های خوب میرن - کارت خودم g1  تا  1400 مگاهرتز خودش اور شده من اصلا اور نکردنم یعنی دیفالت شما 1400 برای بیس داری  تا 1500 هم میزنه روی ایر- ایسوس رو این مدل  کارنکردم- ولی پیشنهادم یک G1  است - در تست های انجام شده کارت g1 در محدود کاری فقط 2درصد کند تر از Evga کینگ پن بوده و در خیلی از تست ها هم 100 درصد برابر و حتی پیش افتاده- 

حالا سئوال اینجاست که اون 2 درصد کارایی ارزش هزینه کردن بیش از 200 دلار رو داره ؟ چون کینگ پن حدود 200 دلار گروون تره- این سئوال  وابسته به نظر شخص است البته .

ولی به نظر من، خودم یک خوره کارت گرافیک هستم برای سالهای طولانی ، نه اصلا نمی ارزه- اگر میخواید یک  980ti خوب  بگیریید -نه اون مدل ایسوس نه مدل کینگ پن گزینه های خوبی از لحاظ قیمت به ارزش و کارایی نیستند، یعنی انتخاب های cost effective نیستند. چون کارت g1 هم دماش کنترل شده تراست (طبق تست های بنده) هم صدای کمتری داره -هم بخاطر Gpu گانتلت گیگا خیلی خوب اور میشه ، حالا اگر شما اورکلاکر نیستید پس  کار خودتون رو ساده کنید .

دقت کنید که  کارت EVGA  که اصلا ساخته شده برای  بایوس هکینگ و کاستوم کولینگ (حداقل واتر کولینگ و یا LN2،منظورم نیتروژن است) روی ایر با کولر خود کارت  که تمام مس است شما همون 1500 رو خواهید زد شک نکنید. این کارت باید  کولرش جدا بهش (که واقعا حیفه چون همه گرونی اش بخاطر اون  رادیات مسی است) و کیت واتر بلاک EK یا آلفا کول روش سوار بشه که اونها هم در ایران هم قیمت یک  980 ti دیگه بهتون میدن پس   همون طور که گفتم این کارتها خیلی cost effective نیستند.

980 ti کلا خیلی نسبت به پاور دلیوری حساس است و الا مهم نیست که شما کینگ پن باشی یا زوتاک مهم نیست چی دور کارت و GPU سوار شده میخواد حافظه نند سامسونگ باشه یا  100 فاز تغذیه دیجیتال ، مهم نیست این هسته است که تصمیم می گیره برسه به یک فرکانس یا نه و اگر چیپ خوبی با این همه هزینه  بدست نیارید قطعا  بسیاز تلخ خواهد بود. چون این کارتها بسیار کمیابن و دیگه راه برگشتی در ایران ندارند.  این یک سرمایه حساب میشه برای شما و بعد باید بفروشید هرچه گرون تر موقع فروش ضرر بیشتر-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عزیزم اینکه شما بیای کلی پول بدید برای کینگ پن اولا ممکنه اورکلاکر خوب گیرت نیاد -بوده کسانی کینگ پین 980 ti گرفتن بزور رسوندن به 1520! که همه 980 ti های خوب میرن - کارت خودم g1  تا  1400 مگاهرتز خودش اور شده من اصلا اور نکردنم یعنی دیفالت شما 1400 برای بیس داری  تا 1500 هم میزنه روی ایر- ایسوس رو این مدل  کارنکردم- ولی پیشنهادم یک G1  است - در تست های انجام شده کارت g1 در محدود کاری فقط 2درصد کند تر از Evga کینگ پن بوده و در خیلی از تست ها هم 100 درصد برابر و حتی پیش افتاده- 

حالا سئوال اینجاست که اون 2 درصد کارایی ارزش هزینه کردن بیش از 200 دلار رو داره ؟ چون کینگ پن حدود 200 دلار گروون تره- این سئوال  شخصی است؟؟

ولی به نظر من، خودم یک خوره کارت گرافیک هستم برای سالهای طولانی ، نه اصلا نمی ارزه- اگر میخواید یک  980ti خوب  بگیریید -نه اون مدل ایسوس نه مدل کینگ پن گزینه های خوبی از لحاظ قیمت به ارزش و کارایی نیستند، یعنی انتخاب های cost effective نیستند. چون کارت g1 هم دماش کنترل شده تراست (طبق تست های بنده) هم صدای کمتری داره -هم بخاطر Gpu گانتلت گیگا خیلی خوب اور میشه ، حالا اگر شما اورکلاکر نیستید پس  کار خودتون رو ساده کنید .

دقت کنید که  کارت EVGA  که اصلا ساخته شده برای  بایوس هکینگ و کاستوم کولینگ (حداقل واتر کولینگ و یا LN2،منظورم نیتروژن است) روی ایر با کولر خود کارت  که تمام مس است شما همون 1500 رو خواهید زد شک نکنید. این کارت باید  کولرش جدا بهش (که واقعا حیفه چون همه گرونی اش بخاطر اون  رادیات مسی است) و کیت واتر بلاک EK یا آلفا کول روش سوار بشه که اونها هم در ایران هم قیمت یک  980 ti دیگه بهتون میدن پس   همون طور که گفتم این کارتها خیلی cost effective نیستند.

980 ti کلا خیلی نسبت به پاور دلیوری حساس است و الا مهم نیست که شما کینگ پن باشی یا زوتاک مهم نیست چی دور کارت و GPU سوار شده میخواد حافظه نند سامسونگ باشه یا  100 فاز تغذیه دیجیتال ، مهم نیست این هسته است که تصمیم می گیره برسه به یک فرکانس یا نه و اگر چیپ خوبی با این همه هزینه  بدست نیارید قطعا  بسیاز تلخ خواهد بود. چون این کارتها بسیار کمیابن و دیگه راه برگشتی در ایران ندارند.  این یک سرمایه حساب میشه برای شما و بعد باید بفروشید هرچه گرون تر موقع فروش ضرر بیشتر-

ممنون بابت نظرتون دوست عزیز

اما اکه اشتباه نکنم کارت جی وان در حالت بوست به 1317 باید برسه نه 1400...

زیاد با گیگابایت موافق نیستم چون بدون هیچ اورکلاکی و در حالت فول لود دمای 75 رو میزنه برعکس این همه تبلیغات گيگابايت ک چندین و چند ساله با اسم windforce سعی داره جایی باز کنه البته مدل اکستریم هست ک تهایت اختلافش با جی وان 4 درجه هست.

حتی مدل اکستریم هم بنده رو راضی نکرد. با review هایی ک ازش تو یوتیوب دیدم کارت درازی هست ک در نسخه اکستریم

بخاطر هیتسینک بزرگتر سنگین تر شده و وقتی روی شکاف pci نصب میشد لمبر مینداخت و کمر خم میکرد.تحقیقات زیاد انجام دادم

در این رابطه ها و کلا فکر نمیکنم طرف گیگابایت برم.

در مورد evga چیزی ک برام اهمیت داشت این بود ک کارت کینگپین از فرکانس 1475 تا 1505 مگاهرتز در حداکثر تنظیمات بازی project cars

دمای 75 درجه ای داشت با دور فن 44 درصد. ک بعد از افزایش دور فن به 60 درصد دما به زیر 70 رسید اما نویز فن از 60 درصد ب بالا

بیشتر میشد.البته اونجور ک شما هم میگید نیست همین چند صفحه پیش ک یکی از دوستان بنچمارک گذاشتن از کینگ پین کارت رو با خود ایر کولینگش تا فرکانس 1550 بالا بردن و البته بعید میدونم ک با فاز بندی و پایداری قطعات و توان 600 وات نشه ب فرکانس 1520 نرسید.

حتی با نسخه کلاسیفاید راحت ب فرکانس 1517 دست پیدا کردن. در این رابطه ویدیویی از اور کلاسیفاید و بنچ گرفتن ازش در برنامه valley هست.

البته نظر دیگه ای ک دارم اینه ک نظر یکی از دوستانی ک الان در نمایندگی فارس ک گارانتی کننده محصولات evga هستن رو جویا بشم.

لینک به دیدگاه

خداییش من نمیدونستم که إویجه۶۰۰وات برق میخوره وإلا حتمأ صبر میکردم براش.أصلأ یک إحساس خوبی نصبت به کارتهای پرمصرف دارم مثله ۵۹۰و۵۹۷۰ و ۶۹۹۰که داشتم.مثله موتور۳۰۰۰سی سیه فورد قدیمی با مزدای ۱۸۰۰سی سیه الان میمونه برام هرچند که بهم بگند این جدیدتره بهینه تره من عاشق قدرت خالص اون فوردم.

لینک به دیدگاه

خداییش من نمیدونستم که إویجه۶۰۰وات برق میخوره وإلا حتمأ صبر میکردم براش.أصلأ یک إحساس خوبی نصبت به کارتهای پرمصرف دارم مثله ۵۹۰و۵۹۷۰ و ۶۹۹۰که داشتم.مثله موتور۳۰۰۰سی سیه فورد قدیمی با مزدای ۱۸۰۰سی سیه الان میمونه برام هرچند که بهم بگند این جدیدتره بهینه تره من عاشق قدرت خالص اون فوردم.

بله من هم بخاطر همین منظور فکرم درگیر کاراییش هست ک تحت شرایط اورکلاکینگ غیر ایر کولینگ خودش رو نشون میده ^_^ مثال قشنگتون ب نوعی وصف حال الان بنده هم هست :دی

طی صحبتی هم ک با اقای فیروزی عزیز داشتم و بنده رو راهنمایی کردن قدرت این کارت در شرایط اورکلاکینگ نیروژن مایع تازه نشون داده میشه و تو زمینه ایرکولینگ تفاوت چندانی با هم ندارن اما خب نصف بیشتر هزینه بخاطر همون هیتسینک کاملن مسی کینگ پین هست ک دوست خوبمون اشاره فرمودن

لینک به دیدگاه

عرض سلام و ادب

بله من هم بخاطر همین منظور فکرم درگیر کاراییش هست ک تحت شرایط اورکلاکینگ غیر ایر کولینگ خودش رو نشون میده ^_^ مثال قشنگتون ب نوعی وصف حال الان بنده هم هست :دی

طی صحبتی هم ک با اقای فیروزی عزیز داشتم و بنده رو راهنمایی کردن قدرت این کارت در شرایط اورکلاکینگ نیروژن مایع تازه نشون داده میشه و تو زمینه ایرکولینگ تفاوت چندانی با هم ندارن اما خب نصف بیشتر هزینه بخاطر همون هیتسینک کاملن مسی کینگ پین هست ک دوست خوبمون اشاره فرمودن

ضمن تشکر از دوستانی راهنمایی کردن و نکات مختلفی رو گفتن

گفته های اساتید و دوستان با تجربه رو دیدم و البته بنده هم نظرم روی کارت EVGA هست و همون مورد فازبندی کارت و امکان اورکلاک بالاتر و پایداری حرارتی برای من جلب توجه کرد

مثال دوست گرامی gtx taitan II هم بخوبی حس قدرت این کارت رو به ذهن القا می کنه

تمام محصولات این شرکت با نمونه های شرکت های رقیب تفاوت هایی در کلاک و فازبندی داره و در کل سیاست کاری تولید محصولات بر پایه قدرت و اورکلاک هست. و البته گزینه ی اقتصادی نیست ولی طرفداران خاص خوش رو داره.

از طرفی قصد معرفی جناب فیروزی رو داشتم که خود شما با ایشون هم صحبت شدید.

پیشنهاد می کنم در صورت فراهم نبودن سیستم کولینگ نیتروژن ، از کاستوم کولرهای معتبر استفاده کنید

EK Water Block

EK Water Block

موفق باشید

لینک به دیدگاه

عرض سلام و ادب

ضمن تشکر از دوستانی راهنمایی کردن و نکات مختلفی رو گفتن

گفته های اساتید و دوستان با تجربه رو دیدم و البته بنده هم نظرم روی کارت EVGA هست و همون مورد فازبندی کارت و امکان اورکلاک بالاتر و پایداری حرارتی برای من جلب توجه کرد

مثال دوست گرامی gtx taitan II هم بخوبی حس قدرت این کارت رو به ذهن القا می کنه

تمام محصولات این شرکت با نمونه های شرکت های رقیب تفاوت هایی در کلاک و فازبندی داره و در کل سیاست کاری تولید محصولات بر پایه قدرت و اورکلاک هست. و البته گزینه ی اقتصادی نیست ولی طرفداران خاص خوش رو داره.

از طرفی قصد معرفی جناب فیروزی رو داشتم که خود شما با ایشون هم صحبت شدید.

پیشنهاد می کنم در صورت فراهم نبودن سیستم کولینگ نیتروژن ، از کاستوم کولرهای معتبر استفاده کنید

EK Water Block

EK Water Block

موفق باشید

ممنونم دوست عزیز بخاطر توجهتون ب تاپیک و نظرتون ک برای من اهمیت ویژه ای داره. @};-

بنده با اقای فیروزی عزیز صحبت کردم و طبق شواهد و تست ها کارت KINGPIN با توان 14+3 فاز و حداکثر توان مصرفی 600 وات خودش رو توی اورکلاکینک غیر ایرکولینگ نشون میده مثل LN2 و از این جهت وجه تمایز بی رقیبی رو داره و بنده متاسفانه در زمینه اورکلاکینگ نیتروژن تجربه ای ندارم و قادر نیستم از قدرت کارت ک درونش نهادینه شده استفاده کنم و طبق نتیجه گیری ها برای اورکلاکینک با خود کولر کارت و هیتسنک مسی فرق زیادی بین این برند و ایسوس وجود نداره هرچند بازم ایسوس در نسخه گلد و پلاتینیوم بهترین ایر کولینگ رو داره. پس از این جهت خریداری نسخه Anniversary قوت میگیره.

از طرفی مشکل چند جا هست ک باعث دست انداز میشه.

-من اگر این کارت رو از خارج کشور تهیه کنم فقاد شرایط گارانتی هستم و ممکنه ی اشکال کوچیک در کارت کلا من رو زمینگیر کنه البته با این وجود ک محصولات EVGA در پایداری و طول عمر قطعات و کیفیت عالی هستن ولی باز جای ریسک هست چون بودجه ای هم ک برای خریدش خرج میشه کم بودجه ای نیست.

-نسخه گلد ایسوس ادیشن کمیاب و خیلی خوب این سری هست ک موجودیش در حال اتمامه و با افزایش قیمتش مواجه شدم ک ممکنه بازم افزایش چشمگیر داشته باشه.

-با اورکلاک نسخه انیورسری میتونم نتایج مشابه با کینگپین تا سقف فرکانس 1550MHz برسم با توجه به این که متد کولینگ DCII تو این نسخه خیلی ب چشم میاد حتی در حالت دور فن 44 درصد. اما از فرکانس 1550 به بالا فکر نمیکنم نسخه KINGPIN رقیب جدی داشته باشه به اون صورت اما با فشار زیاد روی سیستم ایر کولینک کارت مواجه میشیم ک ممکنه 80 رو رد کنه

از شما هم متشکرم بابت پیشنهاد واتر کولینگ شرکت EK اتفاقا در فروم techpowerup کارت کینگپین رو دیسمبل کردن و همین واتر کولر رو تست کردن.

اما هنوز نتیجه قطعی گرفته نشده و نظرات شما عزیزان رو میخونم @};-

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز با شرایطی که شما دارین به نظر من بدون شک asus gold رو بگیرید

تو همه شرایط برا شما بهتره

با توجه به گارانتی و استفاده از ایر کولینگ و قیمت کمتر و راحت تر هم میتونید تهیه کنید نسبت به evga

کارت کینگپین هم کارت فوق العاده ای هست و درش شکی نیست

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

ای آقا شما تو تمام تاپیکات گفتی ایسوس گلد، خب ایسوس گلد رو بگیر تا تموم نشده خخخخخخخخخخخخخ

وا میمونی از اینم خخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بنده هم مدل Gold Anniversary از Asus رو پیشنهاد میکنم.

خودم هم Matrix GTX 980 روی سیستمم هست. کارت فوق العاده خنکه و نهایتا دمای GPU به 65 و مدارpower به 84 درجه میرسه توی سنگین ترین شرایط.

داداش توی کیفیت محصولات asus شک نکن به هیچ وجه، خودم چندین ساله ک دارم از محصولاتش استفاده میکنم. گارانتی توی ایران هم ی چیز الکیه ب نظرم. اصلا دلتو خوش نکن به کارت گارانتی. خودم هم کارتمو از دبی خریدم، گارانتی نداره هیچ مشکلی هم نداشتم تا بحال خداروشکر. شما واسه سیستمت یه پاور خوب که انواع پروتکشن ها رو داره بگیر دیگه غمت نباشه.

و اینکه شما با اور کردن کارت گارانتیشو باطل میکنی.

ویرایش شده توسط mahziar_69
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت نظرتون دوست عزیز

اما اکه اشتباه نکنم کارت جی وان در حالت بوست به 1317 باید برسه نه 1400...

زیاد با گیگابایت موافق نیستم چون بدون هیچ اورکلاکی و در حالت فول لود دمای 75 رو میزنه برعکس این همه تبلیغات گيگابايت ک چندین و چند ساله با اسم windforce سعی داره جایی باز کنه البته مدل اکستریم هست ک تهایت اختلافش با جی وان 4 درجه هست.

حتی مدل اکستریم هم بنده رو راضی نکرد. با review هایی ک ازش تو یوتیوب دیدم کارت درازی هست ک در نسخه اکستریم

بخاطر هیتسینک بزرگتر سنگین تر شده و وقتی روی شکاف pci نصب میشد لمبر مینداخت و کمر خم میکرد.تحقیقات زیاد انجام دادم

در این رابطه ها و کلا فکر نمیکنم طرف گیگابایت برم.

در مورد evga چیزی ک برام اهمیت داشت این بود ک کارت کینگپین از فرکانس 1475 تا 1505 مگاهرتز در حداکثر تنظیمات بازی project cars

دمای 75 درجه ای داشت با دور فن 44 درصد. ک بعد از افزایش دور فن به 60 درصد دما به زیر 70 رسید اما نویز فن از 60 درصد ب بالا

بیشتر میشد.البته اونجور ک شما هم میگید نیست همین چند صفحه پیش ک یکی از دوستان بنچمارک گذاشتن از کینگ پین کارت رو با خود ایر کولینگش تا فرکانس 1550 بالا بردن و البته بعید میدونم ک با فاز بندی و پایداری قطعات و توان 600 وات نشه ب فرکانس 1520 نرسید.

حتی با نسخه کلاسیفاید راحت ب فرکانس 1517 دست پیدا کردن. در این رابطه ویدیویی از اور کلاسیفاید و بنچ گرفتن ازش در برنامه valley هست.

البته نظر دیگه ای ک دارم اینه ک نظر یکی از دوستانی ک الان در نمایندگی فارس ک گارانتی کننده محصولات evga هستن رو جویا بشم.

کارت ها ممکنه فرکانس های دقیق که براشون تبلیغ شده رو نزنند من روز تست (مقاله بررسی کارت است میتونید بخونید) با کیفیت ASIC  با 80 درصد مواجه شدم و خود کارت تا 1400 مگاهرتز رو در خیلی از سناریو ها میزد -  بین 1395 تا 1410  این یک موضوع

عزیزم کارت کینگ پن رو شما  احتمالا نمیدونی خیلی سنگینه شاید حتی  شاید از کارت اکستریم گیگا هم سنگین تر باشه . 

دوست من مینبوردها  خیلی مقاوم هستند  و با وزن کارت گرافیک آسیبی نمیبینن-گفتم خدمتت کارت کینگ پن فکر کنم سنگین تر باشه 

دمای کارت g1 در فول لود  با صدایی در حد زیرو از 72 بالاتر من نزدم .

عزیزم  فرکانس 1550 رو همه 980 ti های خوب میزنن حتما نباید 200 دلار گرونه تر بدیم برای 1550 مگاهرتز. کارت کارته فرقی نداره- اون میزان مصرف و سه تا کانکتور برق کار خاصی روی کینگ پن نمیکنه همونطور که میبینید g1 هم همین فرکانس ها  رو میزنه. پس گفتم همه چی به کیفیت چیپ بستگی داره  نه  چیز های دیگر.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50256&hl=

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام

عزیز با شرایطی که شما دارین به نظر من بدون شک asus gold رو بگیرید

تو همه شرایط برا شما بهتره

با توجه به گارانتی و استفاده از ایر کولینگ و قیمت کمتر و راحت تر هم میتونید تهیه کنید نسبت به evga

کارت کینگپین هم کارت فوق العاده ای هست و درش شکی نیست

سلام دوست خوبم.بله دوست عزیز فعلا نظرم به نسخه گلد جلب شده چون من برای فرکانس بالا تر از 1550 باید ب KINGPIN احتیاج پیدا کنم. ممنونم بخاطر نظرتون @};-

سلام

خودم هم Matrix GTX 980 روی سیستمم هست. کارت فوق العاده خنکه و نهایتا دمای GPU به 65 و مدارpower به 84 درجه میرسه توی سنگین ترین شرایط.

داداش توی کیفیت محصولات asus شک نکن به هیچ وجه، خودم چندین ساله ک دارم از محصولاتش استفاده میکنم. گارانتی توی ایران هم ی چیز الکیه ب نظرم. اصلا دلتو خوش نکن به کارت گارانتی. خودم هم کارتمو از دبی خریدم، گارانتی نداره هیچ مشکلی هم نداشتم تا بحال خداروشکر. شما واسه سیستمت یه پاور خوب که انواع پروتکشن ها رو داره بگیر دیگه غمت نباشه.

سلام دوست خوبم.ممنونم بخاطر نظرتون و تجربه کارکردتون با این کارت ها. منم در محصولات ایسوس و کیفیتشون شکی ندارم البته همیشه گفتم و باز هم میگم ک معیارم همیشه اول ایسوس بوده بعد برند های دیگه اما چون کینگپین خودنمایی میکرد دچار تردید در انتخاب بین هر دو مدل شدم ک بتونم کارکرد در توانشون رو بگیرم. حالا هماهنگ کردم تا ب احتمال زیاد برای هفته دیگه بتونم نسخه Anniversary رو بگیرم تا الانش هم دیر کردم بخاطر تحقیق و بررسی های زیادی ک کردم.

کارت ها ممکنه فرکانس های دقیق که براشون تبلیغ شده رو نزنند من روز تست (مقاله بررسی کارت است میتونید بخونید) با کیفیت ASIC  با 80 درصد مواجه شدم و خود کارت تا 1400 مگاهرتز رو در خیلی از سناریو ها میزد -  بین 1395 تا 1410  این یک موضوع

عزیزم کارت کینگ پن رو شما  احتمالا نمیدونی خیلی سنگینه شاید حتی  شاید از کارت اکستریم گیگا هم سنگین تر باشه . 

دوست من مینبوردها  خیلی مقاوم هستند  و با وزن کارت گرافیک آسیبی نمیبینن-گفتم خدمتت کارت کینگ پن فکر کنم سنگین تر باشه 

دمای کارت g1 در فول لود  با صدایی در حد زیرو از 72 بالاتر من نزدم .

عزیزم  فرکانس 1550 رو همه 980 ti های خوب میزنن حتما نباید 200 دلار گرونه تر بدیم برای 1550 مگاهرتز. کارت کارته فرقی نداره- اون میزان مصرف و سه تا کانکتور برق کار خاصی روی کینگ پن نمیکنه همونطور که میبینید g1 هم همین فرکانس ها  رو میزنه. پس گفتم همه چی به کیفیت چیپ بستگی داره  نه  چیز های دیگر.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50256&hl=

بله درسته دوست گرامی کارت کینگپین خیلی سنگینه و وزن 2.900 یا همون 3 کیلو رو داره ولی مشکل من با گیگابایت همون دیدن لبمر انداخت و حالت اویزون شدن بود ک انگار هیتسینک داشت از بورد کنده میشد در نسخه اکستریم. اما خب باز شما تجربه کارکرد با برند گیگابایت رو دارین و بهتر از بنده شرایطش رو میدونید. در مورد 200 دلار گرون تر هم بله من هم ب این نتیجه رسیدم ک اون 200 دلار بیشتر تنها از فرکانس 1550 ب بالا ب کار میاد ک اونم نیازمند شرایط کولینگ غیر ایر هست تا کارت رو پایدار نگه داره ک متاسفانه من شریاطش رو حداقل برای انجام عملیات LN2 ندارم :) باز هم بخاطر راهنماییتون تشکر میکنم @};-

لینک به دیدگاه

خوب دو تا گزینه داریم ایسوس یا ای وی جی ای

الان کینگ پین گرونه الکی (البته برای یک یوزر عادی) پس خط میخوره

موند همون ایسوس

5 صفحه تاپیک رفت جلو برا دو تا گزینه؟

میتونین کارت زوتاک اکستریم رو هم در نظر بگیرین. طبق تست های داخل کیس توسط خودمون مکس دما به سختی از 65 درجه عبور میکنه و از قابلیت اورکلاک عالی هم برخوردار هست.

هرچند این مورد بستگی به شانس داره و قرار نیست هر کارتی یه بوست مشخص رو بزنه حتی دو کارت با یک مدل و یک اسیک !

پس اینکه برید یوتیوب رو شخم بزنین فلان کارت چند بوست میزنه و چقدر اورکلاک میشه صرفا میشه به عنوان یک نکته مثبت درنظر گرفت و نمیشه به اون تست کاملا اعتماد کرد.

پ.ن : منظور از بوست که گفتم بوست واقعی کارت هست نه بوست موجود در برنامه GPUz

به خاطر 50 مگاهرتز هم انقدر سرچ نکنین. کارت وسیله ای برای بازی هست. مهم لذت خود بازیکن هست . اینکه فرکانس کارت شما داخل بازی 1550 باشه ایا در لذت بازی شما فرقی ایجاد میکنه؟

یا اگر بشه 1500 لذت بازی کم میشه؟

بازی میکنیم که فریم ها رو بشمریم یا اینکه بازی میکنیم که لذت ببریم؟ 

البته دما و کیفیت ساخت رو مد نظر قرار بدید این مورد مهمه.

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

ممنونم دوست عزیز بخاطر توجهتون ب تاپیک و نظرتون ک برای من اهمیت ویژه ای داره. @};-

بنده با اقای فیروزی عزیز صحبت کردم و طبق شواهد و تست ها کارت KINGPIN با توان 14+3 فاز و حداکثر توان مصرفی 600 وات خودش رو توی اورکلاکینک غیر ایرکولینگ نشون میده مثل LN2 و از این جهت وجه تمایز بی رقیبی رو داره و بنده متاسفانه در زمینه اورکلاکینگ نیتروژن تجربه ای ندارم و قادر نیستم از قدرت کارت ک درونش نهادینه شده استفاده کنم و طبق نتیجه گیری ها برای اورکلاکینک با خود کولر کارت و هیتسنک مسی فرق زیادی بین این برند و ایسوس وجود نداره هرچند بازم ایسوس در نسخه گلد و پلاتینیوم بهترین ایر کولینگ رو داره. پس از این جهت خریداری نسخه Anniversary قوت میگیره.

از طرفی مشکل چند جا هست ک باعث دست انداز میشه.

-من اگر این کارت رو از خارج کشور تهیه کنم فقاد شرایط گارانتی هستم و ممکنه ی اشکال کوچیک در کارت کلا من رو زمینگیر کنه البته با این وجود ک محصولات EVGA در پایداری و طول عمر قطعات و کیفیت عالی هستن ولی باز جای ریسک هست چون بودجه ای هم ک برای خریدش خرج میشه کم بودجه ای نیست.

-نسخه گلد ایسوس ادیشن کمیاب و خیلی خوب این سری هست ک موجودیش در حال اتمامه و با افزایش قیمتش مواجه شدم ک ممکنه بازم افزایش چشمگیر داشته باشه.

-با اورکلاک نسخه انیورسری میتونم نتایج مشابه با کینگپین تا سقف فرکانس 1550MHz برسم با توجه به این که متد کولینگ DCII تو این نسخه خیلی ب چشم میاد حتی در حالت دور فن 44 درصد. اما از فرکانس 1550 به بالا فکر نمیکنم نسخه KINGPIN رقیب جدی داشته باشه به اون صورت اما با فشار زیاد روی سیستم ایر کولینک کارت مواجه میشیم ک ممکنه 80 رو رد کنه

از شما هم متشکرم بابت پیشنهاد واتر کولینگ شرکت EK اتفاقا در فروم techpowerup کارت کینگپین رو دیسمبل کردن و همین واتر کولر رو تست کردن.

اما هنوز نتیجه قطعی گرفته نشده و نظرات شما عزیزان رو میخونم @};-

خواهش میکنم

حضور در انجمن ها برای راهنمایی گرفتن و مشاوره دادن هست ، و بنده حقیر با همین اندک اطلاعاتی که دارم سعی می کنم به تاپیک های مختلف سری بزنم و نظر اساتید و دوستان با تجربه رو مطالعه کنم.

در مورد واترکولینگ چطور؟ مطمئنا شرایط بهتری نسبت به ایرکولینگ خواهید داشت.

نمونه های مختلفی هست که هزینه و تخصص بالایی هم نیاز ندارند.

از جناب فیروزی در مورد سفارش سوال کردین ؟ و اینکه آیا امکان صدور کارت و ارائه ضمانت برای تک محصول سفارشی وجود داره؟

برای اورکلاک هم فعلا ای مورد رکورددار هست

فرکانس 2202 !!

post-22969-0-38985700-1456235635_thumb.jpg

سلام

در مورد اورکلاک ساده و بدون تغییر سخت افزاری مشکلی نبوده و از طرف شرکت گارانتی قابل تشخیص نیست.

ولی تغییر در سیستم خنک کننده و حتی استفاده از " خمیر سیلیکون " باعث ابطال گارانتی محصول میشه.

==================================

این پست با تاخیر ارسال شده و 3 نظر آخر رو همین الان دیدم.

فرمایش دوستان به جا و متین هست.

امیدوارم از انتخاب تون لذت ببرید.

ویرایش شده توسط M-Ahmadi
لینک به دیدگاه

خوب دو تا گزینه داریم ایسوس یا ای وی جی ای

الان کینگ پین گرونه الکی (البته برای یک یوزر عادی) پس خط میخوره

موند همون ایسوس

5 صفحه تاپیک رفت جلو برا دو تا گزینه؟

میتونین کارت زوتاک اکستریم رو هم در نظر بگیرین. طبق تست های داخل کیس توسط خودمون مکس دما به سختی از 65 درجه عبور میکنه و از قابلیت اورکلاک عالی هم برخوردار هست.

هرچند این مورد بستگی به شانس داره و قرار نیست هر کارتی یه بوست مشخص رو بزنه حتی دو کارت با یک مدل و یک اسیک !

پس اینکه برید یوتیوب رو شخم بزنین فلان کارت چند بوست میزنه و چقدر اورکلاک میشه صرفا میشه به عنوان یک نکته مثبت درنظر گرفت و نمیشه به اون تست کاملا اعتماد کرد.

پ.ن : منظور از بوست که گفتم بوست واقعی کارت هست نه بوست موجود در برنامه GPUz

به خاطر 50 مگاهرتز هم انقدر سرچ نکنین. کارت وسیله ای برای بازی هست. مهم لذت خود بازیکن هست . اینکه فرکانس کارت شما داخل بازی 1550 باشه ایا در لذت بازی شما فرقی ایجاد میکنه؟

یا اگر بشه 1500 لذت بازی کم میشه؟

بازی میکنیم که فریم ها رو بشمریم یا اینکه بازی میکنیم که لذت ببریم؟ 

البته دما و کیفیت ساخت رو مد نظر قرار بدید این مورد مهمه.

والا دوست عزیز شما هم اگر جای بنده بودید با بودجه ای که میذاشتید انتظار داشتید بهترین قدرت و پایداری با نهایت عملکرد رو دریافت کنید با توجه به این ک هر دو کارت جزو بهرتین ادیشن ها هستن. شاید اگر این نسخه ایسوس نبود بنده تاپیکی نمیزدم و مستقیما KINGPIN رو تهیه میکردم. حالا خدمتتون عرض میکنم :

درسته 5 صفحه شد ولی همین 5 صفحه با نظرات خوب دوستان و اساتید و البته اقای فیروزی عزیز در این زمینه باعث شده انتخاب بنده برای بهترین مورد باشه از این جهت که بحث سر گرونی الکی EVGA سر 200 دلار نیست چون با همون 200 دلار یا بیشتر

از فرکانس 1550 به بعد تازه کارت خودش رو نشون میده اما مسئله ای که الان پیش اومده با راهنمایی خوب اقای فیروزی عزیز این هست ک مانور کینگپین برای کولینگ LN2 یا حداقل کیت آبی بیشتر هست و من اگر بخوام کینگپین رو تهیه کنم یکم غیر منطقی میشه برای همون هزینه بیشتر ک خرج کردم اما از 1550 ب بالا فراتر نمیتونم برم بخاطر اینکه هم بیاد هیتسینک مسی رو جدا کنم از کارت ک نصف هزینه بخاطر همون هست و هم اینکه تجربه کافی برای اورکلاک کردن با LN2 رو ندارم و عملا در اینجا متوقف میشم و اینجاس ک کارت ایسوس نسخه Anniversary با کولینگ بهتر بیشتر به چشم میاد ضمن این که میشه اون رو هم تا فرکانس کور 1550 بالا برد همرده با کینگپین ولی بعد از اون کینگ پین عملا هیچ رغیبی نداره با توجه به این ک 125 وات اضافی مصرف میکنه با کمک گرفتن از یک 6 پین اضافی و 3 فاز بیشتر برای قدرت و تازه استارت میخوره موتورش اما با کولینگ غیر ایر ...

من نمیگم ک الا بلا من روز اول میخوام بچسبونم رو فرکانس 1550 اما انتظار عملکرد خوب و پایداری خوب دارم در مقابل بودجه ای ک خرج ی کارت رده بالا میکنم.

خواهش میکنم

حضور در انجمن ها برای راهنمایی گرفتن و مشاوره دادن هست ، و بنده حقیر با همین اندک اطلاعاتی که دارم سعی می کنم به تاپیک های مختلف سری بزنم و نظر اساتید و دوستان با تجربه رو مطالعه کنم.

در مورد واترکولینگ چطور؟ مطمئنا شرایط بهتری نسبت به ایرکولینگ خواهید داشت.

نمونه های مختلفی هست که هزینه و تخصص بالایی هم نیاز ندارند.

از جناب فیروزی در مورد سفارش سوال کردین ؟ و اینکه آیا امکان صدور کارت و ارائه ضمانت برای تک محصول سفارشی وجود داره؟

برای اورکلاک هم فعلا ای مورد رکورددار هست

فرکانس 2202 !!

attachicon.gifevga-gtx980ti-ocrekord.jpg

در مورد اورکلاک ساده و بدون تغییر سخت افزاری مشکلی نبوده و از طرف شرکت گارانتی قابل تشخیص نیست.

ولی برای تغییر در سیستم خنک کننده و حتی استفاده از " خمیر سیلیکون " باعث ابطال گارانتی محصول میشه.

شرمنده میکنید مارو دوست خوبم هرچه هم ک باشه باز کمک میکنه و من از شما ممنونم.

بله در کولینک با کیت عملکرد بهتری میگیرم با کینگپین ولی تجربه ای ندارم و از طرفی هیتسینک رو ک بکنم ینی نصف پولی ک خرج کردم عملا بلا استفاده میشه :D

نظر اقای فیروزی هم کینگپین بود در ردهی اول ولی گوشزد کردن ک کینگپین از ی فرکانسی ب بالا تر نیاز ب کولینگ بهتر دارن ک تازه توانش رو نشون بده.

من قبلا ک از ایشون پرسیده بودم گفتن در لیست موجودی کارخونه نسخه کینگپین نیست وگرنه شاید خودشون من رو برای صبر کردن تا موجودی راهنمایی میکردن.

-----

البته دوستان ی کانالی پیدا کردم در یوتیوب ک با استفاده از کارت KINGPIN و اورکلاک اون تا سقف 1440 مگاهرتز بازی های مختلفی رو در حداکثر تنظیمات و در رزولوشن 2k انجام میده و چیزی ک مشخصه اینه که حرارت کارت در حالت فول لود و اورکلاک در فرکانس 1440 بین 70 تا 75 درجه هست پیشنهاد میدم ببینید

لینک: https://www.youtube.com/user/benaissaizzeddine/videos?shelf_id=0&sort=dd&view=0

ویرایش شده توسط OASIS
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من پیشنهاد می کنم شما همون ایسوس رو بگیری خودت رو راحت کنی 

تمامش شانس هست که چه GPU به شما بیفته که asic خوبی داشته باشه اون تراشه 

اگر درست بدونم همین کینگ پین ها انگار تی یر های مختلف داشت که هر چقدر درصد asic بالاتر می رفت گرون تر هم می شد تا 1000 دلار  :wacko:

بعد نمی دونم شما چه جوری می خوای صبر کنی تا کارتت به رسه ( یک ماه صبر کردن ) 

من که 980TI خودم رو از لیون سفارش داده بودم داشتم ثانیه شماری می کردم تا کارت به دستم برسه یعنی واقعا داشتم ثانیه شماری می کردم شما رو جدا نمی دونم چه جوری می خواهید صبر کنید 

فقط یک موضوعی هست توی همین لیون انگار یکی از دوستان عکس از کارت قرار داده بود و بک پلیت کارت طلایی بود که کلا زیبایی کیس و یک دست بودن رنگ رو ریخته بود به هم البته از نظر من 

و یکی دیگه از دلیل هایی که من EVGA رو دوست دارم سبک کلاسیک و ساده در همین حال بسیار شیک و با عظمتش هست 

راستی شما چون دما براتون خیلی مهم هست نسخه ی ابی کارت های EVGA رو هم در نظر بگیرید تا 1550 می ره و دما از 50 هم رد نمی شه جدا بی نظیر هست ولی ( دقیق نمی دونم شاید اشتباه کنم ) بردش مثل این که رفرنس هست و نه کاستوم http://lioncomputer.ir/product/6584/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+evga+GTX+980+Ti+hybird/

اگر 600 بیشتر داشتم این رو می گرفتم 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...