رفتن به مطلب

فروش Sapphire HD5870

Maximus
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز

این کارت ماله یکی از دوستان من هست و گارانتی یونیکام که مدتی هم فکر میکنم ازش باقیمانده باشه.یک مشکلی داره اون هم اینکه تو بعضی از بازیها(مثلا از هر 10 تا یکی)در هنگام بازی لکه های سیاه روی صفحه ایجاد میشه که متوجه نشدیم آخر مشکل از چی هست.مثلا تو مافیا 2 این مشکل رو داشته و من خودم تو GTA و NFS و بازی دیگه تست کردم مشکلی نداشت و کاملا هم فریم طبیعی میداد.

قیمت پایه براش نمیزارم فقط خواهشمندم قیمتها عاقلانه باشه.

کارت هم مدل ریفرنس هست.

با تشکرRose.gif

لینک به دیدگاه

درود

امید جان از اونجایی که ما همکار هستیم یک جورایی {صنف س...} قیمت پیشنهادی بنده 150 هستش ;) :-? :)

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

این کارت ماله یکی از دوستان من هست و گارانتی یونیکام که مدتی هم فکر میکنم ازش باقیمانده باشه.یک مشکلی داره اون هم اینکه تو بعضی از بازیها(مثلا از هر 10 تا یکی)در هنگام بازی لکه های سیاه روی صفحه ایجاد میشه که متوجه نشدیم آخر مشکل از چی هست.مثلا تو مافیا 2 این مشکل رو داشته و من خودم تو GTA و NFS و بازی دیگه تست کردم مشکلی نداشت و کاملا هم فریم طبیعی میداد.

قیمت پایه براش نمیزارم فقط خواهشمندم قیمتها عاقلانه باشه.

کارت هم مدل ریفرنس هست.

با تشکرRose.gif

سلام خدمت شما دوست گرامی ..

بنده کارتتون رو به قیمت 152.500 تومان خریدارم ..

قربان شما .. موفق باشید ;)

لینک به دیدگاه

اخي اخه روزي رسيد كه قيمتي بدم كه اميد جان و خوشحال كنه . 152600 خريدارم اميد جان ;)

لینک به دیدگاه

سلام

امید جان اون 260 که نمیدی به ما حداقل سر این کارت با ما را بیا قربون اون هیکل ورزشکاریت برم :)

من 160 هستم ;)

لینک به دیدگاه

آقا شما کجا تشریف دارید؟

جعیه و متعلقاتش کامله؟

این ایرادی که فرمودید بر اثر ضربه یا افتادن از جایی بوده یا بخاطر اور کردن بوجود اومده و یا اینکه بدون دلیل خاصی از اول روش بوده؟

لینک به دیدگاه

درود

امید جان از اونجایی که ما همکار هستیم یک جورایی {صنف س...} قیمت پیشنهادی بنده 150 هستش

سلام خدمت شما دوست گرامی ..

بنده کارتتون رو به قیمت 152.500 تومان خریدارم ..

قربان شما .. موفق باشید

اخي اخه روزي رسيد كه قيمتي بدم كه اميد جان و خوشحال كنه . 152600 خريدارم اميد جان

امان از دست شما:-?

سلام

امید جان اون 260 که نمیدی به ما حداقل سر این کارت با ما را بیا قربون اون هیکل ورزشکاریت برم :)

من 160 هستم ;)

سلام دادش

والا صابر جان اون 260 رو بیخیال شو.ولی این رو به دوستم قیمتت رو میگم ببینم نظرش چیه.ولی من خودم تست کردم سالمه فقط تو مافیا این مشکل رو ازش دیدم.توی 3D Mark06 هم میداد ولی در نهایت بدون هیچ ایرادی امتیاز کافی رو میداد نرم افزار.

آقا شما کجا تشریف دارید؟

جعیه و متعلقاتش کامله؟

این ایرادی که فرمودید بر اثر ضربه یا افتادن از جایی بوده یا بخاطر اور کردن بوجود اومده و یا اینکه بدون دلیل خاصی از اول روش بوده؟

دوست عزیز من کرج هستم.بله جعبه و تمام وسایلش موجود هست.خیر نه بر اثر ضربه هست و نه اور.کاملا خود به خودی رخ داده.ظاهرا یک روز سیستم رو روش میکنند تا برن مافیا 2 بازی کنن این مشکل رو متوجه میشن همین.خلاصه همونطور که گفتم ایراد فقط تو بعضی بازیها بوده مثلا تا جایی که ازش شنیدم مثلا نه تو COD Black Ops و nfs hot pursuit 2010 این مشکل رو نداشته.حالا بازیهایی که مشکل داشته رو میپرسم و سعی میکنم تا امشب اطلاع بدم بهتون.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

کارتت چقدر مهلت تست داره.

ویرایش شده توسط بابک-
لینک به دیدگاه

صابر جان تا 165 قیمت دادن دوستان.البته من امروز قیمتی که دوستم راضی میشه بفروشه رو ازش میپرسم.smile.gif

لینک به دیدگاه

اگه گارانتی داره من 200 خریدارم

محل سکونت کرمانشاه

پول پست هم با خودم

فردا هم پول رو انشاا... میریزم حساب;)

شما بازم اگه با قیمت مشکلی داره بگو عزیز!

لینک به دیدگاه

دوستان فعلا که ali Azadi عزیز کارت رو 200 میخوان.فقط یک مورد عرض کنم فردا مدیون کسی نشیم.ظاهرا گارانتی یونیکام جمع کرده.!دوست بنده هم حاضر نیست زیر 200 بفروشه.

با این اوصاف من تا امشب منتظر میمونم و اگر کسی با قیمت بهتری خواست بهشون فروخته میشه.

لینک به دیدگاه

آخرین مهلت فروش امشب ساعت 11.

بعدش شماره حساب میدم دوستان واریز که کردند با پست ارسال میشه براشون.

لینک به دیدگاه

آقا امید با توجه به اینکه گارانتیش یونیکامه که دیگه کارایی نداره 211 خریدارم

لینک به دیدگاه

با عرض شرمندگی کارت چون ماله بنده نیست مجبور هستم به بالاترین قیمت بفروشم.

فروخته شد به کاربر ali Azadi

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...