رفتن به مطلب

با جعبه‌ی آرزوی شرکت AeroCool، کیس منحصربه‌فرد خود را بسازید

Recommended Posts

0yr0nz95f81ftr73q0j.jpg

شرکت AeroCool، یکی از برترین شرکت‌های تولیدکننده قطعات گیمینگ برای پی‌سی، کیت انقلابی DIY (مخفف Do it Yourself، یه معنای "خودت انجام بده") به اسم Dream Box (جعبه‌ی رویایی) را برای ذهن‌های خلاق معرفی کرد. این کیت که از امروز در دسترس قرار گرفته، نام آن توسط کاربران در رقابت Free Your Imagination (تخیل و ابتکار خود را آزاد کن) در سال گذشته مطرح و انتخاب شد. این جعبه‌ی رویایی شامل 118 قسمت است و کاربر می‌تواند یکی از سه مدل کیس درنظر گرفته شده را بسازد.

جعبه‌ی رویایی شرکت AeroCool نه‌تنها به کاربر اجازه‌ی ساخت کیس منحصربه‌فرد و خارق‌العاده‌ی خود را بر اساس نیازهای خاص خود بسازد، بلکه از آن هم بالاتر رفته. محدودیتی برای ساخت وجود ندارد و تنها به ابتکار و قدرت تخیل کاربر بستگی دارد. این کیت دارای قطعات اولیه‌ی مختلفی است، مانند لوله‌های آلومینیومی، کانکتورها با زاویه‌های مختلف، حلقه‌های C شکل برای اتصالاتی نظیر مادربرد، پاور و پنل پشتی مادربرد. از این کیت برای ساخت وسایلی نظیر تبلت، لامپ، چوب‌لباسی و هر نوع اسباب‌بازی دیگری نیز استفاده شده است. حتی امکان ترکیب قطعات چندین جعبه‌ی رویایی برای رسیدن به هدف مورد نظیر نیز امکان پذیر است.

nry50uijg25zvjwdg14y.jpg

کیت Dream Box از دفترچه‌ی راهنما برای شرح اتصلات اصلی و پایه نیز برخوردار شده است. امکان مشاهده‌ی ویدئوی راهنما در وب‌سایت اختصاصی Dream Box نیز وجود دارد. به دلیل اینکه بیشتر قطعات کیت مذکور را لوله‌های آلومینیومی شکل داده‌اند، پروژه‌های ساخته شده توسط این کیت استحکام بالایی دارند. همچنین برای کسب اطمینان بیشتر، تمامی لولاها با پیچ محکم شده‌اند. علاوه‌ بر این موارد، قطعات کیت Dream Box می‌توانند در مقایل لرزش‌های شدید مقاومت کرده و حتی بعد از نصب، کوچکتر شده یا گسترش یابند.

قیمت کیت Dream Box شرکت AeroCool برابر 140 یورو یا 150 دلار است.

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

دوستان بنده به دلیل خرید کیبرد جدید و بازنشسته کردن کیبرد قدیمی، نمی‌تونم مثل قبل سریع تایپ کنم و باید با این کیبرد جدید کار کنم تا بهش عادت کنم. الان مثل فلج‌ها تایپ میکنم  :laughing:  دوستان پی‌سی دار منو درک می‌کنن  :x

لینک به دیدگاه

دوستان بنده به دلیل خرید کیبرد جدید و بازنشسته کردن کیبرد قدیمی، نمی‌تونم مثل قبل سریع تایپ کنم و باید با این کیبرد جدید کار کنم تا بهش عادت کنم. الان مثل فلج‌ها تایپ میکنم  :laughing:  دوستان پی‌سی دار منو درک می‌کنن  :x

درود

چه مدل کیبردی خریدی؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ که ما نخریم، کیبرد باید زمانی که اعصابت خورد شد محکم بکوبی روش اعصابت راحت شه هیچیشم نشه خخخخخخخخخخخخ :laughing:

لینک به دیدگاه

درود

چه مدل کیبردی خریدی؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ که ما نخریم، کیبرد باید زمانی که اعصابت خورد شد محکم بکوبی روش اعصابت راحت شه هیچیشم نشه خخخخخخخخخخخخ :laughing:

Bloody B120، قابلیم نداره  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیبورد قبلی چی بود ؟

لینک به دیدگاه

Bloody B120، قابلیم نداره  @};-

قربونت، امیدوارم خوب واست کارکنه. (*) @};-

لینک به دیدگاه

ممنون بابت ترجمه !

اگه شرایط همینطوری پیش بره، دو روز دیگه شرکت هایی مانند asus و giga و ... میان مادربردی عرضه میکنن که خود کاربر با توجه با نیازش اون رو بسازه  :laughing:

یا مثلا کارت گرافیکی که از 2 گیگ تا 8 گیگ حافظه و 3 مدل مختلف gpu و فن ها و هیت سینک متفاوت داره که هر کس به طور دلخواه کارت گرافیک خودش رو میسازه ! البته جهت شوخی گفتم ! مگرنه هیچ دلیل منطقی نداره ! 

لینک به دیدگاه

خیلی خوشم امد  این ایده عالی برای یک لحضشه

ولی باز جای کار داره.

لینک به دیدگاه

بلاخره باید یه شرکت استارت این کار رو میزد، چون یکی از چیزایی که خیلی ها کامیوتر رو به کنسولا ترجیح میدن، همین قابلیت شخصی سازیش هست،

که مثلا بنده هر پردازنده هر مین یا هر رمی رو بخوام میتونم بگیرم برای سیستمم و به دلخواه خودم اوکی سیستم جم کنم با هر بودجه ای...

لینک به دیدگاه

درود

یاد محصولات LEGO‏ افتادم. =))

ممنون مجبتی جان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...