رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید هدست روی گوش overEar برای pc

81t
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

میخام یه هدست دور گوش بخرم که میکروفن نسبتا بدون نویز برای ضبط صدا داشته باشه و کفیت و قدرت ضبط صداش نسبتا خوب باشه و کیفیت پخش صداش بدون نویز باشه ولی قدرت صدا و زیر و بم بودن صداش زیاد مهم نیست فقط صدا رو تقریبا بدون نویز و خوب ضبط کنه و بدون پارازیت هم پخش کنه ولی صداش قوی نباشه یا بیس نداشته باشه مهم نیست. و اینکه صداش ایزوله باشه که برای دیگران قابل شنیدن نباشه هم واسم مهم نیست.

فقط قیمتش ترجیحا زیر 50هزار تومان باشه. قیمتش هر چه کمتر بهتر ولی اگر بیشتر از 50 تومان هم باشه ولی ارزش هزینه رو داشته باشه مشکلی نیست.

ولوم کنترل صدا هم داشته باشه بهتره و گوش رو داغ نکنه و گوش درد و گردن درد نیاره و ترجیحا سیم بلند 2متری داشته باشه

مورد استفاده هم برای کار با Camtasia Studio هست و گاهی دیدن فیلم با pc

ویرایش شده توسط 81t
لینک به دیدگاه

TSCO TH-5122 Headset چطوره؟ این on ear هست یا over ear؟

تا 70 تومان over ear هست؟

ویرایش شده توسط 81t
لینک به دیدگاه

چون اسپیکر دارم نمیخام هدست حرفه ای بخرم.  

تو هدستهای ارزون قیمت کدوم بهتره؟

ویرایش شده توسط 81t
لینک به دیدگاه

چون اسپیکر دارم نمیخام هدست حرفه ای بخرم تو هدستهای ارزون قیمت کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

سلام

منم اسپیکر 7.1 کریتیو داشتم. برای هر هفت تا بلندگوش با آهن پایه درست کرده بودم و طبق توصیه های دالبی و غیره، خیلی دقیق و با زاویه محاسبه شده چیده بودم دورم. اما بعدش که رفتم تو وادی هدفون کلا اسپیکر و پایه و همه رو جمع کردم، چون دیگه ازشون استفاده نمیکردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...