رفتن به مطلب

شما قضاوت كنيد

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

يكي از دوستان در يه فروم ديگه ما رو به دروغ گوئي محكوم كرده و خيلي اصرار داره كه ما لينك بحثها رو در انجمنهاي خودمون هم بگذاريم . چون ايشون فكر ميكنن كه همه كاربران اين سايت فقط به همين سايت مراجعه ميكنن و به هيچ سايت ديگه اي نميرن .

ولي با اين حال لازم دونستم كه لينك مورد نظر رو اينجا بگذارم تا شما عزيزان هم مشاهده كنيد .

اين بحث از اينك زير شروع شده :

http://forum.persiantools.com/t172404-page5.html

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی تمام صحبت های ایشون رو در پرشین تولز خوندم البته اونجا پست ندادم که بحثش در اون تاپیک زودتر تمام بشه .

زیاد توجه نکنید اولین بار نیست که کسی همچین حرفایی میزنه و متاسفانه قطعا اخرین بار هم نیست .

بهترین راه همون توجه نکردن هستش ، دوستان خودشون میدونن که چه کسی حرف راست رو میزنه ، انصاف چی و فروشنده منصف چه کسی هستش ...

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی تمام صحبت های ایشون رو در پرشین تولز خوندم البته اونجا پست ندادم که بحثش در اون تاپیک زودتر تمام بشه .

زیاد توجه نکنید اولین بار نیست که کسی همچین حرفایی میزنه و متاسفانه قطعا اخرین بار هم نیست .

بهترین راه همون توجه نکردن هستش ، دوستان خودشون میدونن که چه کسی حرف راست رو میزنه ، انصاف چی و فروشنده منصف چه کسی هستش ...

موفق باشید .

درود

خوب ببينيد امكان داره كه در كوتاه مدت هر كاري بشه انجام داد ولي دراز مدت و ادامه كار مهمه .

ما اگر جواب اين دوستمون رو نديم مطمنن سوالاتي رو بي جواب گذاشتيم كه شايد براي خيليها سوال باشه .

واردات يه بحث پيچيده اي در كشور ما هستش و واقعا خطرات زياد و مشكلات زيادي داره . بارها كالاهاي دوستان در همين گمرك گير كرده و خيلي وقتها اين مسئله ضررهاي زيادي بهشون زده ولي با اين حال چه كار ميشه كرد ؟

هزينه و نجوه واردات فرق داره . مثلا اگر خودمون با برنامه قبلي كالاهايي رو سفارش بديم و بخريم و وارد كنيم بحثش كاملا با وقتيكه مشتري كالا انتخاب ميكنه و سفارش ميده فرق داره .

چند ماه پيش در همين فروم دوستي سفارش دادن و واقعا من شرمندش شدم و هنوز به دلايل مختلف كالاش نرسيده . تا الان بابت كالاهايي كه هنوز نياوردم بيشتر از 20 درصد ضرر كردم .

كسانيكه وارد كننده واقعي هستن راجب اينجور مسائل خوب ميدونن .

شركتهايي هستن مثل ارامكس و TNT , DHL و امثال اينها كالاهاي خرد و ريز رو ميارن ولي حالا خودتون يه تماس بگيريد مثلا بگيد يك كيلو كالا داريد چقدر هزينه ميخوره بهتون جواب ميدن .

اينجا تو ايران هيچ وقت نميشه مطمئن بود كالايي كه وارد ميشه دقيقا چقدر هزينه ميخوره . اينجا با تمام كشورهاي دنيا متفاوته .

ديگه دنياي دروغ و ريا خراب شد و كسي كه دروغ ميگه زياد طول نميكشه براي از بين رفتنش

لینک به دیدگاه

سلام به همه . فقط میتونم بگم برای چنین افرادی متاسفم ! توی اون فروم هم بهشون گفتم ! همینجوری پریده وسط تاپیک و تند تند تهمت میزنه !

آقای حسینی خوشبختانه شما مشتری هاتون کم نیست که بخواین بابت این موضوع نگران باشین ! همونطور که اون طرف هم گفتم مشتری هاتون شما رو میشناسن و همین کافیه !

من اگه جاتون بودم میگفتم :

مالمه ، دوست دارم گرون میفروشم ! هر که میخواد میخره ، هر که هم نمیخواد نمیخره ! این دیگه به شما مربوط نیست که من کلاهبرداری میکنم یا نه !

اگه کلاه برداری کرده باشم خودم اون دنیا جواب خدا رو میدم ... ( اگه جاتون بودم چقدر حرف میزدم ! :دی :دی )

موفق باشین ...

لینک به دیدگاه

مالمه ، دوست دارم گرون میفروشم ! هر که میخواد میخره ، هر که هم نمیخواد نمیخره ! این دیگه به شما مربوط نیست که من کلاهبرداری میکنم یا نه !

اگه کلاه برداری کرده باشم خودم اون دنیا جواب خدا رو میدم ... ( اگه جاتون بودم چقدر حرف میزدم ! :دی :دی )

موفق باشین ...

با ابن جمله شما مخالفم چون اگه اون طرف درک داشت میفهمید که اشتباه میکنه

من در زمینه پوشاک خرید و ... ندارم ولی دارم قیمت اجناس کامپیوتری رو که جناب حسینی میفروشن با هزینه تمام شدش در کانادا حساب می کنم و واقعاً اکثر اجناس ( فقط مادربوردهای 1366 قیمت کاذب دارند که اکثر جاهای ایران همین قیمته و ایشون نمیتونن خودشون رو فدا کنن که حق دارند )تنها 15-20 تومن روشون سود میاد که واقعاً منصفانه هست

کلا من آدم سخت گیریم اما حسن آقای حسینی بم ثابت شد و حتماً هم در زمینه پوشاک همینطوری هست

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

سلام به همه . فقط میتونم بگم برای چنین افرادی متاسفم ! توی اون فروم هم بهشون گفتم ! همینجوری پریده وسط تاپیک و تند تند تهمت میزنه !

آقای حسینی خوشبختانه شما مشتری هاتون کم نیست که بخواین بابت این موضوع نگران باشین ! همونطور که اون طرف هم گفتم مشتری هاتون شما رو میشناسن و همین کافیه !

من اگه جاتون بودم میگفتم :

موفق باشین ...

از لطفت ممنونم محمد جان .

ولي من با امير جان موافقم خيلي از كالاها كار كردن در موردشون متفاوته .

در هيچ قانوني وجود نداره كه سود شما چقدر باشه خوبه يا بده . بستگي به رضايت طرفين داره .

مثلا اقاي بيل گيتس شايد هر ويندوز براش يه دلار تموم بشه (اين مثاله ) ولي ايشون ميفروشن 100 دلار . اين يك بحث جداست و خيلي جاي بحث داره .

ولي در مورد واردات چنين كالاهايي تفاوت وجود داره . شما ار كالا بخريد و اگر كل دنيا رو دور بزنه ميدونيد چقدر هزينه ميخوره چون قانون در اونجا كاملا انجام ميشه ولي فقط كافيه بياد ايران . در اين صورت دو حالت داره :

1 - امكان داره گير بدن به كالات و چند برابر هزينه بخوره

2 - امكان داره شانس بياري (پارتي داشته باشي ) 10 درصد هزينه بدي .

اينجا ايرانه و مسائل متفاوت

هر هفته داريم قطعات الكترونيك مياريم هر بار يه جور هزينه ميخوره و 100 قلم كالا مياد ميبيني بابت يه كالا گير ميدن و كل بار ميخوابه و ميگن بايد بره ازمايشگاه . اينجا كلي بايد هزينه كنتيم هيچي مشتري هم ناراضي ميشه . در ايران بايد كالا بياري تا بدوني چه خبره . بايد كارت بيافته به گمرك و ترخيص و ترخيص كار و اينجور چيزها بعدا در مورد نظر بدي .

2*2 ميشه چهارتا . وقتي كالا زده تو سايت 100 دلار و ما 80 دلار ميكشيم روش به مشتري تحويل ميديم يعني 80 درصد سود كرديم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اين كالا هزينه نداره تا بياد ايران به دست مشتري ؟‌؟؟؟؟ يعني اينقدر ما رو دوست دارن و رايگان ميارن برامون ؟؟؟؟؟

هزينه هاي واردات اينها هستن :

1 - هزينه انتقال پول

2 - هزينه پست و ارسال

3 - هزينه گمرك و دوستان ;)

4 - در اخر هم سود ما .

از اين 80 درصد چقدر بايد برامون بمونه ؟؟؟؟؟ كه بتونيم به كارمون ادامه بديم . اخه من موندم اين اقايون هي ميگن شما داريد 120 درصد سود ميكنيد يا 80 درصد سود ميكنيد. واقعا من موندم با چه نوع رياضي ميشه به اين اعداد رسيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

در كل اينجا چيز شفافي وجود نداره و بنده در تاپيك واردات سايت ليون پوش كاملا در پست دوم توضيح دادم كه هزينه ها چطور محاسبه ميشن . و بارها به خريداران گفتتم كه اگر تخفيفي منظور بشه غير ممكنه كه بهشون تخفيف نديم .

در كل شايد من هم اشتباه كنم ولي بايد اين ثابت بشه يانه . با حرف و توهين كه نميشه

اتفاقا چنين بحثهايي نتيجه هم داره شايد براي خيليها سوال باشه و شايد روش نشه سوال كنه و از اين دوستمون از بابت ممنونم و سعي ميكنيم به كمك خودشون مسائل رو روشنتر كنيم . و حداقل براي خودش روشن بشه اينجا و در گمرك ما چه خبره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی یه بچه اومده یه حرفی زده که جلب توجه کنه;):o:p:p

زیاد با این آدما کل کل نکنید چون بی پایه و اساس هستند.:):D:lol::-?

برای شفای اینگونه مریض ها به ویژه بیماره روانی مد نظر :lol: تو این شب ها ی محرم دعا کنید.

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی.. حال و احوال چطوره ؟؟ ^^

آقای حسینی من تمام پستا رو خوندم تو اون تاپیک ... دیگه با این همه توضیحی که دادید و جوابهای عجیب و غریب که اون کاربر میداد خودتون بهتر میدونید که ( با عرض معذرت) یاسین خوندن به گوش خر است . وقتی یک نفر نمیخواد چیزی رو بفهمه نمیشه به زور بهش فهموند.

دیگه خودتون بیشتر از همه ماها تجربه برخورد با این جور اشخاص رو دارید I%20Do%20not%20Know.gif;) وقت گرانبهاتونو تلف نکنید.

لینک به دیدگاه

درود

من تقریبا کل تایپیک رو خوندم و حق رو به شما میدم آقای حسینی ,

میدونید کجاش خنده داره اینکه این آقای دلسوز اصلا شما و سابقتونو نمیشناسه !! که میاد اینجوری حرف میزنه ادبم خوب چیزیه ;)

خوبه آدم قبل اینجور حرف زدن طرفشو بشناسه ,سر و کله زدن با این جور آدما وقت تلف کردنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...