رفتن به مطلب

مشکل با کارت Asus r9 280x dcii top

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به دوستان گل لیونی.

دوستان من با این کارت یه مشکلی دارم که نمیدونم چی کار کنم.تو بازی ها که تست کردم تو بازی call of duty black ops2 بعضی وقتا تا چند ساعت بازی میکنم هیچ مشکلی نداره ولی بعد وقتا که نیم ساعت گیم میزنم مشکل پیدا میکنه که خط خطی میشه تصاویر و بهم میریزه.

تو بازی gta v که بعد از نیم ساعت بازی فریم به شدت میاد پایین و اونجا هم خونه ها و خیابون ها غیب میشه

تو بازی ویچر 3 هم که هیچ مشکلی نداره ولی تو بازی تصویر گیر میکنه و دمای گرافیک میاد پایین بعد باز اجرا میشه بعد چند دیقه یا ثانیه باز همین طوری میشه.

دوستان خواهشا کمک کنید.

همه ی راه حل های درست شدنی و صد در صد عملی رو بگید.

لینک به دیدگاه

سلام من شنیدم کارت های ٢٨٠x برند asus مشکل و باگ معماری دارن

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ینی چی؟ ینی درست نمیشه؟

بدبخت شدم؟ :(

خدا نکنه که بد بخت بشی ولی خب متاسفانه این دوستمون هم درست می گن این سری کارت از کمپانی ایسوس خیلی مشکلی داشت تو همین فروهم هم سرچ کنی می بینی مشکلات سایرین رو.

حالا مع الوصف یه سری اقدامات همیشگی رو انجام بده اعم از بروز رسانی درایور و تعویض ویندوز در آوردن و جازدن مجدد کارت پایین آوردن چند مگاهرتزی از فرکانس هسته و ... 

اینا رو امتحان کن انشالله که جواب بده ولی اگه گارانتی داره بفرست گارانتی. 

لینک به دیدگاه

خدا نکنه که بد بخت بشی ولی خب متاسفانه این دوستمون هم درست می گن این سری کارت از کمپانی ایسوس خیلی مشکلی داشت تو همین فروهم هم سرچ کنی می بینی مشکلات سایرین رو.

حالا مع الوصف یه سری اقدامات همیشگی رو انجام بده اعم از بروز رسانی درایور و تعویض ویندوز در آوردن و جازدن مجدد کارت پایین آوردن چند مگاهرتزی از فرکانس هسته و ... 

اینا رو امتحان کن انشالله که جواب بده ولی اگه گارانتی داره بفرست گارانتی. 

گارانتی که نداره داداش میشه بیشتر راهنمایی کنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

شما بابرنامه تری دی مارک 11 و valley  تست کنید  دوبار

و نتیجه رو اعلام کنید 

لینک به دیدگاه

با سلام 

شما بابرنامه تری دی مارک 11 و valley  تست کنید  دوبار

و نتیجه رو اعلام کنید 

اتفاقا تست کردم هیچ مشکلی نداشت توش همه ی تست هارو اجرا کردم

لینک به دیدگاه

ینی چی؟ ینی درست نمیشه؟

بدبخت شدم؟ :(

از صمیم قلب آرزو میکنم مشکلت حل شه اما اگه با این کارها نشد و گارانتی هم نداره جسارتا فک کنم همون جمله دوم خودتون درست باشه ...

کارت رو کی خریدین ؟؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا تست کردم هیچ مشکلی نداشت توش همه ی تست هارو اجرا کردم

تا اونجایی که من رو اینترنت خوندم وقتی کارت تو این تست ها مشکل نداره احتمال اول مشکل نرم افزاری از جمله درایور هستش ! البته من تا الان با این کارت کار نکردم ! به هر حال ارزو میکنم که مشکلی نباشه ! و یک سوال این مشکل چند وقته شروع شده ! قبلا این کارت بخوبی کار میکرده ؟؟؟ یا کارت رو تازه خریدید ؟؟؟ 

بروزرسانی  : 

دوست من این مطلب رو حتما بخونین خیلی جالبه 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

از صمیم قلب آرزو میکنم مشکلت حل شه اما اگه با این کارها نشد و گارانتی هم نداره جسارتا فک کنم همون جمله دوم خودتون درست باشه ...

کارت رو کی خریدین ؟؟

اقا خدانکنه.

کارت رو همین 2 هفته پیش از نام کاربری M.S.N خریدم ایشون گفتند درسته و فرستادن پیش Navid ati اونجا تست کردن درست بود ولی اینگونه شد.

بعد به مشخصات سیستم هم ربط داره؟

تا اونجایی که من رو اینترنت خوندم وقتی کارت تو این تست ها مشکل نداره احتمال اول مشکل نرم افزاری از جمله درایور هستش ! البته من تا الان با این کارت کار نکردم ! به هر حال ارزو میکنم که مشکلی نباشه ! و یک سوال این مشکل چند وقته شروع شده ! قبلا این کارت بخوبی کار میکرده ؟؟؟ یا کارت رو تازه خریدید ؟؟؟ 

بروزرسانی  : 

دوست من این مطلب رو حتما بخونین خیلی جالبه 

این مشکل از سه روز بعد از نصب گرافیک روی سیستم. قبلا که نمیدونم والا صاحبش قسم میخورد درست کار میکنه. بله کارتو تازه خریدم.

لینک به دیدگاه

اقا خدانکنه.

کارت رو همین 2 هفته پیش از نام کاربری M.S.N خریدم ایشون گفتند درسته و فرستادن پیش Navid ati اونجا تست کردن درست بود ولی اینگونه شد.

بعد به مشخصات سیستم هم ربط داره؟

این مشکل از سه روز بعد از نصب گرافیک روی سیستم. قبلا که نمیدونم والا صاحبش قسم میخورد درست کار میکنه. بله کارتو تازه خریدم.

یعنی تا سه روز درست کار میکرد ؟؟؟ اون لینک رو دیدید ؟؟؟ بنظر من که مشکل نرم افزاری هستش ! 

لینک به دیدگاه

یعنی تا سه روز درست کار میکرد ؟؟؟ اون لینک رو دیدید ؟؟؟ بنظر من که مشکل نرم افزاری هستش ! 

تا سه روز که تست 3d mark زدم درست بود. اون لینک رو دیدم ولی زیاد سر در نیاوردم. چه طوری مشکل نرم افزاری؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بایوس کارت رو دستکاری یا آپدیت کردید؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این کارت ها اغلبشون برا ماین استفاده شدن و دیگه بدرد نمیخورن

هر روز یه مشکل و یه ایراد جدید...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بایوس کارت رو دستکاری یا آپدیت کردید؟ :-?

نه مثل روز اولشه

لینک به دیدگاه

تا سه روز که تست 3d mark زدم درست بود. اون لینک رو دیدم ولی زیاد سر در نیاوردم. چه طوری مشکل نرم افزاری؟؟؟

یک نفر تو اون فروم نوشته که بتازگی یک کارت ASUS R9 280X 3GB DCUII خریده ! بعد از چند روز متوجه میشه که کارایی کارت بسیار بایین اومده و فریم دریافتیش کاهش بیدا کرده - بعد درایور کارت رو حذف میکنه و درایور جدید میریزه و تست میکنه میبینه کارت داره بخوبی کار میکنه ! همه چیز بدرستی کار میکنه حتی بعد از ریستارت کردن کامبیوتر برای چندمین بار اما بعد از اینکه سیستم رو بکلی خاموش میکنه و دوباره روشن میکنه میبینه باز کارت به حالت اول برگشته و تو بازی ها کارایی نداره !!! 

لینک به دیدگاه

عزیز این کارت ها اغلبشون برا ماین استفاده شدن و دیگه بدرد نمیخورن

هر روز یه مشکل و یه ایراد جدید...

نه داداش از اونی که خریدم بهش نمیخورد ماینر باشه الان دماش تو تست های 3d mark بیشتر از 65 نشده با این که r9 280x ه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه داداش از اونی که خریدم بهش نمیخورد ماینر باشه الان دماش تو تست های 3d mark بیشتر از 65 نشده با این که r9 280x ه

دما که ملاک نیست

پیشنهاد میکنم این کارت رو بفرستین بره....

لینک به دیدگاه

یک نفر تو اون فروم نوشته که بتازگی یک کارت ASUS R9 280X 3GB DCUII خریده ! بعد از چند روز متوجه میشه که کارایی کارت بسیار بایین اومده و فریم دریافتیش کاهش بیدا کرده - بعد درایور کارت رو حذف میکنه و درایور جدید میریزه و تست میکنه میبینه کارت داره بخوبی کار میکنه ! همه چیز بدرستی کار میکنه حتی بعد از ریستارت کردن کامبیوتر برای چندمین بار اما بعد از اینکه سیستم رو بکلی خاموش میکنه و دوباره روشن میکنه میبینه باز کارت به حالت اول برگشته و تو بازی ها کارایی نداره !!! 

برای منم ورژن اخره درایور هست که میشه 16.2

ینی چه طوری کلا خاموش میکرده باز به حالت اول بر میگشته

دما که ملاک نیست

پیشنهاد میکنم این کارت رو بفرستین بره....

پس چی ملاکه داداش خبات؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس چی ملاکه داداش خبات؟؟

داشتن عیب و ایراد مختلف!

لینک به دیدگاه

اره وقتی سیستم رو Shutdown میکرده دوباره کارایی گرافیک به حالت اول( کاهش زیاد فریم دریافتی ) برمیگشته ! و اینکه شما مدل مادربردت رو با کارت گرافیک و همچنین پاور رو با کارت گرافیک تو گول سرچ کن ببین مادربرد با گارفیک سازگاره ؟؟؟ و همچنین باور برای گرافیک مناسبه ؟؟؟ ( البته این ها راهکار هایی هستش تو تو همون سایت گفته شده و من هم کپی کردم حالا یه سرچ هستش دیگه ضرر نداره ) ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس چی ملاکه داداش خبات؟؟

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34757

:)

لینک به دیدگاه

اساتید محترم با آپدیت کردن بایوس این مشکل حل نمیشه؟ :-?

لینک به دیدگاه

اره وقتی سیستم رو Shutdown میکرده دوباره کارایی گرافیک به حالت اول( کاهش زیاد فریم دریافتی ) برمیگشته ! و اینکه شما مدل مادربردت رو با کارت گرافیک و همچنین پاور رو با کارت گرافیک تو گول سرچ کن ببین مادربرد با گارفیک سازگاره ؟؟؟ و همچنین باور برای گرافیک مناسبه ؟؟؟ ( البته این ها راهکار هایی هستش تو تو همون سایت گفته شده و من هم کپی کردم حالا یه سرچ هستش دیگه ضرر نداره ) ! 

مثلا چی بزنم

مدل مینم ,Msi z87 g43 gaming هست

پاورم green gp 1035w

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...