رفتن به مطلب

سیستم تصویر نمیده

shahinnouri031
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

. سلام. وقتی دکمه پاورو میزنم سیستم روشن میشه اما تصویر نمیده. به نظر خودم فک کنم از مادر برد باشه چون اصلا هیچ بوقی نمیزنه وقتی هرکدوم از قطعه هارو جدا میکنم

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توضیحاتتون خیلی کمه. مشخصه سیستم؟ از کی اینجوری شده؟ ایا قبل اینکه به این شکل در بیاد چیزی رو تغییر دادین؟

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

رم ها رو در بیار ، باطری رو در بیار ، Clear COMS انجام بده و دوباره جا بنداز و اگه نشد جای رم ها رو عوض کن درست میشه!سیستم هم که بالا اومد Safe Default رو بزن F1 ، تمام.

لینک به دیدگاه

جای رمو عوض کردم ولی clear coms نفهمیدم چیه

از دیشب معمولا. قبلا یه مورد داشت ولی به هر حال روشن میشد اونم این بود وقتی سیستمو میخواستی روشن کنی یا ریست کنی بعضی وقت ها مادر برد شروع میکرد با یه ریتمی بوق زدن یه یکی دو دقیقه ای میزد بعد بوق سلامت میخورد و تصویر میداد. الان دیگه اصلا هیچ بوقی هم نمیخوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه با ریتم بوق میزنه ینی اینکه مشکل از رمه...جاشونو دوباره عوض کن و مطمئن شو که درست تو جاشون هستند...

لینک به دیدگاه

سلام

وقتي كه كامپيوترم را روشن مي كنم صداي بوق سلامت سيستم نميايد و به جاي ان چندين بوق ممتد از سيستم به گوش مي رسد لطفا در زمينه مرا راهنمايي كنيد.

با تشكر

لینک به دیدگاه

سلام

وقتي كه كامپيوترم را روشن مي كنم صداي بوق سلامت سيستم نميايد و به جاي ان چندين بوق ممتد از سيستم به گوش مي رسد لطفا در زمينه مرا راهنمايي كنيد.

با تشكر

رم و کارت گرافیک رو چک کنین خوب جا زده شده باشه یا یبار بیارین بیرون دوباره جا بزنین .

لینک به دیدگاه

بوق ممتده یا تک تک ؟

دوست عزیز لطف کن کانفیگ سیستمت رو بگو تا بهتر بتونیم راهنماییت کنیم ...

اگه آنبرد داره گرافیک رو در بیار و از آنبرد استفاده کن ...

اگر هم نداره گرافیک رو در بیار بزار بیاد بالا اونوقت اگه بوق نزد 100% گرافیکه ....

اگه دیباگر داشتی راحت میتونستی به نتیجه برسی

لینک به دیدگاه

رم و کارت گرافیک رو چک کنین خوب جا زده شده باشه یا یبار بیارین بیرون دوباره جا بزنین .

سلام ممنون از راهنماييتون

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از راهنماييتون

سلام مشکلتون حل شد؟

جای رمو عوض کردم ولی clear coms نفهمیدم چیه

از دیشب معمولا. قبلا یه مورد داشت ولی به هر حال روشن میشد اونم این بود وقتی سیستمو میخواستی روشن کنی یا ریست کنی بعضی وقت ها مادر برد شروع میکرد با یه ریتمی بوق زدن یه یکی دو دقیقه ای میزد بعد بوق سلامت میخورد و تصویر میداد. الان دیگه اصلا هیچ بوقی هم نمیخوره

ببینین خازنی روی برد باد نکرده باشه.

با یه پاور دیگه هم سیستمو چک کنین

لینک به دیدگاه

واسه اینکه مطمئن بشی برد سالمه رم ها و گرافیک رو در بیار و بعد سیستم رو روشن کن

اگر برد بوق خطا زد یعنی اینکه برد سالمه اگر نه که بردت مشکل پیدا کرده 

حالا اگه بورد سالم بود

اول سیستم رو خاموش کن و کابل برق رو در بیار

دوم باتری cmos( یه چیزی شبیه سکه) از جاش در بیار و 5 دقیقه صبر کن

سوم اگه تونستی جامپر clear cmos رو روی بردی پیدا کنی چند ثانیه بهم اتصالشون بده و الا که هیچی

چهارم جای رم ها و اسلات گرافیک رو خوب تمیز کن

اگه گرافیک آنبرد داری که چه بهتر اگر نه گرافیک رو جا بزن و بعد اگه چندتا رم داری یکی یکی اون ها رو در اسلات های مختلف امتحان کن

و نتیجه رو به ما بگو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...