رفتن به مطلب

Dukase رو در روی X3+ Viper

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان این کیس بتازگی وارد بازار شده با قیمت نسبتاً قابل قبول(حدود 250 تومن)

کیس ازنظر زیبایی بد نیست همچنین طراحی داخلی قابلی داره  فقط میمونه جنس بدنه و کیفیت ساخت که منتظریم دوستان بخرن و تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن

لینک محصول : http://deepcool.com/product/case/2015-11/9_4408.shtml

plbanwp96hzku7yyniuk.jpg

vtx3l1fqaphoz831ap9h.jpg

teycitq56cacsk1qmw1w_thumb.jpg
mix2yz7jnzexg2bf8nms_thumb.jpg wh88tqolmeiey2fj5k5w_thumb.jpg oltxurxcqnscuwt5is1u_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال:میشه فنهای جلو رو از داخل نصب کرد؟فکر کنم اون سوراخای توی عکس جای پیچ فنها باشه درسته؟اگه اینطور باشه عالیه چون باد مستقیم میخوره به گرافیک.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

هم اکنون aerocool aero800 در بازار به قیمت 275 هزار موجوده، 2تا usb3، دو تا usb2، دو تا فن 12 سانتی و پوشش فلزی منبع تغذیه داره.

کارت گرافیک تا 39 سانت توش جا می شه. روی سقف فیلتر مغناطیسی داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک مشکلی که کیس های دیپ کول دارن اینه گرافیک رو وقتی توش نصب کنید کمی کج هست 

لینک به دیدگاه

یک مشکلی که کیس های دیپ کول دارن اینه گرافیک رو وقتی توش نصب کنید کمی کج هست 

این مشکل بخاطر جنس اون قسمتیه که گرافیک رو بهش پیچ میکنید

من با کیس امضاء هم همین مشکل رو داشتم و دارم .. با یکم دست کار شیب رو کم کردم. 

لینک به دیدگاه

کیس شیکیه ولی چهرش خیلی به نظرم آشناست فکر کنم تو مایه ای یه کیس از برندهای دیگست ..... اسمش رو دقیق یادم نیست.... مشکوک میزنه!!! :-?

لینک به دیدگاه

قیافش نه ولی طرز شیشش و اون قسمتی که پاور رو میپوشونه و خیلی چیزای دیگش دقیقا مثل کیسnzxt H440 هست

ولی با کیفیت پایینتر

لینک به دیدگاه

مثلی که کابل ساتا و تغذیه هارد به همون روش سنتی نصب میشن که مزیتش اینه مشکل برخورد سوکت کابل ساتا با درب پشت کیس بوجود نمیاد اما در بعضی کیسهای جدید سوکت هارد خیلی نزدیک به در پشت کیس هست چون هارد 90 درجه برعکس نصب میشه و مشکل تحت فشار قرار گرفتن کابل ساتا و خرابی کابل یا سوکت هارد رو دارند

لینک به دیدگاه

یه مدل به اسم Genome رو یکی دو روز پیش معرفی کرد به نظرم چیز جالبی بود...

لینک به دیدگاه

یه مدل به اسم Genome رو یکی دو روز پیش معرفی کرد به نظرم چیز جالبی بود...

درود

اوه عجب چیز شاخیه !!

با واتر کولر 360 !!

قابلیت نصب گرافیک عمودی !!!

این کیس بیاد هرچقدر قیمتش باشه میخرمش  :x  :x  :x

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

اوه عجب چیز شاخیه !!

با واتر کولر 360 !!

قابلیت نصب گرافیک عمودی !!!

این کیس بیاد هرچقدر قیمتش باشه میخرمش  :x  :x  :x

250 دلاره که به نظر می ارزه چون واتر کولر 360 که داره خودش 150 دلاره تقریبا بگیم خود کیس هم 100 دلار باشه حدود 700-800 قیمتشه تو ایران...

لینک به دیدگاه

250 دلاره که به نظر می ارزه چون واتر کولر 360 که داره خودش 150 دلاره تقریبا بگیم خود کیس هم 100 دلار باشه حدود 700-800 قیمتشه تو ایران...

اگر جنس و کیفیت بنده و غیره قابل مقایسه با مدل های رایج بازار و هم قیمتش باشه ..

من حاضر تا 1تومن هم هزینه همچین عروسکی رو بدم !

اصلا عاشقش شدم ..

کلا دارم عاشق سال 2016 میشم ..

اتفاقات بسیار شگفت انگیزی داره توی تکنولوژی رخ میده ...

گوشی های سبک و خیلی قدرت مند...

رابط های نرم افزاری قوی و سبک مثل ویندوز 10 بدون دایرکت 12 و در آینده با دایرکت 12.. آندروید مارشمالو ....

سخت افزار های بهینه و قوی . و اینم یه شاهکار دیگه که شمارو بی نیاز به مودینگ میکنه !

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

خیلی بهتر از X3 هست اگر maker 5 یا mastercase 5  نگیرم  این رو میگیرم.

لینک به دیدگاه

از نظر زیبایی از +x3 خیلی خوشکلتره اما

امکاناتو هم نباید فراموش کرد

چهارتا usb جلویی

کنترلر فن بهتر و بیشتر

وجود یک اسلات HDD در جلو برای استفاده در مواقع ضروری 

از نظر کولینگ و ساپورت قطعات حرفه ای هم که در یه سطحن

کاشکی +X3 یه باز طراحی بشه و یه مدل خوشکلتره بیاد ازش بیاد تو بازار :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاهکار های 2016 در راه هستند کیس genome فقط یکی از میوه های سبد هست  :D

لینک به دیدگاه

خخخ این کیس هیچ جایی در رقابت نداره فکر میکنم شما الان بهترین کیس 2014 رو ببینید که شرکت آمریکایی nzxt زده اسمش H440 هست و کیس خیلی خوبی هست از لحاظ امکانات و غیره هم بسیار عالی و همینطور ساپورت واترکولر 3*120 تازه این که چیزی نیست این کیسی که بنده میگم از دو تا 360 میشه توش استفاده کرد یکی بالای کیس یکی جلوه کیس و همچنین یک کیس silent هست تنها بدیش این هست که جای dvd rom نداره

ولی قیمت اون هم خیلی بالا نیست و قیمتش 119 دلار هست آگه کسی بخواد 800 تومن خرج کنه به نظرم بهتره بده پای H440 تا این کیس و این کیس توی ایران الان 730 تومن قیمت داره که چون وارد کنندش آقای عاشوری در بندرعباس هستند پاتون 800 در میاد

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

طراحی و امکانات کیس dukase رو باید از نزدیک‌ تجربه کنید کیس های nzxt مدل h440 که خیلی محبوب هست یا in win جلو این کیس بخاطر قیمت واقعا پایین و ارایه همون امکانات کم میارن زیبایی هم چیزی واقعا کم نداره اینو کسی داره میگه که تو عرض 6 ماه این ۶کیسم‌ هست و کیس های قبلیم خیلی از این کیس گرونتر بودن خودم کف کردم تا نبینید متوجه نمیشید

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خخخ این کیس هیچ جایی در رقابت نداره فکر میکنم شما الان بهترین کیس 2014 رو ببینید که شرکت آمریکایی nzxt زده اسمش H440 هست و کیس خیلی خوبی هست از لحاظ امکانات و غیره هم بسیار عالی و همینطور ساپورت واترکولر 3*120 تازه این که چیزی نیست این کیسی که بنده میگم از دو تا 360 میشه توش استفاده کرد یکی بالای کیس یکی جلوه کیس و همچنین یک کیس silent هست تنها بدیش این هست که جای dvd rom نداره

ولی قیمت اون هم خیلی بالا نیست و قیمتش 119 دلار هست آگه کسی بخواد 800 تومن خرج کنه به نظرم بهتره بده پای H440 تا این کیس و این کیس توی ایران الان 730 تومن قیمت داره که چون وارد کنندش آقای عاشوری در بندرعباس هستند پاتون 800 در میاد

این DEEP COOL هgenome یه واتر 360 روش هست یعنی یه واتر 360 با کیس میشه 800 900 ولی این کیس شما میگی هیچی روش نیست و خود کیس 700 800 قیمتشه من کیفیت هیچکدوم رو ندیدم ولی دیپ کول کیفیتاش خوبه و یه واتر کولر هم روش برد میکنه  اگر بیاد واقعا مورد نابیه

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

با سلام

توی این رنج قیمت X3+Viper بی رقیبه

چرا چون خودم دارم و میدونم چی دارم میگم البته من اون زمان کیس رو 220  خرید کردم

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

با سلام

توی این رنج قیمت X3+Viper بی رقیبه

چرا چون خودم دارم و میدونم چی دارم میگم البته من اون زمان کیس رو 220  خرید کردم

موفق باشید...

شما چند وقت dukase رو داشتین؟!

لینک به دیدگاه

Dukase

باید از نزدیک ببینید

X3viper

دیگه قدیمی شده طرح کیس اینه شبه کیس های سرور میمونه

کیس dukase تو رنج کیس های sho off قرار میگیره از نظر قیمت هم ۱۹۰ تومن خیلی مناسبه طراحی و امکانات نسبت به قیمت عالی

شما با یه کیس ماژولار روبرو هستی با قیمت مفت

تمام قطعات و بخش های کیس راحت جدا میشه و قابل تغییر هست دوستانی که دنبال رادیات 360 هستن از نظر دما فقط تو مدل های کاستوم و باز تفاوت داره و بین واتر کول 120 یا 240 یا 360 کار خونه ای یا بسته هیچ تفاوتی احساس نمیشه از نظر دما فقط جنبه تبلیغاتی داره باب شده.

پس یه کیس با قابلیت دو عدد رادیات 280,یا 240 از هر نظر کافی هست اونم

عجوبه ارزون قیمت deepcool

بنده این کیس ششمین کیسم تو 6 ماهه اخیر بوده که تعویض کردم dukase عالیه

44bac5062f431966b4b04ba832cf83d6.jpg

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...