رفتن به مطلب

Asus ROG Matrix GTX 980 Ti Platinum یا EVGA GTX 980 Ti KINGPIN(مشاوره انتخاب درست)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز من پیشنهاد می کنم شما همون ایسوس رو بگیری خودت رو راحت کنی 

تمامش شانس هست که چه GPU به شما بیفته که asic خوبی داشته باشه اون تراشه 

اگر درست بدونم همین کینگ پین ها انگار تی یر های مختلف داشت که هر چقدر درصد asic بالاتر می رفت گرون تر هم می شد تا 1000 دلار  :wacko:

بعد نمی دونم شما چه جوری می خوای صبر کنی تا کارتت به رسه ( یک ماه صبر کردن ) 

من که 980TI خودم رو از لیون سفارش داده بودم داشتم ثانیه شماری می کردم تا کارت به دستم برسه یعنی واقعا داشتم ثانیه شماری می کردم شما رو جدا نمی دونم چه جوری می خواهید صبر کنید 

فقط یک موضوعی هست توی همین لیون انگار یکی از دوستان عکس از کارت قرار داده بود و بک پلیت کارت طلایی بود که کلا زیبایی کیس و یک دست بودن رنگ رو ریخته بود به هم البته از نظر من 

و یکی دیگه از دلیل هایی که من EVGA رو دوست دارم سبک کلاسیک و ساده در همین حال بسیار شیک و با عظمتش هست 

راستی شما چون دما براتون خیلی مهم هست نسخه ی ابی کارت های EVGA رو هم در نظر بگیرید تا 1550 می ره و دما از 50 هم رد نمی شه جدا بی نظیر هست ولی ( دقیق نمی دونم شاید اشتباه کنم ) بردش مثل این که رفرنس هست و نه کاستوم http://lioncomputer.ir/product/6584/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+evga+GTX+980+Ti+hybird/

اگر 600 بیشتر داشتم این رو می گرفتم 

قسمت سبز: قضیه داره ب قضیه تیر اخر میکشه :دی

داداش قضیه صبر ما قضیه صبر عیوبه :D من از امازون و فروشگاه های معتبر دنیا جنس های زیادی تاحالا سفارش دادم ک اخریش ی کلاه خود ارتشی با عینک نیرو های ویژه امریکا(قبلا تو کار واردات تجهیزات ایرسافت بودم) بود ک 2 ماه کشید تا دستم برسه از این لحاظ مشکلی نیست برام یک ماه :laughing:

اون قسمت قرمز ک مشخص کردم از حرفتون دقیقن چیزی ک من بهش مبتلا هستم و قطعا اگر نسخه طلایی رو با اون ظاهر شیکش رو هم بگیرم باز حسرت قیافه بدون حاشیه و تمامن مشکی پوش شیک کینگپین رو بدون شک خواهم خورد (فکر کنم الان متوجه منظورم شدید ک طرف سری واترکولر ها نمیرم :دی)

ویرایش شده توسط OASIS
لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

اصلا شک نکن

:x :x :x EVGA GTX 980 Ti KINGPIN
لینک به دیدگاه

این کینگ پین چه مسی داره تو دلش آدم نگاش میکنه روحش جلا پیدا میکنه.

ما معتادهای سخت افزار مس میبینیم دستو دلمون میلرزه جیبمون یهو خالی میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اصلا شک نکن

:x :x :x EVGA GTX 980 Ti KINGPIN

سلام دوست خوبم.والا احتمالش 50-50 هست برای خرید کینگ پین چون اولویت بنده رو ایسوس نسخه گلد هست اگر تا اوایل هفته دیگه موجود باشه اگر نشد که جاده شاهان رو پیش میگیرم :D

این کینگ پین چه مسی داره تو دلش آدم نگاش میکنه روحش جلا پیدا میکنه.

ما معتادهای سخت افزار مس میبینیم دستو دلمون میلرزه جیبمون یهو خالی میشه

رنگ تماما مشکی خود کارت و برق جلای مسی رنگ که با روح ادم بازی میکنه @};- :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام .

دوست عزیز نمیخوام نا امیدت کنم اما فرکانس بالای ۱۵۰۰ و دمای زیر ۸۰ رو چه با کینگ پین چه با هر کارت دیگه ای از ذهنت بیرون کن.

من خودم فن دو آتیشه ایویجی ایم اما معایب کینگ پین رو متذکر میشم

سنگین ترین کارت ۹۸۰تی آی در حالت ایر

گرون ترین کارت ۹۸۰تی آی

نایاب ترین ۹۸۰تی آی

تعداد بالای فاز های قدرت مساوی دمای بالاتر سطح کلی کارت و ناکار آمد کردن کولر ایر در دفع دمای پردازنده

احتمال مچ نشدن کل رنگسیستم با کولر این کارت که زیاد چشم گیر نیست

مشکل شما اینه که تبلیغات دید شمارو نصبت به اطراف کدر کرده. حتی اون بنچ مارک ها هم نهایت صداقت نیستن مخصوصا اگه در قالب متن باشن.

الان شما خودت نمیدونی چی میخوای

ماکسیمای بخری فول تیونش کنی یا به یه هیوندای جنسیس رضایت بدی

کینگ پینو بگیربه دو شرط

ببریش رو تست بنچ و نیتروژن، فقط باهاش رکورد بزنی که کلا از ذهنت بکنش بیرون

کینگ پین بگیری دهن آلمو آدمو باز بزاری که هزینش (کل پروژش) به زانو درت میاره

گذینه دوم رو باید دریم پی سی ببندی که تک باشه

همه دنیا بلدن برن بنچ مارک نگاه کنن و بهترین قیمت به کارایی رو ببندن و با یه سیستم رنگو وارنگ همه بازی هارم بزنن به بدن بشن گرگدن. اما این کار که افتخاری نداره.

پیشنهاد میکنم برای گذینه دوم کل سیستمتو برپایه برند ایویجی ای بگیری حتی رماتو و قید کارایی به قیمت رو بزنی فقط پردازنده و اس اس دی که اینتل خوب عمل کرده تو جفتش رو بسپاری به اینتل و ترجیها یه کیس از هر برندی که عشقته

اما به خاطر اینکه دمای کینگ پین بالاست صد در صد باید به فکر فول کاستوم کولر باشی و درش شک نکن

اگه کلا دو حرکت بالا در توانت نیست فقط قرار با رخ کینگ پین حال کنی پیشنهاد میکنم به ۹۸۰تی ای های آشغال رضایت بدی که اگه مثلا خورد تو زوقت؛ بگی خرج که نکردم، خودم آشغال خریدم.

منظورم از ۹۸۰تی ای های آشغال... پلاتنیوم، گلد یا لایتینگ نیست. منظورم رفرنس و برند متفرقس. میگیری که چی میگم.

میگم چون شما هنوز کاراییت مشخص نیست نمیشه درست مدلی رو معرفی کرد. آیا گیم رو هم در نظر دارید؟ آیا ست مانیتور و تجهیزات گیمتون هم به خوبی سایر قطعات هست؟

من اگه میتونستم کینگ پین تهیه کنم مطمئن باش چون اکستریم اورکلاکر نیستم میزاشنمش تو تاقچه و روزی سه نوبت پرستشش میکردم و هیچ وقت ازش کار های روزمره نمیکشیدم چون در اون صورت تصور بدی تا آخر عمر از کارت های ایویجی ای در ذهنم نقش میبست.

ببخشید اکه چپه چلاق تایپ کردم با تبلت دارم پست میدم.

لینک به دیدگاه

با سلام .

دوست عزیز نمیخوام نا امیدت کنم اما فرکانس بالای ۱۵۰۰ و دمای زیر ۸۰ رو چه با کینگ پین چه با هر کارت دیگه ای از ذهنت بیرون کن.

من خودم فن دو آتیشه ایویجی ایم اما معایب کینگ پین رو متذکر میشم

سنگین ترین کارت ۹۸۰تی آی در حالت ایر

گرون ترین کارت ۹۸۰تی آی

نایاب ترین ۹۸۰تی آی

تعداد بالای فاز های قدرت مساوی دمای بالاتر سطح کلی کارت و ناکار آمد کردن کولر ایر در دفع دمای پردازنده

احتمال مچ نشدن کل رنگسیستم با کولر این کارت که زیاد چشم گیر نیست

مشکل شما اینه که تبلیغات دید شمارو نصبت به اطراف کدر کرده. حتی اون بنچ مارک ها هم نهایت صداقت نیستن مخصوصا اگه در قالب متن باشن.

الان شما خودت نمیدونی چی میخوای

ماکسیمای بخری فول تیونش کنی یا به یه هیوندای جنسیس رضایت بدی

کینگ پینو بگیربه دو شرط

ببریش رو تست بنچ و نیتروژن، فقط باهاش رکورد بزنی که کلا از ذهنت بکنش بیرون

کینگ پین بگیری دهن آلمو آدمو باز بزاری که هزینش (کل پروژش) به زانو درت میاره

گذینه دوم رو باید دریم پی سی ببندی که تک باشه

همه دنیا بلدن برن بنچ مارک نگاه کنن و بهترین قیمت به کارایی رو ببندن و با یه سیستم رنگو وارنگ همه بازی هارم بزنن به بدن بشن گرگدن. اما این کار که افتخاری نداره.

پیشنهاد میکنم برای گذینه دوم کل سیستمتو برپایه برند ایویجی ای بگیری حتی رماتو و قید کارایی به قیمت رو بزنی فقط پردازنده و اس اس دی که اینتل خوب عمل کرده تو جفتش رو بسپاری به اینتل و ترجیها یه کیس از هر برندی که عشقته

اما به خاطر اینکه دمای کینگ پین بالاست صد در صد باید به فکر فول کاستوم کولر باشی و درش شک نکن

اگه کلا دو حرکت بالا در توانت نیست فقط قرار با رخ کینگ پین حال کنی پیشنهاد میکنم به ۹۸۰تی ای های آشغال رضایت بدی که اگه مثلا خورد تو زوقت؛ بگی خرج که نکردم، خودم آشغال خریدم.

منظورم از ۹۸۰تی ای های آشغال... پلاتنیوم، گلد یا لایتینگ نیست. منظورم رفرنس و برند متفرقس. میگیری که چی میگم.

میگم چون شما هنوز کاراییت مشخص نیست نمیشه درست مدلی رو معرفی کرد. آیا گیم رو هم در نظر دارید؟ آیا ست مانیتور و تجهیزات گیمتون هم به خوبی سایر قطعات هست؟

من اگه میتونستم کینگ پین تهیه کنم مطمئن باش چون اکستریم اورکلاکر نیستم میزاشنمش تو تاقچه و روزی سه نوبت پرستشش میکردم و هیچ وقت ازش کار های روزمره نمیکشیدم چون در اون صورت تصور بدی تا آخر عمر از کارت های ایویجی ای در ذهنم نقش میبست.

ببخشید اکه چپه چلاق تایپ کردم با تبلت دارم پست میدم.

سلام دوست خوبم. ممنونم بابت نظرتون بالاخره هرکس نظری داره و نظر شما هم محترمه و کمک زیادی ب بنده میکنه  @};-

بنده در پست های پیشین هم گفتم که بنده قصد ندارم همون ک کارت رو خریدم بزنم تو جا بچسبونم رو 1500 و بگم رکورد زدم ...

ولی در ازای بودجه ای ک خرج کارت گرافیکم میکنم انتظار دارم بهترین قدرت و پایداری رو داشته باشه وگرنه ب قول شما ب 980 تی ای های پیزوری رضایت میدادم و کینگ پین رو میگرفتم قاب میکردم تو دیوار بقول شما :دی

در پست اول تاپیک قید کردم ک مبنای کارم گیمینگ و اورکلاکینگ هست ولی نه اکستریم اورکلاکینگ چون صادقانه گفتم تجربه ای در کار با نیتروژن مایع ندارم.

درسته طبق گفته شما مهار کردن دمای زیاد بالای 75 درجه در فرکانس 1500 به بالا کار سختی هست با ایرکولینگ و استثنایی بین برند ها وجود نداره اما انتظار بنده در اون دما پایداری بیشتر هست تا اینکه زورکی هول بدم

شاید کارت های دیگه براحتی کینگپین به فرکانس های بالای 1520 دست پیدا نکنن با توجه به پایداری

در مورد معایبش خب بله هم بسیار سنگینه هم بسیار گرون تر و هم نایاب تر اما خب در توان بنده هست ک بتونم تهیه اش کنم وگرنه اصرای در این موضوع نبود

حتی با این ک نسخه لایتنینگ 980 ti هم به نوعی همرده کارایی محسوب میشه اما در فرکانس 1500 ب بالا با توجه به این که 3 فن داره ولی توان دفع حرارت رو نداره و پایداری کاهش پیدا میکنه.

عطش بنده برای گرفتن حداکثر قدرت و پایداری از تایپ 980ti هست که این دو مورد کارت رو معرفی کردم

اما باز هم گفتم ک معیار دوم بنده این کارت هست یعنی پافشاری نیست ک حتمن کینگ پین بگیرم اما مشخص کردم اگر نسخه گلد موجود باشه رضایت خواهم داد و کینگ پین رو نمیگیرم.

ویرایش شده توسط OASIS
لینک به دیدگاه

صرف نظر از استثناها و موارد خاص در بعضی مدل ها 

برند evga برتر از asus هس. اینو از یکسری مواردی که از بقیه و بزرگان کامپیوتر شنیدم میگم. اگه در توانتون بود. evga رو از دست ندین. 

لینک به دیدگاه

صرف نظر از استثناها و موارد خاص در بعضی مدل ها 

برند evga برتر از asus هس. اینو از یکسری مواردی که از بقیه و بزرگان کامپیوتر شنیدم میگم. اگه در توانتون بود. evga رو از دست ندین. 

سلام دوست گلم ممنونم بخاطر نظرتون @};-

بله در برتر بودنش شکی نیست. اگر میتونستم اینجا گارانتیش کنم شک نکنید ک در خریدنش یک لحظه هم شک نمیکردم حالا قیمتش هر چه قدر میخواد باشه. لیون نسخه Anniversary رو تموم کرده فکر میکنم نهایتن 2 یا 3 عدد دیگه ازش موجود باشه در ایران اگر تموم شد چاره ای نیست جز این ک K|NGP|N رو بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام دوست گلم ممنونم بخاطر نظرتون @};-

بله در برتر بودنش شکی نیست. اگر میتونستم اینجا گارانتیش کنم شک نکنید ک در خریدنش یک لحظه هم شک نمیکردم حالا قیمتش هر چه قدر میخواد باشه. لیون نسخه Anniversary رو تموم کرده فکر میکنم نهایتن 2 یا 3 عدد دیگه ازش موجود باشه در ایران اگر تموم شد چاره ای نیست جز این ک K|NGP|N رو بگیرم

محصولات evga تا اونجا که من یادمه گارانتی نمیشد. ولی به خاطر این به نظرم حیفه ادم evga نگیره . شما اول بعد خرید تا یه مدتی مثلا دو روز مهلت تست دارین. البته اگه از ایران بخرین خارج رو نمی دونم. اگه مشکلی نداشت بعدا هم مشکلی نخواهد داشت. مگر این که بلای خاصی سرش بیاد. برندهای evga giga asus از قطعات با کیفیت و با ماندگاری طولانی ساخته میشن. من دو سال پیش که میخواستم سیستم جم کنم کلی تحقیق کردم رو تک تک قطعاتی که تو امضام هس. تا امروز از همه راضیم جز کارت گرافیکم! البته بگم در کل آدم خیلی وسواسی هستم و چون به گارانتی اعتقادی ندارم رو خریدم اونقد مانور میدم تا چیزی بگیرم که مشکلی نداشته باشه و اگه بعدا مشکل دار بشه حوصله و اعصاب دنبال گارانتی دویدن را ندارم ولی تا حالا نشده دنبال گرانتی اینا برم تو هیچی! بنابراین از رو تحقیق و پرس و جو حرف می زنم. کارت بنده دماش خیلی میاد بالا بعضا رو 67 68 میاد که البته با افزایش دور فن میارمش پایین. این یه ضعفه نرم افزاری هس . کارت بالای 65 دماش بره عمرش کم میشه بنابراین باید نرم افزاری که براش می نویسن اینطوری باشه که دور فن خودش بره بالا نه این که من ببرمش بالا! از اون گذشته علی رغم این که حین تمیز کاری سیستم با blower ونگه داشتن فن ها ! ولی حالا باز صدای خیلی کم ولی نابه هنجاری دارن که این یعنی شفت فن ها خم شده و این یعنی خوب کار نشده. البته میگم خرابی های ایسوس خیلی کنم ولی این خوب نیس!  و اینم بگم که چندین بار انویدیا از کیفیت محصولات evga تقدیر کرده و با هم رابطه خیلی نزدیکی دارن. جای شما بودم و اگه مشکلی مالی نداشتم حتما حتما evga می گرفتم. علی رغم شکل و شمایل ساده بسیار کارت خوبی خواهد بود بلاشک. موفق باشین

راستی از مادربوردم هم زیاد راضی نیستم. یک سری مشکلاتی داره که آدم خندش میگیره ! مثلا گاهی اوقات وقتی سیستم رو روشن میکنم خودسر میره تو بایوس ! و یا گاهی اوقات بعضی یو اس بی ها کار نمی کنن باید فیش رو دوباره درآورد و دوباره انداخت جاش. قبلا من از طرفداران ایسوس بودم ولی حالا زیاد تعریفش نمی کنم باز شاید این مشکل فقط تو بورد من باشه نمیشه تعمیم داد

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

محصولات evga تا اونجا که من یادمه گارانتی نمیشد. ولی به خاطر این به نظرم حیفه ادم evga نگیره . شما اول بعد خرید تا یه مدتی مثلا دو روز مهلت تست دارین. البته اگه از ایران بخرین خارج رو نمی دونم. اگه مشکلی نداشت بعدا هم مشکلی نخواهد داشت. مگر این که بلای خاصی سرش بیاد. برندهای evga giga asus از قطعات با کیفیت و با ماندگاری طولانی ساخته میشن. من دو سال پیش که میخواستم سیستم جم کنم کلی تحقیق کردم رو تک تک قطعاتی که تو امضام هس. تا امروز از همه راضیم جز کارت گرافیکم! البته بگم در کل آدم خیلی وسواسی هستم و چون به گارانتی اعتقادی ندارم رو خریدم اونقد مانور میدم تا چیزی بگیرم که مشکلی نداشته باشه و اگه بعدا مشکل دار بشه حوصله و اعصاب دنبال گارانتی دویدن را ندارم ولی تا حالا نشده دنبال گرانتی اینا برم تو هیچی! بنابراین از رو تحقیق و پرس و جو حرف می زنم. کارت بنده دماش خیلی میاد بالا بعضا رو 67 68 میاد که البته با افزایش دور فن میارمش پایین. این یه ضعفه نرم افزاری هس . کارت بالای 65 دماش بره عمرش کم میشه بنابراین باید نرم افزاری که براش می نویسن اینطوری باشه که دور فن خودش بره بالا نه این که من ببرمش بالا! از اون گذشته علی رغم این که حین تمیز کاری سیستم با blower ونگه داشتن فن ها ! ولی حالا باز صدای خیلی کم ولی نابه هنجاری دارن که این یعنی شفت فن ها خم شده و این یعنی خوب کار نشده. البته میگم خرابی های ایسوس خیلی کنم ولی این خوب نیس!  و اینم بگم که چندین بار انویدیا از کیفیت محصولات evga تقدیر کرده و با هم رابطه خیلی نزدیکی دارن. جای شما بودم و اگه مشکلی مالی نداشتم حتما حتما evga می گرفتم. علی رغم شکل و شمایل ساده بسیار کارت خوبی خواهد بود بلاشک. موفق باشین

راستی از مادربوردم هم زیاد راضی نیستم. یک سری مشکلاتی داره که آدم خندش میگیره ! مثلا گاهی اوقات وقتی سیستم رو روشن میکنم خودسر میره تو بایوس ! و یا گاهی اوقات بعضی یو اس بی ها کار نمی کنن باید فیش رو دوباره درآورد و دوباره انداخت جاش. قبلا من از طرفداران ایسوس بودم ولی حالا زیاد تعریفش نمی کنم باز شاید این مشکل فقط تو بورد من باشه نمیشه تعمیم داد

ممنون از نظر و بررسی و البته تجربه ای ک داشتید دوست عزیز

بله در جریان کیفیت بسیار خوب محصولات EVGA هستم و اگر انتخابم این کارته بخاطر اینکه همه خوب میدونیم ک پایداری و کیفیت این کارت از بقیه برند های کارت های همرده خیلی بهتره.

چون تجربه خیلی از دوستان در مورد استفاده از EVGA کم هست نمیدونم چطور هست برای همین بین دو راهی قرار گرفتم

ov8wkedi32go2yu01skl.jpg

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستانی ک بنده رو در این تاپیک با نظرات خوبشون همراهی کردن @};- . کارت از فروشگاه لیون کامپیوتر خریداری شد :x

Asus GTX 980 Ti 20th Anniversary Gold Edition

yg7jhoasywig87xvbqn5.jpg

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستانی ک بنده رو در این تاپیک با نظرات خوبشون همراهی کردن @};- . کارت از فروشگاه لیون کامپیوتر خریداری شد :x

Asus GTX 980 Ti 20th Anniversary Gold Edition

yg7jhoasywig87xvbqn5.jpg

مبارکه 

یه چند تا تست بزار حال کنیم 

لینک به دیدگاه

مبارکه 

یه چند تا تست بزار حال کنیم 

ممنون دوست عزیز. چشم تا قطعات بعدی سیستم هم اوکی شه

عکس هاشو به صورت آنباکسینگ رو قرار دادم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&page=272#entry680615

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...